Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

pejullka
5. nov 2011

ahoj holky, ja jsem s toho zmatena, stioupla jsem si dnes na vahu a mam skoro o 6 kilo vic!! :-O pupek jak v 6 mesici a hlavne jsem nemela s ceho pribrat a je mi porad zle. Ja k tomu porodu pujdu jako prase:(

miriamm11
5. nov 2011

@nativanativa micuska myslis ze uz sa schyluje k ms u teba?? este je skoro nie? este 3-4dni urcite nemozes dostat! ze by si mala taku kratku lutealnu fazu? myslis ?... zas len cakat nam zostava. 😒
Inak ja sa zacinam obavat ze to caka aj mna 😒 .. lebo sme sa nesnazili ako sa patri, ale mam nervy lebo dalsi cyklus bude moj drahy viac prec ako doma zas. Tak ja neviem teraz ako to mam stihnut do Vianoc!!! Aspon kocik si kupim uz pred Vianocami 😅
ps:ozval sa?

miriamm11
5. nov 2011

@pejullka nestresuj 🙂 urcite si krasna s bruskom, co tam po kilach 😉 tie budes riesit potom, to ma cas 😝

miriamm11
5. nov 2011

@eri28 dokreslimm ciarku aj tebe neboj 🙂 Ja som citala tiez ze ked mas kratky cyklus tak ti ovulka vyjde cez ms, si pisala ze ti to tak tahukalkulacka vypocitala. Tvoj problem bude mozno aj tam. Koho by napadlo snazit sa cez ms? mna teda urcite nie. Ale su zeny ktore mozu otehnotniet len vtedy, presne kvoli tomu velmi kratkemu cyklu.

miriamm11
5. nov 2011

Babyyyy idem kupit tu ruzovu fixu 😝 na dokreslenie ciarky a kupit test, ale spravim si ho az v pondelok. A stale sa mi sniva ze mi ukradli auto, uz asi 4 noc, neviete ci to neni nejaky zasifrovany tehu priznak? 😝

nativanativa
5. nov 2011

@miriamm11 naco si budem robit nadeje hm ??? urcite priiide cervena 😀 😀

nativanativa
5. nov 2011

@miriamm11 uz prestan konecne !!!!!! vypni lebo pocnes z ducha svateho 😀

miriamm11
5. nov 2011

@nativanativa ja musim pocat z ducha svateho 🙂 to je moja jedina nadej 😝

pejullka
5. nov 2011

@miriamm11 dekuju, si mila, ja doufam ze uz se vaha dlouho nepohne

nativanativa
5. nov 2011

@miriamm11 tak uvidis , ze uz to pride 😉

gelinka75
5. nov 2011

@pejullka a u lekara si bola? aby to nahodou nebolo nic zle 😒

pejullka
5. nov 2011

@gelinka75 myslim ze nebude, je mi blbe stejne jako u male a pribiram rychle, byla jsem v utery a vse bylo ok. mozna je to vodou, mozna zacpou, mozna vse dohromady, jenze memu telu nikdy nedelalo problem pribrat za kratkou dobu vice kg.

gelinka75
5. nov 2011

@pejullka no to nezavidim 😢 inak je to velmi zaujimave ako ti narastla vaha, bude to len zadrzana voda..hormony robia svoje. ak si nemenila stravovanie nic ine to nemoze byt..keby si skusila nejaky caj, mozno sa trocha odvodnis, aj z toho ti moze byt spatne

e.l.i
5. nov 2011

@miriamm11 tak ja by som tiez poprosila do dokreslenie ciarky.. 😉 😉 😉

pejullka
5. nov 2011

@gelinka75 me se nikdy nepodarilo odvodnit, uz jsem zkousela vsechno, jak je mi ted blbe, tak toho moc v sobe neudrzim, ale snazim se pit casteji takze by teorticky mela jit voda pomalu pryc. Tohle je jeste nic, pred 7 lety jsem pribrala asi za necele dva mesice 31 kilo a od te doby jsem tlusta:(

gelinka75
5. nov 2011

@pejullka za 2 mesiace 31KIL? 😕 to je dost...to sa mi nechce ani verit...ty si aky estremny pripad, mas to tazke... a ked si porodila tak vaha trocha klesla?

betka20
5. nov 2011

ahoj holky muzu se pridat? snazime o miminko od pondelka tak doufam ze se mi MS nedostavi 🙂 zatim ale zadne priznaky nemam... :( no je to jeste brzo co? porad na to musim myslet 🙂

gelinka75
5. nov 2011

@betka20 ahojky a ktory si DC? uz si mala ovulku?

pejullka
5. nov 2011

@gelinka75 ja jsem nabrala jeste pred tehu, nabrane kila v tehu sli dolu skoro vsechny po porodu

eri28
5. nov 2011

mirriam dakujem za ciarku moja matika je zla velmi nakoniec mam ten cyklus raz taky raz taky, ale moj cez menzes nepojde mozno cez mrtvoly, ale vychadzato, ako chce, vtip je ten ze hlien mam podla toho samovysetrenia aj ten krcok ci co to je, a na teste ovu duch, teraz kde je chyba ha ha.
nakoniec to neriesim, najhorsie je nevediet na com si a cakat ja si poviem radcej ze som a ked niesom nevadi, urcite je to pre mna lepsie ako ked neviem, alebo nie som a nikdy som nechcela byt a je to 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miriamm11
5. nov 2011

@e.l.i dokreslim vsetkym ciarocku.. ked to inak nejde 😉 ... joooj na mna idu priznaky zname ako predMS...tak neviem ci sa aj otestujem nakoniec ...dnes 27DC , a najhorsie je to ze tento mesiac nebolo moc snazenia ☹..ja si davam NADEJ vzdy ale tento mesiac mi logika + teorie moznosti otehotnenia sa snazia naburat moju silnu vieru a nadej!! ale nevzdavam sa🙂 🙂 🙂 zaver je len jeden: .....silnejsi vyhrava!!!! 😝 uz len cakat.

peggi
5. nov 2011

Ahojte. My sa snažíme už tretí mesiac,tak nabudúci týždeň uvidíme,či sme boli úspešní. Ja som dnes 24 DC,včera som mala hnedastý výtok a trochu ma pobolieva v podbrušku. Neviem,či je to zahniezďovanie vajíčka v maternici alebo sa opät 😖 hlási mezes.

alt
5. nov 2011

@peggi no to by mě též zajímalo! my se též snažíme, dnes jsem 8DPO , 25DC, bolí mě dost bradavky a dnes mě strašně pobolívá v podbřišku,jako takové píchání , připadá mi, že je to jiné jako při MS , tu mám mít tak až za tři až pět dní. ani nevím kdy si vlastně mám dělat test, kdyby se to povedlo tak kdy by to už nejdřív bylo vidět.

alt
5. nov 2011

Holky co už těhotné jste, jaké jste měli první příznaky ještě před vynecháním MS a kdy jste si dělali test?? to čekání je strašný..

domi1988
5. nov 2011

ahoj baby mozem sa pridat? mne meska ms vyse tyzdna, testy negat.. boli ma v podbrusku raz lava potom prava strana.. neviem co si mam o tom mysliet :( nemate skusenosti?

nativanativa
5. nov 2011

@domi1988 skus pockat este do pondelka , testni sa vtedy , inak ti neviem poradit 😒 😒

domi1988
5. nov 2011

@nativanativa no ved som si povedala, ze este par dni si dam a pojdem asi na gyndu, lebo uz z toho zacinam mat blby pocit...

nativanativa
5. nov 2011

@domi1988 a mavas pravidelnu ?

domi1988
5. nov 2011

@nativanativa no praveze ani moc nie.. teda ako kedy. ale teraz na to strasne myslim, pretoze sme sa zacali snazit a strasne to prezivam.. a tie bolesti brucha ma znepokojuju..

nativanativa
5. nov 2011

@domi1988 to je uplne prirodzenne ze na to myslis , pozri sa na nas , ja som tiez 6dpo a neviem na com som , ale neostava mi nic ine len cakat , ale pri mojom stasti pride cervena a zaklope mi na dvere ... , preto som si povedala ze sa nebudem testovat ani za toho boha !!! nech je ako je .. ,ale co ti poradim , ak dostanes , zacni si merat bazalku , je to fakt super a budes vediet kazdy mesiac co a kedy mas dostat 😉 😉 , ja si neviem vynachvalit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre