Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
31. okt 2011

@daniwaugh ty si jaka zlata 😀 😀 😀

daniwaugh
31. okt 2011

@nativanativa
no ved taky je plan, tak sa ho musime drzat, jak by to vyzeralo, keby sme si robili co chceme, halabala!no! a vobec! 🙂

nativanativa
31. okt 2011

@daniwaugh no plan bol jasne zadany , otazne je ci aj presiel , misia splnena tiez
teraz mi pisala polovicka , juj jak ho milujem , on je taky zlatyyyyyyyyyyyyy , ze laska , uz si tehotna , ja to citim po vcerajsku a tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

daniwaugh
31. okt 2011

@nativanativa
no skoro som sa rozplakala jak ste ma potesili (hormony blbe, revem furt teraz!) a tak vidis, aj on uz to vie! ale preistotu sup na to zajtra aj tak. len preistotu :D aj ked je to zbytocne uz,lebo dalsie babo hadam sa nespravi hned o 2dni, ale tak nevadi :D

nativanativa
31. okt 2011

@daniwaugh ja viem , ja som tiez taka citlivka
nebudem to riesit , pozri , co bude to bude , budem sklamana ked to opat nevyjde , ale poviem si tak mozno buduci mesiac 🙂 🙂

daniwaugh
31. okt 2011

@nativanativa
podlamna si to ale vobec nebudes musiet povedat.. 🙂

e.l.i
31. okt 2011

@nativanativa no to znie dobre..len nech stupa..... 😉

e.l.i
31. okt 2011

@cmeliatko no mne by bolo& aj jedno... naskor som cela dievcatko.. ale teraz uz cem babatko..a nechje zdrave ..je mi jedno ci chlapcek ci dievca...proste cem uz nejake..

no dnes ovu testy neprisli tak ich snad vyuzijem na dalsi mesiac..-...ale radcej by som bola keby som ichuz nepotrebovala....
jedine co mi dosli boli tehotesty..no co s nimi ked ovu mi usla.....

e.l.i
31. okt 2011

@daniwaugh jej ake ty mas krasne bruskko.........cem aj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

daniwaugh
31. okt 2011

@e.l.i
kujem :D sak coskoro bdues mat aj ty! uvidis!🙂

simik22
31. okt 2011

@daniwaugh a zacalo ma boliet brucho ako na ms.... 😒 😒 😒 😠 😠 😠 😠 😠

miriamm11
31. okt 2011

ahojte micky 🙂 ako po víkedne? ja som si zacala merat BT ale vobec tomu nerozumiem...a stale neviem kedy bola ovu 😀 ked mam 30dnovy cyklus az 36dnovy ...tak mozem mat ovu po 20DC?? mna dnes zas picha vo vajecniku...tento mesiac uz asi 4 krat mam ovu pocity.... ja nakoniec zistim meraniami BT a ovu testami ze som vobec doteraz nevedela kedy som mala ovu ...a mam pocit ze som este len pred ovu 😅 😅 😅 😅 😅 zas blaznim 😀 😝 psycho !!! uz nech sme vsetky tehu lebo toto blaznenie nema konca kraja 😅

nativanativa
31. okt 2011

@e.l.i elinkaaaaaaaaaa auwooooj , no ja som zvedava aka bude teplota v buducich dnoch

nativanativa
31. okt 2011

@miriamm11 bozeeeeeeeeeeeeeeeeeee tato a jej ovu a neovu , jake mile ....
micka neries to , pride to urcite , ja neviem tiez ci bola ale teplotu meriam poctivo 😉

daniwaugh
31. okt 2011

@simik22
mna tak isto bolelo a este aj ked mi meskala 5 dni, maternica sa roztahuje, prebiehaju hormonalne zmeny.. mrte je toho na tvoje telo teraz.. tak klidek a nohy na stol 🙂

daniwaugh
31. okt 2011

@miriamm11
tak sa milujte kazdy den a je fuk kedy je ovu :D

simik22
31. okt 2011

@daniwaugh pocuj zena, ty si supis, vo vsetkom najdes pozitivum, super sa to pocuva, len keby to bola pravda ! 😉

daniwaugh
31. okt 2011

@simik22
no ale fakt, ved to vsetko sa v tele deje, mna prisahambohu tiez bolelo jak na ms, aj som sa bala samozrejme ale proste nedosla. kolko ti uz meska?🙂

simik22
31. okt 2011

@daniwaugh ja mam nepravidelny cyklus, vacsinou mavam cykly predlzene, minuly cyklus som napr mala 37 dnovy. dnes som 40 DC, ale ovu bola aspon podla testu na 28 DC

nativanativa
31. okt 2011

@e.l.i ja som sa tento mesiac testla asi minimalne 10 krat a furt iba duch..... az vcera som si povedala , ze kaslem uz na to , lebo nebudem stresovat , v sobotu som sa dokonca testla az dvakrat a iba duch .... tak ja neviem ☹ ☹

daniwaugh
31. okt 2011

@simik22
to by ma slaktrafilo z takeho cyklu.. no ale duch bol uz tak sak mame dva dni, budeme cakat 🙂

simik22
31. okt 2011

@daniwaugh ved aj mna slak triafa, clovek nikdy nevie na com je... preto od buduceho cyklu mam zacat uzivat Clostilbegyt.

daniwaugh
31. okt 2011

@simik22
no hadam to uz nebude treba predsa :D ked uz vieme ze si tehu :D

simik22
31. okt 2011

@daniwaugh ale prestaaan 🙂 pockame si do stredy 🙂 nebudeme predbiehat

miriamm11
31. okt 2011

@nativanativa a aka by mala byt teplota po ovu? 🙂 rano som mala 37.0 .. to vyzera byt ako po ovu nie? den predtym som mala 36.5 a este dva dni ped boli rovnake 36.6... 🙂 tak ty tiez nevies ci si mala ovu? neni si moja sestra?? 😝
@daniwaugh snazim sa kazdy den ale nevychadza mi to, ani nejdem pisat kolkokrat bolo tento mesiac, lebo ma vysmejes 🤐 hlavne ze chcem byt tehu ze? 😀 buduci mesiac sa polepsim, slubujem!! ale zatial som nic nevzdala, cakam polovicku...tak mozno dnes bude ten spravny den!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

gelinka75
31. okt 2011

baby a co je to ten duch? 😀 ako to ma vyzerat? hmmm

daniwaugh
31. okt 2011

@miriamm11
no tak ked sa neda tak sa neda, ale lepsie by bolo, keby sa dalo.. 🙂
@gelinka75
to je velmi velmi velmi velmi slaba ciarka na tehotenskom teste 🙂

nativanativa
31. okt 2011

@miriamm11 no ja som mala az dodnes take pivnicove teploty , 36,5 , 36,4 a tak a az dnes mi to vyhupslo na 36,9 a to som nechcela verit digitalnemu , tak som si urobila aj ortutovy a presne to iste ...
baby , ktore sa trochu vyznaju povedali ze moja ovu bola pravdepodobne vcera ... , tak ja neviem

momamo
31. okt 2011

Kocky rychlo rychlo potrebudem pomoc, som 18DC a pred tyzdnom som mala ovu a velmi velmi sme sa snazilkovali ...Uz 3 dni mi je zvlastne a miestami ma aj pobolieva v brusku a sem tam akoby pichne...Moje chute su brutalne zvlastne a stale musim do seba pchat jedlo ..Som strasne nedockava a najradsej by som si zajtra rano spravila test, len som chcela vediet ci je mozne aj v takomto case robit test..Dakujem za rady a prajem vam vsetkym krasny vecer.

cmeliatko
31. okt 2011

@momamo tzn ze po 4 dnoch chces citit nieco? to si strasne namyslas nieco co nie je 🙂
klud pohoda!;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre