Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

dzou
31. júl 2009

ja si hovorim, ze zatial to este nejak neriesim a ze do vianoc chcem byt tehu a hotovo!Ak sa dovtedy nezadari tak potom mozno zajdem k dokymu aj ked este asi bude skoro, ale tak dufam, ze na tie vianoce uz tehu budem 😉

dzou
31. júl 2009

no ja este veeeeeeeelmi kratko 2.mesiac 😀

lucinka1104
31. júl 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

ju vitaj v priemera asi 2-3 roky, že babuľky

m.o.n.i.k.a
31. júl 2009

Dzou a jak dlouho se snažíte? My jsme se snažili rok a měsíc.
Poslední měsíc před, jsem nad tím zanevřela, nebyl čas na to myslet, plno starostí bylo, takže jsem vypla řešila něco jiného a bylo to-nečekaně, hodně nečekaně, ještě ted se z toho nemůžu vzpamatovat, že celou dobu nic a najednou řešíš nebo myslíš na něco jiného a šlo to.
Tak zkus to, pořádejte nějaké výlety, zkus se na to minimálně soustředit a zadaří se uvidíš 🙂 Držím palce.
Vítám juliet
A kde je mscat? Ta si někde užívá dovolenou?

dzou
31. júl 2009

hej mscat isla k babke

m.o.n.i.k.a
31. júl 2009

dzou, tak to je kratičko, ale i tak přeji aby se brzy zadařilo i ostatním 😵 😉

dzou
31. júl 2009

ja viem 😀

m.o.n.i.k.a
31. júl 2009

Aha, ta se má. Taky bych potřebovala vypadnout, jen není kam. Brala bych chatičku, škoda, že jí babička prodala, ted by se nám bodla 🙂

juliett7
31. júl 2009

TAk my sa snazime nieco vyse roka. MAnzelovi teraz zistili mensie mnozstvo spermii, tak mu nasadili nejake lieky, tak dufam,ze to pomoze a ostanem coskoro tehu. Lebo uz mi to lezie na mozog. A ked si predstavim, ze budem mat 30 a tehu nikde, mrakoty ma obchadzaju ☹

dzou
31. júl 2009

ale jedno nechapem ze preco to je take komplikovane sak som mala ovu test, vysiel poz 14-15DC, sexik bol a nic, ja len ako viem, ze na to vplyva strasne vela faktorov ale proste preco to priroda nezariadila nejak inak?urcite by sa to dalo nejak jednoduchsie, viem ze chcem vela ...ja som taky filozof v tomto 😀

juliett7
31. júl 2009

dzou a mozno chyba je v partnerových spermiách alebo tvoj hlien je pre nich neprijatelný tak v nom zahynu. Je viacero moznosti

dzou
31. júl 2009

juli presne preto som ja konecne mojho presvedcila aby sme zacaliu uz teraz ja mam 26 , lebo on chcel cakat do 30. a to som mu vyhovorila, ze potom to moze byt este ovela viac komplikovane tak som rada ze som ho ukecala, aj ked ja som chcela este minuly rok aj tak dakedy ked sexikujeme tak nemozem tomu uverit ze na to pristupil 😅

juliett7
31. júl 2009

No tak ten moj ma 32 a este k tomu strasne vela fajci a mas pravdu, cim si starsia, tym je to komplikovanejsie.

dzou
31. júl 2009

hej ja viem no ale ako pisem sanzime sa velmi kratko na to aby som este nieco taketo riesila tak dufam, ze sa zadari aj bez pristupu lekarov

dzou
31. júl 2009

nooooooo to fajcenie to moze dost komplikovat mi sme prestali na zaciatku roka aj preto si myslim, ze sa nakoniec dal nahovorit

juliett7
31. júl 2009

tak ti drzim palce ale vela robi psychika. Mne uz z toho tak sibalo, ze sme sa uz poriadne nemilovali preto, lebo sme mali chut, ale preto, lebo som mala plodne dni. Ale takto to nikam neveie, treba to asi nechat na nahodu a milovat sa vtedy, ked mas chut a nie vtedy, ked je najvhodnejsi cas. Psychika robi svoje

juliett7
31. júl 2009

Tak ten moj fajci jednu krabicku denne, takze tam uz len pevna vola nestaci. SKusal prestat asi tak 5 krat a stale nic.

dzou
31. júl 2009

tak to je zatial u nas ok, ten moj ani nevie kedy mam plodne dni ja mu to zatial ani nehovorim sak naco mi sme pocet milovani zatial nijak nezmenili,jasne ze ked som mala ovulku tak som sa hned na nho vrhala 😉 ale on to ani nevedel a viem ze vela robi psychika to tu pise kazdy tak uz fakt na to musim prestat mysliet

juliett7
31. júl 2009

dzou a kde v zahranici konkretne si?

zuzana1971
31. júl 2009

baby dakujem za gratulacie, uz som si cosi take zasluzila po 10 rokoch, a po tom vsetkom co som zleho v zivote prezila, teraz este drzte palceky nech to ma aj stastny priebeh a koniec....a dufam, ze to nebudu dvojicky ked je ta ciarka taka tmava 😀 , inak ja som pred otehotnenim dost jedla tresku a ryby ak by chcel niekto dalsi navod 😀

dzou
31. júl 2009

anglicko

juliett7
31. júl 2009

no a hlavne sa nesleduj prehnane. JA som sa zo zaciatku strasne sledovala a vzdy som si nahovarala nejake tehot.priznaky a tak a mrcha stale prisla. A uz som bola ako posadnuta aj sondovanim po nete, mozem ti povedat, ze som si za ten cas prestudovala vsetko, cosa tehotenstva a splodenia dietata týka. Ale uz som s tym prestala, lebo mojmu to liezlo na nervy a ja som si uz zacala pripadat ako maniak.Teraz to uz nechavam tak, co ma byt,to bude

juliett7
31. júl 2009

gratulujem zuzana. A v akom týždni si? Drzim palce, nech vsetko víjde tak ako ma.

zuzana1971
31. júl 2009

este jeden navod pre dzou posledne keksikovanie sme mali tentokrat netradicne AZ 5 dni pred ovulaciou a nie 2-3 dni pre dovulaciou ako vzdy predtym

dzou
31. júl 2009

no ved presne tak som momentalne na tom aj ja stale sa sledujem, furt som na nete a ten moj si mysli ze maniak som 😀 no tak ale potom aku tu stale citam, ze kolkym sa zadarilo ked na to nemysleli tak vaaaaaaaaaazne vaaaaaaaaaazne uz musim aj ja na to nemysliet, ale je to velmi tazke

juliett7
31. júl 2009

mas pravdu,je to tazke, ale skus to, aspon sa budes citit viac v pohode.Skus si najst nejaky iny ciel, ktorému sa uplne oddáš. Napr.my sme sa teraz preorientovali na kúpu bytu, tak stále snorím a hladam na nete nejaký ten bytík. A fakt to pomáha, nie som tak vystresovaná ked tolko nemyslim na babo.

dzou
31. júl 2009

no to je to ze my sme prerabali, vtedy by sa to urcite podarilo 😒 ale uz sme skoncili a teraz nejak ani nemame co robit, no ale sak nieco si najdem

juliett7
31. júl 2009

a brala si nejaku HAK predtým?

dzou
31. júl 2009

ale co ked ja mam taku robotu ze sadnem a robim take male piplacky a pri tom nemusim rozmyslat o robote... tak nad cym premyslam stale? to je to ze keby som v robote tolko nemala cas rozmyslan nad tym tak by to bolo aspon o 100% lepsie s tou psychikou u mna ☹

juliett7
31. júl 2009

a co robis, ked sa smiem spytat? Ja som bola 3 roky v Irsku, ale pred 4 mesiacmi sme sa vratili na Slovensko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre