Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
9. okt 2011

@daniwaugh to je bohuzial iba ovu test ☹ ☹ ☹ ☹ , ale bola by som radsej keby to uz bol tehu test 😝 , skusim si to vygooglit , lebo takto vobec nemam prehlad a oni stale menia pravidla a paragrafy a ich tupe legislativy bozeeeee

nativanativa
9. okt 2011

@st2 micka to je IBA OVU TEST ... bohuzial 20DC ☹ ☹ ☹

nativanativa
9. okt 2011

a navyse moj stary mi povedal ze on na tieto moje ovulacie vooobec neveri 😀 😀 😀 😀 😀 , lebo ze podarit sa moze hocikedy inokedy

hankamamka
9. okt 2011

@nativanativa nemáš niekde graf?

hankamamka
9. okt 2011

@nativanativa ha, to hovorí aj moj 🙂

st2
9. okt 2011

@nativanativa jaaaaaaaaaaaaaaaj, no skoda, lebo na tehu testik by to bolo skvele, tak len cakat na ovu treba, zatial teda je v nedohladne podla toho testiku

nativanativa
9. okt 2011

@st2 😒 ☹ 😢

romca13
9. okt 2011

@nativanativa no u většiny ovu testů je uvedeno, že ta testovací čárka musí být výraznější než ta kontrolní,, pozitivní je to pokud jsou obě stejně výrazné nebo ta testovací je výraznější,,, negativní pokud testovací není vůbec nebo pokud je testovací slabší než kontrolní,,,, taky jsem myslela, že to je už těhu testík 🙂

st2
9. okt 2011

@nativanativa no ako vidim tvoj grafik, a nemohla byt ovu v ten 12dc 😕 netestovala si vtedy ovu nahodou

nativanativa
9. okt 2011

@st2 prvy krat som testla na 8DC , bol tam slaby duch , ostatne dni nic , ale ani absolutne ziaden naznak , akurat od vcera je to taketo 😒

nativanativa
9. okt 2011

@romca13 od buduceho cyklu by som mala brat clostil .... ,ale na pravom vajecniku mi vcera nasiel cystu , ktora ako tvrdil je nejaka ovu cysta a mala by prasknut alebo sa vstrebat no menzesu , preto mam prist na 5DC aby videl ci mozem uzivat clostil , ale co ak nezmizne ta cysta ... co potom ?? je to chyba ? 😒

st2
9. okt 2011

@nativanativa aha takze ked na testoch nic neprebehlo tak to vyzera tak ze ani ovu neprebehla, a kedze si bola aj u dr a videl cystu znamena ze vajko neprasklo a vytvorila sa ta cysta, neboj ona sa vstrebe urcite
ja som mala take iste ze mi foliky nepraskali dali mi clostil a odvtedy sa vajecniky prebudili a funguju, teda podla BT to tak vyzera a bola som aj raz na kontrole a vidl dr zlte teliesko co teda znamena ze ovu prebehla
tak dufam ze clostik ti pomoze

nativanativa
9. okt 2011

@st2 len aby sa aj mne prebudili veru ☹ , uz aby to bolo cim skor , ja som vysadila dufik po 7 mesiacoch , mozno preto mi blbne telo

st2
9. okt 2011

@nativanativa a duphik si na co brala tak dlho?
a neboj zaberie clostik, mozno len trosku porebuju nastartovat

miriamm11
9. okt 2011

@daniwaugh citim sa tak ze idem asi dostat, chceli sme ist niekam von, ale dostala som bolesti uz 😒 a ten cyklus mam od 30dnovy a potom 33,34 to mavam najcastejsie a 3krat v tomto roku som mala 36,36,37dnovy, ale nikdy som nedostala skor ako na 30den. A dnes sa mi rozbieha ms tiez teda na ten 30den, co som aj rada a nemusim cakat o 4dni viac 🙂 ...preto u mna sa moze kludne stat ze 35DC a ms nikde,test negativny a vobec nic to nemusi znamenat 🙂 ale pripravujem sa uz na dalsi mesiac snazenia a ked drahy vycestuje pracovne tak ja sa pribalujem s nim, sme sa tak dohodli 🙂 🙂 🙂 lebo takto by sa to mohlo natahovat a natahovat a ja chcem do konca roka byt tehulka 🙂 🙂 🙂

miriamm11
9. okt 2011

@nativanativa hmmmmm je tam duch vidim ho, ja som si tieto ovu testy nikdy nerobila, tak neviem posudit ......ja mam zas ten mikroskop a tam dam vzorku slin a ja ovu vidim podla toho, podla struktury slin, to je riadna haluz....ako to funguje, presne mi to sedelo tento mesiac. A teraz by tvoja ciarka mala silniet? ci to je uz ovu? to je tak nepresne alebo coooo??? citis vajecnik aj?

daniwaugh
9. okt 2011

@misula.g
chudatko moje.. vraj suche rozky a bebe keksy pomahaju.. nemam skusenost, mne nikdy nebolo zle s Maxom ani teraz (ale moze to este prist..).. dufam ze Ti coskoro bude lepsie.. vravi sa ze zvracanie je dobre pre babatko. tak to ber tak 🙂

miriamm11
9. okt 2011

baby tak ja som taka sibnuta!!!!! mna to brucho prestalo boliet, a zatial nic, mala som aj spinenie jeden krat , a teraz chodim na wecko jak blazon a stale nic , ja uz tu chodim s intimkou, do kalendara som si poznacila na dnesny den uz 1DC a teraz to uplne vsetko preslo!!!!! dostanem asi az zajtra, som sa nejako doplietla, lebo ked dostanem bolesti tak vzdy do 30min dostanem aj ms , tak ma to pomylilo, bude asi spinenie dnes a zajtra ms. joooooooooj idem sa vyvetrat von, papa 🙂 🙂 a nesmejte sa na mne 😀 😀 😀 aspon je tu nejako vzruso no! 😉

daniwaugh
9. okt 2011

@miriamm11
achjo, to ma mrzi ze dostavas.. sakris prace aj s tou ms! tak nevadi, apson si nastartovana na novy mesiac a budes si to uzivat, ziadne stresy, len krasne sa potulkat a uz to vyjde!

no tak ja dopisem a ty napises ze nedostavas! :D tak co nas tu straasis :D ja si pockam az naozaj ne/dostanes lebo takto so cela pomylena z Teba :D

daniwaugh
9. okt 2011

@nativanativa
a co pisu na navode ovu testu?lebo ten co som mala ja tiez musela byt ta ciarka tmavsia nez kontrolna, ak bol duch tak to bolo negativne.. ale ja som mala tie palickove testy , tak mozno ten tvoj je iny...
som si ista ze sa ti to vstreba, uvidis, vobec sa nestresuj

e.l.i
9. okt 2011

@nativanativa no ale mne este stale ta potvora neprisla....a uz nejak ani brusko ma nepobolieva.. iba prsia mi idu puknut cosu naliate. 😕

e.l.i
9. okt 2011

@daniwaugh no v stredu som mala 28DC ale zvykne sa mi cyklus predlžt na 30dn.. takze som ju uz ocakavala v piatok...a som normalne teraz nesvoja ze so sa deje bo 32DC som nemala, praveze som posledne cykly mala pekne ukazkove a ms chodlia presne na den... 😒

nativanativa
9. okt 2011

@st2 neviem ,ja krava som si myslela ze mi pomoze k pravidelnemu cyklu a pomoct otehotniet , ale zjavne chyba je asi vo folikuloch teda , preto som asi nevedela otehu.... 🙄 🙄 🙄

nativanativa
9. okt 2011

@e.l.i tak siurob test a neznervoznuj ma tiez tolko ... 😝

st2
9. okt 2011

@nativanativa no duphik je k uprave cyklu a napomaha aj zltemu teliesku v lutealnej faze to je pravda, ale aj brzdi ovu ak ho zacnes brat a ovu este neprebehla, preto je podla mna dobre vediet kedy je ovu a az potom nasadit duphik, ale teda uvidis ako to pojde s clostikom, aj ta pootm dr bude sledovat ci ovu prebehne?

daniwaugh
9. okt 2011

@e.l.i
presne, naco nas natahujes uz nam oznam dve ciarky! :D

st2
9. okt 2011

@e.l.i no ja by som testila na tvojom mieste kedze uz to teda meska 😝

e.l.i
9. okt 2011

@nativanativa no robila som vcera a je tam len jedna hnusna palicka... 😠, len som ho robila vecer.. bo som ho kupila a som nevydrzala ... tak uvidime skusim este v utorok rano...

daniwaugh
9. okt 2011

@e.l.i
zajtra rano prosiiiiiiiiiiiiiiiiim (ci nemas doma??) sakris mala si vydrzat do dneska rana! teraz tu budem sediet a zizat na monitor kym nespravis :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre