Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daniwaugh
9. okt 2011

@miriamm11
nic radsej neurychluj kym nevieme ci je to to alebo ono.. Test si kupila ci az zajtra?

misula.g
9. okt 2011

@daniwaugh Dani, já jsem tě do skupiny přidávala i jsem ti psala, že si můžeš psát s náma o těhulkování asi třikrát 😀 Tak šup šup sem https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/priznaky...

nativanativa
9. okt 2011

@daniwaugh ajeeeeeej , ten je za sto certov 😀 ,nepotrebujem ja ineho , aj s jednym mamco robit 😉

miriamm11
9. okt 2011

@daniwaugh uz nejdem sa testovat od 26DC do 30DC teda do dnes som si robila a nic neukazalo, citim sa uz na ms, do rana je tu urcite , mam uz spinenie, trosku brusko zas citim , myslis ze by mohlo byt este tehu?? 😵 😵 😵 ja som presvedcena ze uz nie, joooooj to by bolo teda prekvapenie 😀 😀 😀 Ale teraz vazne , bez srandy....kazdu chvilu dostanem, rano je tam mrcha urcite, sice nevítana ale ja jej to vysvetlim ze je tu u mna naposledy tento rok 😠 😀

daniwaugh
9. okt 2011

@misula.g
jak to?mne nic nedoslo :( fakt.. ach jooo :(

misula.g
9. okt 2011

@daniwaugh A funguje ti ten odkaz?

daniwaugh
9. okt 2011

@misula.g
hej funguje, ale predtym som nic nedostala.. fakt divne..

e.l.i
9. okt 2011

ahojte bambulky... dnes uz neviem ci si domyslam priznaky..ale robila som na obed kuracie masko..a ked som ho krajala tak ma tak naplo..jaj nejak inak mi vonalo-hm skor mi pachlo...a moj muzik kukal na mna ako puk...a cuchal aj on...ale jemu vonalo prirodzene..tak ma hned napadlo zeby nejake tehu priznaky ma chytali?.... 😉

miriamm11
9. okt 2011

@e.l.i ahooj no moze to byt jeden z priznakov 🙂 🙂 chystas sa testovat v blizkej dobe?

daniwaugh
9. okt 2011

@e.l.i
no ja stale cakam na vysledky too tvojho testu.. dakto sa uz kumne musi predsa pridat!!! 😎

daniwaugh
9. okt 2011

Idiotizmus tu..
Komentár admina "max 2 fotky teba a manzela bez dietata alebo tehotenskeho bruska, ostatne taketo daj prec"
no neuveritelne.. hlavne ze dakto ma album kde je 5 fotiek torty a to nie je problem..

e.l.i
9. okt 2011

@daniwaugh no asi si este pockame na vysledok.. bo som nestihla lekaren... 😠 .. a rano idem do skoly zacinam dialkovo studovat... tak snad niekde v Modre najdem nejaku lekaren a testnem to tam....hned ako budem vediet vysledok sa ozyvam....posielam vam pusinku...a drzte mi palceky... 😉 😉

daniwaugh
9. okt 2011

@e.l.i
urcite najdes lekaren 🙂 no som zvedava co bude jak bude, znie to dobre zatial!🙂

cicussa21
9. okt 2011

ahojte tak sme sa dnes vratili do civilizacie.. a mne sa stalo nieco cudne..mam 23DC, tyzden ma pichalo v podbrusku, mala som tam tlaky..take tvrde..postupne sa pridala citlivost bradaviek..no a vcera v noci som sa zobudila, sla na vecko a mala som tam krvavu zrazeninu v nejakom lepkavom sekrete..tak som sa vystrasila, co je.. dnes uz som nemala ani take tlaky, ani pichanie v podbrusku..citlivost bradaviek zostala.. neviete ci to bolo uhniezdenie vajicka alebo naopak.. ?? nestretli ste sa niekto s niecim podobnym? dakujem..

daniwaugh
9. okt 2011

@cicussa21
no nechcem ja strasit ale nevyzera to dobre.. ta zrazenina mohla byt embryo.. dufam ze nie..
pise sa " Práve v momente uchytenia sa oplodneného vajíčka v maternici môže dôjsť k slabému krvácaniu a tým k poškvrneniu spodného prádla." ale ja si pod tym pojmom vysvetlujem troska krvi na pradle, nie zrazeninu.. drzim palce aby to bolo uhniezdovanie..

zuzkag2
10. okt 2011

@daniwaugh Dani, ahojcek, dobre sa mam, vsetko v poriadku, aj vikend ok, mali sme doma Oliverka, tak som si uzila, a od dnes som na 4 dni slamena vdova, tak neviem ako to prezijem..je to prvy krat 🙂 a ty ako, ako sa citis, co mimi...?

zuzkag2
10. okt 2011

@daniwaugh a to co ma ako byt s tym adminom, ake max fotky a pocty...komu to vadi, proti akemu pravidlu je to?

cicussa21
10. okt 2011

@daniwaugh no tiez som z toho taka mimo..ale dnes zase podbrusko "boli" a bradavky su na zblaznenie citlive.. uz som predstavila vsetky scenare.. dnes mam 25 DC, tak pockom bud do piatku, ci dostanem mrchu alebo ked to bude take divne ako je, tak sa testnem pocas tyzdna.. lebo uz som som z toho blazon a pripadam si ako este vacsi "blb", ked sa stale pozorujem 😒

daniwaugh
10. okt 2011

@cicussa21
no dufam ze to len dajaka zrazenina neskodna a uvidis teda co a ako.. skus sa otestovat ak mas pocit ze by si mohla byt.. drzime palce

daniwaugh
10. okt 2011

@zuzkag2
jeeej to je tak super, aspon si to vyskusas :o) (mas aj dovolenku?) to je tak skoro hore? mate aj plan na tieto dni?
urcite to zvladnes s drobcom na jednotku, to je bezpochyby :o)
ja ani neviem ze som tehu, ziadne priznaky ani nic..
henten admin ma zrusil lebo som dala asi 30 fotiek, z toho 24 bolo dieta, 3 ja sama a 3 s muzom (bez maleho) a prakticky hovori ze nikto nie je zvedavy namna :D tak som to dala cele prec. akoze maju to v pravidlach, ze mozes davat do albumov max. 2 fotky bez dietata a mala som si to precitat ale mi to pride cele hrozne trapne a aj tie ich stanovy, tvaria sa ako pani Bohovia (a za toto ma pravdepodobne vyraza z fora:o))

zuzkag2
10. okt 2011

@cicussa21 ahojcek, citam co si pises s Dankou, a podla mna, krvna zrazenina vznika, ked praskne jedna vacsia cievka, a vyleje sa z nej trochu viac krvi, a to potom ztuhne..ak by to bolo krvacanie, ktoreho sa bojis, ze by ti to malo pripadne vyplavit mimi, ak sa podarilo, tak by to bolo rozsiahlejsie krvacanie, a prejavilo by sa to spinenim, aspon pol dna..pripadne by sa ti spustil ms....tak sa nebojkaj, lebo to mohlo byt spooboene uplne niecim inym, ani to uhniezdovanie to nemusi byt. dopln si vitamin c, lebo vtedy praskaju cievky....
ale je to len moj nazor, mozem sa mylit...drzim palceky.

zuzkag2
10. okt 2011

@daniwaugh mojko, Olika sme dali uz k mame, mali sme ho len na vikend, takze budem gazdovat uplne sama, ale chodim do prace, tak mi to dufam, nastastie, tak nepride..ale zistujem, ako strasne vela moja laska pre mna znamena...len teraz odisiel, a mne je tak smuuuuttttnnoooooo....
s tymi fotkami...no keby ta vylucili z fora, to by bola aka haluz, ved podla mna ked nema niekto v albume len fotky seba, tak je jedno, kolko tam ma fotiek manzela, kolko seba, a kolko deti...ved nas, tvoje kamosky zaujima, aka si, ako vyzeras, a tak...juj.ze sleduju prave toto, to nechapem.vrrrrr....
je super, ze ti nie je ani zle, ani nic...si to paradne uzijes 🙂

daniwaugh
10. okt 2011

@zuzkag2
@cicussa21
no dufam ze mas pravdu, ja co som citala z prasknutej cievky bolo to spinenie ale tak urcite sa mohla spravit aj zrazenina a mozno to bolo aj to uhniezdovanie.. radsej by som bola keby to bolo to 🙂
ved uvidime coskoro. v tomto tazko povedat ked clovek nevidi.. Kamoska mala minuly august mikropotrat a vravela ze z nej vysla taka zrazenina preto som si myslela ze by to mohlo byt ono ale kazda sme ina a kazda mame ine telo, takze to vobec nemuselo byt to..

Zuzi normalne mi stopol album ze to nie je podla pravidiel ze mam odstanit fotky a nechat max 2seba a muza bez dietata a dat mu vediet kedy to opravim. HA HA HA.. akoze presne aj ja som si pomyslela ze ja by som napr rada videla ako travite cas baby, ako vyzeraju vasi blizki atd. to nie je ze by som cudzich ludi davala, ale zasa chapem, maju pravidla na svojom fore (ktore samozrejme nikto necita, ale to je problem nas, nie ich) len mi to pride take ubohe.. no ale tak co, pravidla su pravidla, co narobime, ze jo. skor z ablbe poznamky by ma mohli vyrazit :D

nativanativa
10. okt 2011

@e.l.i no a co nas tu natahujes baba jedna 😀 😀 😀 😀 , ja by som hned testovala jak besnaaaaaa 😀 😀 😀

daniwaugh
10. okt 2011

@nativanativa
raaaaanecko
pravdu mas, aj ja by som uz ocikala 100 testov! :D

nativanativa
10. okt 2011

@cicussa21 nic siz toho nerob ze sa pozorujes , je to uplne prirodzene , kazda z nas to robime , ja som si myslela min. mesiac ze som uz asi v tom , ked som si pozorovala prsia - boli ako mliekaren , uplne krasne a pevne a bradavky ma neskutocne boleli , no a po bazene diiira 😀 😀 😀 😀 😀 , dosla cervenaaaaaaa , tak som si poplakala do telefonu s mojou polovickou a bolo mi hned lepsie na dusi , ja dufam ze to nebude tvoj pripad a coskoro tam bude na teste krasne svietit // waaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

nativanativa
10. okt 2011

@zuzkag2 mickaaaa vitaj znovu medzi nami ...... kde si sa nam tolko flakala hm ?? 😝 😝 😝

nativanativa
10. okt 2011

@daniwaugh raaaaanko ,ako je v anglii ???? vsetko ok maminka ?? 🙂

nativanativa
10. okt 2011

jeeeej baby ja sa tu zakecavam a pritom by som sa mala chystat na masaz , bozeeee opat nestiham 😀 😀 😀 to som cela ja 🙂 😎

zuzkag2
10. okt 2011

@nativanativa mici sa flaka, a prestala sa sledovat, lebo bola uz tak trochu na nervicky...fakt, nemozem sem casto chodit, a citat si co ma kto aky priznak, moja empatia je natolko silna, ze potom mam vsetko aj ja, a nechcem si vlastnou myslou branit tomu aby som bola mamina.
mozem len ohlasit, ze aj ked nic nesledujem, neratam a nemeriam, vcera som mala pravdepodobne ovulku, bolest bruska uplne dovi dopo, ale neriesim. akurat som si potvrdila, ze ked pred ovulkou menej jem, a len take lahke, ze mam prazdne creava, tak to boli menej. co mas nove ty, bola si toho dokiho? co ta cysta? ake dal lieky? hihi, a som zvedava, aka prides vymasazovana ... tisko zavidim, aj ked mna caka taky krasny wellness vikend s mojou laskou jedinou...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre