Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

ivana2301
27. okt 2011

@moni teplotu som mala zvýšenú pri prvom tehu-ktoré nedopadlo dobre..(vedela som to preto lebo som si merala bazálnu teplotu.. a teplota sa dlhodobo držala v grfoch na 37 C.)A pri druhom tehu vôbec netuším akú som mala teplotu,lebo som si nemerala-a bolo to dávno....tak sa nepamätám...

moni
27. okt 2011

@ivana2301
Ja som pri malej mala zvysenu bazalku ale nie telesnu teplotu. teraz tiez nie

nativanativa
27. okt 2011

@miriamm11 no uz som starkemu hovorila a on na to ze , priprav sa a budes musiet pouzit aj dve vlozky jaky naklad do teba pustim 😀 😀 😀

eri28
27. okt 2011

to ake filozofie tu riesite s teplotami a ovu, idem do kolien, je to jednoduche 😵
telesna teplota, v tehu pisu, ye je vyssia po ovu, ale nemusi byt,a je tehu.
ovu test ked su silne dve ciarky treba sa milovat, najviac je ovu 😉
ked je jedna slabsia pred vu treba testovat a cakat na silnejsiu, ale skusat mozete, po ovu ked je slabsia, jeden den este sa da, ale potom uz to ide k neplodnym dnom 😠 , skoda nie
kazdy test ma asi navod ja neviem na mojom je aj graf kde si mamkreslit plodne dni hi hi
a neviem teplota, je oki, ja ja svoje dni vzdy viem podla vitoku, ked je bielo zlty nezapacha a naprsty lepkavy sorry za vyrazi, ale medzi palec a ukazovak je nieco ako hlien a lepi sa to je ovu, pred tym par dni iba vitok, ale nelepi a potom byva aj sucho samozrejme zavisi to aj od vzrusenia zeny, treba dodrziavat hygienu, prsty treba do posvy zasunut trocha.
ja neviem z mojej strany asi vsetko
baby testy zevraj najskor 7 az 9 den uz by mali nieco rysovat po pohlav. styku, a tie nase priznaky co mavam aj ja a tak vela od prs az po neviem co, su vedcinou az ked vynechava mestruacia a par dni pred, vynimka je uhniezdenie vajicka, co zvyknu opysovat ako pichnutie v podbrusku,
vsetkym skoro a vela mimi aj mne hi hi a najlepsie hned no nie na co cakat hi hi 😉 😉 😉

daniwaugh
27. okt 2011

@nativanativa
ser na teplotu, doktor predsa videla a to je dolezite! cez vikend bude!

miriamm11
27. okt 2011

@nativanativa tak dufajme uneses potom ten naklad 😀 😀 😀 😀 ja som zas sama do soboty...tento mesiac na prd 😠 😠 😠 😠 keby som zostala tehu tak asi by mi to moj drahy ani neuveril, by ma hadam aj upodozrieval ze kde som k tomu prisla 😅 😅 😅

nativanativa
27. okt 2011

@daniwaugh
@miriamm11
ale ako som si povedala , nebudem to uz riesit , teplotu si samozrejme budem merat aj nadalej , ale ked sa podari tak sa podari ... , ak nie , taaak prejdeme do pavilonu B a budeme skusat znovuuuu 😀 😀 😀

miriamm11
27. okt 2011

@nativanativa ze do pavilonu B 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dufam tam nenarazime na seba, najlepsie ist rovno do pavilonu T 😉

nativanativa
27. okt 2011

@miriamm11 len aby sme sa nestretli v pavilone R ako v riti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miriamm11
27. okt 2011

@nativanativa tam uz som bola!!!! 😀 😀 😀 😀

nativanativa
27. okt 2011

@miriamm11 ja skapiiiiiinam z teba zas 😀 😀 😀 😀 😀 😀

princess15
27. okt 2011

Ahojky baby 🙂

miriamm11
27. okt 2011

@nativanativa no uvidime co tento mesiac vycaruje, uz ani neviem aky je den a v akom pivilone som momentalne 🙄 bluuuudim 😀 😀 vecer zas do perin sama!! tak mozno sa tam najdem konecne 😀 😝

daniwaugh
27. okt 2011

@princess15
cauky🙂 ako?

princess15
27. okt 2011

@daniwaugh noo da sa teraz mam v robote 3dniv volna takze super...
inac mi skoncila mrcha takže hor sa na dalsie snazenicko 😉
ty ako tehula? 😉

nativanativa
27. okt 2011

@miriamm11 no nezabudni sa tam stratit a zacat haluzit 😀 😀 😀 😀

daniwaugh
27. okt 2011

@princess15
aaaale uz dva dni mi je zle jak hovado, a do toho mam nadchu. za trest. 🙂
no, nove zaciatky su vzdy super, len to treba pekne naplanovat :D mas cely mesiac pred sebou takze vies kedy "hop na to" :o) tentoraz uz to musi vyjst! no nie??

princess15
27. okt 2011

@daniwaugh jooj ved toto ze niekedy tehu vie dost potrapit,ale snad to rychlo prejde a skoro sa uzdrav z tej nadchy 😉
jasne tentoraz to uz musi vyjsť 😀 😀
by som sa mala ist sprchovat ale vobec sa neviem odlepit od pc 😕 😀

nativanativa
27. okt 2011

@daniwaugh danuuuusik , mojenko v neelu bude ist nach treti mesiaciiiik 🙂 🙂

miriamm11
27. okt 2011

@nativanativa dnes nemam na plane haluze 😀 inac admin mi zrusil moje profilove foto 😨 😨 😨 😨 ze nesplnalo pravidla!!!! asi som bola moc pekna na nej 😅 😅 no comment... 😠 komunizmus 🤐

daniwaugh
27. okt 2011

@nativanativa
ja viem Slaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavik. tak sa musis poponahlat, nech tu medzeru nezvacsujeme zbytocne!!! teraz cez vikend sa zadari, musi!!!! od piatku budem na vas mysliet, v duchu krutit uterakom :o)) (poznas ten vtip???:o))

miriamm11
27. okt 2011

@daniwaugh nebude to ta tehotenska chripka? tak vidis uz mas aj ty priznak tehu 🙂 no dufajme ze pominie coskoro 😉

daniwaugh
27. okt 2011

@miriamm11
pekne su trapni, ja som zmazala cely album, nebudem sa tu s typkom dohadovat. a co ti udal ako dovod? ktore pravidlo to nesplnalo???

daniwaugh
27. okt 2011

@miriamm11
no skorej to bude reakcia na vakcinu proti chripke :D

nativanativa
27. okt 2011

@miriamm11 tak supuj nove foto , len aby som sa nezalubila potom miauuuuuuuuuuuuu 😲 😲

miriamm11
27. okt 2011

@daniwaugh ze nebola dostatocne jasna 😠

nativanativa
27. okt 2011

@daniwaugh mne tiez zrusili az dvakrat fotky , ale co uz .....
no snad by to mohlo uz nejak tam na to spravne miestecko zabludit ... 😝 😝

daniwaugh
27. okt 2011

@miriamm11
LOOOOOOOOOOOOOOOOOL a co si tam mala, fotku okna? akoze jasna? ako tmava, ci mala ci co?:D boze to snad nie je pravda..

maci_267
27. okt 2011

Babuke, mozem sa spytat? Bola som s priatelom v Egypte na dovolenke, kde ma samozrejme chytil faraon a lekar mi predpisal lieky. Kedze bola na obale arabcina, a on mi nic nepovedal, tak sme sa milovali ako vzdy, dokonca som 1x zabudla vziat tabletku a velakat aj v inom case. No doma som si dala tie lieky do googlu a zistila som ze su to dost silne ATB, ktore znizuju ucinok HAK a cely cas sme sa nijak nechranili.
Dnes mam 21DC a vcera mi zacalo byt velmi zvlastne, mam nafuknute brucho jak balon, bolesti jak pred menzesom, a casto chodim na WC , mozem byt tehu a mat tak skoro priznaky?

nativanativa
27. okt 2011

no alemne dnes pekne blaznia vajcaaa , hlavne som zacala citit ten pravy....fuuha , dufam ze sa na nom netvori cysta 😅 😅
to uz by som asi neprezila 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre