Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

simik22
3. nov 2011

@dia6 tak ak su geneticke testy ok, tak mozes byt kludna, podla mna

simik22
3. nov 2011

@cikitinka uz sin sa testla ? 🙂)

miriamm11
3. nov 2011

@nativanativa dakujem, za link 😉 trosku mi to zabralo cas, ale uz som si vyznacila teploty na grafe, ale neukazalo mi ziadnu ovulku ☹ ...asi preto ze som nemerala od zaciatku ☹ tak buduci mesiac az, nevadi ... vyzera byt fajn ta stranka, uvidime ake pozitiva prinesie 🙂 🙂 a ako sa mame nejake zmeny? u mna sa nic nedeje, nastastie mi ten mechur presiel, takze som happy 😀 😀 😀

nativanativa
3. nov 2011

@miriamm11 tak to je fajn , ja som zase nadchova jak naco .... ,ale nevadi prezijeme to , u mna ziadne zmeny , je to fajn si znacit , aspon vidis co ti robi telo 😉

miriamm11
3. nov 2011

@nativanativa to mas uz tehotensku nadchu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ja by som ju brala hned 😀 ja by som sa najradsej pozrela do maternice mojej ze co sa tam deje, teraz to cakanie 😠 😠 😠 😠 😠 drahy vystrelil zas prec , zas sama, ja uz teraz rozmyslam nad testom ale idem cakat do 10.11. ak nedostanem tak testujem, sice sa sance vyrazne zmensili vdaka nasmu skromnemu snazeniu tento mesiac celkovo 5x, ale polovicka je stale na cestach, a tak to bude aj buduci mesiac 😠 😠 😠 , a bohvie ci som tu ovulku aj mala ☹ no uvidime za tyzden 🤐

dia6
3. nov 2011

@simik22 myslíš? a netreba už žiadne iné? 🙂

simik22
3. nov 2011

@dia6 no to ja neviem, nie som lekar, to uz sa musis opytat ich, ale podla mna geneticke testy su dost dolezite 😉

dia6
3. nov 2011

@simik22 no, dúfam, že je to tak. Lebo ja vôbec netuším. Lekár mi už nič viac nehovoril, o žiadnych iných testoch. Tak mu budem musieť asi veriť.
🙂

simik22
3. nov 2011

@dia6 no tak snad vie co robi 🙂

nativanativa
3. nov 2011

@miriamm11 no a ja hlasim zapal mechura 😢 😢 😢 , boze to su jake krce , katastrofaaaaa

dia6
3. nov 2011

@simik22 snáď. Lebo ja s ním nemám zlé skúsenosti, ale mojej sestre, ktorá za nim bola trikát, v priebehu dvoch týždňov, že jej je zle a mešká jej menzes, povedal, že nie je tehotná. Keď chcela aby jej zobral krv, že či je to naozaj tak, tak nechcel, vraj určite tehotná nie je, tak išla na pohotovosť a tam jej spravili rontgen a zistilo sa, že je v siedmom týždni. Dosť sa bála, kedže rontgen by sa v tehotenstve robiť nemal, ale ona myslela, že nie je tehotná.... No proste nič moc. ☹

simik22
3. nov 2011

@dia6 no tak to je blbe... a on jej urobil utz a nevidel ze je tehotna???

dia6
3. nov 2011

@simik22 prvýkrát jej ho urobil, potom druhý a tretíkrát. Jej nechcel nič robiť iba jej pomačkal brucho. a že nič tam nemá. Priznám sa, že do vtedy som mu verila - úplne. Teraz už sa viac bojím, že niečo zabudol.
ale zasa na druhej strane, každý robí chyby.

miriamm11
3. nov 2011

@nativanativa NIEEEEEEEEEEEEEE 😠 😠 ☹ ☹ a mas tabletky? ja som mala co sa mozu aj v tehu....tak na teba sa tiez vsetko lepi, nenavidim tie zapaly mechurov!!!! to je smutne ze to aj teba chytilo, za 2dni musis byt fit, co si ides dat na to? nepila si vela bubliniek? mna to chytilo ako som vypila pollitra vinea 😠 a pri tom ako som si popijala som si spomenula ako mi urolog hovoril NEPITE NIC BUBLINKOVE! a neverila som ze to fakt moze drazdit a hned na druhy den rano to tu bolo. Alebo po sexe mozes chytit , vsade to na nas ciha 😠 😠 😠

gelinka75
3. nov 2011

@miriamm11 no ja som tento rok na mechur brala 2x atb :( tie bolesti by som nepriala nikomu, potom som skusila homeopatika, zatial v pohodke, pijem obcas urologicky preventivne, snazim sa byt stale v teple

miriamm11
3. nov 2011

@gelinka75 homeopatika mozu byt fajn, som neskusala zatial..len ja sa vzdy strasne bojim ked to na mna ide a ked do 2dni sa nezlepsuje tak davam ATB lebo uz 3x som lezala v nemocnici so zapalom oblicky, mi to preslo 3x az na oblicku, a tie bolesti su naozaj brutalne, ja som myslela ze to je uz konecna. A ake homeopatika si zvyknes davat, ako sa volaju? By som vyskusala mozno nabuduce aky ucinok budu mat na mna 🙂

gelinka75
3. nov 2011

@miriamm11 ja som vybrala 2 flasky z kapucinky - extrakt z pupenov, mne to poradili v takom specializovanom obchode, ze toto je velmi silne prirodne atb a nici aj bakterie, na ktore atb nema dosah, tak som vyskusala, zatial v pohode uz par mesiacov...tiez sa bojim ako ty

simik22
3. nov 2011

@dia6 no jasne, ze robi kazdy clovek chyby, ale tak vies, lekar je lekar a ten by mal byt neomylny, za chyby sa v taomto pripade moze draho zaplatit

taniata
3. nov 2011

@gelinka75 zaujimave, ja to tiez nepoznam

miriamm11
3. nov 2011

@gelinka75 dakujem za info, treba vyskusaat vsetko 🙂

gelinka75
3. nov 2011

@miriamm11 @taniata nech vam pomoze baby, naozaj treba vyskusat vsetko 🙂

daniwaugh
3. nov 2011

@nativanativa
zapal mechura????

cikitinka
3. nov 2011

@simik22 testla ale nic,ani naznak :(( aspon zo mna odisla ta nervozita a dnes sa hadam konecne vyspim.. tak mi treba,lebo sa vytesujem dopredu :( uz len nech ma ta mrcha nenatahuje a nech hned pride..

nativanativa
3. nov 2011

@miriamm11
@daniwaugh jasne , ze po sexe a to som dobrala urovaxom , co je na imunitu
a baby ... oficialne vam oznamujem , ze sme sa rozisli , nepytajte sa preco , ja som mala komplikovany vztah , velmi komplikovany ....., je mi z toho dost blbo , a fakt sa modlim aby som dostala .. tentokrat hej 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

blau
3. nov 2011

@nativanativa Slavenka ☹ nebudem sa pytat, len bud velmi silna moja .

nativanativa
3. nov 2011

@blau boze ja mam strasnu smolu a tento rok obzvlast ...., nic mi nevychadza , som na tom na hovno aj so zdravim ... , proste uplne zle , hladam si aktivity len aby som na to nemyslela , ale to sa neda , musim si tym prejst 😢 😢 😢

simik22
3. nov 2011

@cikitinka tak to mi je luto... :(

simik22
3. nov 2011

@nativanativa moja, to mi je luto, ze sa ti nedari.. neboj, treba vydrzat a bude lepsie...

nativanativa
3. nov 2011

@simik22 baby ja uz nemam silu s tym bojovat , stale same zapaly , cloveka to uplne vycerpa a vkuse same antibiotika a do toho toto ... ja to proste nezvladam .... 😢 😢 😢

simik22
3. nov 2011

@nativanativa hlavu hore, viem, ze si urcite smutna, ale ako si napisala, musis si tym prejst.. ak sa ti chce plakat, tak plac..ak sa ti chce opit tak sa opi, alebo chod s kamoskami na babsku jazdu... proste nech to preboli, ale aj tak to asi dlhsie potrva... naozaj mi to je z uprimneho ♥ luto...a teraz mi napadlo. mozno babatko vedelo, preco nechcelo prist.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre