Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

zuzkag2
23. sep 2011

@vierkapierka no raz to vyjde...dufam. a dakujem moja.

zuzkag2
23. sep 2011

@katka2011 Kati..10nou som testovala

katka2011
23. sep 2011

@zuzkag2 tak to veru asi nic, to by tam minimalne duch uz bol aj keby ti hcg neviem ako pomaly stupalo... A ms nic? Tak dufat ze pride zajtra aby si stihala pondelok... A hlavu hore, nezabudaj ze 30tnici to daju na 8my pokus, mam to odskusane, takze mas to pred sebou na tanieri 🙂 len ta poprosim so stastnym koncom, neber si zo mna priklad doslovne...

daniwaugh
23. sep 2011

@zuzkag2
:o( och.. nechce sa mi verit ze by to nevyslo :o( mrzi ma to zlatko... (ja aj tak stale dako dufam...)

zuzkag2
23. sep 2011

@daniwaugh moja, nebud smutna...ja som to cely cas aj tak tusila...akurat som sa poucila, ze nemam verit falosnym priznakom...

zuzkag2
23. sep 2011

@katka2011 Kati...ma to pozitivum, v pondelok stiham HP, aspon nieco...a to ostatne, sama vies...teraz momentalne je to tak na gulu do hlavy...

misula.g
23. sep 2011

@daasenka85 Ahoj Dášenko, jsi hodná, děkuji. Ale nerada bych to zakřikla, jdu až za dva týdny k doktorce :-/ Příznaky? Něco málo: slabé nachlazení, pálení žáhy, na dotek citlivé bradavky, nadýmání a neustálé bolesti levého vaječníku, z čehož mám obavy.
Jo a ještě jsem si teď vzpomněla, že se mi zdál sen, že jsem si test dělala a objevil se na něm nápis "březí" 😀DD

misula.g
23. sep 2011

@zuzkag2 Zuzuli, já tomu taky nemůžu uvěřit. Byla jsem si jistá, že ti vyjde pozitivní. Je mi to moc líto. Příště už to musí vyjít, budeš mít za sebou vyšetření a pevně doufám, že se posunete kupředu. Zuzi,moc bych ti to přála...

daniwaugh
23. sep 2011

@misula.g
breziiii hahaha si ma rozosmiala, zlate to je :D 😀

daasenka85
23. sep 2011

@misula.g 😀 😀😀D

sweetlemon
24. sep 2011

Dobre ranko, dnes takto, zacala klesat potvora
http://www.fertilityfriend.com/home/35e429

gina1769
24. sep 2011

@hanysek.hanysek ahoj 😉 no tak ja som mala prvý tehu test rovnaký 😀 Takže, druhá palička tam je,už len musí tmavnúť 😉 a s mužom by ste sa počas nasledujúcich dní nemali túliť,pretože môže dôjsť k prerušeniu úspešného zahniezdenia ...mne to na gynde povedali 😎 držím ti palčeky,nech vám to vyjde 😉

katka2011
24. sep 2011

@zuzkag2 aaaaale nie Zuzi, su aj horsie veci, od dnes si nahovaraj ze to aj tak dalsi mesiac nevyjde a ze nechces mat ziadne priznaky a bude to tam... 8my pokus to isti 🙂

zuzkag2
24. sep 2011

@misula.g Misi, ja som cakala ze bude negativny, neviem preco...podstatne je, ze ms zatial neprisla, tazke stiham ten HP profil v pondelok, a zistim co sa deje...
Ty hlavne aby si bola oki, strasne sa z teba tesim, budes uzasna mamina 🙂

zuzkag2
24. sep 2011

@katka2011 zlatko, dobre ranko....vcera som si to pekne odrevala, ale uz je to ok...a ja uz si nebudem nic nahovarat, uz nebudem nic sledovat, kaslem na to...pojdem dokimu, nech riesi on.

daasenka85
24. sep 2011

@zuzkag2 Zuzanko, taky je mi to líto, ale věř tomu, že doktor pomůže 😉 nebo Tě alespoň uklidní, že se posouváte dál... hlavně, že se máte rádi a že Vám je spolu krásně.. tím se taky vždycky uklidňuji... miminko přijde, a´t už bez pomoci nebo s ní....

zuzkag2
24. sep 2011

@daasenka85 Dasenka...presne toto mi povedal dnes rano moj priatel...Milujeme jeden druheho, a to je to hlavne...a vsetko je pred nami...
tak mas pravdu 🙂 a dakujem.

miriamm11
24. sep 2011

🙂 ahojte dievcence , tak my sa snazime 2.cyklus, ten prvy mesiac som si myslela ze som urcite tehu, mala som vsetky priznaky aj ducha na teste , ktoreho som videla hlavne ja....takze tento mesiac berem s rezervou vsetko a neupinam sa myslienkami na tehotenstvo a kupovanie testov tyzden pred ms 😀 ...ale bola bys som velmi stastna keby sa nam to podarilo do konca roka 😝 ....zacala som uzivat femibion , neviem ci by nebola lepsia cista kyselina listova len? co myslite? aj tak je to vsetko len v umelej forme ☹ ...

dlucy
24. sep 2011

@miriamm11 ahojte baby, ja som tiez mala minuly mesiac vsetky priznaky dokonca dva testy boli pozitivne -sice iba duch ale bol tam v limite ale nakoniec ms dosla 😢
femibion je super kludne ho ber 🙂

misula.g
24. sep 2011

@zuzkag2 Zuzi, souhlasím s Káťou. Nic si hlavně nenamlouvat. Já jsem se od ovulace nehlídala, ani jsem se nechovala jinak, kdybych náhodou byla těhotná. Popíjela jsem burčák, kafe a žádné příznaky jsem neřešila. Když přišlo špinění, tak jsem to zabalila úplně. Vnímala jsem, že se něco děje až 3 dny před plánovanou ms, když mi špinění přestalo. Takže bych řekla, že to opravdu přijde, až to nebudeš čekat. Tak si s drahým užívejte života a miminko přijde cobydup.

hanysek.hanysek
24. sep 2011

Tak co myslíte?Myslim, ze z toho nic nebude. Nechce vubec silit. Ty horni dva jsou 10, ty spodni jsou 20. Vubec to nesili!!! A dneska uz 2x na toaletaku hlen se špinavou krví, není červená, špíš tmavě růžová až hnědá, takové špinavé. Tak já fakt nevím. Ale myslím, fakt, že z toho nebude vůbec nic. Každopádně si v uterý skočím k doktorovi.

zuzkag2
24. sep 2011

@misula.g Misi, tak ja som sa nejak nesledovala, jediny problem bol ten, ze som bola velmi chora, a bala som sa brat antibiotika, jedine vtedy som rozmyslala o nasledkoch, co ak som tehu..., A dalsia vec su prsia, ale to som Katke pisala...boleli ma od ovulky, a dost vyrazne, ze som ani podprdu nezniesla a bolia ma doteraz, a musim uznat, ze ich mam fakt vacsie....a toho sa bojim najviac, ci to nahodou nie je zvyseny prolaktin...v podstatne som cely cas rozmyslala skor nad tym, co sposobuje tu bolest prs, a tehu ma vobec nenapadlo...

kcvrcekz
24. sep 2011

@zuzkag2 Ahojky tak jak jsi na tom? Já nic moc mrcha se dostavila, takže asi bude další snažení...

zuzkag2
24. sep 2011

@kcvrcekz ahojky...u mna je ms niekde na zaciatku, asi pride zajtra, takze pokracujeme dalej v snazeni...idem tento mesiac k dokimu na krv, na HP, priatel na spermiogram...tak uz hadam budeme vediet, kde je problem, ked to pol roka zatial nevyslo...
ty si sa ako citila cez mesiac? ...a co ms, boli moc? pila si tu alchemylku, ci ee?

miriamm11
24. sep 2011

@hanysek.hanysek ta 24.9. je urcite najvyraznejsia zo vsetkych 🙂

daniwaugh
24. sep 2011

@hanysek.hanysek
tie dve ciarky tam predsa musi vidiet kazdy, nechapem co spekulujes🙂

daniwaugh
24. sep 2011

@zuzkag2
|Zuzi a ked zajtra a pozajtra nedojdu, nebudes sa uz testovat?

miriamm11
24. sep 2011

@dlucy ahoj takze ty si tiez mala pozitivny test a nakoniec dosla ms ☹ ja som to mala tiez tak, a kolko dni pred ocakavanou ms si si robila tie testy???? inac ja sa uz nejdem testovat skor ako mi nebude meskat aspon 5dni, fakt prisaham, lebo to je na nervove potom 😀

hanysek.hanysek
24. sep 2011

@daniwaugh zdá se mi, že nesílí. Na tom horním, 10citlivost nesílí.

zuzkag2
24. sep 2011

@daniwaugh mojko, ale ona dojde...som si ista, takze testovat uz nebudem...joj, ale si zlata, ako stale veris 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre