Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daniwaugh
20. okt 2011

@labanka
kujemeee 🙂 dufame za aj sestricka bude chutnucka :D
@zuzkag2
raaaaaaaaaaaaaaaanecko 🙂 mame sa? si nam tu chybala!

zuzkag2
20. okt 2011

@misula.g misi...no ja asi trochu lepsie ako ty....citala som ze mas zas ten mocak....☹ nech uz prestane vymyslat, a nech je zdravy, nech sa mozes naplno snazilkovat....ach jaj...dufam, ze ta sonda ta obide, ze to nebudes musiet podstupit, ze sa to vylieci!!!!!!!!
okrem toho mocaku, co...co nove, ako sa ti zije, naziva 🙂
ja tento mesiac ani neviem presne ktory som DPO a ci prebehla ovulka, len si domyslam podla bolesti...takze som asi tak 11DPO,ms by mala nemala dorazit v sobotu alebo nedelu. priznaky ziadne vynimocne...takze ani nad tym moc neuvazujem....
mam trosku starosti, lebo buduca svokra je v nemocnici, nasli jej aneurizmu v hlave, a dnes sa ma rozhodnut, co s tym budu robit...bojim sa o nu.

daniwaugh
20. okt 2011

@zuzkag2
no do kelu, to niesu dobre spravy vobec.. dufam ze to spravia co najskorej, chudatko. Drzim palce!
mne akurat pisala kamoska, ze jej muz mal infarkt (a to ma ani nie 40!!!) ale ze mu to spravili, ze mal zablokovanu cievu, celkom nepriechodnu a ze tento druh volaju "widow maker" .. ale nastastie vsetko uz je ok, len to musi byt ake hrozne, ten strach o manzela.. no ale dost smutnych veci
No som zvedava na sobotu, nebudem nic hovorit, ale asi sa aj pomodlim 🙂

princess15
20. okt 2011

Ahojte babenky....ako sa mame?nuz u mna ni nove az nato ze testy su nakoniec negativne ☹ ☹
na rapicleari vtedy bol duch ale uz druhy den som testovala mamatestom a je tam len / 😖
nuz nic v pondelok urcite dorazi mrcha...
po mrche potom pojdem za svojim gyndosom...

daniwaugh
20. okt 2011

@princess15
do pondelku casu dost, uvidi sa, nehadz flintu do zita..

princess15
20. okt 2011

@daniwaugh dnes som 13dpo...a test je negativny....
predtym som mala uz 10-12dpo krasne //,takze vobec uz neverim zeby som bola tehu...ale mozno sa stane este zazrak 😉 😉

misula.g
20. okt 2011

@zuzkag2 Zuzuli, já nemám močák ani nesnažilkuju 🙂 Je mi už tři týdny v kuse zle z těhotenství... To je mi líto, snad to nebude tak zlé, jak to vypadá se snoubencovou maminkou. U nás to je podobné, maminka je po operaci, tetu si nechali včera v nemocnici, je to hrozné, co se děje v poslední době. Nejhorší je, že vždycky trpí lidé, kteří si to vůbec nezaslouží!
Zuzi, tak uvidíme, co ti víkend (ne)přinese 🙂

zuzkag2
20. okt 2011

@misula.g no do kelu a co som si ja co kde citala...kozicka...tak to je uplne uzasne ze som to domotala a nie je to pravda...:-P
je ti zle? a kedy ti zacalo byt zle...?
no drzim palceky aj tvojej maminke aj tete,nech su zdrave...neviem co sa to deje...ja len dufam,ze to nakoniec dobre dopadne.

zuzkag2
20. okt 2011

@daniwaugh no ja silno dufam,ze bude teta ok,musi,jednoducho. len ma mrzi ako sa boji a nemam jej ako pomoct. uvidime dnes ako to bude...
a veru sa pomodli mojko😉 hadam tie cary mary uz konecne pomozu🙂 a zaradim sa medzi tehule...
este som videla fotku maleho Maxika...je jak z reklamy,kraaaaasny🙂

ktore
20. okt 2011

caute uz som tu aj ja.bola som nakupit testiky a od buduceho tyzdna budem testovat.dnes mam8 dpo

ktore
20. okt 2011

citim sa dolamene akoby isla chripka na mna

nativanativa
20. okt 2011

@blau no ved uz som aj opuchla , zase baby poradte mi ja neviem co mam robit , uz som z toho zufala ☹

misula.g
20. okt 2011

@zuzkag2 Začalo to v 6. tt a už jsem zoufalá. Vůbec nemám chuť k jídlu. Doufám, že to brzy odezní, abych se mohla taky radovat... Zuzi, tak snad to u vás doma dobře vše dopadne

pejullka
20. okt 2011

@misula.g me je blbe od tydne, chut mam, pak se najim a je mi na zvraceni:D

misula.g
20. okt 2011

@pejullka Mně je zle, když se najím i když se nenajím. Přežívám spíš na suchých rohlíkách :-/

nativanativa
20. okt 2011

@zuzkag2 zuzi ahoj , ja som si od vcera nasaila opat tabl. , gynoflor , ja som zuuufalaaaaa , toto neni mozne , moj stary je zo mna na nervy a to je prelieceny 😢 😢 😢 😢 a ja som po mrche

mochenkaa
20. okt 2011

Holky, chtěla jsem vám říct že jsem našla // 🙂 ještě není silná jako kontrolní, ale duch už to taky není.
Tak držím pěsti ať to vyjde všem 😉

blau
20. okt 2011

@nativanativa no teda, to je fakt na porazku, len klud a nedrazdit. Ja neviem uz, je mi to luto, ze mas takuto pantu s tym..
Zavolaj tomu Hercegovi hm?

ktore
20. okt 2011

@nativanativa co ti je presne ?nejak mi to uslo....

ktore
20. okt 2011

@mochenkaa taketo dobre spravy treba hned rano pisat aby nam to zdvihlo naladu...tesim sa nech takto postupne kazda napiseme ze mame dve ciarocky... 😀

mochenkaa
20. okt 2011

@ktore určitě to bude čoskoro u všech co jsou tady 😉 Nám se to povedlo po 3 měsících a to jsem to vůbec nečekala protože jsem byli přes ovu oba nemocní

ktore
20. okt 2011

jej tak to gratulujem.to bolo zato lebo si to necakala....juuuuj aj som teraz akasi uzimena uz asi piaty den...joj ci sa bojim.

mamoo
20. okt 2011

@nativanativa poznam tvoje trapenie :( uz asi rok sa s tym trapim a to tak dva krat do mesiaca. vselijake tabletky (proticandidove) ma len stoja peniaze. aj ten gynoflor som skusala. nepouzivam uz ziadnu kozmetiku tam dole, okrem saforelle na umytie par krat do tyzdna.
koli tym svrbeniam a paleniam ma sex nebavil a nevlhla som, tak som kupila durex gel 2v1 ci 3v1 (aj na masaz) a ten sme sem tam pouzili. moje stavy boli uz neznesitelne, tak som citala na nete a vygooglila, ze candidu treba znicit zvnutra, v crevach. takze prudka dieta: uplne vylucit sladke, ani sladke ovocie, ziadna muka, nic kysnute ani kvasene. v podstate len zeleninu a maso mozes.
vydrzala som tyzden a potom som ubrala z prisnosti. vraj sa to ma drzat mesiace... no zabudni xixi ja bez cokolady? ale mi to pomohlo.
lenze v snahe splodit dieta som zas po dlhej dobe pouzila ten lubrikacny gel spominany a moje trapenie zacalo od znova a uz tyzden sa zas trapim.
mas nejake ine skusenosti? mozes aj sukr.postu. dik!

zuzkag2
20. okt 2011

@nativanativa Slaviiiiiiiiiiii....cooo? uz zas...ved to ja uz som z toho na nervy, ze sa ti to stale vracia...do kelu. co imunologia, alebo ja uz neviem...tie byliny pijes, od tej tety?
inak, ktovie ci uz ty nemas tak oslabenu imunitu tymi liekmi, ze sa ti to stale nejak vracia ☹

ktore
20. okt 2011

kočky moje vsak ja neberem ziadnu kyselinu listovu....ani nic

zuzkag2
20. okt 2011

@misula.g Joj, Misi...tak ja neviem ci je na to nejaka aj pomoc, na tie nevolnosti...aj chudnes nejak rapidne? ci zatial je to v norme...neboj, hovori sa ze do konca 3-4 mesiaca to skonci, tak dufam, ze nebudes nejaka vynimka...🙂

ktore
20. okt 2011

@nativanativa moja zlata uz viem.to mi je luto musis sa liecit a liecit a liecit

daniwaugh
20. okt 2011

@ktore
a preco neberes? ma sa to 2-3mes pred otehu 🙂
@mochenkaa
gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
@nativanativa
to sand nie je pravda:((((

ktore
20. okt 2011

ani pred prvym som nebrala ani teraz.ale uz sa na tom pracuje.zajtra zacnem brat.

nativanativa
20. okt 2011

no baby , takze ja som tu asi najvacsi extrem z vas vsetkych a mozem na dieta asi aj zabudnut 😢 😢 😢 😢
opustam sa ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre