Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

flyangel
12. nov 2009

ahooojky...noo supeeer tak katika blahozelame... 😀 😀 aj Juliet99 porodila v stredu tiez chlapceka 😀

flyangel
12. nov 2009

nieeev stredu...ale v utorok vecer 😀 😀

duha82
12. nov 2009

🙂 To není pocit ale fakt! Katika má chlapečka Lukáška a jsou mu 3 dny!! Katinko moc gratuluju přeju hodně zdravíčka, at Lukáško krásně roste a dělá vám jen samou radost!!!! 🙂 🙂 🙂

m.o.n.i.k.a
12. nov 2009

Ahoj
Všem novým maminkám gratuluji k drobečkům 😵
Mscat tak jak? Nestíhám tak nečtu co nového zpět 😉 😉

anieanne
12. nov 2009

mscat:
Noo, něco na půl prstu tam mám, nevím, jestli čípek, ale něco to je 😀 Takové tvrdší.. Ne jako kámen, to ne, ale úplně měkké to taky není.

mscat
12. nov 2009

anieanne:to bude čípek 😉 😉 stopro 🙂

anieanne
12. nov 2009

mscat:
Tak to jsem ráda, že tam je, že neodletěl do teplých krajin =) Tak uvidíme, začnu to hrotit příští týden. Dneska test nic, myslím, že ideální udělat další bude zase třeba v pondělí.

anieanne
12. nov 2009

Jináč, četla jsem ty příznaky, podle mě mám tři - bolesti v břiše, píchání a křeče, a zácpa. Dle přítele mám všechny krom kloubů, hlavy a pachutí 😀

kessy11
12. nov 2009

ahojte, tak čo nové, aké tehulky nám pribudli???
Samko už spinka, tak mamina može konikovať trošička, je zlatunky, okupkany,napapkaný a hajde do hajan, uvidíme do kedy okolo 21,00 by mal papať tak som zvedavá či sa zobudí,xixxi
Dneska sme sa boli kočíkovať, bolo super, len keby ma ten klb nebolel, normalne sa citim ako stará babka a to už som bola aj u ortopeda, mám injekcie aj zaberajú ale mala by som byť len doma a to ja nevydržím 😉
Inak nam je veľmi dobre, sa vytešujeme z malého a už nam začínajú návštevy tak si to užívame.
Držím všetkým palčeky, pa pa

mscat
12. nov 2009

anieanne: 🙂 já taky až v pondělí.

tak já neustálý hlad,bolest břihca,pichání,tlaky,zvýšena těl.teplota,citlivá prsa....no skoro všechno 😀 😀

anieanne
12. nov 2009

Prsa citlivý nemám, jen zvětšený. Neustálý hlad už vůbec, spíš naopak - poslední dobou sním sotva půlu porce, a další tři hodiny umírám na přezrání...

m.o.n.i.k.a
12. nov 2009

mscat a kdy teda budeš zkoušet testík

andy2306
12. nov 2009

fly-tak to porodila s katikou zároven 😉 úterky jsou asi spřízněné dny na rodění.naše terezka je taky v úterý-a dvě mé kamarádky taky mají děti v úterý ŠTASTNÝ TO DEN 😉 fly a jak ty se máš,co nového?

andy2306
12. nov 2009

fly-a jak dopadla zkouška? 😉 věřím,že jsi ji zvládla na jedničku

mscat
12. nov 2009

moni:v pondělí já zkoušela dnes a nic.tak ještě počkám podle té teplotky 🙂
moni jak vnímáš tu prasečí chřipku?máš z toho obavy nebo to nějak nebereš?
já trošku obavy mám...kvuli tomu že můj jezdí do té prahy..to mě celkem štve 😝 🙄
a hlavně kvuli tomu že tu mám prcoška malého.

anieanne:já teda trošku cítím bradavky..což u mě není zvykem vubec.ted mě bolí.ale jen malinko.
tak to já mám naopak...já jim celý den pořád dokola...a pořád cítím prázdný žaludek a je mi blbě od hladu a přitom jsem najezená 😝 🙄

andy2306
12. nov 2009

KESSYNKO-AŽ TED JSEMSI VŠIMLA,ŽE JSI PSALA-AHOJ BERUŠKO NAŠE... 😉
jsem ráda,že se máte dobře.že je malý zlatý,hodný-a je to super chodit už ven,že?pro mimi,i maminku 😉 a jsem ráda,že to tak hezky prožíváš amáš z toho spíš radost,než nervy 🙂 já jsem z toho našeho malého broučka taky pořád unesená,těším se,až se probudí-usměje se,zavíská...zařechtá-je to super.a bude to čím dál lepší..uvidíš. 😉 a co s tím kloubem vlastně máš?to je hrůza....snad se ti to zpraví co nejdřív. 😉 došli ti ty fotky na mejl?nebo ne?

m.o.n.i.k.a
12. nov 2009

mscat, já se snažím na to ani nemyslet... 😉 Ale jinak jsem si předtím taky říkala, že je to děs. Tak budu držet palce at to v pondělí výjde, ještě je třeba na testy brzy a ukáže se pořádně v po 😵

mscat
12. nov 2009

moni:já se taky snažím na to nemyslet..ale když to člověk slyší pořád ze všech stran!! 😝 🙄
děkuji...uvidíme 🙂

m.o.n.i.k.a
12. nov 2009

mscat jo to chápu, mamka taky pořád, že se nemám moc zdržovat kde je hodně lidí a ták, ale moc na to nemyslím, říkám si, že těch nemocí už máme dost za sebou 😉 jdu spát, dobrou.

anieanne
13. nov 2009

Dobré ranko =)
Takže, přepověď pro dnešní den : 31 DC, bt 37,1 C, a včerejší sex ? Zase jsem málem vyskočila z kůže, a to prý tam byl sotva na pět cenťáčků... Což vedlo k tomu, že jsem po zbytek večera poslouchala, jak dneska zavolám doktorce, aby mě objednala na co nejdřív, a jestli ne ...

A co vy ?

lenkaaninka
13. nov 2009

dobré 🙂
ja som si robila test hned ráno nevydržala som ale s citl. 20 a je tam taký duch maly.
seriem na to urobím až pondelok al. utorok
mrcha nedorazila stále tak je to ok 31DC

a nemôže to byť z toho keby si bola tehu a s tým spojené ??? že telo si to nejako chráni? ja neviem...

lenkaaninka
13. nov 2009

baby ja som isla na wc teraz a na práčke som našla ten test ale už to neni duch nie?
ale počíta sa to ked to bolo ale za 15 min??

andy2306
13. nov 2009

lenkaaninka-to jak test uschne,tak to jde vidět líp ta čárka-ona ti určo naskočila v limitu,ale jak uschne,tak to jde líp vidět,víš?takže si myslím,že to bude o.k. 😉

mscat
13. nov 2009

ahojte

lenkaaninka:myslím že ti ted už můžu pěkně pogratulovat k těhotenství..takže mooc gratuluji 😉 😉
ta čárka není vůbec duch 😉 😉 a počítá se to i po limitu..to je ok 😉

anieanne:tak se vážně objednej k dr.teplotku máš krásnou...ten sex může být i kvuli případnému těhu...všechno je možné.nebo skuz ještě testík... 🙂

u mě nic moc..teplota 36,9...dnes netestuji...myslím že ale stejně z toho nic nebude nepřijde mi ta teplota ok na těhotenství.
moje grafíky:
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

andy2306
13. nov 2009

lenkaaninka:to určitě neni duch!gratuluju..... 😉
mscat...držím palečky.

anieanne
13. nov 2009

lenkaaninka:
Gratuluju moc =)

mscat:
Nezoufej, teplota může zase povyskočit =) Jinak, dneska jsem se objednala k dr., ale nejbližší volný termín, co měla, bylo 25.11... Taky s tou teplotou až tak nevím, nemůže to být spíš ovu ? Jsem sice už 31 DC, na druhou stranu, když jsem se měřila prvně ( Kdy to bylo ? V pondělí ? ), tak jsem měla jen 36,7 C...

mscat
13. nov 2009

anieanne:noo tak to mohla kldině během týdne proběhnout ovu..to je fakt teda.proto i nedostalas třeba tu ms..protože je opožděná ovu.je to dost možné.

no nezoufám... 🙂 ale nemyslím si...test mi ještě nic neukázal...holkám to většinou už ukáže na 10-11 dpo už je tam aspon slabá.na 10 citlivost.
jen jsem si dělala naděje protože přítel je jinak pořád pracovně pryč..pochybuju že někdy něco splodíme když je doma 10dní v měsíci!! 😠 😝

andy:děkuji... 🙂

anieanne
13. nov 2009

Jako že už proběhla, nebo právě probíhá ?

mscat
13. nov 2009

proběhla..

anieanne
13. nov 2009

Aha. A stejně vím prd :D Že já se nenarodila jako chlap, o co by byl svět jednodušší 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre