Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

06lienocka
27. okt 2011

@ktore aha tak to budem držat čo najvyššie 😀 ale to snaženie sa mi pači tak neviem 😀 dakujem ti pekne

ktore
27. okt 2011

@06lienocka LEN SA DRZ

06lienocka
27. okt 2011

@simik22 ja sa netestujem zatial až po tejto menš.ak mi príde 😉 tak si idem kupit nejake ovu.testiky a bude informovat ty si davaj na seba pozor a ozvi sa

daniwaugh
27. okt 2011

@simik22
no tak to drzime palce 🙂 aj ked 7DPO je docela skoro, ale nic nie je nemozneeee 😀
@06lienocka
ja tehotna som a ovu test mi neukazal nic ked som si robila po tehotenskom, takze na to by som sa vbobec nespoliehala 🙂
@miriamm11
no hadam to uz tentoraz vyjde!! ste sa snazikovali??🙂)

06lienocka
27. okt 2011

@ktore diky a ty si ako na tom?kolko maš detičiek?

simik22
27. okt 2011

@06lienocka jasna vec .)

daniwaugh
27. okt 2011

Dneska mi je tak blbje, ze nemam ani tuzku.. neviem ci to nebude tym, ze mi pichli tu vakcinu proti chripke a tak mam teraz upchaty nos a boli ma hlava, ale od rana mi je na vracanie :D ake fasa, ze?

06lienocka
27. okt 2011

@daniwaugh ja som to len niekde čítala ja to nemam overene ale niektorým to vyšlo

simik22
27. okt 2011

@daniwaugh ja viem, ze to je skoro, ale ludska a hlavne zenska zvedavost a nedockavost bola silnejsia :D ale citala som tu baby, ktorym ukazal pouzitivny test na 7DPO.. tak snaaad...

gina1769
27. okt 2011

@simik22 Ahoj 😉 Tak ja vám z úprimného srdiečka prajem tie vytúžené // na tt,ozaj si ich zaslúžite! A hlavne veľa trpezlivosti.Bože aké je to nespravodlivé.....ten kto hocikedy otehotnie a potom si ˝ to˝ vezme a ani chvíľočku sa nad tým nezamyslí.......a ten kto sa roky snaží a dokonca aj nemožné urobí pre to ,aby sa mohol stať rodičom!!! Prajem Vám ,aby Vám tam ˝ hore ˝ prichystali ten najkrajší vianočný darček 😉

ktore
27. okt 2011

@06lienocka mam dcerku.ma 9 rokov.podarila sa po siedmich rokoch.

simik22
27. okt 2011

@gina1769 dakujem velmi pekne... veru, je to riadne nespravodlive... hlavne ked clovek vidi niektorych nasich spoluobcanov, v akych podmienkach ziju, hygiena 0 bodov, a deti ako maku... ale snad sa raz docka kazda jedna zienka ktora tuzi po babatku.. skor, ci neskor. No tak to by bol naizaj krasny vianocny darcek ♥

daniwaugh
27. okt 2011

@06lienocka
no sak ja chapem a preto ti hovorim, ze to nema ziadnu vypovednu hodnotu, lebo mne napr to neukazalo, tak aby to nikto nebral ze ked ukaze nahodou tak to je na 100% tehu, nechcela som ta nijak urazit, len usetrit baby sklamania, chapes 🙂
@simik22
neva ze je skoro, duch je duch a hotovo!🙂))) drzim silno palceky na silnenie ducha 🙂
@gina1769
no to ano, niektori obcania sa mnozia ako bakterie a zeny, co po babatku tuzia ho mat nemozu len tak ze hop sup tralala. je to nespravodlive, ale s tym asi nic nenarobime.. no aspon si mozme byt podporou navzajom

gina1769
27. okt 2011

@simik22 aj som som mala pozitívny tt na 7 DPO 😉 a tiež tam bol duch,dole je obr.

gina1769
27. okt 2011

sorry,teraz pozerám fotečku a ho*no vidieť... 😅 ale ozaj tam bol duch 🙂

nativanativa
27. okt 2011

@katarinkam ja neviem , este som nemala ovulku ,...... tak ja neviem , doki povedal ze mam mat pocas vikendu

simik22
27. okt 2011

@gina1769 aj ja keby ze to odfotim , tak ho vobec nevidno

simik22
27. okt 2011

@daniwaugh diky, dakedy mam pocit, ze si to vsugerovavam, ale myslim, ze tam je...

ktore
27. okt 2011

@nativanativa ahoooj.dostala som cervenuuuuu tak o dva tyzdne idem na to zase.xi xi xi a budem tu otravovat este

nativanativa
27. okt 2011

JA SOM DNES CITOVO VEEEELMI ROZLADENA DIEVCATA , NAJRADSEJ BY SOM SI POPLAKALA 😢 😢 😢
nieco divne sa so mnou deje 😖 😖 , asi budem chora

nativanativa
27. okt 2011

@ktore woalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ktore
27. okt 2011

@nativanativa divne su v tebe tie hormony.len si poplackaj aj za mna.som sklamana ale som to cakala ze dostanem ms.teplota neklamala.nezobralo ma to velmi,som rada ze mozem pocitat dni a brat nove vitaminy tesiiiim ale ovu asi nevyjde,uvidime mohla by meskat aspon jeden den.

miriamm11
27. okt 2011

@daniwaugh snazilkoali vcera, a ovulka podla pocitov bola vcera, a to som myslela ze tento mesiac som nemala, a nakoniec dorazili ine bolesti auuua! Len predtym 5dni nebolo nic 😒 😒 tak je to na nahodu tento mesiac zas 😅
@nativanativa co zas chces nariekat???!!! myslis ze ides byt chora? to ja som kazdy mesiac a za dva dni to prejde 🙂 mozno tak telo reaguje na prichadzajucu ovu cooo? ...testy ukazuju uz daco? ja som vcera nestihla testovat ale na vecer prisla ovu...ale najradsej by som si to uistila testom, dnes si ho preistotu spravim, nech viem ze prebehla, mikroskop skoncil v kosi uz, ten mi vo strvrtok ukazoval papradie a nic som necitila, som myslela ze anoulacny cyklus a nakoniec dorazila vcera! ake ovu testy su dobre? pre zaciatocniko?? 🙂

gina1769
27. okt 2011

@simik22 hlavné je,že ty toho ducha vidíš, už len aby silnel 🙂 ja,ked som nebola tehotná a robila som si tt,tak tam ten duch ani s domýšľaním nebol....proste snehobiely papierik s jednou výraznou paličkou.A ked som už tehu bola,tak tam ten slabulinký duch proste bol a dokonca v limite 🙂 teraz len dalej testuj každé 2-3 dni ( ak to vydržíš) a sleduj intezitu paličky a hlavne musíš byť v kľude,aby všetko prebiehalo tak ako má,aby to zahniezdenie bolo úspešné a tehu pekne pokračovalo 😉

nativanativa
27. okt 2011

@miriamm11 mickaaaaa , ja uz drbem na ovu testy , ma to nebavi furt , aj tak je tam iba duch 😖 😖
ja neviem ci mi vobec dorazi pocas vikendu 😢 😢

simik22
27. okt 2011

@gina1769 dakujem, ved aj ja som si robila uz strasne vela testov, vzdy boli uplne biele, aj keby som chcela neviem ako si ho tam domysliet, proste tam nebol... ale teraz to je ine.. len sa bojim, uz sa mi to raz stalo, tiez tam bol duch, dostala som menzes a nic... :ˇ( tak snad toto vyjde...

miriamm11
27. okt 2011

@nativanativa no mne dorazila na 18DC nahle, a to som myslela ze som tento mesiac asi neoulovala...ale tieto zname pocity sa nedaju zamenit s nicim, len este aj dnes ma boli aj vajecnik trochu a podbrusko, tak neviem ci uz prebehla cez noc, alebo dnes prebieha... preto skusim dnes test poobede, ale vcera bolesti boli paradne, som nemohla ani chodit 😅 ... a to ma pobolievalo skoro tyzden mierne sem tam...kadetade. Takze ty len pekne vyckaj!!!!! dva dni pred ovu som necitila uz nic....a zrazu buuuuuuuuum!!!! ides este na sono?

miriamm11
27. okt 2011

@nativanativa inac ja by som si rada poplakala niekedy ale mne to nejde!!!! ja mam len nervy!!!! ja mam chut zas nieco rozbijat 😀 😀 😀 mna ani nenapadne plakat 😖 tento krat ked nebude tehu sa bojim ze okna si to odskacu, alebo telka........ , pohare a taniere to nepocitam uz😀 😀 😀

daniwaugh
27. okt 2011

@simik22
ked si ho tam raz videla tak tam je, neboj 🙂 aj ja som mala slabulinkeho a som to chodila okukovat asi kazde 2minuty 🙂

daniwaugh
27. okt 2011

@nativanativa
ale doktor povedal ze dojde pocas vikendu a to je SUPER!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre