Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
12. okt 2011

@katerinanov ale mna nebolia ani prsia , proste nic takze tehu mozem na milion % vylucit

princess15
12. okt 2011

a robil ti hormonalny profil?vies jak to je...moze byt aj to ze prave vtedy si neovulovala ked ti nahodou robil testy....ved kazda zena ma za rok aspon 1 anovulačny cyklus... 😉
a mas pravidelnu ms?moze byt ze mas teraz posunutu ms a teraz ovulujes a preto to špinenie??
ja niekedy ked mam ovulku to je mozno 1 za rok mam vytok zmiešany a s krvou....to je normalne..a niektore clanky pisu ze mozes slabo pocas ovulky a špinit..

princess15
12. okt 2011

idem už off...zajtra vstavam do roboty...jooj jak sa mi nechce.... 😖 tak pekny večer a dobru noc 😀 😀 😀

nativanativa
12. okt 2011

@princess15 hormonalny profil mam v poriadku ... , neviem ja som vysadila duphaston , tak asi preto to spinenie .... 😕 😕

daniwaugh
13. okt 2011

raaaaaaaaaaaaaaaaaaanecko zeny :🙂

blau
13. okt 2011

Bre ranko.
nativanativa ma urcite v kabelke do roboty pripraveny jogurt? 🙂
Dani ratala som kamoske podla krvi a nevyslo jej to 😉 Tesim ked sa budem mylit a ty budes mat dievcatko. Skusala si test zo sodou bikarbonou? ci este nie?

daniwaugh
13. okt 2011

@blau
ranecko blau 🙂
vobec neviem o com hovoris :D :D aky test???🙂) hned vyskusam! (ale najprv mi povedz o co ide hahah)
a musim sa pochvalit, kamoska vcera porodila naaaaaaaaaadherneeeeeeeeeeeeeeeeho synceka tak som si od radosti troska poplakala z rana. inspiracia pre vsetky baby🙂

blau
13. okt 2011

jooooooj skoda, uz si bola na wc? no 2lyzicky sody bicarbony, ocikat to ked peni je to chalan , ked nie je to baba, zevraaaaaaaaaaaaaaaj. Ale ranny moc prvy ;.)
Kamoske vela zdravicka, mliecka a stastia prajem ;.)

labanka
13. okt 2011

caute zabky moje rano ma prekvapil priehladny vytok ....zeby som konecne mala ovulku??????? 🙂 🙂 🙂

daniwaugh
13. okt 2011

@blau
haha uz som bola a aj kavu pila :D
a to na zaklade coho je tento test?🙂 akoze vedecke vysvetlenie 🙂 zajtra skusim!

blau
13. okt 2011

ziadne vedecke vysvetlenie, precitala som si diskusiu chceme dievcatko. Moja kamaratka je treti x tehu je uz za polkou tehu a stale nevie co caka. Vyskusala vsetko , vyratala vsetko a cez to vsetko ma pocit, ze caka chlapca a pritom velmi tuzi po dievcatku.
To su tie babske reci. ked chces dievcatko: nemas ranajkovat, nemas mat sex v ponozkach, nemas si lihat po sexe na pravy( ci lavy :o) bok, a milion veci som si tam precitala, zajtra vyskusaj to som strasne zvedava 🙂
Inak predavaju aj test ake je to pohlavie. Robi sa myslim od 12tyzdna stoji okolo 30e.

daniwaugh
13. okt 2011

@blau
ano ale to je len taky akoze na upokojenie mamicky, kukala som recenzie a baba povedala ze kupila dva na jednom jej ukazalo ze chalana a na druhom ze babu a caka len jedno dieta 🙂 tolko k presnosti :D
ja som rozmyslala ze do genetonu si dam tie skusky z krvi to sa da od 10tt a vysledok je 100% lenze to stoji 71.40e 🙂 tak si asi pockam na uzv do 20tt :D
rozhodne vyskusam zajtra haha bude sranda 🙂

golymetr
13. okt 2011

přestávám se sledovat už ztoho začínám blbnout takže vše nechávám osudu bud příští týden mrcha přijde nebo nee,jediný co cítim je jsou prsa ale to muže být před MN normální jsem 5DPO, už by mi hrabalo.

nativanativa
13. okt 2011

Čaute ženyyyyyyyy , no vidím že sa tu opäť vedú mágie , ja už pekne krvácam takže všetko zatial podla plánu 😀 😀
😝 no labanka tak teda hopsáááá na kravu , bude tela 😀

blau
13. okt 2011

HHm fakt? toto je fakt v rukach len Pana Boha. V IT pred 19timi rokmi prisla sesternica ku gynekologovi a dali jej ocikat ten test a hned jej aj povedali, ze caka babu. No bohvie, to je teda pekna palba ze 70e! to si pockaj ved za to kupis uz aj kocik 😀 ( sportovy z bazaru 😀DD)
Vyskusaj sodu, veru bude sranda. Ja som to tiez vedele v 12tt, ale len preto , lebo som bola na amniocenteze. Neviem ci to budem pri druhom aj chciet, take prekvapko na sale nikdy nieje zle 🙂

blau
13. okt 2011

@daniwaugh to kamoskine babatko je naaaaaaaaaaaaaaadherne, odpadla som, 🙂)))

daniwaugh
13. okt 2011

@nativanativa
nuz, aspon vieme na com sme s tym krvacanim, ne? tak teraz uz len perfektne secko vyratat, hopsauspa k dokimu dat si pichnut tu onu ize eee a hopsáááá na kravu , bude tela ! :P

daniwaugh
13. okt 2011

@blau
no ja by som si ho kupila keby som vedela ze na 100% mi ukaze PRAVDU :o) (kde ho najdem?) lebo tie co som ja nasla na ebayi za cca 15e z USA su tie ze raz tak raz tak a to mi je nanic 🙂
no maly Quentin je uzasny, aj ja som odpadla z neho 🙂

daniwaugh
13. okt 2011

@golymetr
asi fakt treba len vyckat a uvidi sa, ale drzime palceky

labanka
13. okt 2011

@nativanativa ty si koza :D

nativanativa
13. okt 2011

@daniwaugh len aby potom z toho neboli hneď dvojčatá meheheeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀
Ako sa poznám pri mojom šťastí.... Hovorí sa tomu ja a moje šťastie 😀

blau
13. okt 2011

@nativanativa boli by dve muchy jednou ranou a nie len jedno tela 😀
No aj ja som to videla, len tie z USA, tak je to na prd, na 100% su fakt asi z plodovky 😢
POckaj si ucvrkneme co ti zajtra zo sody vyjde 😀

blau
13. okt 2011

@daniwaugh jej to je meno maly Tarantino? super, dufam, ze ma ale zahranicne priezvisko?
Ale taky Quentinn KOvac, Orsula, by bol jedinecny 😀D

daniwaugh
13. okt 2011

@blau
ona je Slovenka ale zije v USA a ma americana za muza, takze hej 🙂 Quentin Elmo Holt 🙂
a ked mi zajtra vyjde chalan tak si poviem ze to je len babska poviiiiiiidacka 🙂

daniwaugh
13. okt 2011

@nativanativa
Ty sa smejes ale moj muz ma v rodine trojo dvojiciek.. takze ja som pod velkym rizikom :D (a keby to su dvojicky a dvaja chlapci tak ho vymenim!!!!!!!)

blau
13. okt 2011

uff, odlahlo mi 🙂 Velmi sa mi to paci a priezvisko na paradu tiez.
Ja som si dala novu fotku do profilu,( aby ste videli s kym debatujete) ale zatial mi ju admi neodobril, lebo staru mi zrusil. Nepacila sa im.

daniwaugh
13. okt 2011

@blau
co si tam mala pamelu anderson? mna takto admin zrusil ked som si dala do albumu fotky aby ste videli mna aj rodinku moju a poslal ma kadelahsie tak som to vzdala..

blau
13. okt 2011

nie normalnu fotku s malym , no asi ma dobre nevidel, tak ma zrusil, ale asi si dam Pamelu a bude 🙂))

blau
13. okt 2011

aaaaaaaa uz tam mam fotku mojho synkaaaa, este moja musi prejst cenzurou 🙂)

daniwaugh
13. okt 2011

@blau
cakaaaaaaaaaaaaaaaaame :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre