Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

misha1986
26. dec 2012

@lienka19881 mne posledná ms začala 16.11 a ovulku som mala podla ovu testu 4.12 alebo potom podla ovu testu 8.12, teraz neviem ktoremu ovu testu veriť a kedy sa zadarilo, bo bolesť laveho vaječníka som mala 7.12 ráno a možno už prebehlo oplodnenie vtedy, lebo 5.12 sme mali sexík, potom nič až toho 8.12, 9.12 a 12.12. takže ja som už na začiatku 6tt podla tehu kalkulačky 😀 neviem ako moj doki robí medzi sviatkami, asi nebudde robiť, lebo som mu písla mail nechcela som mu volať a otravovať cez sviatky, tak čakám kedy odpíše a na kedy ma objedná 😉

ivanaliana
26. dec 2012

@lienka19881 @beru3nek ahojte babule🙂...Bola som pri mamine a tak som nechodievala na net.Boooe ...ja som taka obzrata...asi prasknem 😀 urcite som pribrala spon 100 kg 😀 😀 😀 .Ja som tiez dostala vela kozmetiky,kuch.robot a od draheho supravu na gelove nechty 😀 😀 😀 Som zvedava,ze ako sa mi bude dat samej urobit prava ruka 😀 .On bol troska mimo s toho mojho vianocneho darceka 😀 😀 😀 Dako si to nepripustal,ze sa to jedneho dna stane 😀 😀 😀 ...ale uz to dako pomalinky spracuva 😀 .Ja som nepovedala nikomu nic...hodlam pockat do februara.Len kazdy sa cudoval,ze som vobec nechcela pit akohol.Draheho teta...ta hned na mna vyletela,ze som urcite tehotna,ze sa jej to aj snivalo 😨 😨 Ale som zatlkala ako sa dalo 😀 Este ma caka Silvester...no to bude,ze uplne strasne 😀 Beru...a u vas fakt nebol sneh?...Tu bolo krasne nasnezene.Dufam,ze tu mrchanu nedostanes.Ja som tomu tiez do poslednej chvile ani neverila.Toto nase Vianocne kolo zatial vyslo kazdej,tak ani ty nebudes vynimka 😉 Inak uz ma troska aj tie prsia pobolievaju...hlavne mam citlive bradavky...a v tom podbrusku ma picha stale...sem tam sa aj pokrcit musim.A inak babule moje...dakujem krasne za gratulacie :-* :-* :-* Ja pojdem na gyndu asi az 7.1.....skor tam pojdem asi zbytocne.Ked som bola pred mesiacom na kontrole,tak mi povedala,ze az otehotniem...nemam chodit urcite skor ako na 10 den meskania MS.Tak pojdem radsej az na 15 den.Inak neviete o dakej dobrej knizke o tehotenstve?Chcela by som si daku kupit...aby som bola mudra.Raz som niekde vydela taku,co tam bolo pofotene miminko tyzden po tyzdni.Asi ojdem zajtra obehnut knihkupectvo 🙂

ivanaliana
26. dec 2012

@misha1986 @lienka19881...tu je to pekne vysvetlene,ze ako sa to rata...mna vyslo,ze som v 5 tyzdni tehotenstva...ale babatko je v 3 tyzdni 🙂 http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=7

beru3nek
26. dec 2012

@lienka19881 : u mě byla taky nejhorší únava, to jsem chodila spát o půl 8 večer. Chrápala jsem furt jak medvěd. Dneska jsem kejchla a taková bolest mnou projela v pravým vaječníku. NO brr. Fut chodím na záchod jak blázen, jestli už 😀 To jo, v 7 tt už by mělo být vidět srdíčko, to je za chvilku 😉
@misha1986 : to je dobře, že špinění je už pryč.

beru3nek
26. dec 2012

@ivanaliana : a na co ses vymlouvala, že nepiješ? Já bych to chtěla taky utajit, co nejdýl jetli budu těhu, ale nevím jestli se mi to povede 🙂 Tak fajn, že to přítel zpracovat, jim to trvá trochu dýl 😀 Tady byly vánoce na blátě, je tady 7 stupňů a po sněhu ani památky. Taky bych dřív k dr. nechodila, já byla poprvé někdy v 7tt a bylo vidět srdíčko.

beru3nek
26. dec 2012

@ivanaliana : já žádnou knížku snad ani nekupovala, vše jsem si našla na netu, pak jsem se registrovala na rodině. cz a každý den nebo týden teď nevím chodil meil, co se děje v bříšku nového 😉

sunny15
26. dec 2012

@ivanaliana
@misha1986 srdečne blahoželám 😀

ivanaliana
26. dec 2012

@beru3nek no,ze mi dako nie je dobre,ze mam kyselinu a tak 😀 .Normalne sa obavam...ako dokazem uhrat ten Silvester ☹ No ja by som mala byt v 7tt prave ten tyzden...ked mam tu navstevu naplanovanu.Tu je dnes cca 5 stupnou a uz aj troska poprcha ☹ A ty by si teda mala dostat MS zajtra?

ivanaliana
26. dec 2012

@sunny15 dakujem krasne 🙂

ivanaliana
26. dec 2012

@beru3nek ...aj ja pozeram na nete...ale knizka je knizka 🙂...a tak by ju mozno troska prestudovala aj priatel...na net ho asi obzerat este nedostanem 🙂

misha1986
26. dec 2012

@ivanaliana inak vychádza nám dátum pôrodu ešte august nie??? mne vycháddza 28. augusta, a ja mám narodky 26. augusta to by bol pekný darček keby sa narodilo namoje narodky 😀

ivanaliana
26. dec 2012

@misha1986 mne uz pise,ze 2 .september...ale tak moze to byt aj skor...ale aj neskor 🙂Budeme mat veru prekrasne leto 😀 😀 😀 Velke ako slon a do toho este brutalne teplo 😀 😀 😀

misha1986
26. dec 2012

@ivanaliana no to teda budeme mať krásne leto, aspon možme ukázať pekné bruško v šatočkách, ale o teplo nebude bohvie čo 😒

beru3nek
26. dec 2012

@ivanaliana : nemůžeš na silvestra dělat třeba řidiče? Já asi budu stejně, ale manžel má v lednu narozky, rodiče mají přijít jak jeho tak moje mezi svátkama, dvě návštěvy další tak nevím jak to uhraju, jestli budu těhu. Já jsem dneska 27 DC. mám to většinou 26-27 ale furt si říkám, že prostě nejsem těhu.

ivanaliana
26. dec 2012

@misha1986 no veru...pocula pocula som,ze je to najhosie obdobie na vysoke stadium tehotenstva...no co uz...dako vydrzime a potom dostaneme vytuzenu odmenu 😉

ivanaliana
26. dec 2012

@beru3nek No mi budeme na Silvestra pri mojej mame a budeme tam aj spat...tak ziadne soferovanie sa nekona 😒 Mozno to uhram na zle pecenove testy 😀 😀 😀

misha1986
26. dec 2012

@beru3nek moja držím palčeky nech to vyjde 😉 kedy chceš testovať

misha1986
26. dec 2012

@ivanaliana uff ja velmi teplo nemusím ale čo už musíme vydržať!!!! inak ja som na vianoce vypila zo dva poháriky fernetu, tak hádam sa nič vážne nestane, ale som na seba poriadne naštvaná, ale tak hned by sa vypytovai všetci že prečo nevypijem,, ja to eštetiež nechcem povedať až kým mi to doky nepotvrdí a povie že je všetko ok 😉 a na Silvestra si dám už len trošku šampusu 😝

beru3nek
26. dec 2012

@misha1986 : to teplo s pupkem je pěkně na.... Zase člověk nemusí schánět zimní bundy a užijete si kočárkování 😉

beru3nek
26. dec 2012

@ivanaliana : nebo na ATB? 🙂
@misha1986 : díky, no asi za dva dny nejdřív, když nepřijde. Já myslím, že teď je to ještě v pohodě s tím panákem. Kolikrát někdo zjistí že je těhu až kdo ví kdy. Jako já třeba u prvního 😀

ivanaliana
26. dec 2012

@misha1986 ja som si tiez dala trosku vajecneho likeru a aj troska ribezloveho vinka...aby som zalepila oci.Vraj by to nemalo velmi vadit...lebo dietatko este nie je napojene na nas obeh...ale tu som citala nieco ine :Nepi alkohol. Ani kvapka alkoholu v tehotenstve nie je zdravá. Ak piješ veľa alkoholu pokiaľ este netušíš že si tehotná, teda v prvých týždňoch tehotenstva, môžeš spôsobiť tvojmu bábatku nenapraviteľné malformácie. ...ale tak ja som zase vela ani nepila...a vraj sa nesmie ani kava...a tu som pila kazdy den ☹ ☹ ☹

enigma7
26. dec 2012

meska mi ms 2dni... striedavo ma bolel mechur a je to uz 11dni co ma neberiem antibiotika... myslite ze tie atb mohli spospvit to ze sa mi oddialila ms. ? kedy treba zajst gyndovi aby mi dal inekciu na spustenie menzesu? nemam ani priznakh ms. ziadne bolenie bruska ani prsnikov. test som si robila 3,dni pred ocakavanou ms a negativny

misha1986
26. dec 2012

@ivanaliana aj ja som o tom alkohole na nete čítala, že sa už v začiatkoch nesmie, ale ešte nie je napojneé na náš obeh ale to je lepšie ako fajčiť, kolké fajčia a majú zdravé deti? ja chvalabohu taký zlozvyk nemám a a ni s tou kávou, ale niekde som čítala že káva sa môže 😉

ivanaliana
26. dec 2012

@enigma7 aspon co ja viem,tak ATB mozu ovplyvnit MS...na gyndu by si mala ist asi na 10den meskania...tam dr.tehotenstvo bud potvrdi...alebo pichne vyvolavacku 😉

enigma7
26. dec 2012

@ivanaliana noooo tak budem cakat... :o) d
dakujeeem

beru3nek
26. dec 2012

holky já si myslím, že když si takhle člověk dá u vyjímečné příležitosti. Nestane se vůbec nic. Všeho s mírou. Kafe jsem taky nepila, ale někdo pije a vše je o.k. Přesně tak, někdo hulí jednu od druhý, metá do sebe alkohol a neřeší to. My si vyčítáme každej hlt 🙂 Takže v klidu si jednu skleničku dám, kdyby hrozilo že to praskne a myslím, že to miminko určitě neohrozí. Hlavně já mám pivo ráda a jak jsem byla těhu neměla jsem ani myšlenky na alkohol. Tělo si řene samo, co je pro něj dobrý

beru3nek
26. dec 2012

@enigma7 : zkus si udělat ještě třeba dva dny po termínu. Nemusí to být vidět tak brzo a vy se snažíte?

ivanaliana
26. dec 2012

@misha1986 ani ja nefajcim 🙂 Ja som citala,ze kava moze vyvolat potrat.Pisu to v tom clanku...co som daval ten link.Inak som to citala tyzden po tyzdni ...a je to tam strasne super pisane...tak odlahcene 🙂 Inak ja som bola v sobotu na plavarni a v pare...vo virivke ma tak zacalo boliet brucho,ze som musela odtial utekat...inokedy by som tam sedela aj hodinu.Teraz mi to vobec nebolo prijemne.Iba co mi creva pokrutilo a letela som na zachod 😀 😀 😀

ivanaliana
26. dec 2012

@beru3nek no asi tak 🙂 Ja som tiez pivarka...ale cut na pivo ma veru este nepresla 😀 ...ale pekne odolavam 😀 😀 Inak mne asi maternica netlaci na mechur ...ale na crevo 😀 😀 😀 ...mna baby tak brutalne zduva 😀 😀 😀 A neboj moja,ako som ti uz pisala...ani ja som ani troska nedufala....dokonca ma nepresvedcila ani ta prva dusikovska ciarocka...a mozno prave to pomohlo...kym som si v predosle mesiace vsugeruvala kazde pichnutie...tento mesiac som bola zase strasne skepticka...a vyslo to...teda aspon dufam 😀 😀 😀 ...lebo tomu stale nemozem dako uverit 😀 😀 😀

enigma7
26. dec 2012

@beru3nek moja praveze nie nesnazime sa ale mali sme sex ked som mala plodne.dni a 5dni po tom ma bolelo podbrusko a krize ako pred ms. a to som mala 11dni do ms. potom ma bolel mechur bola som prechladnuta stane sa mi ze raaz ma boli raz nie a plus aj tie atb a ako som pisala test som si robila a bol neg.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre