Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

adele15
23. sep 2011

@misula.g kludne do mna mozes vlievat optimizmus 😀 😀 😀 no uvidim o tyzden v piatok...boze to je este tak strasne dlho...

misula.g
23. sep 2011

@andrejka_86 Kontryhel jsem přestala pít týden před ovu a "nasadila" maliník a grepovou šťávu. Plodný hlen byl ukázkový, i manžel to okomentoval, ale to se tu nehodí říkat 😀

andrejka_86
23. sep 2011

@misula.g no.. tak to je načase vyhodit kontyhel a nasadit malinu s grepem 🙂

misula.g
23. sep 2011

@andrejka_86 Já ale nevěděla, kdy mi přijde ovulace. Pokud Ty víš, který den míváš ovulaci, pak můžeš kontryhel pít až do ovulace, tak to radí jiné holky. Já jsem jej vysadila dřív, protože jsem mívala silné, dlouhé a bolestivé menstruace a to je prý znak toho, že sliznice je "silná" a proto jsem si myslela, že ho nepotřebuji. Je to asi tedy individuální.

katka2011
23. sep 2011

@zuzkag2 ano snivalo sa mi ze som mala pozitivne testy, rano som si urobila ovu test a pozitivny a potom som sla kupit tehu test a pozitivny 🙂 a vraj tehotenstvo je aj ked sa ti sniva o rybach, to mi zasa kolegynka vravela... no mam taky pocit ze tento tyzden sa tu vreco roztrhne s tehulkami... dufam ze nieco zostane aj o dva tyzdne, nech sa mozem pridat 🙂

andrejka_86
23. sep 2011

@misula.g jak jsem byla v srnu u dotora, tak mi to řekl docela přesně.. takže by to mělo přijít na konci měsíce... když ale čaj beru déle, tak se nestane snad nic hrozného, ne? 🙂

andrejka_86
23. sep 2011

@katka2011 tak to gratuluji! To je super!

zuzkag2
23. sep 2011

@labanka Adi, posli test, asi to tu bude skor, ako sa ja dostanem do lekarne😀...a to hovoris len tak, ze dnes si mala dostat, a nic? koki, uplne nezodpovedny pristup 😀
zlatko, akoze, celkom by som sa uz fakt nenahnevala, keby nam to tu vsetkym babam vyslo...misula.g@ nam to pekne zacala...tak by sme ju mohli nasledovat...

zuzkag2
23. sep 2011

@katka2011 kokooooooooooooooooooooos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a to mi tu takto oznamujes? len tak, akoby sa nechumelilo??????????? ja odpadnem, odpadavam...Zlatko, tak to je aka uzasna sprava...vies ako sa strasne tesim????? vies, vsak 😉

katka2011
23. sep 2011

@zuzkag2
@andrejka_86

zeny ale to bolo minuly mesiac... nie som tehotna, krpcek sa rozhodol ze sa mu u mna v brusku nepaci ☹

katka2011
23. sep 2011

@zuzkag2 ved tebe by som to prvej do IPcky napisala.... 😀

zuzkag2
23. sep 2011

@katka2011 zlatko, takze aj to ze si si kupila testy, aj to sa ti snivalo? sak si to tak napisala, ze neviem...asi som to zle pochopila ☹

andrejka_86
23. sep 2011

@katka2011 juva, tak to promiň, já to asi špatně pochopila ☹

katka2011
23. sep 2011

@zuzkag2 no to bolo vlastne pred dvomi tyzdnami... nie snivalo sa mi ze som robila testy a boli pozitivne, v tom sne som videla testy s dvomi ciarkami a potom som si rano urobila ovu test ten bol pozitivny lebo som nemala doma tehu test, tak az potom som sla kupit aj tehu test a aj ten bol pozitivny... skoda len ze ciarky slabli namiesto toho aby zosilneli... ☹ 😒

katka2011
23. sep 2011

@andrejka_86 nic sa nedeje, aj to je zivot, bohuzial aj taketo veci sa stavaju, ja som to uz nejako stravila a ideme dalej, snazime sa znovu...

katka2011
23. sep 2011

@zuzkag2 dnes nezaspim kym nedas vediet vysledok testu 😅

flexinka
23. sep 2011

@misula.g takže ta grepová štáva je dobrá na hlen? A může se pít kdykoliv? A ten maliník je na co dobrý? Mimochodem gratuluji 🙂

katka2011
23. sep 2011

@zuzkag2 akoze viem si predstavit ako si vecer chlap uhniezduje vajicka 😀 😀 😀

hanysek.hanysek
23. sep 2011

Co myslíte?

mamoo
23. sep 2011

@hanysek.hanysek no sak toto, ze ani ja netusim ci taketo cosi moze znamenat tehu. ja mam pocit ze tu druhu palicku na mojom teste tam vidim bielu, nie ruzovu, zalezi od pohladu. aj sa mi zda ze ty tam cosi mas, mozno fotak meni trochu videnie. kolko mas do MS?

zuzkag2
23. sep 2011

@hanysek.hanysek no ja tam vidim ducha, takze velka pravdepodobnost, ze si buduca mamina...aurat, spravila sa ta druha palicka v limite?

zuzkag2
23. sep 2011

@katka2011 ani ja nezaspim, kym nebudem vediet...ale aj tak si stale yslim, ze bude iba jedna pallica...ste ma tak baby namotali, ze by ste si zasluzili po riti!

zuzkag2
23. sep 2011

@katka2011 jaj, vies no...bolndynka som...nepochopila som to...prepacik zlatko moje...som kozicka

misula.g
23. sep 2011

@hanysek.hanysek Já tam taky něco vidím 😉

misula.g
23. sep 2011

@andrejka_86 Promiň, opravdu nevím moc... Ale po ovulaci by se pít neměl, aby nevypudil embryjko, pokud by se zadařilo. Zkus mrknout do diskuse o kontryheli.

katka2011
23. sep 2011

@hanysek.hanysek no ja tiez vidim ducha, ktory DPO si a aky test si si robila?

hanysek.hanysek
23. sep 2011

@mamoo MS má dorazit v pondeli. Jde hezky videt, jen sem to asi blbe nafotila- lip to fotak nedokaze. Uvidime, co za par dni uvidime.

mamoo
23. sep 2011

@zuzkag2 @hanysek.hanysek a myslis, ze zalezi ci ten duch prisiel hned alebo sa priduchotal az neskor? mnohe pisu, ze v zaciatku im duch meskal aj 5minut 🙂

hanysek.hanysek
23. sep 2011

@zuzkag2 Udelala sem test a odesla sem si vypit kafe :o) ale delala jsem si i citlivost 20 a tam je jeste slaboulinky duch, nez tady na te citlivosti 10.

andrejka_86
23. sep 2011

@misula.g OK děkuji... jak vás tady čtu, tak mě začlo bolet břicho.. ale je to nějaké divné, mám teprve 10DC... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre