Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

sonicc
10. aug 2009

ahojte...
monky ja som to nevydrzala a testla som dnes ale negat. ... 🙄 potvora jedna ruzova! 😀
som zvedava na vas. Celkom sa to na inych temach rozbehlo s tehulkami tak snad ich bude aj tu kopec. Ja radsej s testovanim teraz na par dni prestanem len co sa zbytocne nervujem. Testnem az v piatok alebo sobotu....jasne ze ak vydrzim 😀 😎

monky1
10. aug 2009

sonicc, pokusenie je to velkeeeeee...aj ja som odolavala, ale cez vikend sme mali bohaty program, tak nebol cas na to mysliet
...a dnes som si povedala, ze uz to vydrzim a pockam do utorka, ci MS pride, ci nie....ale asi pride, lebo necitim voooobec nic, len mam nafuknute brucho 😒

monky1
10. aug 2009

takze juliett a groka - zajtra ideme na to? kiez by to vyslo

sonicc
10. aug 2009

musis stale dufat kym nepride 😉
mna uz krize a brucho bolia tyzden tak som zvedava ci je to uz PMS alebo co...
a aky si dnes dpo a dc? ja som 9dpo a 20dc... este strasne malo.....

monky1
10. aug 2009

sonicc, no ja som uz dalej - 14dpo a 26dc...uz by aj mohlo ukazat, ak by to malo byt tehu, nie?

sonicc
10. aug 2009

monky tak na 14dpo uz musi ukazat! Babam na grafy bt ukazalo skoro vsetkym na 10dpo slabu ciarku. Takze urcite zajtra rano testni. Som zvedava ci bude dalsia tehu. Drzim palce. A daj vediet.
Idem nieco ukuchtit. Pekny den 😉

monky1
10. aug 2009

urcite sa ozvem...a ak ma mrska nepredbehne, rano testnem

juliett7
10. aug 2009

No ja som dnes 11 DPO a 26 DC a menzes mam dostat vo stvrtok.

monky1
10. aug 2009

joj, aj ja by som si rada viedla graf, ale vela veci ma brzdi, tak sa ani nepokusam

juliett7
10. aug 2009

monki skuss sa zaragistrovat na fertilityfriend.com.Tam to pekne samo robi grafi, aj ovulku ti vyznaci, staci len zadat teplotu

juliett7
10. aug 2009

monky a ty si presovcanka? Akeho mas gynekologa? Lebo ja sa tu moju chystam vymenit.

monky1
10. aug 2009

no ved to, ze BT si treba merat v rovnaku hodinu (+- 30 minut) po prebudeni, tomu ma predchadzat aspon - tusim 8 hodin spanku....a ja raz vstavam o 6h, raz o 8h...inokedy o 4.30, ked si mala pyta mlieko.....je to rozne...a budi sa s placom a to hned vyskocim a letim ku chladnicke po flasu, takze moj ranny klud na lozku je prakticky nulovy...tak neviem, ci by to nebol problem
...alebo mam mylne info?

monky1
10. aug 2009

ja som sa pristahovala do PO az po svadbe a chodim k Dr. Ligusovi na sidl. III - zatial som tam bola len raz - prihlasit sa, ale zistovala som si pred tym, kto je aky odbornik a viaceri chodia k nemu a chvalia si ho, tak som isla aj ja

flyangel
10. aug 2009

caute babenky,pocujte co je s Miskou?Nasa michalag tu asi nechodi odkedy sa nesnazilkuje? ☹ Prave pozeram monika ty uz si 10tt?cas ale bezi..mscat vsetko bude dobre uvidis...Kocky co budete testovat zelam vela stastia 😉

juliett7
10. aug 2009

no presne tak ako hovoris monky, treba to merat v presnu hodinu cca 30 min+-. Takze v tvojom pripade to nepojde. Ale ja si napriklad sledujem aj krcek matrnice a tiez mi to vela napovie. Tak pred tym, ako mam mat plodne dni sa zacina vytahovat a v den ovulku ho je velmi tazke dociahnut. Mne to vychadza tak na 14 15 ty den.

juliett7
10. aug 2009

monky a ty mavas ake dlhe cykly? A stretli ste sa niekedy so spinenim pred?

monky1
10. aug 2009

ja mam MS kazdych 26 dni - len minuly mesiac prisla az po 27 dnoch - a to spinenie pred som ja nemala 😨

flyangel - ideme si urobit tehutest...uz som si ich par spravila, ale viem, ze to nema vyznam...az po niekolkych dnoch

flyangel
10. aug 2009

monky ak si dnes mala dostat ms-tak test uz musi byt aspon slabo pozitivny aspon naznak tieniku tam musi byt...tak skus testnut-drzim palceky aby sa tie // ukazali 😉

juliett7
10. aug 2009

no ja tiez nema nejak velke spinenie, je to len trosku zafarbeny hlien ale ozaj len minimalne. Neviem sa dockat zajtrajska 😉

monky1
10. aug 2009

flyangel, aj by som testovala, ale asi este pockam dozajtra - ak nepride MS, tak rano testujem...ak pride, tak usetrim test 😀 .....mne sa len nezda to, ze vobec ziadne zmeny nepocitujem. NIC!!! pri prvom tehu by som jedla vkuse, aj unava bola ale hlavne prsia mi narastli a spevneli - a to hned na zaciatku. A teraz nic- Je mozne, ze je zena tehotna a ziadne priznaky? Mozu prist az neskor?

juliett7
10. aug 2009

Moja kamoska ma dve deti. Pri prvom jej nebolo nic, dokonca ani nevedela,ze je tehu, mohla jest co chcela. A pri druhom jej bolo strasne zle uz pre prichodom mrchy. Je to asi individuálne, kazde tehotenstvo je ine 😉

michalag
10. aug 2009

Ahoooojte 🙂
baby vy ste toho popisali tolko ze to nemam sancu docitat 😝 😅

fly, pekne ze si na mna obcas spomeniete 🙂

mscat, ako je s drobcekom??? dufam ze uz lepsie 🙂

Ja som bola prechladnuta a maly teraz chytil sopliky tak bojujeme s fukanim, ale velmi mu to nejde, tak obcas pouzijem aj odsavacku ale vtedy sa normalne zahana, bucha ma ale to viem ze sa len brani a nemysli to inak a vtedy je tolko kriku placu ze mi je normalne tiez do placu, ale snad to coskoro prejde
Dnes sme boli na mensom nakupe oblecka pre drobca do skolky aby som tyzden predtym nezosalela 😅

Vsetkym ktore idu testovat drziiim palce aby vysli krasne // 😉 🙂 😵

monky1
10. aug 2009

michalag, diiiik

joj, baby, kiez by sme boli vsetky tehotne 😉 ...samozr. tie, co chcu byt 😀

juliett7
10. aug 2009

N o ved prave, vacsinou je to tak, ze tie co nechcu k tomu pridu ani nevedia ako. Mojej najmladsej sestry spoluziacka ( 16 rokov) je tehu, tak sa nejak pritrafilo a vsetci teraz u toho maju horor. A my co by sme chceli nic a nic ☹ Ale dufam, ze ked testneme, objavime aj my // 🙂

flyangel
10. aug 2009

ahoooj Miska...jeeej super ze si dosla 😀 😀 nuz verim ze s tymi soplikmi to nie je nic moc....ale snad to coskoro prejde 😉 co nove mas inac?

sofokleska
10. aug 2009

aj byvalej kolegyne mama ma už 8deti s každou dcerou je tehotna a teraz čo bola na posledy,musela dat male na adopcie bo sa nevladze starať.
Tak sa pytam kde je spravodlivosť?

michalag
10. aug 2009

baby to je ako zakon schvalnosti 😒

fly, my sa mame inac fajn, uz som po ovu, ale urcite to nevyslo lebo chlapi isli akurat vtedy ku starkej a keksik bol len jeden a to den pred ovu, takze .... ale beriem to nejako v poho a asi je to aj tym ze sme sa "prestali snazit"

michalag
10. aug 2009

fly a ty? ides teda pokracovat v skole a este sa snazite ci aj vy ste si dali pauzicku?

mscat
10. aug 2009

holky děkuju...nepíšu sem,nechci tady vylívat svou náladu a být protivná na vás ☹ 😒 navíc malý mě nenechá nic...
jsem z toho celkem hotová a unavená.jen co se uzdraví tak se jdu opít.,. 😝 😅 .jak nepiju tak pujdu pul roku sem nikde nebyla pobavit se a tak..tak půjdu myslím,že si to už zasloužím tu pauzu a vypnout chvíli 😝
můj má zítra narozky a budou chlastat v práci...paráda..a já tu trčím s nemocným díttětem do pátku nesmí ven na slunko,plus teda ješte ted do toho štěne.nemůžu ani do obhcodu...skvělý. 😝 tak celkem nespravedlnost že to všechno schytáváme my maminky ☹ ...ted bych nejradši zmizla někam na dovolenou sama a nic pořád neřešila.malý má naštestí jen angínu ale to jak je protivný jak mi nenechá vydechnout to je síla.celé dopoledne jen řval v obchodě řval,před lékárnou taky,u dr měl amok....týý brdo...kdyby nám aspon za to dal někdo metal za tu výdrž a za ty nervíčky atd. však víte 😉 😝
tak já už neměřím BT ...je mi to fuk.odkládáme mimino na dobu neurčitou 🙂 ani mě nehne! 😝 😅

monky1
10. aug 2009

mscat, kludne pis, myslim, ze to babam nevadi - kto to zazil, vie, ake to je, ked clovek citi beznadej a strach o dieta
...a hlavu hore, uz zajtra bude lepsie, uvidis 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre