Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

flamenga
26. aug 2009

ahoj fly... môžem sa opýtať? 😔 Tento mesiac som mala opäť pozitívne testy, no po dvoch dňoch meškania došli krámy a dosť silné.... som 12DC a ešte stále špiním.... pritom som cca do 10-tého dňa cyklu brala štyri ascorutiny na deň.... môžem ho znovu začať brať? A je to ok, že tak dlho špiním? Asi áno, asi sa dlhšie čistým, ale mňa to už dosť psychicky deptá 😒 Ak sa raz dočkám // tak sa im už po týchto skúsenostiach naozaj nebudem tešiť ☹

flamenga
26. aug 2009

oprava: čistím

flamenga
26. aug 2009

hm... a ako tak rozmýšľam... začínam si myslieť, že to bola cysta, ktorú mám.... môže byť že odišla s tak silnou menštruáciou? Ale čo to nekonečné špinenie?

m.o.n.i.k.a
27. aug 2009

Ahojky holky 🙂
Andy děkuji, zatím si to užívám, nevolnosti už nejsou 🙂
Samozřejmě, já bych to nevydržela až do porodu to nevědět a už vůbec né ted, čekám co mi řekne dr. jestli mi řekne, že čekáme holčičku (kterou bych chtěla, roštáka už mám.) nebo chlapečka. 😀
Uvidíme. A jak pak se máte s princeznama?

mscat
27. aug 2009

ahojte holky
andy:tak jako užívám si malého to jo 🙂 ne že bych nebyla vubec ráda na té mateřské...jen prostě je malý někdy dost divoký,k nezastavení a když mě nenechá nic udělat,všude se musím honit na autobus,s těžkým nákupem z města a s malým zase zpátky busem a tak..a ješte když nikdo není ochotný v buse pomoct a je do toho horko,tak už mám toho někdy fakt plné zuby a myslím,že to mi věříte 😅 😝 🙂 těším se na ten řidičák a pak na nějaké to auto,že si z toho asi pak aj cvrknu 🙂 konečně bude vše o dost jednodušší!včera jsem měla děsný den od rána od 8 hod jsem se dom pořádně dostala až kolem půl 9 večer!no jako katastrofa.

SOUD:celkem mazec,normálně jsme spolu první komunikovali,nechali jsme rozhodnutí na soudu jak vypočítá alimenty,...noo a dokud soud nevyslovil ortel.tak bylo ok.a potom bylo zle!má mi zpětně doplatit necelých 19 000 do tří měsíců a měsíčně platit 1600kč.hmm...a to už jsem byla ku..,at táhnu do haj..,a tak dále a dále...že dá výpověd v práci a nic platit nebude.tak se odvolal a nevím co dál .a je mi to fuk.oni si s ním poradí.pak jsem se tam akorát tak robrečela u jedné paní v obchodě a bylo to.takže ted se budu tahat po soudech asi nebo co.tak supr.

těhotná nejsem podle BT,ale prsou se nemůžu ani dotknout.takže zase něco nového 🙂

m.o.n.i.k.a
27. aug 2009

mscat, tak to jsme si zažila snad každá. Než jsme si pořídili auto a já řidičák, tak jsem taky byla hotová, s kočárem s taškama sama do tramvaje, pak z tramvaje, kolikrát jsem neměla při sobě nikoho kdo by mi pomohl, tak jsem rychle nejprve dala tašky do tramvaje, pak jsem nesla kočár od zastávky jsme to domů měli ještě kus, pak s malým v náručí v druhé ruce tašky do 3tího patra pěšky. No to byl masakr, kolikrát jsem došla a nemohla to rozdýchat. To auto je fakt k nezaplacení, hlavně na nákupy jak jedeš a ták 😉
Tak soud mazéc jo?No to Ti nezávidím, takové tahanice, nemám to ráda. Ale taky je to pěkná nezodpovědnost toho otce, nechápu chlapy co mají dítě a nechtějí platit, ostuda fakt, bych je vyliskala 😠

mscat
27. aug 2009

moni:no přesně tak jak ty píšeš 🙂 taky sis zažila teda to zná snad každá 🙂 😒 taky malý v náručí kabele těžké kolikrát taky musím dát první malého do busu pak vytáhnout kočár..lidí čumí jak tupci nikoho nic nenapadne.na zabití.fakt se nemůžu dočkat auta.
no jo..a vem si to že mu je 31 let! 🙂 😠 a jaký má problém..prý z čeho bude jako žít jo a dozvěděla jsem se od něj že prý mám bohatého přítele 😀 😀 hahahah..hmm tak proč ješte nemáme novou ledničku a to auto a proč nemáme svuj vlastní parádní dům?? 🙂 kéž by co? 🙂 magor fakt.no byl uplně nepříčetný ale mě to nezajímá.pořád jsem chtěla být za dobře ale vidím že to nejde.i jsem se chtěla vzdát těch 19ti tisíc at mám klid,ale pak jsem si řekla a co,je tak hnusný tak at to zacáluje.stejně je to pro malého tak ted to prostě chci a hotovo.vidím že po dobrém to nejde!

ale tak stejně...ty peníze neuvidím.on to nedá kde by to vzal.

m.o.n.i.k.a
27. aug 2009

mscat, ale pokud to bude mít nařízené soudem, tak Ti je dát musí, jestli splátkově, nebo hotově, ale musí. Jinak by si zadělal na pěkný problém. Taky bych mu je nenechala. Malý je i jeho a i když nemá zájem, tak bohužel, měl si to uvědomit dřív. Někteří fakt nemají vůbec žádnou zodpovědnost, je to hnus ☹

mscat
27. aug 2009

já vím 🙂 takže bude muset chlapeček a at už se rozčiluje sebevíc mě už to nezajímá.jeho mínus no ne?a taková budu.jeho problém.je to hajzl.malý je tak šikovný a tak krásný...bohužel ho zplodil nesprávný chlap!

dzou
27. aug 2009

ahojky 😒 ja som 27DC a dnes mi uz asi zacali PMS prsia ma bolia ... takze zase nic, opet citim ze pride mrcha jedna ☹ ale tak som sa rozhodla, ze na dalsi mesiac chcem poctivo merat BT a pozorovat cipok... a ked to uz potom nevyjde tak nebudem proste robit nic a len sa milovat s mojim drahym.... a nic studovat.... fakt sa potrebujem dostat do tej psychickej pohody ohladom toho snazilkovania, vcera som bulila jak mala ked ma zacali boliet prsia.... no ta tak

sonidlov
27. aug 2009

Ahojte, prosím poradte mi. D nes som 25 dc a cca 12dpo a pred dvomi dňami ma začali bolieť bradavky na dotik , že ak sa muž len dotkne tak vrčím ..... 😅 mohlo by to byť to čo si myslím?Aj som si dnes robila test, ale negatívni.Kedy by som si ho mala urobiť , nie je to skoro?

flyangel
27. aug 2009

flam ahojky...no a potom uz si nemala na teste //?a moze byt ze testy ukazuju falosne // prave kvoli cyste...

flamenga
27. aug 2009

sonidlov: ak sa uhniezdilo napr. desiaty deň cyklu, tak môže byť skoro na test.... ťažko povedať.... počkaj dva-tri dni a skús zase test, ak mrcha nedôjde.... do mňa kolegyňa stále hučí, že jej gynekologička tvrdí, že "normálne" meškanie mrchy je desať dní.... potom to už treba riešiť....

sonidlov
27. aug 2009

no uvidíme ale ak mrcha dojde tak budem veľmi sklamaná, lebo teraz ozaj začínam tomu veriť, že sa konečne zadarilo neviem či už mi nešibe , ale ja som o tom presvadčená

flamenga
27. aug 2009

flyangel... mrcha mi meškala len dva dni, takže ked sa to spustilo, nebol už dôvod na test ☹ aj ja som myslela na cystu, ale čo tie príznaky potom? A boli skutočné 😀 ani pri prvom, ked bolo tehu potvrdené z krvi, som tie príznaky nemala, teraz áno.... únava, napínanie na vracanie, budila som sa na to, že je mi na vracanie, boleli ma cecky... aj na tie som sa v noci budila a cca dva dni pred mrchou, ked boli na teste // mi začali dosť silno vadiť pachy.... a potom sa to odrazu všetko naraz stratilo... a prišla mrcha ☹ a bola straaaaaaaaašne silná.... dnes som 13DC a ešte stále špiním... to snád už ani nie je normálne 😠 http://www.fertilityfriend.com/home/21e692

sonidlov
27. aug 2009

flamenga a neuvažovala si aj nad možnosťou, že to bol spontáni potrat? kruté,ale možné ☹

flamenga
27. aug 2009

sonidlov no podľa príznakov to vidím skôr na spontánny potrat č. 2 😒 čo už....

sonidlov
27. aug 2009

ale asi by som zašla doktorovi a poradila by som sa

brisilda
27. aug 2009

flamenga je mi strasne luto co sa ti stalo no podla mna cystu nemas je to tak ako pises ☹ mala by si navstivit gynekologa a porozpravat sa s nim o tom take veci sa stavaju no pre zenu ktora to zazije je to strasne deprimujuce ☹ ani by som sa necudovala kebyze na konika urcitu dobu neprides no musis vediet ze su tu kocky ktore ta podrzia a hadam aj dodaju nove sily do dalsieho snazilkovania

martinka2000
27. aug 2009

ahoj soni ja byt tebou tak jeste pockam dva dny ja mela cyklus 32dnu a tri dny pred ms mi mamatest ukazal druhou carecku ale u kazdeho je to jinak ja byt tebou tak jeste pockam ty dva dny

martinka2000
27. aug 2009

flamenga i me se to stalo ms meskala dva dny test ukazal slabou druhou pak prisla ms a na testu to uz jen mizelo stalo se mi to nekolikrat dokonce jsem si ty testy schovala ja byt tebou tak jdu na gyndu at se na tebe koukne drzim palecky

xena323
28. aug 2009

soni a aky mavas dlhy cyklus?ja som dnes 25DC,tak sme na tom podobne...

dzou
28. aug 2009

Ahoj je tu niekto? Tak ja dnes 28DC mrcha nikde 🙂 🙂 prsia ma ako obvykle nebolia, len jedna bradavka je doooost citliva(neviem ci ta druha sa nejak zabudla abo co 😀 ) ale bojim, bojim urobit test.... lebo 26DC som test robila, ale poobede a nic...tak sa bojim ze tam zase nic nebude chcem pockat ci nepride mrcha este, minuly cyklus som dostala 29DC, ale den predtym ma prsia tak boleli ze som ani dole poschodoch nemohla chodit a teraz nic tak neviem aj brusko ma tak raz boli, raz neboli.Chcela by som pockat az do utorka ak by mrcha neprisla, ale ked momentalne prezivam taky vnutorny boj ci testovat, ci nie... som z toho na nervy... len ked tak moja ovulka neviem ci bola,joj no aspon som sa tu vykecala co ma trapi sa nemam skym o tom porozpravat 😉

sonidlov
28. aug 2009

XENA - ja mávam tak 28-30 dňový cyklus

dzou
28. aug 2009

nie je tu nikto?

dzou
28. aug 2009

☹ ☹ ☹

xena323
28. aug 2009

soni-tak to mame skoro narovnako..ja som dnes bola na hormonalnych vysetreniach,kedze mam problemy so stitnou zlazou a prolaktinom,ku dnesnemu dnu mam vysledky v norme...tak som sa potesila a este cakam na vysledky FSH a LH..tak som zvedava co bude tentokrat,dnes som 25DC a mavam tak 26/27/28 ako kedy...skusala si testnut?

xena323
28. aug 2009

dzou-si par dni predomnou,vydrzis s testikom?drzim palceky

sonidlov
28. aug 2009

xena aj ja mám problémy so štítnou žlazou a prolaktínom od puberty aj sa liečím a test nechcem zakríknuť terazsom ho robila lebo mám neskutočnú kyselinu a tlaky v bruchu a je tam taký tienik druhej čiarky aj môj manžel ho videl a ten mi vždy hovorí že si namýšlam ale terz to vydel tak som zvedavá či príde mrcha mrchatá nechám sa prekvapiť, ale viem že ked príde budem moc moc sklamaná aj ja mám stále tušáka , že som tehu a basta 🙂 A ty si tesovala? ja som vadná ja testujem často mne z toho už šibe 😀 😅

dzou
28. aug 2009

priznavam sa testla som ☹ ☹ nic ale teda jedna nadej este je ze ovu bola neskor od 17DC lebo od 12-16DC ju ovu test nepotvrdil ale velmi tomu neverim
soni tak daj fotku do albumu kukneme 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre