Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

pehavcek
22. okt 2011

no kocky ja sa idem trosku k muzickovi pritulit. Majte sa fajn.
@daniwaugh tebe nech bublinka pekne rastie
@nativanativa tebe aj sebe zelam nech nam to vsetko uz zafunguje tak ako ma
No a nam vsetkym zelam sladke snicky 😉

nativanativa
22. okt 2011

@pehavcek tak dobruuuu a pekne tulenie 😉

nativanativa
22. okt 2011

@daniwaugh juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj mnamiiiiiiiiiiiiiiii , toto mi nerob ... ja uz tyzden nejem sladke kvoli mykozam 😖 😠

daniwaugh
22. okt 2011

@nativanativa
jejda na to som ja zabudla, prepaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac 😖

labanka
22. okt 2011

caute koceny moje.......mam pre vas jedno prekvaaaaaaaaaapko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nemam sice // ale mam O
haaaaaaaaaadajte na co myslim ha?
no predsa mam kruzooooooook nie ciarky 😀 😀 😀 😀 som zasnuuubenaaaa 😉 😉 😉 😉

daniwaugh
22. okt 2011

@labanka
gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
:******** hura hura huraaaaa 🙂))) 😀

labanka
22. okt 2011

@daniwaugh juj moja krasna, ale predsa by som radsej prijala // k tomu xixi

nativanativa
22. okt 2011

@labanka ale ale micka sa nam okruzkovala , jupiiiiiiiiii , gratulujem cmuuuuk 😵 😵

daniwaugh
23. okt 2011

@labanka
pekne postupne! mimco cakalo na nejaky prejav zavazku!! (inak kde je fotka prstena??????:o)))

saaralota
23. okt 2011

Ahoj, tak jsem si hned po ránu zopakovala testování a odvažuji se tvrdit, že už to není jen duch ale slaboulinká čárka 🙂 Přikládám odkaz na fotku https://www.modrykonik.cz/fotoblog/saaralota/al.... Něco se tedy očividně děje...jen doufám, si to naše potenciální mrně ještě nerozmyslí a pořádně se u mě zabydlí. Držte palce.
@labanka Gratuluji k zasnoubení!

daniwaugh
23. okt 2011

@saaralota
huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulujeme mamcooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😎
to uz je daka kolajnicka 🙂

nativanativa
23. okt 2011

@saaralota na betoooooooooooooooooooooooooooooooooooon 😵 😵 😵 😵

saaralota
23. okt 2011

@daniwaugh @nativanativa Díky holky, ale zatím negratulovat moc nahlas, abysme ho/jí nevyplašili 🙂 Je to teprve úplný začátek. Ale i tak je to super pocit 😀 😀 😀 😀

daniwaugh
23. okt 2011

@saaralota
lepsie nez dratom do oka 🙂)

saaralota
23. okt 2011

@daniwaugh No to rozhodně 😀

monika2712
23. okt 2011

ahojte, poradi mi niekto? som 24dc, mam kratky cyklus, a mam uz nejake tehu priznaky, ale dnes v noci ma chytil hrozny krc v podbrusku, na ktory som sa zobudila, trval par minut, nekrvacam ani nic, len sa bojim ci je to v poriadku, brusko neztvrdlo, len to velmi bolelo.. som zhruba 10dc... nestalo sa niekomu nieco podobne? moze to byt uhniezdovanie alebo roztahovanie maternice?

nativanativa
23. okt 2011

@monika2712 ahooj , no podla toho ako to tu citam u tehuliek je to dost mozne ze sa roztahujes 😉
cizee kedy mozme vidiet // hm ?? 🙂

monika2712
23. okt 2011

@nativanativa no to netusim kedy to bude vidiet.. kedze som mala od kyretu iba tru cykle, dva 26 dnove a posledny 24, tak mrcha by mohla prijst kedykolvek.. takze fakt neviem, ale kedze uz som raz tehu bola, aj ked kratko, tak citim podobne priznaky, aj taketo bolesti v podbrusku som mala, len vtedy mi aj ztvrdlo brucho dokonca dva krat, tak som nejak tusila, ze nieco nie je v poriadlu. testovat planujem zajtra mamatestom 10tkou, tak snad uz tam nieco bude vidiet.

nativanativa
23. okt 2011

@monika2712 no ja som velmi zvedava , uz aby bolo zajtra 😝

monika2712
23. okt 2011

@nativanativa no ja si hovorim aby uz bolo o 9 mesiacov, nech uz mam zdrave babo v naruci 🙂

nativanativa
23. okt 2011

@monika2712 drzim ti palce , urcite ti to teraz vyjde 😉 😉

daasenka85
23. okt 2011

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, je tu několik změn 🙂 všem těhotným blahopřeji!!
My ještě nic (4.cyklus, teď půjdem na pátý), ale neztrácím naději, všem snažilkám přeji hodně pozitivního myšlení a ono nám to vyjde 😉 vůbec o tom nepochybuji.. tento cyklus jsem měla jiné věci na přemýšlení (tím pádem jsme se ani moc nesnažili) a můžu říct, že mi je mnohem lépe, přestože zatím nic.. akorát vždycky s blížící se menstruací jsem nervózní jak sáňky v létě 😀 a ta nejistota je skoro horší než smíření se s tím, že tento cyklus zatím mimi nebude... holky, věřte, že vše má svůj smysl a dočkáme se taky, až miminko bude mít přijít! ukážeme, že své přání mít miminko myslíme vážně,nevzdáme to a vše dobře dopadne 🙂

daniwaugh
23. okt 2011

@monika2712
no musime asi do zajtra pockat s gratulaciami 🙂

monika2712
23. okt 2011

@daniwaugh no radsej ano 🙂 aj to neviem ci uz zajtra bude nieco vidiet.. ja len dufam, ze nepride znova v noci ten krc.. :(

nativanativa
23. okt 2011

@daasenka85 ale iste , my sme silne zeny a mame pevne nervy !!!! dz sa aj ty , vsetko sa raz na dobre obrati 🙂

monika2712
23. okt 2011

@nativanativa dakujem !

daniwaugh
23. okt 2011

@monika2712
no ved uvidis, hadam aspon ducha v pondelok uvidis, potom v stredu kolajnicu a tramtadaaaa 🙂

daniwaugh
23. okt 2011

@daasenka85
jasne, vsetko pride kedy ma. a na dobre veci sa dlhsie caka 🙂 vsetko ma svoju pricinu, aj ked my o tom nevieme. ale mas pravdu, neistota je ovela horsia ako neprijemna pravda..

nativanativa
23. okt 2011

@daniwaugh ona mala zlata , dnes zacina 8tt cmuuuuuk 🤐

daasenka85
23. okt 2011

Jinak jsem byla tento cyklus dost nachlazená (začalo to před týdnem), takže jsem samozřejmě měla pocit, že za to může těhotenství a nebýt negativního testu, tak si namlouvám, že mě i více bolí prsa 🙂 podle mě se to zkrátka nedá poznat takhle brzy!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre