Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

e.l.i
7. nov 2011

@betka20 ja som mala snad skoro rok rozhadzany cyklus... ked som HAK vysadila.. bolo to pred 3mi rokmi koli zdr, problemom....ale kazde telo je ine.. niektore baby hned oteho po vysadeni..a napr.kamoska ta otehotnela pocas pravidelneho uzivania...
Ateraz ani HAK nemam.. a som zmetena z mojho cyklu...ani neviem kedy mi ovu prebehla...no ale skus merat bazal. teplotu ..od dalsieho cyklu idem aj ja,...budeme mudrejsie...

blau
7. nov 2011

@daniwaugh no u mna skoro podobne nie hned ale tak po tyzdni, tiez ma vie barzco nastvat co povie.
Myslis, ze kaslat na svrbenie, no mam aj cipky gynopevaril len sa neodporucaju v prvom trimestry. Ja som samo neni, ale uz sme sa snazili no neviem...Mam si dat a preliecit sa riadne na ovulku? alebo co ak sa tam uz daco robi???
Lebo my sme maleho spravili hned po ms, cize rusim statistiku vobec nebol ovulacne dieta a ani to nieje dievca ako sa hovori, ze pred ovulaciou.
Ale citala som tu o tom dost a baby, ktore aj boli tehu tak im dr povedal, nech tie prve tri mesiace to pretrpia , citala som aj o pripade, kde dali cipky a dievcata potratili. Teraz neviem co mam robit, ked to natriem tak je to v pohode, nemam to v stadiu toho tvarohoveho vytoku a pocitu, ze by som sa najradsej poskrabala zachodovou kefou :-P , lebo aj take som uz mala.
Dani dobre snazit sa budeme tak ci tak, dik 😉

e.l.i
7. nov 2011

Baby co myslite moze byt problem s otehotnenim ked mi dr., na preventivke povedala ze mam maternicu otočenu do zadu (to bolo v auguste) ....a moze to mat nieco spolocne ze ma nejaky cca tyzden picha v drieku .. ale take ostre pichanie.. ☹

betka20
7. nov 2011

@e.l.i no do bazalky se mi zatim moc nechce 🙂 spis to budeme proste zkouset a kdyz to nepujde tak se vrhnu i na tohle 🙂

alt
7. nov 2011

@e.l.i taky mám otočenou dělohu, snažíme se teprve druhý měsíc, prý to problém není, ale asi jak u koho ,ale holky píší, že otěhotní bez problémů,

e.l.i
7. nov 2011

@betka20 no tak je to fajn.aj my sme tak zacali so snazilkovanim, ....ale uz snazime od juna a nedari sa tak od noveho cyklu zacnem merat 😉

e.l.i
7. nov 2011

@alt dakujem si ma upokojila..bo somm sa trochu bala ci aj to neni problem ze pol roka a stale mam len jednu ciarku na teste.... 😉

daniwaugh
7. nov 2011

@blau
juj tak to je tazke,.. ake presne ucinky ma ten ony? Mozno by si sa mohla spytat dokiho, co si mysli.. ja s tymto nemam skusenosti, mala som asi 2-3x svrbenie za zivot, ale take mierne len a vzdy to trvalo den, tak neviem..
No, je to tazke, rozhodnut sa.. tak ale ak sa bojis ze by sa daco mohlo stat tak to asi pretrp radsej..
ja mam dojem ze pred ovulkou sa robia baby len ked sa milujete tie 3-4dni pred uvolnenim vajicka, ale ako sa vravi "To tu uz nikto nic negarantuje???" :D
ak to vydrzis, skus si nedat a milovat sa kolko sa len da..a ja dufam ze tento mesiac uz tam budu //

alt
7. nov 2011

@e.l.i četla jsem tu na některé diskuzi , že pomáhá když vyvrcholení je ze zadu, a pak ležíš na břichu půl hodiny, a nebo že si máš dát nohy nahoru, třeba opřít o zeď aby to z tebe hned nevyteklo, já sem tento měsíc mělo pak pořád ty nohy na horu, pokud to tentokrát nevyjde, příště to budem dělat pořád zezadu..

daniwaugh
7. nov 2011

@e.l.i
http://diva.aktuality.sk/forum/zdravie/4000/mat...
podlamna by nemal byt problem, je to len "kozmeticka chybicka" aj tak sa Ti tam nikto nepozera :D (haha, prepac, blby vtip)

e.l.i
7. nov 2011

@alt no ja som skusila vanku pod zadok.. no ale to odzadu znie lepsie 😎 😀 .. no uz sa tesim na novy cyklus... 🙂 jaj len kde je mrska.. 😖

krpcek2
7. nov 2011

ahojte baby, viem že od veci vám sem skáčem, chcem len dať do povedomia jednu šikovnú maminu, ktorá je na materskej s dvojmesačným bábom, má doma 10 detí a stíha robiť krásnu, nádhernú bižu, ktorú predáva,aby si trochu pomohla, prosím, pozrite si jej prácu a budem veľmi rada, ak si niečo objednáte a tým jej pomôžete 😉 http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=99821
Ďakujem.

alt
7. nov 2011

@daniwaugh prosím tě kdy sis dělala nejdříte těhotenský test, který DPO ? pamatuješ si to ještě? já jsem dnes 10DPO, a nic tam odpoledne nebylo, ale nevím ,zda to nebylo ještě brzy. Ale mám prsa,spíš bradavky úplně nalité ,strašně bolavé, jako nikdy dřív.. před pár dny mě i bolel podbřišek, takové jako píchání,tlačení..

alt
7. nov 2011

@e.l.i no já už ztrácím naděli a též ji už z dálky vyhlížím 😠 😠

e.l.i
7. nov 2011

@daniwaugh diky za sranku som cosi pozistovala...a je tam cosi pisane aj o drieku... tak to strasne pichanie v drieku moze mat spolocne s PMS,... no som pokojnesia bo som sa bala ze mam nejaky nerv seknuty 😕

e.l.i
7. nov 2011

@alt hmm asi ta nepovzbudim.ale ja som uz nadej stratila.. ale je to asi lepsie byt zmierena ze pride..abo ocakat nieco viac... vsak ak nam nahodou nepridu a najdeme II tak budeme ooooovela viac prekvapene..,,he...
Ja uz mam typicke pocity pred MS,,cize viem co ma caka...len ...to strasne pichanie do drieku je strasne..a stve ma to....taketo bolacky som este nemala....

blau
7. nov 2011

@daniwaugh no veru , nieje to az take hrozne, takze vydrzim a budem natierat, keby to prislo do stadia, ze to neviem vydrzat, tak si dam celibat a cipok....
si zlata, vytrimeme nie?

betka20
7. nov 2011

@e.l.i tak drzim palce at to klapne 🙂

betka20
7. nov 2011

@alt chlapi se nam za tohle smejou 🙂 ale je to asi pravda 🙂 kazda zenska se snazi otehotnet co nejdrive po tom co to zacne zkouset a jsme pro to schopne udelat cokoliv 🙂

e.l.i
7. nov 2011

@betka20 zlaticko.. veru drzme si palce nech to klapne.. a coskoro si budeme posielat bruskate fotocky.. 😀

nativanativa
7. nov 2011

@tannia87 jasne kazde rano o 5.45 😉

nativanativa
7. nov 2011

@miriamm11 no ms zachvilu dorazi ...ako inak 😀 😀

alt
7. nov 2011

můj manžel v posteli po sexu prohlásil hlášku ,,šup a teď můžete utíkat,, no tak snad poslechly 🙂 🙂

alt
7. nov 2011

@nativanativa nevěš hlavu, ještě tu přece není.. 😉

daniwaugh
7. nov 2011

@alt
ahoj ja som si robila tehu test na 26DC co bolo cca 12 dpo a bol tam duch asi dalsich 5dni :D ale sme uspesne tehu :D

daniwaugh
7. nov 2011

@blau
podlamna to zvladnes!!! budem ti posielat energiu nech ta to moc nesvrbi!

alt
7. nov 2011

já měla ovulku až 17 tého, zítra to zkusím, budu 11DPO, dnes jsem byla v lékárně , koupila jsem raději hned dvě balení mamatest 10. 😀 😀 , to jsi mě uklidněla, že mám ještě šanci. nejvíce mě deptají ty bolavé a nateklé bradavky 😠

nativanativa
7. nov 2011

@alt ale co chvila budeeee 😉 😉

betka20
7. nov 2011

@e.l.i ok 🙂 uz se na to tesim 🙂

gelinka75
7. nov 2011

@betka20 ahoj, a merias si aj teplotu? pocula som, ze po vysadeni HAK sa niekedy telo spamätava mesiace

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre