Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
27. júl 2009

moni:v pohodě 🙂 tam jen vidíš na tom grafu v jaké lajně je ta teplota že není žádný vzestup ani pokles..že je to pořád ve stejné úrovni 🙂

dzou
27. júl 2009

no to je 😒 tak ako to chcs dalej riesit ci to nechas ete tak?uvidis ked budes mat havina tak ta to na chvilu prejde a budes mat mimi ani sa nenazdas, my sme si preto kupili psa aby sme este vydrzali bez mimi(pes uz ma rok a pol) zatial je to moje babetko 😀 a vtedy ked bol stendo som fakt na mimi ani nepomyslela, ale teraz sa to opet prelomilo ked uz ide do puberty 😀

martinka2000
27. júl 2009

ahoj mirko jo jo budu davat pozor jasne ze nas to zajima jen nechapu jak tu ms mas meli by s tebou neco zacit delat
tak to je dobre kdyz tam maji takove akce na testy takze mas zasobu 😀
holky musite verit a prijde to

dzou
27. júl 2009

myslim teda ze pes ide do puberty predtym som sa ani vycurat nemohla aby hned nekukal kam idem a hned za mnou nelozil a teraz uz chrape na gauci s mojim drahym a je mu to jedno 😉

mscat
27. júl 2009

moni:jo no v září po ms.mě to nepřijde ani dlouho jen mě trošku mrzí že nemám tu ovulku 😝 ale beru to určitě v pohodě jen jsem vás chtěla podráždit,že o mě se nikdo nezajímá 😀 😉 ale štve mě to,to jo...ale jsem smířená právě s tím,že je to ješte tou injekcí takže musím čekat no.že ta neovulace má ještě nárok tu být 🙂 😠

dzou
27. júl 2009

no jo mam zasobu vzdy si kupim dva sak im tam ten jeden co je zadarmo nenecham 😀

mscat
27. júl 2009

dzou:zatím nijak neřešit...jen dávat pomalu do kupy tu ms pak se uvidí.jasné..na pejska se mooc těším.ted ve středu jedem pryč to vás opustím na pár dní..jaj to nevím jak vydržím teda 😝 ☹

monika0001
27. júl 2009

miri - ale vies dobre ze mna zaujimas..! 😠
ma hnevas....
Miri zajtra na mna mysli.. idem k dedovi na navstevu... bojim, bojim..

mscat
27. júl 2009

martinka: 🙂 no ono se zatím nemůže nic dělat..ta injekce ješte asi působí,tak aj tak chci tomu zatím nechat volný průběh v září se na mě dr mrkne.on mi akorát nasadil prášky na ms a na sliznici protože je dost nízká nebo byla ted už si myslím že tak není když už mívám silnou ms. 🙂 pak se uvidí.

dzou
27. júl 2009

a ako dlho to este moze posobit? ale teda tie tvoje MS fakt nie su ok ze by s tym mali daco robit, ja musim poklopat a poplut lebo zatial som ziadne taketo problemy s MS nemala, kvasinky som mala tolko krat ze to ani neviem spocitata ale toto bolo vzdy v poho tak dufam, ze sa ti to coskoro upravi

dzou
27. júl 2009

no ved ja idem prec v sobotu na tyzden tak tiez tu nebudem a mozno ked sa vratim tak budem tehu joj keby to tak bolo, ale uz musim bezkat babenky tak bru nocku 😲

monika0001
27. júl 2009

ja som dnes mala v robote strašne bolesti na pravom vaječníku.. tam kde mám tento mesiac folikul... hm... 😠

mscat
27. júl 2009

moni 😉 😉 cmuk cmuk 😉 nehněvaj sa 😕 🙂 budem na tebe určitě myslet a je mi to moc líto ☹

mscat
27. júl 2009

jo holky no vlastně já vás naposled navštívím zítra večer ☹ nebudu tu tak pět šest dní ☹ to toho proberete a já tu nebudu 😝 tak vám aspon pak popřeju úspěšné snažilkování 😉 přes víkend

monika0001
27. júl 2009

dzou - papa a krásne sníčky...

mscat
27. júl 2009

dzou:injekce může působit takto:od 4 měsíců až po 36 měsíců 😝 😝 😠

mscat
27. júl 2009

ale většinou tomu dávaj rok takže já mám teoreticky do listopadu nárok 😝 😝

monika0001
27. júl 2009

Miri máš ty ale šťastie, že ta am rada!!! 😀 😀 😀 😉 😉 😉
a Miri ja mam tak sprosto dane snemy ze ani ja tu nebudem.. zajtra zacinam v práci a koncim az v nedelu po obede.. takze ani ja tu moc nebudem..

mscat
27. júl 2009

moni:tak to se blíží ovulka 😉 😉

jinak holky já zapoměla říct že předevčírem mi můj studoval děložní čípek 😀 😀 jsem mu popsala druhy jak může vypadat.tak pak popisoval 😀 😀 no mazec celkem jak se ho snažil nalovit 😎

monika0001
27. júl 2009

noo cez vikend ma byt... len neviem ako zvladnem snazenie ked mam take sproste zmeny v robote.. nenááávidim to tam..

no pekne....

mscat
27. júl 2009

moni:tak to mám velké štestí 😀 😀 😉 😉 ufff 😵 chudato tak to budeš jen pracovat 😝

monika0001
27. júl 2009

noooo.... a bábo mi zas utečie... wwwwrrrrrrrrrrrr......

dzou
27. júl 2009

jeno este som sa na chvilu vratila lebo ma napadlo, ze co by ste teda robili vy ked na tom digi teste je napisane ze ked si ho urobim 3 dni pred ms z ranneho moca tak je vysledok spravny na 82% zajtra mam 3 dni pred ms mam si ho urobit ci nie? Co vy na to? Normalne sa bojim, lebo teraz este stale mozem dufat.. ale potom ak bude neg 😒

monika0001
27. júl 2009

pockaj este jeden den...aspon..

martinka2000
27. júl 2009

mirko a kam jedete??aspon nekam na dovcu???jo to ten muj kdyz jsem zacala mluvit o deloznim cipku tak mi rikal jaky ho mam a jak ho citi pri kazdem sexiku a jaky kdy je takze v tom je zkusenejsi jak ja fakt me prekvapil 😲

dzou
27. júl 2009

tak budem sa snazit asi cakat, len neviem ci to vydrzim 😠 uvidim rano ako sa budem citit

martinka2000
27. júl 2009

ja bych pockala s testem a udelala ho den pred ms nejdrive

dzou
27. júl 2009

tak myslite na mna aby som to vydrazala 😉

martinka2000
27. júl 2009

budes se citit tak jako kazda z nas a stejne ho udelas jako ja ja ho delala taky i kdyz jsem rikala ze delat nebudu 😅

monika0001
27. júl 2009

presne... Maťka to dobre povedala.. aj tak ho urobíš.. poznáme to 😝 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre