Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

jania023
1. aug 2011

@terioza1 a teraz si aky DPO?prsia uz nebolia?

domkalaky
1. aug 2011

@jania023 no to je asi najlepsie, nesledovat sa a pride to samo 🙂 ,ja som tiez doteraz nejako neregistrovala a ani som si nezapisovala, ktory den ma dojst mrska a bolo fajn,len posledne -4 mesiace konrolujem a ide mi to teda na mozog a mozno aj MK konik prispel,lebo akosi som zavisla na kukani tych drobcekov,co tu mamulky pridavaju 😅

jania023
1. aug 2011

@jananis ked je to takych 5 dni ako hovoris tak to je ale veeelmi skoro na snazenie..zavisi co by si si priala ked chclapceka tak tutu-mutu v den ovu a ked dievcatko zak min 2dni pred...no a ked to pojistis ze aj 2 dni pred aj v den tak to mozes uz len hadat co to bude 😀 😀

jania023
1. aug 2011

@domkalaky no ja to mam uz za sebou posledne 7mesiace nic ine ako bazalna teplota testy a tak tento mesiac kaslem aj na meranie len ovu testy a radost zo zivota...a nasadila som si utogestan tak teraz som v cakani ze co z toho bude

ivussska
1. aug 2011

@jania023 jestli si 7 DPO tak ještě s testíkem vydrž, já skoro celý rok testovala jak o život a vždycky jsem byla akorát zklamaná a těch testů zbytečnejch co bylo 😠 Ješte počkej chvilinku

domkalaky
1. aug 2011

@jania023 rychlo som si nasla co je to utrogestan 😀 lebo ja som v tomto laik 🙂 ,ja pouzivam femibion 800 aj to len necely mesiac, tak uvidime, ci pomoze 😕 ja radsej nejdem merat bazalnu teplotu,lebo to uz by nikto so mnou nevydrzal 😀 😀 podla mna si urobila dobre, ze si ides uzivat a nie sa sledovat 😉

ivussska
1. aug 2011

@domkalaky já vím 😀 a už se na to tak moc těším 🙂 To je takových hodin, já budu muset jít něco ukuchtit k obědu a ani nevím co...

jania023
1. aug 2011

@ivussska ja som kupila 100tehu testov tak testujem o so sesto 😀 ale dnes sa mi nechcelo skusim tak na 9 a potom 12DPO a ked nic tak nic...ale vsetko mi ukazuje ze VRAJ to vyjde tento mesiac ale coja viem 🙂

domkalaky
1. aug 2011

@ivussska no leti cas tu na koniku 😀 😀 uff ,to ti neporadim, ja dojedam zo vcera francuzske zemiaky, no ja by som sa tiez mohla rozhybat a nieco porobit doma 😅

jania023
1. aug 2011

@domkalaky utrogestan je na podporu rastu sliznice maternice alebo na udrzanie plodu keby som nahodou otehu ale nema to nic spolocne z vitaminamy ako femibion 😉

ivussska
1. aug 2011

@domkalaky letí to hrozně, ještě mám týden dovolenou a pak zase ten stereotyp - práce, doma uvařit, uklidit a spát. Hmmm, francouzské brambory to není špatný nápad 😀

domkalaky
1. aug 2011

@jania023 uz viem som si nasla v googli 😀 😀 no ja zatial len tie vitaminky, vraj to podporuje aj plodnost, tak som velmi velmi zvedava 😝

domkalaky
1. aug 2011

@ivussska no ani nevrav ,velmi to leti, u nas nam ani pocasicko nepraje 😒 mame tu skor jesen ako leto a to som sa tesila ako si to leto uzijem, chytim bronz 😕 a ako tak kukam, tak gumaky si pojdem kupit. no vidis, francuzaky mas aj zachvilku urobene 😉

ivussska
1. aug 2011

@domkalaky půjdu na ně 🙂 Tady je také počásko takové nijaké, alespoň už neprší a začíná vykukovat sluníčko 😉 Letošní léto, ale nestojí za nic - pořád se střídá vedro se zimou. Bronz chytila leda na rukou když jsem sekala zahradu, ale jinak jsem bílá jak stěna 😖

jania023
1. aug 2011

@domkalaky ja ich beriem na kyla a nic mi to nepodporilo 😀 aspon zatial ale pravda je ze som nemohla otehu viac ako 10 rokov a potom som brala vit len ako prevenciu proti chorobam a sup do 2 mesiacov som bola tehu...teraz uz ich mam 2 roky a nic 😢

domkalaky
1. aug 2011

@ivussska aj ja som ako vapenka 😀 😀 u nas je to napodobne, ani kosit nemozem, lebo poprcha stale...juuuj posli trosku slniecka aj k nam, uz by sa patrilo,lebo inak si fakt zacnem mysliet,ze je jesen 😠 ale ja sa este mozem tesit,lebo nas zaplavy obchadzaju...len chudaci ti co ich to neminulo 😒 jaaj normalne sa neviem odtialto odlepit 😅

domkalaky
1. aug 2011

@jania023 no waaauuu, tak to je skvele, ze sa vam to podarilo 🙂 ja si myslim, ze aj na druhy krat ti to vyjde,len sa asi by sme sa nemali na silu na to upinat.....a ked si otehotnela,tak si sa v tom case sledovala, ci naopak ?

ivussska
1. aug 2011

@domkalaky já taky ne, nějak se mi nechce od PC ke sporáku 🙂 Posílám trochu sluníčka - tak snad dojde co nejdřív 😉 My jsme na kopečku tak tu záplavy taky nemáme, leda že by se vylil Mácháč 😉 Ale kousek od nás už záplavy letos byly ☹

domkalaky
1. aug 2011

@ivussska uz cakam slniecko 😎 nahodim plavky a idem chytat bronz 😀 😀 😀 ja dnes budem brazdit s metlou po byte , dam si naplno hudbu a mozno ma to nakopne 😀

jania023
1. aug 2011

@domkalaky nie prave naopak uz sme sa zmierili s tym ze deti nebudu 😅

domkalaky
1. aug 2011

@jania023 no tak potom asi aj na tej psychike nieco je... 😕

mima21
1. aug 2011

ahojky, chceli by sme dievcatko, lebo 2 chlapcov uz mame ci nam to vide.....zajtra by mala byt ovulka a snazilkoveli sme vcera vecer......co si myslite, mohlo by sa to konecne podarit, alebo by sme sa mali snazilkovat aj dnes......poradte mi prosim. ☹

ivussska
1. aug 2011

@domkalaky jdu na ty zemiaky 🙂 Vratím se odpoledne, taky se pustím do uklízení, ale musím se přemáhat 😉

domkalaky
1. aug 2011

@ivussska tak sa vidime, idem aj ja trochu rozhybat kostru 😉 😉

labanka
1. aug 2011

@zuzkag2 aj teba cim dalej tym menzes boli viac? aj mne sa to zda, odkedy sa snazime a cakame kazdy mesiac :D ale zrejme je to tym, ze v minulosti sme menzes chceli a nechodil a teraz ho nechceme a pride :D ake je to na hlavu nie? ale verim, ze co ma byt to sa aj stane a raz si budeme vymienat fotky nasich babatiek

terioza1
1. aug 2011

@jania023 prs uz moc necitim, ja jsem dneska 15DPO..... vcea jeste bolely trosku, spis, kdyz nejsou zavreny v podprsence.... jinak o nich nejak moc nevim :_) ty jsi kolikaty dPO?

jania023
1. aug 2011

@terioza1 dnes 7dpo uz ma ani velmi nebolia ale vcera bolely dost.kedy si robila prvý tehu test?ktorý dpo

terioza1
1. aug 2011

@jania023 tak ted jsem ho delala 10DPO - 2dny pred vynechanou ms... a test slaboulince pozitivni - musela jsem ho vselijak natacet na svetle.. myslela jsem, ze to je jen nejaka rejha, ktera tam je jako sablona na pripadnou druhou /.. ale nebyla 🙂 Pak 11DPO carka silnejsi, ale porad ne jasna, tak jsem si zase rikala, ze se tt rozpil a rpoto tam je druha // a 12 a 13DPO kraaaaaaaaasna 2. kolejnicka...muzes se mrknout u me v albu...

jania023
1. aug 2011

@terioza1 idem pozrieť 😉

timmka
1. aug 2011

@terioza1 akurat citam, ze aj ty si testovala na 10DPO a mala si slabeho ducha, lebo aj ja som dnes testla a ciarku som rano nevidela, tak som este zaspala na hodinku a potom som pozrela a videla som ducha, ale ten duch je ozaj slabulinky, taky ze musim test natocit aby som ho mohla vidiet, ☹ , tak dufam ze to uz vyslo, tento mesiac som tomu velmi verila, clostil velmi zabral, mali sme 3 sance ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre