Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
11. aug 2009

sofokleska 😉 ´bígla nemyslím ten je krásný. 🙂 spíš aj ty čivavy,krysaříky,aj teda znám uštěkané jorkšíry strašně....jak který no 🙂 ta naše ale už taky pěkně blavunala 🙂 jakmile něco zaslyší hned zbystří 🙂 tak mělo by to být plemeno vhodný k dětem navíc kříženci bývaj hloupoučští než originál 🙂 tak ona je trojkombinace tak snad 🙂 ale aby to z ní neudělal malý je na nu hnusný,nesmí se k němu ani přiblížit on hned vyvádí nedá si ani říct nevím už jak na to at ju netahá a tak myslela jsem že to nebdue problém.má psy ráda nebo spíš asi měl 😒

mscat
11. aug 2009

juliet:já si mysslím že to taky záleží na povaze toho psa...ale u nás je ted velký problém že malý ju mlátí furt..a všechno po ní hazí nechápu ani ju neumí normálně pohladit 😠 ona potom nemusí mít ráda děti když to takhle bude pokracčovat ☹ 😒

sofokleska
11. aug 2009

tak možno je preto ten psik taký boji sa aj on že mu nahodou ublíži a je mu to neprijemne,no komu mi by nebolo....podla mna to chce len čas.kolko ma ročkou maly?

mscat
11. aug 2009

no právě...ona po něm skáče že si chce hrát,jakmile mu vezme hračku třeba autíčko on ji ho začne brát a ona si myslí že si hraje a pak ju začne mydlit no a tak dokola 😝 😒 malý má 2 roky a 3 měsíce.právě v takovém věku co odmlouvá,raplí neposlouchá a má svou hlavu

sofokleska
11. aug 2009

oj tak to je ešte maličky.treba mi to vysvetliť častejšie aby mu psik nahodou neubližil bo ani jeden z nich nevie že je to len hra. a pak psik može nechtiac ublížiť. 😢

mscat
11. aug 2009

já vím 😒 ☹ malý je zlobivec totiž vysvětluju mu to pořád už jsem z toho vyčerpaná 😝

m.o.n.i.k.a
11. aug 2009

Mscat to je Vaše věc, já nezkoumám jakého psíka máte 😉
Jen je škoda si ho pořídit a pak dávat ho pryč, je to velká zodpovědnost a né vždycky to výjde tak jak si představujeme 🙂

m.o.n.i.k.a
11. aug 2009

Tak babička měla teda 4 psy a vždy křížence a ty bych nechtěla ani za nic, jsem ráda za našeho drobka, malý sním taky dovádí, ale naštěstí, né už tak jak dováděl a Lewis si stejně utekl zalezl do rohu a byl tam-výhoda 😵

mscat
11. aug 2009

nedávám ho pryč..snad to malého přejde

m.o.n.i.k.a
11. aug 2009

Aha, já myslela, že už si dala inzerát. No já si myslím, že jo, ale pokud né, tak bych pejska nechávala třeba chvíli zavřeného třeba v předsíni, nebo na zahradě. Aby z toho nebyl divoký

mscat
11. aug 2009

no napsala jsem ho za tím jen na papír ale nikam nezanesla.ted malému ale rozrýpla trošku kůžičku pod rtem..on se ji bojí protože neví že ona si chce hrát a furt ho kouše.já jsem z toho na mrtvicu.to sem nečekala takové peklo! 😒 ☹ malý jen řve jakmile se k němu přiblíží...nemůžu ju nechat zavřenou ona začne hned vyvádět 😝 a ani enní kde..maximálně teda na dvoře ale tam knučí a vyje a nevím co ješte.

m.o.n.i.k.a
11. aug 2009

Fakt? Tak snad si za chvíli zvykne být sama a budeš mít klid.

juliett7
12. aug 2009

ahojte, je tu niekto?

juliett7
12. aug 2009

tak uz som testla aj aj a nic ☹ nasla som len jednu I
Ale som dnes 28 DC a mrcha sa ma dostavit zajtra, tak uvidim

shaarka
12. aug 2009

juli, kde mas graf? neviem ho najst.
est enic nie je stratene, este mozu vyskocit //

juliett7
12. aug 2009
juliett7
12. aug 2009

uvidime, ci vyskocia shaarka, velmi by som si to priala, aj som mala dobru naladu, ale uz sa mi pokazila ☹

shaarka
12. aug 2009

no, uprimne... nevyzera to najlepsie...
ale este sanca stale je! 😵

juliett7
12. aug 2009

no ved prave, tento mesiac nam snazikovanie nejak nevyslo, manzel pracuje v zahranici a nemohol prist domov na dlhsie ako na 4 dni ☹

yourly
12. aug 2009

Holky můžete mi některá říct co znamená když BT je víc jak 18 dní přes 37 a těhu test stále negativní?? třeba nějaká nemoc??? i když se necítíte nemocné?

juliett7
12. aug 2009

tak ja neviem, pravdepodobne je to tehu, skus ist k lekarovi, aby ti urobil test z krvi

dzou
12. aug 2009

Ahojte tak neviem neviem co bude z naseho snazilkovania, leo moj priatel dnes stratil pracu ☹ ☹ ☹ etste sme s o tom nerozpravali a akurat mam mat ovulku 😒 no ale keby sme aj tak snazilkvali tak mi poradte dnes som 12DC rano som si robila ovu test negativny, ale potom asi tak naobed ma trochu zabolelo v lavo v podbrusku, hlien je uz teiz trosku taky tahaci a aj mam veeeeeeelmi chut na milovanie 😀 ale chceli sme si dat teraz 1-2dni pauzu aby boli spermijky dozrete, ale tak neviem ci nahodou uz nezacina ovu, aby sme to nahodou nepresvihli tak co by ste robili vy? Sexik dnes ano alebo nie?

juliett7
12. aug 2009

ahoj dzou, ja by som na tvojom mieste zacala snazikovat uz dnes, ked mas take priznaky. Skus si urobit ovu test teraz, rano sa neodporuca robit, lebo este nie su vysoke hladiny odporuca sa az tak po 4 hodinach od zobudenia

sonidlov
12. aug 2009

Ahojte, chcela by som sa vás opýtať či je možné to,že by som nešpinila a bola tehotná, ale bo musím aspoň trochu špiniť na začiatku pokial sa vajíčko uhniezdi? možno blbá otízka , ale prosím napíšte mi vaše názori. Dakujem. 🙂

alzbeta.hod
12. aug 2009

ahojky holky dneska je mi hrozně... zvracela bych... ale těhu určitě nejsem, ms jsem měla v pátek. A strašně mě bolí břicho. Může to být ta ovu co mi ukázal včera test???

mscat
12. aug 2009

soni:nemusíš 🙂 já vůbec nešpinila nic..až do porodu 😉 prostě nedorazila ms ani špinění nic a byla jsem těhu.

monika0001
12. aug 2009

ahojte....

alzbeta.hod
12. aug 2009

no je to spíš levý bok....

monky1
12. aug 2009

ahojte vsetci

juliett, takze nic??? ☹ ☹ ☹ ...hm, je to tazke, ked mas manzela mimo ☹

sonidlov - tak ako pisala mscat - nemusis spinit a mozes byt tehu 😉

...yourly, neporadim ti, ja som dnes zacala s meranim BT po prvykrat 😕 .... som zvedava, ako je to s mojou ovulkou

monika - ahoj🙂

monky1
12. aug 2009

alzbetka,
mne sa to este nestalo, ze by ma pocas ovulacie tak bolelo brucho, ale kamoskina sestra mala nedavno priserne bolesti, velmi ju pichalo v brusnej dutine, myslela si, ze je to zapal, zasla za lekarom a ten jej povedal, ze ma len velmi bolestivu ovulaciu...takze moze to byt aj ovulacia, myslim si... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre