Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

beru3nek
6. jan 2013

@vendy1407 : držím pěsti ať sílí, to je hezý, že zrovna muž řekl že by už chtěl a čárka už tam je 😉
@zizimimi : to je fakt dost dlouho od poslední MS, ale že i test zatím nic. Tak uvidíš, jak to dopadne

@lienka19881 : já mám hlad, ale na nic moc chuť. Na maso nemám teď chuť vůbec, ovoce a sladký to by šlo. To jsem předtím vůbec nejedla. Ani u Adámka jsem maso nemohla ani cítit, tak to bude určo kluk. To věřím, že nebudeš moc ani usnout 😉 Třeba budete mít už první obrázky zítra 😉

lienka19881
6. jan 2013

@beru3nek mne maso nevadi, ale tiez mam niekedy strasny hlad, otvorim chladnicku a na nic nemam chut... Ovocie mi tiez chuti, aj sladke 🙂 no uvidime som zvedava hrozne 🙂 ja mam tiez taky pocit ze to bude chlapec... Aj ked mam pocit ze som oskaredela, lebo sa mi hrozne plet vyhadzala a vlasi mam za den mastne... :-/ a hovori sa ze ked zena opeknie, je to chlapec, ked oskaredie, je to dievcatko, lebo ze berie maminke krasu 🙂 tak sa nechame prekvapit 🙂

ivanaliana
6. jan 2013

@lienka19881 @beru3nek...ahojte babule 🙂 Ja som normalne taka leniva,ze sa mi ani PC zapnut nechcelo 😀 😀 😀 Iba by som spala a spala.Rano sa zobudima uz som unavena a idem si lahnut.Aaj s jedlom je to dake vseliake...presne ak pisete...aj by som daco zjedla...ale nemam na nic chut.Sem tam mam pocit,ze sa uz,uz povraciam...ale ked sa najem tak ma to prejde.Lenocka...tak uz zajtra 😉 Ja pojdem hned rano na 7:30.Asi pojdem na lacno...pre istotu....teda ak vydrzim 😀 😀 😀 .

ivanaliana
6. jan 2013

@mackad83 jeeeeeeej...to je uzasne 🙂 🙂 🙂 Prva fotka babatka do albumu 😉 To je riaden zazrak toto...to nase vianocne kolo...a vlastne uplne vsetko....to babenko drobnucke je zazrak sam o sebe

lienka19881
6. jan 2013

@ivanaliana ahoj moja 🙂 ja si dam o 7:30 budik, skor sa mi nechce vstavat 🙂 ja pojdem tiez nalacno, ak mi nebude velmi zle 🙂 ale vtedy ked mi bral minuly mesiac krv, tak som nebola na lacno a bolo to v pohode... Myslim ze nalacno sa chodi na krv, ked ti robia vseobecne vysetrenia, aby jedlo nejako neovplyvnilo vysledky... Myslim ze hcg v krvi ziadne jedlo neovplyvni 😀 no ja som dnes cely den nervozna ze ako zajtra dopadnem 😀 myslim ze dnes ani nezaspim 😀

ivanaliana
6. jan 2013

@lienka19881 moja polovicka ma rano o osmej zubara a tak ma zoberie po ceste.Ja asi tiez nebudem spat...a ked sa mi aj podari...tak sa mi urcite zase bude snivat daka hovadina.No som zvedava,ze ako to dopadne.Potom si hned piseme,ze co a ako 😉

lienka19881
6. jan 2013

@ivanaliana jasneeee hned ako budes po napis, aj ja sa hned ozvem 🙂 drzim siiiiiiiiilno palceky :-* urcie bude vsetko v poriadku 🙂

ivanaliana
6. jan 2013

@lienka19881 aj ja tebe moja 🙂 🙂 🙂 ...tak teda zajtra 😉

beru3nek
6. jan 2013

@ivanaliana ,@lienka19881 : taky držím pěsti a jsem zvědavá, zda už bude srdíčko. Já myslím, že na lačno nemusíte. Mě poprvé snad krev ani nebraly, jen dělaly UZ, už jsem byla po 7 tt tak bylo rovnou srdíčko.

lienka19881
6. jan 2013

@ivanaliana zajtra 😉

vendy1407
6. jan 2013

@beru3nek jojo je to pěkné, on o těch negativních testech věděl, a ptal se i jesti teda MS došla, tak jsem mu řekla že ne, že to tělo mám asi rozhozené po antikoncepci. Takže po raním testování jsem vymyslela jiný plán - jestli čárečka zesílí a udrží se tento týden, tak 14tého máme půl roku výročí svatby tak bych mu nachystala překvápko 😉

beru3nek
6. jan 2013

@vendy1407 : to by byl krásný dáreček 😉

vendy1407
6. jan 2013

@beru3nek snad to vydržím tajit.... 🙂

beru3nek
6. jan 2013

@vendy1407 : to jsi dobrá, já mu to vyprdelila hned jak se vzbudil 😀 Tak hlavně byl i silvestr za pár dnů, tak by to ani nešlo to tajit

vendy1407
6. jan 2013

@beru3nek tak u nás o to pití nejde, začala jsem se tomu vyhýbat na začátku prosince jak jsme se začali snažit takže věděl ´že nechci, že kdyby náhodou... jen abych nebyla v podezření u rodičů a na večírku a na silvestra tak jsem si dala třeba jen sklenku vína a prokládala to hodně vody... takže on ví že nechci a a teď v tom budu jen pokračovat 😉 .A jestli to klapne tak mu toho 14tého řeknu že teda teď už dlouho nebudu nic pít... když bude čárečka sílit kdy se mám hlásit u Dr.? Vzhledem k tomu že jsem 33 DC...

beru3nek
6. jan 2013

@vendy1407 : já ještě taky nebyla. Jsem 5+3. Nejlepší asi tam zavolat a oni ti řeknou, kdy máš přifičet. On to každý dr. bere jinak.

vendy1407
6. jan 2013

@beru3nek a podle čeho víš že jsi 5+3 ?

vendy1407
6. jan 2013

@beru3nek teď jsem našla taky nějakou a píše mi to 4+5 🙂 . Uf, tak teď jen aby opravdu sílila 🙂

beru3nek
6. jan 2013

@vendy1407 : to ti to bude aspoň líp utíkat. Já byla přesně 4+0 když jsem našla dvě, tak se to hrozně vleče. Těch pět dní je fajn 😉

mackad83
6. jan 2013

@lienka19881 tak ja som v 9 týždni a ten zajtrajšok bude super moc sa teším s tebou srdiečko bolo počuť v 7 týždni

lienka19881
6. jan 2013

@mackad83 no tak to by snad uz aj mohlo byt pocut 🙂 uvidime, necham sa prekvapit, zajtra sa ozvem, ze ako som dopadla 🙂 a dakujem 🙂
@beru3nek aj ja si myslim ze krv nam uz ani nebudu brat, ak to bude vidno na UTZ 🙂

lienka19881
7. jan 2013

Babule uz sedim v cakarni, tak drzte palce

lienka19881
7. jan 2013

@ivanaliana @beru3nek @mackad83 babuleeee tak mame 7 mm a uz nam aj bije srdiecko 🙂 🙂 🙂 fotecku nemam, lebo ze ma pokazenu tlaciaren, takze ta bude nabuduce 🙂 ivusik moj a ty ako? 🙂

ivanaliana
7. jan 2013

@lienka19881 Ahoj...tak uz mam po...ale nie som o nic mudrejsia.Dnes tam nebola moja doktorka...ale len doktor a ten nemal sono.Tak mi sestricka zobrala krv a ze mi bud dnes zavola...alebo zajtra rano ☹ Tak asi tak dako dopadla moja prehliadka.A ty ako?
@beru3nek
@mackad83

ivanaliana
7. jan 2013

@lienka19881 uz som si porecitala 😀 .Tak to je super sprava...tak uz si mozes byt ista,ze je vsetko ok 😉 Tesim sa s tebou moja :-*

lienka19881
7. jan 2013

@ivanaliana dakujem moja 🙂 a kedy tam bude tvoja doktorka? Urcite bude aj u teba vsetko ok, viem to 🙂

ivanaliana
7. jan 2013

@lienka19881 no neviem veru...uvidim,ze co povie sestricka ked bude volat.Predpokladam,ze mi potom povie kedy mam prist.

lienka19881
7. jan 2013

@ivanaliana neboooj ale urcite bude vsetko ok 🙂 citim to v kostiach 🙂 inak doki mi povedal, ze mam dozadu otocenu maternicu, preto ma bolia krize... A asi teda aj nadalej budu 😀

ivanaliana
7. jan 2013

@lienka19881 tak to mas ako ja🙂Robil ti aj dake tehu vysetreni?Kedy ta znovu objednal?Inak ja som dnes v cakarni mala prvu nevolnost🙂Nastastie som to dako ustala...ale nebolo mi veru vsetko jedno...som uvazovala,ze kam by som to letela vyhodit😀😀😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre