Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

strihalka
1. okt 2011

@daniwaugh je to tam neboj, uz bude jen silnet

terioza1
1. okt 2011

gratuluju ke // 🙂

terioza1
1. okt 2011
petulak8888
1. okt 2011

@terioza1 ahojky....no ja ted spala byla jsem unavena ☹ no tehu asi nebudu pockam do pondeli

petulak1988
1. okt 2011

to jsem pisala ja

daniwaugh
1. okt 2011

@terioza1
dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :D :D uvidime ale az v pondelok ci to je naozaj:P

terioza1
1. okt 2011

@daniwaugh hlavne se nestresuj..... fakt, za to ti to nestoji, ja se poprve vystresovala tak, ze to skoncilo spatne... nevim, jestli by to tak neskoncilo stejne, ale ted stres tomu nepridal... takze mamino: klid, klid a klid a vsechny kdyztak posli do p_dele 🙂)) ja jsem ted v pohode a nerozciluju se a uz jsme 13tt 🙂 drzim palecky...

cora41
1. okt 2011

@daniwaugh Jasne, ze je tam duch a 🙂 ked ho vidno cez tieto biedne fotky, tak to je teulkovina ako SVET. Drz sa a gratulujem... 😀

daniwaugh
1. okt 2011

@cora41
@terioza1
@strihalka
dakujem vsetkyyym :o) dam vediet hned ako budem vediet daco sama :P

nemo1985
1. okt 2011

Hezký večer všem.
Tak ms zatím nikde, jsem 30DC, bolí mi hrozně prsa a svědí mi břicho.
Ale už opět ta žáha pálí.

lenkadovolenka
1. okt 2011

@mochenkaa umreeeeeeeeeem, že mačka ide sama do vane! tak to je pecka, fakt vážne! jj, ja som pochopila, to ja len pre srandu 😀

lenkadovolenka
1. okt 2011

@nemo1985 podobne, ale som 28DC....bazálka zase vysoká, neklesla mi.....ale nejdem si robiť nádeje! držím palčeky 🙂

nemo1985
1. okt 2011

lenkadovolenka.......též držím palečky, testík ještě zkoušet nejdu 😀

mochenkaa
1. okt 2011

@lenkadovolenka ale jen do prázdné 😀 a pak pustit cicůrek vody a až má mokrý zadek tak teprve odkráčí 😀

lenkadovolenka
1. okt 2011

@mochenkaa 😀 😀 parádny kocúr, fajne si si ho naučila....🙂 no mne sa andulky samé kúpu, jeden má rád prúd vody pustený z točky a druhý zasa vodu v miske, kde si celý vojde a hádže si vodu na chrbát zobákom :D aj by som tu dala foto, ale nevim jak 😠

mochenkaa
1. okt 2011

@lenkadovolenka to já ne, to on sám 😀 . andulky rády vodu?

lenkadovolenka
1. okt 2011

@mochenkaa šikovníček 🙂 hej, oni velice radi vodu....a ten nový žltý, zvaný Oldo ju miluje....majú malé závesné pitítko a on sa do toho cpe kazdu chvilu 😀 sa na ňom šúľam teda riadne 😀

nativanativa
1. okt 2011

@nemo1985 drzim palce , kiez by som to aj ja mohla povedat v blizkej buducnosti 😵

petulak1988
1. okt 2011

@daniwaugh zacala jsem po sexu spinit ☹ je mi nanic

daniwaugh
1. okt 2011

@petulak1988
a si si ista ze to je zaciatok ms? boli ta jak pred mrchou? inak mna celkom aj hej...

daniwaugh
2. okt 2011

Dobre ranko babule,
kedze mam nevycerpatelnu zasobu tehotenskych testov (dakujem Ti, ebay), tak som si dnes spravila hned dva - 10 a 25.. co s ami zda velmi divne je, ze na 25(zeleny) uz mam viac nez slabulinkeho ducha - trosinka silnejsi (stale nie ziariva kolajnica, ale co narobim) a na 10 je ledva ledva...

labanka
2. okt 2011

Tak baby kramy dosli ;(

e.l.i
2. okt 2011

daniwaugh gratulujem...myslim ze ti bude palicka silniet...aj ja mam tie testy..a niesom s nimi az sto perc. ista..bo uz sa mi stalo ze mi neukazali ani kontrolnu palicku a nie to kolajnicky.. hmm made in china...aj ked kamoske ukazalo raz II..a bola tehu-ale to jej uz meskalo nejaky tyzden....aj to bola ta druha slabsia..ako na teste z lekarne...

e.l.i
2. okt 2011

a ozaj dnes mam 25 DC..a ziadne priznaky na mrchu ako minule cykly.. som trochu zvedava ze co z toho bude. bo mam len naliate prsia.. a ziadne bolesti pri akomkolvek pohybe...a to som mala stale fakt riadne pred ms...a sem tam pichnutie... jaj v stredu testujem snad nedojde ms po tichu bez priznakov...a rano teplota 36,9 myslite ze je dobra..len dnes som zacala merat...aby som vedela ci klesa ..

e.l.i
2. okt 2011

labanka to mi je luto... nebud smutna.. mas tentokrat plodny mesiac pred sebou:D

daniwaugh
2. okt 2011

@labanka
to ma mrzi zlatko :o( mozeme ti dako pomoct?

daniwaugh
2. okt 2011

@e.l.i
no tak to sa tesime, ze zatial nic :o) nech uz je streda!

s tymi testami uvidime, zda sa ze ozaj budem, ale tak clovek nikdy nevie., uz som ich spravila asi 6 a na kazdom bolo daco.. tak dufam dufam dufam...

e.l.i
2. okt 2011

daniwaugh tak ked na vsetkych daco bolo.. tak je to podla mna jasne....si teho:D

daniwaugh
2. okt 2011

@e.l.i
ja sa tomu aj bojim uverit..ale uz to tak asi bude 😀

mochenkaa
2. okt 2011

@labanka to mě mrzí ☹ ale zas, říjen je krásný měsíc a mimčo v létě? Můžeš krásně ukazovat bříško a ne být schovaná v bundách 😉
@daniwaugh to je záhada že ti větší čárku ukáže silnější test 😕 , ale jestli je to made in china tak se asi není co divit 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre