Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

yesu
29. okt 2011

@terulilinka no nevím...mám to nepravidelný a radši si nedělám naděje, ale mám šíleně citlivý bradavky, tak třeba to je příznak těhu 🙂 a vy se snažíte jak dlouho?taky si mlaďoukčá.....touha po mimi je velká? 🙂

terulilinka
29. okt 2011

@yesu tak budu držet palečky! my se snažíme teprve 1.měsíc, ale snažila jsem se věřit tomu, že to půjde hned 🙂
joojooo, hoooodně veliká, já měla vždycky ráda děti, ráda jsem je hlídala, hrála si s nima a tak, a ted když už jsme s tim mým princem manželé, tak je touha ještě větší 🙂

yesu
29. okt 2011

@terulilinka Tak já to měla podobně, my teda manželé zatím nejsme, ale k tomu snad taky dojdem!my se snažíme asi čtvrtej měsíc....taky sem si myslela jak to půjde hned a teď mi přijde, že se snažíme věčnost!

terulilinka
29. okt 2011

@yesu tak třeba to tentokrát vyjde 🙂 ono je to fakt asi hlavně o tom, nemyslet na to.. já na to teda myslela fakt moc, tak tady to mám 🙂

pejullka
30. okt 2011

@yesu
@terulilinka já na o taky myslela a neslo to, pak jsem dostala po ovu novou praci a kdyz se to nehodilo tak jsem otehotnela🙂

gina1769
30. okt 2011

@simik22 Ahoooj 🙂 supeeer,už len aby silnela 😉

simik22
30. okt 2011

@gina1769 takk az tak super to neni, lebo dnes rano o pol 4 ked som vstala som si urobila... a bola tam velmi slabulinka ciarka, ak vobec... este rozmyslam, ci to nemoze by t preto, ze som vcera vecer vypila vela tekutin, a spala som velmi kratko.. myslis ze to moze byt tym?

daniwaugh
30. okt 2011

@simik22
tym sa netrap, ja som mala ducha asi 4-5dni a islo to pomaly hore, proste mi pomaly stupalo hcg, kym je tam duch a nemas ms tak je dobre. fakt sa neboj 🙂

daniwaugh
30. okt 2011

@nativanativa
tolko robite whoohoo ze si na nas zabudla?:D (DUFAM!!!)

e.l.i
30. okt 2011

BABY no mna hadam porazi z tejto mojej ovu.....tak ja som myslela ze som uz po a ona zrejme len zacala... no som zz tohoto total cvok.. rano som isla do celodenky a bolel ma lavy vajecnik.. od tej 6,30 h do 9,30 h.. bolest narastala a narastala.. iba zrazu prestalo.. a zo mna total ako bielko vyklzlo..no myslit o na to co ja ..ze zrejme teraz nastala ovulka.. jaj a ja musim byt do vecera v robote ma hadam porazi... snad vajko vydrzi..a vecer hnd sa vrhnem na muzika.,, dufam ze neprepasnem dalsiu sancu........jaj

gina1769
30. okt 2011

@simik22 tak podľa mňa áno...môže to byť tým.Ale z vlastných skúseností viem,že sa neoplatí robiť si tehu testy každý deň 😉 Ja by som na tvojom mieste počkala až do stredy-štvrtku a potom si zopakovala tt.Ktorý,že to DPO si?

lucinka1104
30. okt 2011

@e.l.i neboj do 24 hod maš čas neprepasneš

simik22
30. okt 2011

@daniwaugh ved to, ze sa mi zda, ze to ide veeelmi pomalinky... nuz uvidime.. nemala som ani ziadne bolesti, ani som nekrvacala, nespinila.. menzes zatial nikde... tak snad...

simik22
30. okt 2011

@gina1769 ved, to ze robim kazdy den, uz som z toho cvok... no neviem, kedy bola presne ovulka... niekedy minuly tyzden okolo stvrtku, mozno piatok... mozem byt nejaky 10 DPO

simik22
30. okt 2011

@daniwaugh no a este, ze ms nikde... u mna to je normalne, ze si chodi ako chce , mam ho velmi nepravidelny, vacsinou mavam dlhe cykly, tak preto by som sa na to az tak moc nespoliehala

e.l.i
30. okt 2011

lucinka1104 no dufam ze to stihhhhnnnem

daniwaugh
30. okt 2011

@e.l.i
hned jak dojdes domov tak sup sup aj dnes aj zajtra rano a zajtra vecer, co najviaaaaaaaaaac 🙂)

daniwaugh
30. okt 2011

@simik22
vobec sa nestresuj, ja som fakt mala len duchov, tiez som to jak blba kazdy den kukala a merala a potom som to vzdala. niekomu to proste stupa pomaly, na tom vobec nic zle nie je. naozaj, neboj!

simik22
30. okt 2011

@daniwaugh dakujem velmi pekne za podporu, ani nevies aka som vystresovana... ked zavriem oci, vidim pred sebou dve palicky :D joj, tak davam si zavazok, ze vydrzim minimalne do stredy, alebo stvrtku.. inac som chcela hned zajtra utekat zase po testy, ale kaslem na to, to sa fakt neda takto. bude to sice tazkych par dni, ale vydrzim 🙂 🙂 ( dufam )

daniwaugh
30. okt 2011

@simik22
no ono ked tam raz su a ms neprisla, tak sa nie je co bat. nezalezi na tom, aka silna je palicka, hlavne ze tam je 🙂 ja som uz ani nerobila potom, stale som mala len duchov, ale ms neprisla a ja som si uz dalsie nekupila, ved naco 🙂 neboj sa, bude to dobre. hlavne je, ze tam daco je, nic ine nie je podstatne. koho zaujima ze to nie je ziariva cervena? na tom predsa nezalezi🙂 je tam a hotovo a tym padom ziadne starosti, fakt! 😀 😎

vierkapierka
30. okt 2011

daniwaugh brutálne ma bolia kríže dnes, nechápačka...

nativanativa
30. okt 2011

@daniwaugh ale nieeeeeeeee , tu som ,len vies , prides domov a rodina a tak ... , ale som uz tu v plnej krase 😉

daniwaugh
30. okt 2011

@vierkapierka
hmmm mmmm mmmm 🙂 a ms nikde.. jejda to ako vydrzime do testovania???

daniwaugh
30. okt 2011

@nativanativa
no tak sak chapeme :D misia splnena?:D

simik22
30. okt 2011

@daniwaugh mojo, ja uz som po jednom MA v cca 7 tyzdni, styri testy jasne pozitivne, aj krv... zrazu som zacala krvacat... a bum... to bolo pred cca 3 rokmi.. a v lete mi na jednom teste tiez vysiel duch a nebola som tehotna... takze ja sa radsej dopredu nebudem radovat, aj ked stresne dufam, ale snazim sa byt realisticka a nerobit si zbytocne nadeje. 😔

nativanativa
30. okt 2011

@daniwaugh misia bola , len dufajme ze bojovnici sa pekne upratali takym smerom akym maju ist 😀 😀 😀

cmeliatko
30. okt 2011

@e.l.i co stresujes :D treba den pred ovulkou najlepsie sexovat, aby tie pripadne lenive spermie zavcas dorazili :D

daniwaugh
30. okt 2011

@simik22
no ale spravila si si uz viac a na kazdom je tak dobre bude. dalsi skus teda dat v utorok a uvidis ze uz bude tmavnut 🙂 ja som ale tiez nevydrzala a robila som aj 2x denne haha a z poobednajsieho mocu som mala silnejsiu ciarku ako z ranneho, ja som proste divna :D

daniwaugh
30. okt 2011

@nativanativa
si mala na bruccho sipky nakresli od..inkriminovaneho miesta, nech vedia kade! :D

nativanativa
30. okt 2011

@daniwaugh no uvidime , ci inseminator aj so sluzobnickami nezaspali na vavrinoch 😀 😀 😀
no len aby sa aj mojmu vajku zachcelo parit 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre