Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

jahody11
3. nov 2011

@miriamm11 a co si stlacila? mne ani jeden link nejde ☹

jahody11
3. nov 2011

@miriamm11 uz som na to prisla 🙂 len sa stym treba dost hrat...

miriamm11
3. nov 2011

@jahody11 tento posledny nejde? tak ja uz neviem, ved ja som este len zaciatocnik, pockat idem sa este posnazit!!!

miriamm11
3. nov 2011

.

nativanativa
3. nov 2011

@miriamm11 haaaaaaaaaaaaaaaaaaa konecne

jahody11
3. nov 2011

@miriamm11 ten posledny uz ukazalo, zacala si merat neskor?

nativanativa
3. nov 2011

@miriamm11 no tebe este neukazal nic , neboj bude ...., pekne sa meraj a budes mat aj ty taky ako ja , ja som mala normalne vianoce z toho 😀 😀 😀

miriamm11
3. nov 2011

@nativanativa
@jahody11 huraaaaaa 😀 😀 😀 no zacala som merat len posledne dni, buduci mesiac asi az nieco ukaze. mozno keby som pardni skor, lebo mi tam pisalo ze ovulka mohla byt od 15DC do 22DC len ze mi chybaju teploty, takze presnejsie sa to uz asi neda zistit.

jahody11
3. nov 2011

@miriamm11 ja musim zapisat hodnoty do toho, len ta moja anglictina.. papier s pisanym grafom mam v spalni pri posteli ale tam uz chrni manzel s malou, tak dopisem zajtra, som zvedava co ukaze, ale moj cyklus je uz v nedelu u konca, teda mal by byt ale ja mam viac ako 28 dni.. tak az bud. mesiac uvidime 🙂

nativanativa
3. nov 2011

@miriamm11 fajnovoooooooooooooo , uvidis buduci cyklus 😉

nativanativa
3. nov 2011

@jahody11 pouzi google translate 😉

jahody11
3. nov 2011

joj, keby som bola tehu uz tento cyklus.... nedavno som potratila a tak sa aj bojim ale aj tesim....... mam take krce v podbrusku ale mrchove bolesti to nie su... uvidime bud. tyzden, ked nic tak zacnem znova merat dalsi cyklus...

jahody11
3. nov 2011

@nativanativa mne moj prehliadac preklada hned stranku na stastie takze pomaly sa ucim na tom 🙂

miriamm11
3. nov 2011

@jahody11 ja ked som sa registrovala tak som merala asi nejake 3dni a pekne som si zapisala aj tie teploty,takze tebe sa bude dat asi urobit pekne cely graf ked pozapisujes vsetky teploty , ja som zapisala len teplotu a cas, tak mi to islo rychlo, ostatne som nevypisovala.

jahody11
3. nov 2011

@miriamm11 no ja som par krat tiez vynechala ale asi len 3-4- razy kedy som nepocula budik 😀

miriamm11
3. nov 2011

@nativanativa no ja som zvedava hlavne na ten tvoj cyklus, ci tentokrat (ne)dorazi po tej ukazkovej ovulke 🙂 a ukazkovom vikende 🤐 inac ja uz si namyslam tolko tehu priznakov zas 😀 😀 😀 tento tyzden bude zas psycho 😀 uz mi rastie brusko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

miriamm11
3. nov 2011

@jahody11 ja som merala casovo vzdy rovnako, z toho 2x az po ranajkach 🙂 este som si to neosvojila, tak zabudam...ale merala som v ustach pod jazykom, tak hadam dobre som namerala 🙂

nativanativa
3. nov 2011

@miriamm11 no pekneeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀

miriamm11
3. nov 2011

dievcence idem ja do perin 🙂 popremyslat 🙂 🙂 pozajtra mi pride chlap domov, treba vyuzit posledne dni nadeje pred ms 😝 ja si verim aj v tieto dni 😉 tento mesiac ked otehu.. tak poprem vsetky vedecky dokazane teorie plodnych dni a pocatia 🙄 🙄 🙄 Dobru nocku vsetkym 😉

dia6
4. nov 2011

@simik22 ja viem, ja som si to tiež povedala. Len najhoršie je to, že sme sa pýtali na iných gynekológov, ale na každého je niečo zlé a j dobré. Ťažko sa rozhodnúť.
Teraz je sestra OK, teda hlavne jej bábo. Ale ešte asi absolvuje nejaké testy.

simik22
4. nov 2011

@dia6 vies co, ja co som mala prveho gynekologa, s nim som bola absolutne nespokojna, stale len natahoval cas, pol roka som tam zabila zbytocne. potom som pretupila k inemu, kazdy mi ho ospevoval, ze naj gynekolog, este si tam pacientka aj sama doplaca za niektore ukony a plati sa tam rocny poplatok, ale tak vravim si fajn, ked je dobry tak to stoji za to. a houby, povedal mi, ze som uuuplne zdrava a v poriadku"! pridem do centra a bum: PCO tazke stadium, bez ovulacie... zatial stale chodim k nemu, ale mozno aj jheo zmenim. kamoske tiez tehotnej, narobil problem a odisla od neho... v dnesnej dobre najst fajn gynekologa je fest tazke. som rada, ze sestrine babatko je v poriadku

golymetr
4. nov 2011

holky muj dnešní ovu test 🙂

miriamm11
4. nov 2011

krasne ranecko 🙂
@dia6
@simik22
Podla mna treba doktorov brat tak ako aj vsetkych ostatnych pracovnikov a zamestnancov ci uz uradnikov, policajtov, upratovacku,predavacku , ucitelku... doktor vstane rano takisto ako vecsina z nas a ide sa do roboty. Jednoducho ide rano do zamestnania a bohuzial nie kazdy si poctivo odpracuje to co ma zaplatene a co je jeho pracovnou povinnostou, ci uz je to doktor alebo elektrikar. Takze nebudme slepo presvedcení v to ze ked je niekto DOKTOROM ze je automaticky zodpovedny , charakterny clovek a jednoducho dobry,lebo doktor musi len dobry?!!. Velky omyl. Aj po tej upratovecke vidiet ako berie svoju pracu. Ked neni jeden doktor zodpovedny a kvalitny, nech ide do prdele. 😝 😝 😝

simik22
4. nov 2011

@miriamm11 samozrejme, ja to tak beriem, ze aj doktor je len clovek.. ale teoreticky, komu budes verit, ked nie doktorovi? aj ked reality je mnohokrat ina, bohuzial, co sa da robit....

miriamm11
4. nov 2011

@simik22 treba najst naozaj len toho kvalitneho, ja som to myslela tak ze je to naozaj velky problem ked si clovek neplni svoju pracovnu povinnost, je to hned vidiet....a to nehovorim o doktoroch oni pracuju s nasim zdravim 😉
ale verim ze je ich dost aj tych kvalitnych 🙂 🙂 len netreba verit kazdemu , nevies co ten doktor ma v hlave ked ide rano do roboty, mozno sa mu uz nejake tie roky ani vobec nechce , tak to potom aj vyzera. Vtedy ho treba zmenit urcite.

jahody11
4. nov 2011

@nativanativa pocuj a ako zacnem potom novy graf na novy cyklus? dik 🙂

simik22
4. nov 2011

@miriamm11 presne, je velky problem najst dobreho doktora... len niekedy je uz neskoro, ked zistis, ze je nafigu...

miriamm11
4. nov 2011

@golymetr hmmm mne tu kontrolnu ciarku neukazal nikdy taku silnu,chcem buduci mesiac testovat tiez, to teraz este moze zosilniet zajtra? ci to je uz ovu?

miriamm11
4. nov 2011

babyyyyy ☹ ☹ ja mam zas nutkanie si robit tehu testy, este je skoro!!! co mam robit? pomoooc 😠

nativanativa
4. nov 2011

@jahody11 tak to este neviem , sama som este neskoncila cyklus , mozno ta to automaticky posunie ... neviem veru 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre