Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
22. okt 2011

@ktore ale ti poviem , ze pekne mi dava zabrat ten clostil .... pomaly sa dostavam do zabudnuteho pocitu ked som este ovulovala 🙂 🙂 , a zacinam mat vytok , len ci bude bielkovy v nasledujucich dnoch 😖 😖

nativanativa
22. okt 2011

@saaralota nie , neopovaz sa mu nic hovorit ..... , pokym to nebude na beton , dovtedy mlc jak hrob !!! 😉 😉 😉

daniwaugh
22. okt 2011

@saaralota
ja som svojho zasvatila a pomahal mi jak vedel, tak je lepsie mat podporu 🙂 dufam ze Ti bude len silniet. Inak co je haluz ja som mala silnejsiu ciarku ked som sa testovala cez den nez ked rano, zaujimave, nie?🙂
tak ci tak, verim ze je dalsia tehula medzi nami!!!!🙂

daniwaugh
22. okt 2011

@nativanativa
bude. tento mesiac mas otehotenit, pamatas??? 😎 😀 😝

nativanativa
22. okt 2011

@daniwaugh noooo aj ti dam za pravdu , a to este nechcem vediet co bude po pregnyle ... , ved doki ma pozrie v utorok poobede a budem mudrejsia miauuuuuuuuuuu 😝

nativanativa
22. okt 2011

no ale mam pocit ako keby som isla prasknut tam dole .... , ci dostavam cervenu ??? ooooo diooooo 😝 😝

saaralota
22. okt 2011

@nativanativa Jojo, mlčet jako hrob, to je přesně moje silná stránka 😀

@daniwaugh Díky za důvěru v mé dvě čárky, budu se snažit ji nezklamat 🙂.

nativanativa
22. okt 2011

@saaralota to je aj moja jedna z tych silnejsich 😀 😀

daniwaugh
22. okt 2011

@nativanativa
haha ja zasa neviem byt ticho o nicom, toto je premna peklo, ze som to este neroztrubila vsade :D

nativanativa
22. okt 2011

@daniwaugh a kedy uvidime brusko mickaaaaaaa 😝 😝 😝

zuzkag2
22. okt 2011

@nativanativa @daniwa @labanka @katka2011
babule moje, tak mam asi problem...som 27DC, a prave som zistila, ze som zacala spinit...alebo ze by to zacinala ms....nemam ziadne bolesti, a nikdy pred ms nespinim. co to moze byt?

miriamm11
22. okt 2011

mna tento krat nebolel vajecnik pri ovu , len pocit na ms som mala 😒 😒 😒 myslite ze to znamena ze ovu nebola??? alebo este len dojde? testujete sa niekto s mikroskopom (sliny)?? ..este ukazuje papradie, teda od stvrtka ukazuje papradie, dva dni predtym som nesledovala...takze 3dni po sebe je papradie...ja som z toho blaaaazon ....zas budem premyslat v perinach celu noc 😀 😀 😀 😕 POMOOOOOOOOOOC testujete sa niekto s mikroskopom POMOOOOOOC potrebujem poradit 😅

nativanativa
22. okt 2011

@zuzkag2 hop na kravu a bolo telaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
juchuchuuuuuu skoda ze tu nie je tancujuci smajlik 😵 😵 😵

nativanativa
22. okt 2011

@miriamm11 ja ho nemam ja ho nemaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam uaaaaaaaaaaaaaaaa
ako ti mam poradit ???!!! 😅 😅 😨 😨 😕 😕

zuzkag2
22. okt 2011

@nativanativa teraz mi to pipina preloz do reci ktorej rozumeju aj blondynky 😀

miriamm11
22. okt 2011

@zuzkag2 minuly cyklus som mala jeden den len spinenie, ale s bolestami...takze spinenie bez bolesti ???? kludne to moze byt aj tehu nie?🙂 hormonalne zmeny a preto to spinenie mozno ...zostava asi len vyckat, to cakanie!!!!!! zo mna sa stava vzdy v case pred ms iny clovek ...blaaaaazon 😀 . Dufam ty to zladas lepsie 😉 a mozno bude prekvapko...

miriamm11
22. okt 2011

@nativanativa a preco ja ho maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😒 😒 prejdem asi na ovu testy, vsak to ste mi tu poradili ten mikroskop a nakoniec ho niktora nemate??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nativanativa
22. okt 2011

@miriamm11 ja sama sa od vcera testujem , ale zatial iba duch .... 😖 , ale vajecnik popichava od vcera

miriamm11
22. okt 2011

@nativanativa a mozno som prespala ovulku, mna bolieva vajecnik cez ovu mozno tak 2-3hodiny.... kludne som to mohla aj prespat no nie? 😀 😀 😀 ked tak nad tym rozmyslam a to som este neni v perinach 😝 😝 to bude dnes este premyslania 🙂 🙂

nativanativa
22. okt 2011

@zuzkag2 no ze hop na kravu , bude tela , aaaaaaaaaanebooooooooo hop na kravu a bolo tela 😉 😉 😉
to tu uz baby chapu ked ja toto poviem
takze ze by nakoniec stasticko sadlo aj nan nasu zuzicku ? 😵 😵

nativanativa
22. okt 2011

@miriamm11 nuz , niekedy bohuzial nestihnes postrehnut takyto okamih , ja som to nepostrehla a pozri , cakam uz 8 mesiacov 😖 😖 😠 😠

miriamm11
22. okt 2011

@nativanativa mne sa nechce tolko cakat 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ja cakam uz 3mesiace a pride mi to akoby som cakala 100rokov. A to dokedy chces cakat este 😠 😠 😠 😠 do konca roka to dame nie???? 😅 😅 😅 ja dlhsie necakam 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ak chces pod so mnou 😀 😀 😀

zuzkag2
22. okt 2011

@miriamm11 Miri, no ja som spinenie nemala este nikdy, ms vzdy dostanem v jednej minute, v plnej sile..tak neviem, ci mojmu telu uz sibe, ale je to konecneeeee to tehuuuuuuu.
inak, niekto tu mal ten test na sliny...a nie je nieco o tom aj na nete, co ma ukazovat? ja som tiez vzdy testovala len s ocikavacimi pruzkami....tak ti neviem poradit. co hlien, ten nebol?
@nativanativa Slavi, sak chapem teda, len som taky skeptik uz po tych mesiacoch...a zrovna nemam doma ani jeden tehu test, slak ma trafi. hned by som sla cikat. no nic, zatra mam dostat ms, tak sa uvidi.

nativanativa
22. okt 2011

@miriamm11 uz iduuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 meheheeeeeeeeeeeeeeeeee
ja som povedala, a stale to budem tvrdit ze ja chcem dat na vianoce mojej polovicke krasny darcek v podobe // 😝 😝 😝

nativanativa
22. okt 2011

@zuzkag2 ja budem cakat az do zajtra s tebou a chcem pocut ze je to tam 😉 😉

zuzkag2
22. okt 2011

@nativanativa joj zlatko, super...asi pojdem rano hned do lekarne kupit test...lebo ms mi chodi az tak poobede...juuuj, to su nervy 😀

nativanativa
22. okt 2011

@zuzkag2 ach jo , my to tu vsetko tak intenzivne prezivame 😵 😵

miriamm11
22. okt 2011

@zuzkag2 pise ze pred ovu zacina ukazovat 3-4dni tu papradovu strukturu a po skonceni este tak 2 dni. Mne ukazuje 3den(len 2dni predtym som nesledovala), tak mozno ovu pride dnes , zajtra alebo prebehla, uvidim podla toho asi ked prestane ta papradia struktura.
Priznaky nemas ziadne? Patrilo by sa uz aj to tehu nie??? 😵 😵 😵
Ja som si povedala naposledy ze chcem byt tehu do konca roka, neviem kto mi to tam hore zariadi, ale odovzdala som toto bremeno mimo mna, na mne uz zostal len ten sex. 🙂 🙂

zuzkag2
22. okt 2011

@nativanativa moja, no ved ked sme sa zacali snazit, tak som sem chodila stale, a pisala, a prezivala...az sme boli na vysetreniach, a doki, co robil drahemu spg je zaroven sexuolog, a ten navrhol pre mna psychologicke vysetrenie...ci si akoze nebranim psychikou zostat tehu... strasne som sa nasrala, ale na druhej strane....co ked je to tak? tak som sem prestala chodit, aby som stale na to tehu nemysela...neprestala som na to mysliet, akurat pre ms uz nebyvam taka namotana, lebo nekonzultujem kazde male pichnutie co ja viem, v pate ako tehu priznak 😀

miriamm11
22. okt 2011

@nativanativa jasne to das este pred vianocami a potom to budes schovavat ako vianocny darcek , len aby ho tvoj drahy nevykutral niekde 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre