Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

zuzkag2
22. sep 2011

@malinka_02 u mna nove nic, som 27DC, bolave kozicky, vraj aj naliate, a nejaka unava...ale aj ked to trva uz od ovu, tak si aj tak myslim, ze nic. ved uvidim,ci zajtra ms pride. testovat nebudem, az kym nebude meskat, som sa tak rozhodla 😀
hihi, muzicek je dobry, chyta zenske maniere 😀 ved pride na psa mraz ...

labanka
22. sep 2011

@malinka_02 cauky, tak ja nic nove...ovulku som minuly mesiac nemala, a predpokladam ze ani tento ... vsetko anovulacne cykly...lekar mi dal tabletky na obnovu ovulacie a ucinky sa maju dostavit az po 4 mesiacoch...tak uvidime 🙂 tym padom ma nic neboli, bradavky mam stale rovnake, vytoky nemam ziadne a ak mam tak minimalne, bolesti v podbrusku nemam, hlava ma boli z prace, spinenie nemam, na zvracanie mi nie je, no si predstav vsssssssssetko to co som mala od aprila uz nemam, ked viem ze ovulacia nie je 😀 😀 takze baby presvedcila som sa na vlastnej kozi, ze je to skor o psychike ako o priznakoch... viem ze nemam ovulaciu,takze si ziadne priznaky nenahovaram ... dokonca som si prestala znacit aj dni,kedy sme sa intenzivne snazilkovali :D uz som mala obodkovany cely kalendar 😝 😝 😝 takze verim, ze nahody existuju a aj v nebicku mam 2 ochrancov tak mi urcite poslu maleho nezbednika, skor ci neskor... a ty si ako na tom? 😵

hanysek.hanysek
22. sep 2011

@maminka142 Takže nic. Asi budu muset jít na nějakou technickou prohlídku. Včera v poledne na toaletáku hlen s krví a nic. Od té doby čisto, menzes se nerozjela, tak nevím. Myslím, že 11DPO to už uhnízďování být nemůže?! Těhu test negativní.

maminka142
22. sep 2011

@hanysek.hanysek myslíš? A nemôže to byť oneskorene uhniezdovanie? Ja som tiež dnes testovala a negatívne ☹ Ale vraj 11 DPO je ešte skoro na testík 😉

hanysek.hanysek
22. sep 2011

@maminka142 Já nevím, ovu byla 15-16DC, tak fakt nevím co se děje!

maminka142
22. sep 2011

@hanysek.hanysek ešte počkajme a uvidime ako dopadneme 😉 Ešte je skoro 😉

hanysek.hanysek
22. sep 2011

@maminka142 Já myslím, že u mě se ms rozjede. Ale kdy, to je otázka.

mishuu
22. sep 2011

@hanysek.hanysek ahoj, uhniezďovanie pokojne môže byť aj neskôr u každej ženy je to individuálne 😉

adele15
22. sep 2011

@labanka ako pekne si to napisala 😵 ale mas velku pravdu, ze psychika robi strasne vela...ja som tiez tento mesiac podstatne "pokojnejsia" ako minuly, sice sme sa snazilkovali, ale mam pocit, ze nic z toho tento mesiac a preto sa ani nesledujem (teda trochu ano, aby som povedala pravdu 😀 ) a tym padom ani nemam ziadne priznaky 😀
nechame sa prekvapit buduci tyzden v piatok, ked mam dostat ms.... 😕

maminka142
22. sep 2011

@hanysek.hanysek ale neboj nemusí ti ms prísť 😉 Ako píše
@mishuu talk môže byť uhniezdovanie aj neskôr a pri uhniezdovaní môžeš mať aj krvavy vytok, to som aj čítala, tak držím palce 😉

labanka
22. sep 2011

@adele15 no ja mam podla kalendara dostat menzes zajtra, ale necitim sa na to, aby mala prist...mne nic nie je... akurat ma boli hlava ja zub 😀 😀 ale ja som prezila take stresove obdobie, ze babo tento mesiac nebude urcite...
ale tebe drzim prstiky, nech uz mas aj ty mimino ...ved to je taaaaaaaaaaake krasne

adele15
22. sep 2011

@labanka no veru je to nadherne! ja ked teraz drzim na rukach sestrinu 4-dnovu bambulku, tak mi je skoro az do placu z toho ako velmi by som uz aj ja chcela mimi... 😢
ja mam teraz tiez hrozne vela stresov v praci, az ma zaludok uz boli z toho vsetkeho....
ale tak uvidime buduci tyzden, radi by sme sa milo prekvapili 😀
aj ja moc moc drzim palceky, nech to uz konecne vyjde!

simik22
22. sep 2011

Ahojte babule, neposlali by ste mi niektora stranku, z ktorej objednavate lacnejsie tehotenske testy ako su v lekarni? dakujem

daasenka85
22. sep 2011

Ahoj holky, mám dovču, tak jsem uklízela, plná energie.. a najednou se mi Vám udělalo tak zle!! motání hlavy, jakoby odkrvení rukou, nohou... nic moc pocit.. Ale i kdybych měla takto prožívat těhotenství, byla bych mooooc š´tastná!! prsa mě ale bolí jen malilinko a navíc jsem před tím měla černý čaj, tak to může být z toho.. bohužel si ale myslím, že mám spíš premenstruační syndrom ☹ to je právě ten průšvih, že se projevuje podobně jako těhu :-/ bývám někdy tři dny předem (mám to dostat v neděli) taková trochu prdlá 😀 ale jsem šťastná za každou naději, však jako píše @zuzkag2, taky se snažím moc neupínat... ale bylo by to nádherné, všem nám držím pěstičky!!!!

daasenka85
22. sep 2011

@hanysek.hanysek Hany, to je otázka.. ms fakt přijít nemusí. a i kdyby přišla, může být slabší a pak nic.. a mohlo by to být těhu.. nebo opožděné uhnizďování.. zkus test tak za 2 dny, pokud se MS nerozjede
Tak jako tak jsem šťastná za ovu testy, že pro miminka děláme maximum 😉

hanysek.hanysek
22. sep 2011

@daasenka85 Uvidíme, co uvidíme. Já myslím, že ms se rozjede. Necháme se překvapit.

jorgie
22. sep 2011

@strihalka @maminka142 dakujem vam obom za vase odpovede. mate pravdu, ak sa to tento mesiac nepodari, tak urcite zacnem merat BT....ja som to uz nevydrzala a dnes rano som testovala (aj ked som povedala ze nebudem) 😀 a samozrejme, ze vysledok bola jedna palicka. To mam zato ze neviem vydrzat....uz aby bola sobota..ak nepride, tak testnem v nedelu a ak pride....nuz, budeme sa snazilkovat dalej 😀

maminka142
22. sep 2011

@jorgie ja som tiež dnes testíkovala už som to nevydržala 😅 A samozrejme som mala tiež, len jednu paličku 😖 Ak nam to teraz naozaj nevyjde, tak nabudúce to už musí vyjsť 😀 Sme na tom podobne, čo sa týka dní, tak môžeme si vždy potom porovnavať teplotky 😀 Ak by si niečo potrebovala vedieť, tak mi napíš 😉 Držím palce, až maš cez víkendík dve čiaročky 😀

vierkapierka
22. sep 2011

@zuzkag2 no dnes ti moja zlatá hlásim čudné bolesti v podbrušku celý deň, pred chvíľou to prestalo, ale nebolo to od hladu, hm... čudné a zrazu tak vyšlo, že som úplne vyletela na môjho drahého a nechápačka prečo 🙂 Zuzi karta sa obráti verím 🙂 snažíš sa snažíš?

misula.g
22. sep 2011

@daasenka85 Ahoj Dáši, já to měla dostat dnes nebo zítra. Zatím nic. Ale náladu mám na bodu mrazu. Přišla jsem domů, udělalo se mi zle, polítala jsem po bytě a rozčilovala se za každou maličkost, seřvala chudáka manžela a nakonec jsem si pobrečela. Typický projev ms 😀 Snad žádné z nás ms nedojde! Tfuj tfuj tfuj 😉

jorgie
22. sep 2011

@maminka142 dakujeeem 🙂 ja tiez drzim palceky, aby ti to vyslo....kedy (ne)cakas? Ja mam dnes taky pocit, ze asi uz je na ceste. ...ja ozaj neviem ...moje telo si robi co chce 😀 chvylu si myslim, ze sa to tento krat podarilo and sa chvylu ze asi nie...ja som s toho cakanie uz uplne pomylena 😀 😀 este ze sobota je uz za rohom

jorgie
22. sep 2011

@zuzkag2 Zuzi, drzim palceky aby neprisla!

maminka142
22. sep 2011

@jorgie hihihi, tak to presne, aj ja poznam 😅 ja už som niekedy taka domylena 😕 Minuly mesiac som si na 100% myslela, že som tehu, som mala uplne príznaky ako pri predchadzajucom tehotenstve... To sa mi potvrdilo, že ked žena strašne chce, tak si aj tehu príznaky namýšla 😀 Tak ja už svoje telo radšej moc nevšímam 😅 Ja som dnes 25 DC, ale ms (ne)čakam, až v stredu-štvrtok, kvôli dufíku to mam trošku posunute 😅 Nebojkaj ved sobota je za rohom 😀 Ja musím čakať dlhšie 😅 Držím palce, aj tebe 😉

jorgie
22. sep 2011

@maminka142 ja by som len chcela vediet ako na to nemysliet 😅 ja aj ked na to nemyslim, tak to mam stale v podvedomi... ja viem ze nie som jedina ...a trosku ma to tesi ze som neni sama co kazdy mesiac preziva dva tyzdne v tuzobnom ocakavani // ... 😵

miriamm11
22. sep 2011

ahojte , ako si sledujetee a merate bazalnu t., chcem si to tento mesiac odsledovat, kedy presne sa zacina zvysovat pred ovu? kolko dni cca? ci cez ovu? a kedy podla teploty zistim ze je uz po ovu.... 🙂 🙂 dakujem

maminka142
22. sep 2011

@jorgie hihi nebojkaj nie si jedina, je nas tu viac 😀 A to čakanie je najhoršie a ak to nevyjde, tak zasa mesiac čakať 🙄 Niekedy mi ten mesiac pripada dlhy, ako rok 😠 No musíme sa niečim zamestnávať a čakať a hlavne nemyslieť, tak na to, aj ked sa to moc neda 😅 A potom mi napíš, ako si dopadla 😉

daasenka85
22. sep 2011

@misula.g Tak moc Ti držím a myslíím na Tebe!!!!
já takové (ne)nálady měla včera a předevčírem... prsa mě bolí,ale jen lehce, spíš na dotyk (bradavky vůbec nebolí ani nejsou citlivé)... moc příznaky nemám, třeba unavená jsem byla před 14 dny víc.. asi z toho nic nebude, ale taky bych moc ráda, aby taky ne 😀 já ale mmám ms dostat až v neděli to to můžu dostat ještě 4krát 😖 navíc, já měla výjimečně cyklus minule po těch 28, jinak spíš 31-32, ale kontryhel možná zapracoval..

daniwaugh
22. sep 2011

@zuzkag2
no co Zuzi, uz citis daco? Zajtra (ne)mas dostat, jaky mas z toho pocit?

misula.g
22. sep 2011

@miriamm11 Od menstruace se drží teploty níž až do ovulace. Před ovulací by měla být teplota hodně nízko. Jakmile proběhne ovulace, teplota prudce stoupne a drží se nahoře po celou dobu luteální fáze. Před menstruací se potom teplota opět snižuje. Mrkni na můj graf http://www.fertilityfriend.com/home/372889 Červený křížek značí ovulaci.

misula.g
22. sep 2011

@daasenka85 Děkuji, to já na Tebe taky budu myslet 🙂 Nevím, jak mi pomohl kontryhel, ale super byla ta grepová šťáva na plodný hlen. No a pokud by se náhodou u mne zadařilo, tak věřím, že zpětně objevím moooc příznaků 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre