Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

jane86
24. sep 2009

Mě taky píchálo v podbřišku, ale vypadá to, že MS přijde. Ráno jsem udělala MAMA test a nic......MS mi vždy chodím 3 dny po dobrání utroše, ale může a ž do 5 ti dnů. Takže z toho nic asi nebude

hanesi
24. sep 2009

Ahojte hoky,

dlouho jsem vám nic nenapsala, ale sleduji vás stále ostřížím zrakem :o))
Dodatečně gratuluji všem novým těhulkám, je to krásné...A Andy, máš nádhernou Terzku!!!

Ti co mě znají z této diskuze z minulosti, tak ví, že já s manžílkem nemůžeme mít miminko přirozenou cestou, respektive ta pravděpodobnost je mizivá.
Teď už za sebou máme všechny vyšetření, včetně genetiky (která je uf.. v pořádku) a můžeme na umělé oplození. Jen se ještě rozhoduji kdy! Je to hrozné dilema....

No, ale včera večer mě začala trápit jedna věc a nevím si s ní rady a říkám si, kdo by mi tak mohl poradit lépe, než vy tady :o))
Takže: nevím co to je, nikdy mi to nedělalo, jsem asi 21-22 DC (nevím přesně, moc už to nesleduji) a nemůžu se dotknout bradavek, respektive jsou bolestivé na dotek. K těhotenství se mi to moc přikládat nechce, však víte, jak píšu víš....
Dělá vám to někdy i v normálním cyklu? A třeba jen jeden cyklus za 5 let?

PS: Jinak nic, břicho nafouklé, občas bolestivé píchnutí, prsa celkově nebolí (kromě těch bradavek), výtok normální.....prostě standard.

Moc děkuji :o))

mscat
24. sep 2009

ahojte holky

hanesi:mě snad nikdy nebolely bradavky,ani při těhu,ani normálně před ms..prostě nikdy..až ted poprvní minulý cyklus v srpnu..asi týden,to se stupnovalo ta bolest..já že no co to je..nemohla sem si ani utřít prsa ani podprsenku mít....takže já mám jen takovou zkušenost,že zas to bylo něco nového co vubec neznám..a ted už zase nic 🙂

tak držím pěstičky at se rozhodneš na ivf co nejřív 😉 😉

hanesi
24. sep 2009

Mscat: Každá zkušenost dobrá zkušenost :o)) Jsem ráda za tyto postřehy. Já si plané naděje nedávám, ale víš jak to je, člověk nidky neví......
S termínem na IVF nevím, nejdřív jsem chtěla teď na pozdim, pak jsem to kvůlli práci posunula na jaro a teď bych už zase chtěla na podzim :o))) Jenže manža je už psychicky vyrovnaný s tím jarem....tak uvidíme, jak to dopadne....

mscat
24. sep 2009

hanesi:jasné nemůžeš vědět 🙂 ..a můžu se zeptat,pročpak nemůžete mít dítě přirozenou cestou?víš že kolika párům řekli že to nepude a stalo se 😉 nějakým zázrakem 🙂
já být tebou tak na to hupsnu co nejdřív 🙂 já se řídím i podle toho kdy by se dětátko narodil na jaké období..když na to půjdeš na jaře tak se ti mimi narodí do zimy 🙂 a když ted tak stihnete třeba ješte na léto 😀 😉
ale to já jen tak že já mám nejradši jaro 🙂 jen to mimi dáš do dupaček přikryješ lehčí dekou a je to super pak ta procházka 😉
pěkné..ty si z břeclavi 😉
tak uvidíte jak se rozhodnete nakonec 🙂

hanesi
24. sep 2009

Mscat: Manžel má špatný spermiogram (jen 1% pohyblivé, 2% normální morfologie a jen 300 tis/ml), prý je to způsobené nesestouplými varlaty po narození. Dělali mu operaci, když byl malý. Ale pan doktor říkal, že nesestouplé varlata jsou způsobené špatnou hormonální hladinou, která má později vliv i na funkci sliznice a vývoji spermií.
Z Břeclavi přímo nejsem, ale cca 30 km od ní :o))

andy2306
24. sep 2009

HANÍSKU...AHOJKY BERUŠKO NAŠE.no ty jsi tu nebyla od jara......ale nezapoměla jsem na tebe.často jsem si vzpoměla,co s tebou je.
jen se ti dívím.že jsi to chtěla odložit až na jaro mimíse,když jsi ho tak hrozně chtěla.já byt tebou,jdu na to hned,na co čekat. a na jaro to můžete zkusit znovu,kdyby to ted nedejbože nevyšlo.mco moc moc moc moc vám to přeju a držím ti pěstičky.z umělého oplodnění jsou často dvojčátka,trojčátka..tak jsem zvědavá,kolik vás do rodiny přibyde.a doufám,že se podaří otěhotnět na první pokus.díky za terezku-je hezká,ale hlavně moc moc hodná beruška. a ta starší taky.

ahoj mscat:tak děti už mám naočkované PREVENAREM.zvládli sjme to dobře,miminko spí,hanička se dívá na pohádku..a já čekám nežádoucí reakce-horečky,plačtivost a tak,ale snad se tomu vyhnem.hanička to má za sebou,terinku čekají ještě dvě aplikace a čtvrtá ve dvou letech.a do toho ještě dvakrát hexavakcína...no zvládnem to.jak vy?

korenka
autor
24. sep 2009

jéééééééj,hanesi moja!!! 😎
no,a ja že si už tehu a ty sa tiež stále trápiš 😖 ,no bolestivé bradavky som mala raz,niekdy v zime,aj som to sem vtedy písala,normálne ma pálili a na dotyk ani pomyslieť,ale po 3 dňoch to prešlo a od vtedy nič.
lubkabb,hlien nieje podmienkou ovu,ja som mala posl.ovu super a nemala som žiadny hlien.
ja som dnes 7DC,ešte do zajtra večera beriem clostík,no a potom ŽIAĽ ☹ idem na školenie na celý výkend a v pondelok idem ráno na endokrinológiu,potom na kožné cez obed a poobede na folikometriu,takže budem behať hore-dole... 😝

hanesi
24. sep 2009

Andy..děkuji :o)) No, proč jsem přemýšlela o jaře? Od 01/2009 jsem měla měnit pozici, tak jsem si říkala, abych alespoň rok dělala novou práci a něco šlo za moji prací vidět. Jenže se to posunulo asi na 1.1.2010 a to ještě kdo ví jestli, takže jsem zase nalomená, že se na ně vykašlu a pusím se do toho....
S vícečetným těhotenstvím mě raději nestraš. Už teď mám hrůzu z toho, že budou dvě, natož pak tři! Ježížmajrá...co bych s tím dělala??? Vždyť budu prvorodičkou.....uf...hrůza na to pomyslet. Ale to víš, že bych raději brala dvě než žádné......

Korenko...tebe sleduiji stále. Stále se dívám, jestli nemáš změněno snž na tt, ale zatím nic....Vy neuvažujete o IVF? Ale na druhou stranu, pokud jste v pořádku, tak kam spěchat,že?

korenka
autor
24. sep 2009

uvažujeme hanesko o IUI,ale ešte mám 2 šance s clostíkom,tak potom ak nič ,tak ideme na IUI,robí to aj tu dr. v BB a poznám sa s ním.
a mužík bol 3x na spermiograme a posledné 2 mal v norme.

andy2306
24. sep 2009

hanísku...přesně tak,radši dvě než žádné.já kdybychv ěděla,že má můj chlap problémy..a žeje u nás zázrak otěhotnět,tak radši naráz dvě,než pak se zas bolestivě a dlouho snažit... 😉 mc na tebe myslím.

korenka..ahoj.taky tot ed nemáš lehké beruš co?bude líp..věřte tomu holky 😉

marta222
24. sep 2009

Ahojte dievčatá, vidím, že sa tu stretávajú znova staré známe tváre - korenka, haneska, andy2306, zdravím Vás 🙂 .

andy2306
24. sep 2009

jejda-marti.no to je doba,co jsi tu nebyla...od zimy,co se ti to přihodilo,že?často jsem se na tebe tady ptala..a ty nikde.jsem ráda,že ses tu ukázala..jak je beruš,pořád snažíte,už je ti trošku líp?jak pokračujete ve snažení nebo jste to odložili?

marta222
24. sep 2009

andy2306, dodatočne Ti gratulujem k Terezke, je krásna (po mamine, však 😉 ?) No, momentálne sme sa začali zasa snažiť - do júna som liečila boreliózu, ktorú mi zistili v krvi po potrate. V júli sa hádam aj podarilo, meškala mi mrcha 10 dní, aj mi vyšli krásne // čiarky na mamateste - lenže bohužiaľ na druhý deň mi prišla normálna mrcha - asi biochemické tehotenstvo. Zašla som za jednou pani bylinkárkou (je tu na MK o nej diskusia), dala mi nejaké bylinky a poradila aké si mám dávať obklady, mali sme si dať jeden cyklus pauzu a v septembri sa znova začať snažiť. Tak sme začali - uvidíme - dnes som 15 DC. Sledujem Vás tu stále, je tu kopec nových tvári, nechcela som sa tu veľmi miešať 😉 .

andy2306
24. sep 2009

MARTI-musím ti vyhubovat.tahle diskuze je pro všechny-snažilky,těhulky-i maminky.a každá sem může dojít,poradíme každé.podivej na mě-já už dávno nejsem snažilky,ani těhulka-ale chodím sem stále za holkama.a tebe tu zas budeme rádi vídat.já teda určtiě..jsem ráda,že jsi přišla za náma.a moc moc moc věřím,že vám ot vyjde..kéž by co nejdřív.tak to ted by jsi měla mít plodné dny,že ano?tak šup na snaženíčko... 😉 díky za terezku.NO-kdyby byla po mamině,nebude takhezká 😀

marta222
24. sep 2009

andy 😀 😀 😀 , ty si "prípad". Veď nie si nijaká "ohava", tak prečo by Terezka nemohla byť pekná po tebe 😉 ? Ja viem, že je to diskusia pre všetky, len keď sa u mňa nič zaujímavé nedialo, tak sa mi ani veľmi nechcelo písať. Tak, to ma teší, že ma tu radi vidíte (aspoň ty), sľubujem, že sa polepším 🙂. No, asi som už po ovulácii (pravdepodobnei včera), akosi to tento cyklus neviem odsledovať - snaženíčko bolo - tak sa necháme prekvapiť 😉. A Terezka ako? Poslúcha?

korenka
autor
24. sep 2009

ahoj marti,no,že sem aj zavítaš!!! 😠
ale nie,som rada,tak už rok si tu píšeme všetky!!!ja teda mám dnes výročie,ako som sem prvý krát prišla 😎
marti,hanesi,hádam do konca roka budeme tehu!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

marta222
24. sep 2009

korenka, to dúfam, že budeme do konca roky všetky tehulky 😉 😉 😉 . No vidíš, to je už rok - ako to beží. Som veľmi rada, že Vás tu všetky vidím, dúfajme, že všetko zlé sme si už zažili a teraz bude len lepšie. Tak zasa si budeme vymieňať skúsenosti, radosti aj trápenia 🙂 🙂 🙂 . Teším sa.

duha82
24. sep 2009

Ahoj holčiny taky jsem tu dlooouho nebyla, a Hanesko na tebe myslím pořád, moc ti držím palečky at je miminko co nejdřív na cestě 🙂 a samozřejmě i tobě Kotrenko a Martičko 🙂 a všem hočinám tady papa 😉

andy2306
24. sep 2009

marti..díky.
doufám,že sem budete chodti všechny-já sem chodím-přesně rok je to dneska-no páni,to letí.terezka je moc hodné miminko-fakt,díky za optání. 😉 takové zatim vydařené mimi,ale to nebude trvat dlouho a bude to takový lumpík jako ta starší.

korenka
autor
24. sep 2009

andy,máme dnes obe rok presne,sme sem prišli narovnako 🙂

simba
25. sep 2009

Ahojte baby,
čítam tu tieto príspevky ale je tu toho strašne veľa a musím aj pracovať🙂 takže sa chcem opýtať na Váš názor... je možné aby som mala príznak tehotenstva hneď na druhý deň po snažlkovaní v čase mojej ovulácie? Ja tieto príznaky mám ale mám zo seba pocit, že si ich len namýšlam a test robiť je ešte skoro, aj tak by nič neukázal. Čo myslíte? Je niečo také možné?

andy2306
25. sep 2009

SIMBA-NENI.počkej na menstruaci....den po ovu neexistuje žádný příznak,nic.a už vůbec ne aby ti nějaký test ukázal pozitivitu......neblázni 😉

andy2306
25. sep 2009

jane-až ted sjemsi všimla,že mamatest neukázal nic.to mi je líto,snad to příští měsíc vyjde.

marta222
25. sep 2009

simba, andy2306 má pravdu - deň po ovulácii nemôžeš mať ešte žiadne príznaky. Možno tak o týždeň, keď sa oplodnené vajíčko uhniezdi a začne produkovať HCG, potom možno budeš niečo cítiť a mať nejaké príznaky - ale aj vtedy je ešte na testík skoro.

jane86
25. sep 2009

andy 2306, hmmm mamatest nic a MS taky nikde. ☹

andy2306
25. sep 2009

jane...no mě ukázala mamatest pozitivitu až týden po vynechání u první dcery...takže ještě neni nic ztraceno.a ms ti chodí přesně?

mscat
25. sep 2009

ahojte holky...
jane..ještě není nic ztraceno 😉 dokud není ms.

jane86
25. sep 2009

andy.a mscat. MC přesně? 😀
U mě je to složitější. Beru utrogestan asi 7 cyklus. cca 7 cykly přišla MS 3 den po dobrání a zbývající cykly jsem začala krvácet ještě před dobráním utrogetanu. Ale břicho mě bolí jako by měla MC přijít 😒

andy2306
25. sep 2009

jane...nezbývá než počkat pár dnů..a pokud MS nedojde,tak pak udělat mamatest znovu. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre