Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

martinka.a.honzik
12. aug 2009

Ahojky všem,
mohla bych mít na Vás otázečku? Dneska jsem 8.DPO už 3 dny je mi špatně jako když jsem čekala naší berušku, ale to mi bylo špatně až od cca 7.-.8.tt, dále mě svědí bradavky a teče mi z nich mlezivo, navíc co jsem přestala malou kojit (nekojím už 7 měsíců), tak se mi hrozně zhoršila pleť a najednou skoro ze dne na den, mám zase obličej, jak ,,dětskou prdelku,, 🙂. Myslíte, že by to mohlo něco znamenat? Mě se to zdá moc brzy na těhu příznaky,ale jsem z toho velaká zmetěná. První dcerku máme z IVF, takže těhu příznaky a tak moc srovnávat asi nejde, protože je člověk nadopovanej hormonama a tak, narozdíl od přirozeného těhu. Co myslíte? Moc děkuji za Vaše názory. No, ale asi jenom plašim a věřim na zázraky ☹
Krásnou dobrou noc Martina

bizzi
13. aug 2009

Ahoj Martino, tak to u tebe vypadá slibně. 😅 Já taky čekám, jestli se tento měsíc zadařilo.Jsem 25DC a svědí mě bradavky, žaludek jak na vodě už skoro týden...ale taky možná jen plaším. Břicho mě bolí, jak bych to měla dostat, tak uvidíme. 🙂 musíme čekat.

juliett7
13. aug 2009

mattinka, skus si urobit test, ono vajicko sa moze uhniezdit uz 5 dni po ovulacii.

juliett7
13. aug 2009

ahoj monky, no zasa nic, dnes sa mi nadobro rozbehla mrska, takze zaciname odznova. Ale co uz. Mam naplanovanu dovolenku 2 tyzdne a ideme si s manzelikom urobit vylet po Slovensku a Česku, tak mozno teraz z toho nieco bude. A budeme mat aj 3 ročne výrocie svadby v septembri, tak keby som bola tehu, bol by to pekny darcek 😉
Ozaj, ako zvladas meranie BT?

martinka.a.honzik
13. aug 2009

Ahojky,
juliett7: no já chci s testováním vydržet do soboty ráno, to budu 11.DPO. V sobotu slavíme taťkovu 60tku, moje narozky a taky máme s manželem 10té výročí od seznámení, takže kdyby to klaplo, tak to bude ten nejúžasnější dárek. Ale moc naděje si stejně nedělám, protože ta pravděpodobnost, že by se nám povedlo miminko přirozeně, je opravdu hodně malá ☹

monky1
13. aug 2009

ahojky, no zvladam s odretymi usami 😀 ...6 hodinovy pokoj na lozku nehrozi - hanka sa rozhodla, ze mi to "ulahci" - budi sa, raz chce pit, raz poskrabkat, raz na WC, stale nieco ☹ ....a aj ja sama akosi nemozem spat....manzel ma budi o 6h rano, ale sama sa prebudzam uz okolo 5,30, tak neviem, ci merat hned, al. cakat do 6h. Hm?
...dufam, ze Vam ta dovca vyjde tak, ako sa patri a ze sa aj zadari 😉 ...budem silno drzat palceky 🙂
martinka - drzim palce, fakt vyzera 😵 😵 😵

monky1
13. aug 2009

martinka - vcera sme mali navstevu - bola u mna kamoska, kt. je v 7. mesiaci, ma trosku problemy s tvrdnutim bruska, a tak si par dni polezala v nemocnici a lezala na izbe so zenou, kt. je po 40-ke, 10 rokov sa vraj snazili o babatko, 3x podstupila umele oplodnenie a ked to uz vzdala, otehotnela prirodzenym sposobom. Takze aj zazraky sa deju, len treba verit.....aspon mala utecha

juliett7
13. aug 2009

ja mam tiez kamosku, co je po IUV a predstavte si z druhym babom orehotnela hned po sestonedeli, takze niekedy sa stava aj nemozne. Martinka, treba verit.
Monky skus merat aj tak a hned po prebudeni, necakaj do 6: OO.

martinka.a.honzik
13. aug 2009

No já trošku věřím, ale zase nechci moc, abych to nezakřikla a nebo pak nebyla zklamaná. Ale grafík BT, je zatim docela hezký. A navíc mi přijde, že je mi blbě čím dál víc. Už ne jen na lačno, ale už i když se najim a už ne jen odpoledne, ale dneska už od rána. Doufám, že to neni sugesce. MUDr. nám dala na snažení 3 měsíce a kdyby nic, tak v říjnu nebo listopadu si půjdeme do CAR pro mrazáčka. Teď se to 2 cyklus co se snažíme.

martinka.a.honzik
13. aug 2009

můj aktuální grafík 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/1766a0

juliett7
13. aug 2009

no grafik vyzera vazne nadejne, drzim palce 😒

martinka.a.honzik
13. aug 2009

No uvidíme, ale známe to. Takových nadějných grafů a všeho tu na koníku bylo, a nic ☹ . No, ale flintu do žita házet nebudu. Uvidíme. Stejně s tim nic nenadělám, ať tak či tak. Děkuji moc za držení palců. Taky moc držím palečky, aby se Vám všem brzy zadařilo 😉 .

monky1
13. aug 2009

martinka, daj potom vediet, aky je vysledok testu. v sobotu myslim na teba 😉...inak malicka je nadherna 😵 😵

martinka.a.honzik
13. aug 2009

monky1: díky moc za držení palečků a taky za pochvalu naší berušky 😔 . Určitě dám vědět co a jak. Každopádně MS očekávám v pondělí, tak pokud v sobotu nic a v po nedorazí mrcha, tak asi testnu zase v úterý. No ale nebudu předbíhat uvídíme. Budu informovat. Díky moc

juliett7
13. aug 2009

Tak dufam,ze ti to vijde, drz sa 😉

martinka.a.honzik
13. aug 2009

monky1 Teď jsem ti koukala do albíčka a tedy musím konstatovat, že Hanička je taky naprosto kouzelná, takové sluníčko 🙂 😉

martinka.a.honzik
13. aug 2009

juliett7: díky moc za podporu

monky1
13. aug 2009

MARTINKA, DAKUJEEEEEM 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

juliett7
13. aug 2009

a podoba sa uplne na teba monky, 😀 cela mamina

monky1
13. aug 2009

fiha, juliett, kazdy tvrdi, kto vidi fotecky, ale v skutocnosti je to vraj cely tatino....ale ja sa tesim, ved je jeho, tak nech sa na neho aj podoba, no nie? 😀 ...oni su obaja modrooki, ja mam zelenohnede oci, i ked trosku v nej vidim seba - hlavne ked bola mensia

mscat
13. aug 2009

ahojky..tak už jsme vrátili pejska 😢 😢 chtěla jsem prodat i malého ale nikdo ho nechce! ☹ 😒

mscat
13. aug 2009

je mi z toho na nic všude ji tu vidím...byla zlatá...a měla mě ráda ☹ a chytrá už uměla sedni,zůstan i fuj chápala 😢 ale malý je asi natvrdlý nebo co ☹

dzou
13. aug 2009

jooooj to jes skoda ☹ ale tak mozno to tak bude lepsie ved vyskusajte neskor ked maly bude vacsi

juliett7
13. aug 2009

ooo tak to je mi luto mscat ☹
ahoj dzou

mscat
13. aug 2009

děkuji ☹ hrozně jsem si na ni zvykla byla fakt úžasná nejkrásnější 😢 jsem z toho fakt neštastná....nevím proč je malý tak zlobivý ale ted už je zase naprosto ok.ani si nevzpomíná že tu nejaký pejsek byl! 😢 aby brečel třeba po ní ,to vubec..fakt žasnu.ale mě tak chybí ach jo 😢

juliett7
13. aug 2009

no mozno ziarlil si myslim. Mozno najlepsie je, ked je psik v dome hned po narodeni dietata, potom to dieta berie ako samozrejmost.Mozno ked bude vacsi, nebude tak ziarlivy

juliett7
13. aug 2009

dzou a ako je na tom tvoj mm s pracou? My rozmyslame nad tym, zeby sme zasa vyrazili niekam do zahranicia 😀 Tu na Slovensku ma to ale vonkoncom nebavi.

dzou
13. aug 2009

nooooooo zajtra ideme na pohovor ohladom benefitov a ako som uz raz spominala ze by chcel zacat podnikat tak aj s jednym anglanom budu prerabat domy, malovat , robit zahrady....proste vsetko DIY aed to pojde dobre tak sa normalne zaregistruju ako firma mozno je to aj tak lepsie lebo tam ani nebol moc stastny ale tak asi snazilkujeme dalej sak keby sa to teraz podarilo tak mimi by bolo maji a to je este kooooooooooopec casu dnes som 13DC ale test este furt nic, inac vcera som uz nemala cas odpisat ze teda na tom mojom ovu teste je napisane ze mozem testovat aj rano a ked cez den tak min.4 hod predtym nemocit tak to by som nevydrzala skusala som ale po dvoch hodkach som to skoro pustila do gati 😀

juliett7
13. aug 2009

aha tak to mas potom taky ten digitalny? Ja som si kupovala taky v Irsku a tu ho nemozem zohnat. Bol od clearblue. A ked som mala ovulku tak sa na nom zobrazila usmievava tvar. 🙂 My kes sme boli v Irsku, tiez sme brali benefity jeden cas a ti poviem, dalo sa z toho normalne zit. Neviem ako to je v Anglicku ale my sme ich mohli poberat az jeden rok a vychadzalo to tak okolo 200 Euro tyzdenne,takze celkom v poho.Teraz lutujeme,ze sme sa vratili a neostali, lebo tu je to o zivot.

dzou
13. aug 2009

hej presne ten digitalny s usmievavou tvarickou 🙂 no tu je trosku horsie len £60 a iba pol roka ale ja este zatial robotu mam a on by mal cca nieco zarobit bokom tazke to bude v poho jedno co ma fakt stve je ze vo februari som si kupila auticko moje super krasne a teraz ho asi musime predat lebo 2 auta si nemozeme teraz dovolit zivit ☹ viem ze niekto nema ani jedno a bol by stastny jak blcha ale ked ten moj ma pickup a chce aby ja som na to jazdila sak ani zaparkovat nebudem vediet 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre