Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

beru3nek
30. dec 2012

@lienka19881 : právě že CS v 33+5 tt kvůli preeklampsii. To už bych nechtěla nikd zažít, ale prý se to opakuje 😝

lienka19881
30. dec 2012

@beru3nek ja by som tiez chcela rodit normalne, cudujem sa zenam, ktore aj napriek tomu, ze je vsetko OK, chcu rodit CS... Neboj, podla mna sa to tentoraz nezopakuje, urcite to bude v pohode 🙂 citim to v kostiach 🙂 inak ja si myslim, ze my cakame chlapceka, uplne mam taky pocit 🙂

beru3nek
30. dec 2012

@lienka19881 : Já taky doufám, že to bude vše o.k. Už jsem zvědavá na první UZ, zda mám dělohu už otočenou normálně nebo ne. Měla jsem problémy i u Adámka a hrozili mi, že mě jí budou rovnat v narkoze. První těhu bylo fakt hrozný, komplikace od začátku do konce 😔 . Teď už to musí být vše o.k. Já taky myslím, že to bude kluk 😀 U Adámka jsem byla přesvědčená, že je to holka. Teď si myslím, že je to zase kluk . No hlavně doufám, že tam bude jedno a ne dvojčata 😀 Nebolí tě hlava, mě už asi 2. den, ale kámošku taky bolela co chvíli

lienka19881
30. dec 2012

@beru3nek vies co, vcera ma trosku bolela, ale to skor z toho, ze som cely den plakala 😀 ale podla mna je to normalny priznak... Pijes dostatocne mnozstvo tekutin? urcite to bude vsetko v poriadku, musime mysliet pozitivne 🙂 tak mozno prave preto, ze mas pocit ze to bude chlapec, naopak to bude dievca 🙂

beru3nek
30. dec 2012

@lienka19881 : já nevím, možná bych měla pít víc. Teď jsem si dala nealko pivo na slehnutí, ale něco normálního by to taky chtělo co 😀 No jsem zvědavá, třeba čekáme holčičky, u prvního se sekli všichni. Tchýně, já v práci všichni tvrdili holku. Asi, že jsem byla taková bílá a divná, pak se to srovnalo v 2. trimestru. To už jsem taky věděla, že to bude kluk

beru3nek
30. dec 2012

@lienka19881 : to by muž čučel, kdyby holka. Dělal prý kluka 😀

lienka19881
30. dec 2012

@beru3nek ten moj tiez povedal, ze jeho plavci su vsetko chlapci 😀 no keby to bolo dievca, tak to by teda cumel 😀 ale ja mam fakt taky vnutorny pocit, ze to bude maly borec 🙂

beru3nek
30. dec 2012

@lienka19881 : já u sebe na pocity bohužel dát nemůžu 😀 Hlavně v našich rodinách jsem jediná holka já, jinak samý kluk. U manžela ani jedna. Aspoň by měl Adámek parťáka a žádný věci bych nemusela řešit. Už taky my ty hormony dávaj, jsem koukala na fotky, jakej to byl cvrček maličkej. Mě to dojalo 😀 Máte jména nějáký už?

lienka19881
30. dec 2012

@beru3nek ja by som chcela Emmu, alebo Samka... Emma je uz mojou polovickou schvalena, ale Samko sa mu nepaci, tak budeme musiet nieco ine vymysliet 🙂a vy? 🙂

beru3nek
30. dec 2012

@lienka19881 : No já chtěla Vojtu, ale koukala jsem na jména a nedoporučují ho. Tak se mi líbí Dominik asi nejvíc z těch, co by prošli, ale nevím co na to muž 😀 No s holkou nepočítám vůbec, jestli Eliška, ale fakt nevím. Na tu se nezaměřuju, s tou nepočítám 😀 To bychom pak čučeli všichni na UZ 😀

lienka19881
30. dec 2012

@beru3nek ja tiez vobec neratam s tym, ze to bude dievca 😀 ale dominik je pekny, mne by sa to tiez pacilo 🙂 no len ja mam kopec napadov a kazdy moj napad mi moj drahy zrusi... A ked sa ho opytam, ze ako on chce aby sa volal (btw. drahy sa vola Michal), tak povie ze Misko 😀 to ma ide porazit 😀

beru3nek
30. dec 2012

@lienka19881 : tady mi taky vychází kluk 😀 a u Adámka mě to vyšlo, ale je to 50 na 50 že 😉 http://jasanek.webpark.cz/plzak.html: Kámoška má holku Míšu 😉 a Michal se mi taky líbí. Mě ještě David, Jakub, ale to mi taky neprojide. I Honzík, ale to je bez šance. No bude to sranda 😉

lienka19881
30. dec 2012

@beru3nek 😀 mne vychadza dievcatko, ale nejako tomu neverim 😀 moj vnutorny pocit mi hovori, ze to bude chlapcek 🙂 no veru, to bude este sranda s tym vyberom mena 🙂 aj davida som navrhla, ale aj ten bol zamietnuty 😀

beru3nek
31. dec 2012

dobré ráno,
mě se tak nechce nikam na silvestra. Nejradši bych byla doma. Máte to taky tak? Hlavně se bojím, jak se z toho dneska vykroutím.
@lienka19881 : dneska se cítím uplně stejně jako ty předevčírem, žádné příznaky. Prsa najednou nebolí, jen se mi motá hlava, co jsem vylezla z vany, jinak nic 😝

@ivanaliana : tak jak je marode a byla jsi u dr?

vendy1407
31. dec 2012

@beru3nek Ahoj, tak jsem zkusila pár dní ještě počkat jak jsi psala a znovu testnout, dnes to mám 28 DC a stále nic takže tento měsíc to asi neklaplo...

beru3nek
31. dec 2012

@vendy1407 : tak uvidíš, jestli dorazí MS. Někomu vychází pozitivní těhu test klidně až za týden. Vím, že to holky tady psaly. Mě teda 28 DC ukázal už //. Tak držím pěsti, ať když ne teď tak co nejdřív

Přeju všem krásného silvestra a do Nového roku hlavně zdravíčka a plno zdravých a šťastných miminek a maminek 😉

vendy1407
31. dec 2012

@beru3nek no uvidíme už v to ale moc nedoufám, nejvíc mě štve, že teď mám teda uplný zmatek v příznacích a kdo ví jaký bude příští měsíc..., a hlavně jsem chtěla mít jasno, teď nevím jestli hrát na kamarády večer divadlo nebo ne...
Přeju šťastný Nový rok!

lienka19881
31. dec 2012

@beru3nek ahoj moja, ani nehovor, mne sa vobec nic nechce, a to ma byt dnes u nas asi 10 ludi, musim este vysavat, umyt wc a kupelku a nachystat nejake obcerstvenie na vecer... Och no ozaj sa mi nechce... Najradsej by som bola, keby sme boli doma sami dvaja, pozreli nieco v telke a po polnoci isli spat... Takto ktovie kedy odidu posledni, a kedze budem domaca, budem musiet vsetkych obskakovat... :-/ No mna zasa zacali boliet prsia, ono asi tie hormony nam skacu stale hore-dole...

lienka19881
31. dec 2012

@beru3nek @ivanaliana @mackad83 babule moje prajem vam krasny a stastny novy rok 2013, hlavne vela zdravicka a nech sme uz teda v septembri vsetky stastnymi maminkami 🙂

beru3nek
31. dec 2012

@lienka19881 : teda, to máš pěknou honičku. To chápu, že se ti nechce. Navíc já poslední silvestry do 12 ani nevydržím, tak ještě čekat, až poslední návštěvní vypadne, to máš teda na houby 😝 My udělali chlebíčky a teď čekám, až se zbytek rodinky vyspinká 😀

lienka19881
31. dec 2012

@beru3nek no ja ratam s tym, ze posledna navsteva odide tak okolo tretej-stvrtej, takze dnes ma caka dlha noc... Navyse je tu straaaasna hmla, takze z ohnostroja neuvidime ani tuk, a to mala mat bratislava tento rok nejaky velkolepy ohnostroj 😀 a to posledne tri dni bolo uplne jasno, to je zakon schvalnosti
🙂

beru3nek
1. jan 2013

krásné novoroční dopoledne přeju 😉
@lienka19881 : tak v kolik odešli hosti? A co, utajila jsi to, nebo to prasklo ? U nás málem jo. Protože švagrová přišla z venku a říká, ty nám něco tajíš? Prý manžel už trénuje na dvě děti, tak jsem nevěděla co řekl venku on, ale snad to prošlo 😀 V unoru má tchán narozky a to je jasnačka, to už neutajíme

beru3nek
1. jan 2013

@lienka19881 : a ohňostroj vidět nebyl? U nás bude dneska, ale včera jsem taky chvíli koukala z okna, to byly rány furt 😝 Pes se bál, ještě že to nevzbudilo prcka

lienka19881
1. jan 2013

@beru3nek aj ja prajem krasne odpoludnie 🙂 no isla som spat asi okolo stvrtej a neviem preco ale uz od deviatej som hore... :-/ no niektorym to bolo hned jasne, sa ma opytali rovno ze ci som tehotna, a ja neviem vobec klamat, tak som hned ocervenela a bolo to jasne 🙂 nakoniec sa hmla rozplynula a ohnostroj bol super 🙂 tak vtedy to uz urcite neutajis, inak kedy zacina rast brusko? 🙂

grenka
1. jan 2013

@lienka19881 ahoj kolko ti meska menzes mne 5 den vcers biely test..vytok biely...asi kupim kvalitnejsi test....graztulujem k tehu 🙂

beru3nek
1. jan 2013

@lienka19881 : to jsi toho moc nenaspala. My taky ne, šli jsme spát někdy po 1 a v 6 byl malej vzhůru a už pak moc nespal. To šel spát až v 11. Manžel ještě spí, měl pěkně nakoupeno 😀. V noci mi říká, tak to bude teda Dominik? A já že jo 😉 Tak že pak bude hladit bříško, až to bude potvrzený a bude to vidět. To bylo takový hezký. No to je hodně individuální s bříškem, já vím že kolem velikonoc už to bylo vidět na mě. Jak kdo, ale kalhoty jsem už 2. měsíc měla na gumičku. Tak jsem zvědavá, ale dlouho to vypadalo jako špek a ne těhu bříško a pak jsem byla jak když čekám dvojčata. Měla jsem pupek jak hrom. Švagrová zase neměla dlouho nic a kámoška už ve 3. pěknej těhu pupek. Mě se to nejvíc líbí na vysokejch a hubenejch, těm bříško sluší. Na mrňavejch, jako já to je divný 😝 Jak kulička jsem si připadala

beru3nek
1. jan 2013

@grenka : to jsem měla jak jsem našla //, bílý výtok 😉 držím pěsti

lienka19881
1. jan 2013

@grenka ahoj, no dnes je to 16ty den co mi to meska 🙂 a vies kedy si mala ovulaciu? Ma zmysel testovat sa az tak 10 dni po nej... A dakujem 🙂
@beru3nek jeeeej tak budete mat dominika? No aby to nakoniec nebolo dievcatko 😀 😀 tak tvoj manzelik bol aky zlaty v noci 🙂 no ja meriam 174cm a vazim 56,7, tak som zvedava ze kedy mi brusko zacne byt vidno 🙂 uz sa na to tesim 🙂 ale urcite si vyzerala krasne, podla mna je kazda tehotna zena krasna 🙂

grenka
1. jan 2013

@beru3nek dakujem zo dufam ze sa nam to 6 kolo konecne postastilo 🙂
@lienka19881 som 13 den po ovulke...pockam este do nedele

beru3nek
1. jan 2013

@lienka19881 : no pro holčičku jméno zatím nemáme 😉 Jo byl sladkej, jak byl napitej 😀 To jsi hubeňour, já vážím o kilo víc a mám o 12 cm míň 😀 Mám kámošky s mírama jako ty a ta měla krásný pupík v tom 3. měsíci 😉
@grenka : já myslím, že podařilo, kdy budeš testovat? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre