Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

danielapro
14. aug 2009

Ahojte holky. Mohu se přidat?
Od 28.7.2009 neberu HA, takže první měsíc bez. Snažíme se o miminko. Předtím jsem 10let užívala HA, takže si ani mic nepamatuji jak se moje těto chovalo při ovu a před MS.
8DC jsem měla hustý bílý výtok. od 12DC mám problémy se žaludkem. Při jízdě v dopr. prostředku mi bývá zle(už po 10min. jízdy), občas se mi zvedne žaludek z jídla(jákéhokoliv-zmrzlina, hl. jídlo, topinka...), před 3dny jsem málem v práci omdlela... Teď jsem 18DC a příznaky pořád jsou. Od rána mě pobolívají bradavky. Nevím, jestli to je poklesem hormonů po vysazení HA nebo jestli nejsem těhotná. Vím, že se to dozvím až po vynechání MS, ale chtěla jsem vědět, jestli má někdo podobnou zkušenost.Děkuji za odpovědi.

flyangel
14. aug 2009

Ahoj...vitaj dani,nuz myslim ze na 12dc si ani ovulku nemusela este mat...alebo len prebiehala...vytok cez ovulku ma byt číri a naťahovaci ako vajickovy bielok...a aj bolesti podbruska na jednej strane-take pichanie zväcsa bradavky ta mozu boliet aj kvoli tym hormonom...myslim ze tvoje telo burlivo reaguje nato ze dlhe roky dostavalo umele hormony a teraz si musi poradit samé...nechcem ti brat nadeje a prajem ti aby priznaky boli kvoli tehu,ale myslim ze tieto problemy nasvedcuju skor hormonalnej poruche...na teh.priznaky je veeelmi skoro...od zaludka je zene zle okolo 6tt-8tt vtedy sa to zacina-zriedkavo skor..bradavky a podbrusko uz su typicke priznaky ku koncu menst.cyklu a daju sa lahko popliest s PMS...takze na otazku ci si tehu ti prezradi az tehu test asi o7dni aj to zavisi kedy si mala ovulku..drzim palce 🙂

dzou
14. aug 2009

caute kocky tak ja dnes 14DC a podla testu ovulka stale nikde 😒 zda sa mi to nejake cudne, ale neviem ci aj mi nahodou nezacina kvasink.infekcia nieco nie je ok, citim to.
fly ty urcite budes vediet mozu kvasinky nejak ovplyvnit ovu?a ak naaaaaaaaaaaaaaahodou otehotniem tak ranne stadium kym na to nepridem?

dzou
14. aug 2009

Haloooooooo je tu niekto?

michalag
14. aug 2009

Ahoj dzou 🙂 ak ti to nevadi tak ja 😅 😝 😀

dzou
14. aug 2009

jasne ze nieeee je tu nejak mrtvo,kde su vsetky? a ty ako?ja sak som pisala ze teda ako 😒

michalag
14. aug 2009

ja mam o tyzden dostat mrchu, takze tak, len ma zacala zase trapit mykoza 😠 😠 😠 😒 ☹ ... a ty neskusas ovu testy? ... ja si myslim ze kazdu chvilku ju mozes ocakavat ak ju mavas v taktomto case

juliett7
14. aug 2009

dzou a ake dlhe cykly mavas?

dzou
14. aug 2009

michalag. no testuje od 12DC zatial nic, ale tak mozno zajtra, ale ked tiez nevie ci nebue mat dajake kvasinky alebo mikozu moze to nenja ovplyvnit ovu?
julie normalne tak 28-30DC

dzou
14. aug 2009

sorry ze pisem jak tatar 😀 az teraz som to v celku precitala 😅

dzou
14. aug 2009

hej a moze byt ze vlastne test nezachytil ovulku? ze nejak presla medzi dvoma dnami a uz je po? to asi nie je mozne... ci?

monika0001
14. aug 2009

😀 😀 😀

dzou
14. aug 2009

moni co tym myslis? 😀 asi mi sibe ze inas ako? dlho sme sa tu nestretli

mscat
14. aug 2009

ahojky
miška :taky mykoza!no děs...já ji měla nedávno a bylo to hrozné.uplně sem trpěla a do toho jsem měla ms 😝 😒 ale koupila jsem si na to mycí gel na intimní hygienu.lactacyd femina...je tam ta kyselina mléčná doporučila mi to babička..no a hned za tři dny bylo po všem.chodila jsem do sprchy si to vymývat 2x 3x denně.už jsem si i koupila na to jednu tabletu na zavedení a na konec jsem ji ani nepotřebovala přešlo to uplně parádně.a ted používám pořád ten lactacyd krásně voní a jsem chráněná 🙂

dzou
14. aug 2009

ja som ten lactacyd tiez pouzivala zo zaciatku mi to tiez super pomahalo, ale potom akokeby si telo na to zvyklo a uz to bolo jak predtym

monika0001
14. aug 2009

to bolo na pozdrav....... 😉

Baby asi sopm tehu!Ale neviem naisto.. straaašne ma bolia prsia, mam zasa kyselinu a byva mi zle.... bojim sa ale...

Dzou - neviem micka.. ja tomu neverim.. ja sa spolieham na dokiho 😀 😝

dzou
14. aug 2009

jeeeeeeeej to by bolo super moni a ktory DC si? zeby to teda tak malo byt aby to vyslo este normalne?

monika0001
14. aug 2009

bodaj by to tak bolo....
som 30 DC, vcera som robila test ale este nic. mam totiz 36 DC a ovulka tym padom posunuta. takze test mi ukaze najskor o 5 dni... 😠

dzou
14. aug 2009

a teda u dokiho si nebola ako myslim na potvrdnie ovulacie

monika0001
14. aug 2009

mal dovcu akuat. preto sme IUI posunuli.. a ked to bude tak ako mi moje telo nasepkava, moznonebude IUI treba 😉

Miri - kde si???

dzou
14. aug 2009

ja som teraz na tom tak cudne, minuly mesiac som bola tak pozitivne naladena fakt som si myslela, ze to vyjde. a teraz este asi ani nemam ovulku a uz mam taky blby pocit, ze nic z toho nebude 😒 tak neviem...dufam, ze uz zajtra mi aspon test potvrdi ovu inak neviem

dzou
14. aug 2009

a predtym si mala tiez take priznaky?

monika0001
14. aug 2009

myslis pri prvom tehu?

dzou
14. aug 2009

jj 🙂

monika0001
14. aug 2009

ako prvy priznak som mala kyselinu, potom unava, prsia a nevolnosti...
teraz je to ine... ale kazde tehu je ine.... no zodpovedne viem prehlsait ze prsia ma bolia cele.. nie ako pred MS... inak.. a veľmi..

dzou
14. aug 2009

tak dufam, ze sa to podarilo 🙂 musis priebezne informovat by bolo super keby tu zase bola nejaka nova tehulka

mscat
14. aug 2009

moni:tu sem papali jsem s malým meloun 🙂 moc ti to přeji nebo vám přeji aby to vyšlo 😉

monika0001
14. aug 2009

juj dala by som si melon....

dlho som tu nebola..
ako sa mas?

dzou
14. aug 2009

ahoj mscat a ty ako? uz je to lepsie doma? dufam, ze hej

mscat
14. aug 2009

moni:já sem taky ted moc nechodím.zatím stále nic moc nálada tak at to tu nekazím.jojo byl dobrutkavý melonik 😉
jinak se mám no,nic moc..jde to ale dře to.

dzou:ahoj..no lepší ano,malý nezlobí tak,je klid no.ale jinak mi není hej stále 😒 ☹není mi pořád do úsměvu...snad brzy bude..navíc mám zas ms po těch 14ti dnech.tak už je to všechno na... ☹ 😠 😢 😢 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre