Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daniwaugh
7. nov 2011

@alt
ja ti nevim Karle, asi by som pockala, vravi sa ze najskorej 26DC by sa malo a ak bude negativny tak to stale nic neznamena 🙂

nikinka1111
7. nov 2011

ahojte, som tu zas 🙂 dnes ma bolel podbrušok a mala som slabé špinenie. už so myslela že mrcha sa rozbieha, ale tú očakávam až v sobotu, ale prešlo to. aj bolesť aj špinenie. som 10 DPO. uvidíme čo sa bude diať ďalej 🙂

strihalka
7. nov 2011

@nikinka1111 jeee super, enbchces testnout, to je dost velky priznak na uhnizdeni, ja bych testla, urcite🙂

nikinka1111
7. nov 2011

@strihalka testovala som ráno, lebo som myslela, že už by bol čas, ale negatívne. tak uvidím či ráno vydržím alebo testnem alebo či dorazí mrcha 🙂

malinka_02
7. nov 2011

@zuzkag2 @labanka holky kde ste? Jak to s váma vypadá? U mě nic..

e.l.i
7. nov 2011

nikinka1111 jjjejjj to super priznak....myslim ze je to jasne uhniezdenie....no ked budes o nejake dva dni testovat.. budu jasne II....:D

zuzkag2
8. nov 2011

@malinka_02 @labanka
moja, no ja tiez nic. zacala som brat tento mesiac clostilbegyt, ale uz som 15DC a ovulka nikde. 11DC som bola na folikulometrii, a nemam ziadne dominantne folikuly, iba take pidi, do 12mm, a doki povedal, ze tento mesiac uz ani ovulka nebude, lebo vcera 14DC na folikulometrii nevidel ziadne zlepsenie. tie vaja proste nerastu. Na ovu teste iba slaby dusik, a BT nizka. tak neviem. som z toho uplne mimo, ze mi ani len ta ovulka neprebieha. a to som ju vzdy citila,len minuly mesiac a tento nie, tak neviem co sa deje....😢
neviem ako je na tom Adulik moj zlatucky, nechodim sem uz skoro vobec.
a u teba teda nic nove? 😖

alt
8. nov 2011

@daniwaugh no nechci to zakřiknout. ale ,, něco,, jako duch tam je. je to ale slabé tudíž ani nafotit to nemá cenu. počkám ještě pár dnů a jestli mrcha nepřijde tak se testnu znova. dnes jsem to dělala 10tkou a z ranní moči. jsem dnes 11DPO,což je jak vidím opravdu brzo,

alt
8. nov 2011

@nikinka1111 já taky včera negativní 10 DPO, dneska ráno z ranní moče jsem našla slaboulinký duch, jsem 11 DPO, mám mamatest 10tku,ale i tak nato musím čučet dost zblízka abych to viděla..

jetynka
8. nov 2011

@nikinka1111 ahojky to se mi taky stalo je dost možné, že se uhnízdilo vajíčko. Tak mi to bylo řečeno. 🙂

jetynka
8. nov 2011

@nikinka1111 Na test je ještě brzo to pokud se vajičko uhnízdilo včera podle příznaků tak to počkej tak min 4dny ještě.

nikinka1111
8. nov 2011

@jetynka vydržala som, netestovala som 🙂

jetynka
8. nov 2011

@nikinka1111 tak to vydrž myslím si,, že je to na dobré cestě 🙂 ,, já se testovala furt a nic a pak jsem byla tak protivná, nechala jsem toho a pak jak jsem to nečekala byl test pozitivní. Jen si z hlavy nevzpomenu kolik dní po předpokládané ovulaci to bylo hmmm. už je to dost dlouhá doba.

betka20
8. nov 2011

@gelinka75 no jeste jsem s k teto metode neodhodlala 🙂 snazime se opravdu chvilicku 🙂 takze uvidime, treba to zrovna vyjde 🙂

Tak dneska jsem si delala ovu test a zjistila, ze by mela prijit ovulace az ted a to jsem 20 DC. No predesly cyklus jsem mela delsi, tak tenhle bude asi taky 🙂 pritom test pred tydnem mi ukazoval slabou carku, tak sem myslela ze to bude za chvili a ono az ted 🙂 tak sup na to :D

nativanativa
8. nov 2011

no baby heloouuuu , dnes som dostala, ze cyklus 25 dnovy , mna drbne .... 😠 😠 😠

dia6
8. nov 2011

@miriamm11 Samozrejme, mal by byť zodpovedný, a hlavne nič nepodceňovať. Len kde takého spoľahlivého lekára nájsť?

miriamm11
8. nov 2011

@dia6 ved ja mam tiez taku doktorku ze na vypisanie receptu a odobratie krvi je v pohode, ale co sa tyka niecoho zavaznejsieho tak nula bodov,,, ☹

@nativanativa tak dosla mrcha?? 😠 😠 😠 😠 nakopat ju !!!! ja dnes 30DC vcera som mala slabucky hnedy vytok😕 dnes som sa zobudila , bolesti zatial ziadne, nejak to pominulo, som nervozna strasne, nech sa to spusti lebo taketo natahovanie ma privadza do zurivosti!! 😠 neviem ci si mam davat falosnu nadej, no nervy maam!!!! co ti poviem ☹ ☹ ☹

daniwaugh
8. nov 2011

@alt
no tak super, nech to pekne len silnie!!!!! 🙂
s tym si nerob starosti, ja som mala uplne slabeho dusiiiika, som na to kukala z kazdeho uhla, kazde2minuty, silnelo to len velmi pomaly, ale nakoniec sa podarilo 🙂 dokonca moj muz povedal ze si nie je isty, ked to ne-videl, ze zda sa mu, ale ze on nevie, ci to tam naozaj je..

daniwaugh
8. nov 2011

@nativanativa
no ale tentoraz je to dobre, nie???? :P

gelinka75
8. nov 2011

ja uz 4 dni bolesti v podbrusku, prve dva dni pichanie a dalsie dva bolesti ako mrcha, vytok ziadny 😕 ziadne ine symptomy 😀

daniwaugh
8. nov 2011

@zuzkag2
jezisi zlatko, neviem ani na to co povedat :( hrozne ma to mrzi...

daniwaugh
8. nov 2011

@nikinka1111
juj no nech sa deje co sa ma!! ale ak to bolo ONO tak potom netestuj skodo, lebo nemozes mat hned po usadeni meratelne hladiny.. jejda drzim palce najviac!!

nativanativa
8. nov 2011

@daniwaugh vobec nie , mala by byt od 28 dni micka ... takze opat dokimu

dia6
8. nov 2011

@miriamm11 a nerozmýšľala si, že ju vymeníš?
@nativanativa mňa tiež. Doteraz som mala asi 4 dni bolesti v podbrušku, a včera v noci som odpadla... tak priateľ ma hodil rovno na pohotovosť, ale miesto toho aby som bola tehotná, bola to menštruácia. TAk som z toho rovno odpadla. No sila.

blau
8. nov 2011

@daniwaugh Hojte, Dani ty si mi naozaj poslala tu energy??? Lebo nesvrbi, vcera som si chcela dat uz uz cipok ale som si spomenula, na tvoju odpoved, ze radsej nie a ono sa to zlepsilov, nesvrbiiiiiiiiiii. Huraaaa

@alt ja si myslim, ze ked ta tak velmi bolia prsia a slaby duch je, tak si tehu. drzim palce.
@nativanativa veru ako vravi Dani, teraz je to dobre, nie? 😉

miriamm11
8. nov 2011

@dia6 ja mam jedno velke stastie ze mam znameho gyndosa, tak keby bol nejaky problem, tak to riesim s nim... 😉 ale na tu moju gyndosku pocuvam tiez riadne drby negativne.vies ako to je 100ludi 100nazorov.

julia_ruzinov
8. nov 2011

ahojky baby, myslim ze som v tom, ale teraz asi naozaj, nie ako minule ze ma po kapustnici bolelo brucho a ja som to asi blbo vyhodnotila... teraz asi uplne zasah do cierneho - stalo sa to tento vikend a uz citim ako ma kope nozickou, to je uplne suprove kocky, ze, budem mat babatko, huraaaa....

nikinka1111
8. nov 2011

@jetynka
@daniwaugh nič z toho, mrcha prišla ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ . takýto krátky cyklus som v živote nemala, že 24 dní. bleee. asi skočím k doktorovi. nejak sa mi to stále skracuje.

gelinka75
8. nov 2011

same nadejne tehulky a nic z toho, tie priznaky su fakt divne a potom dojde mrcha, aj ja s tym pocitam :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre