Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

vendy1407
14. jan 2013

@beru3nek jojo vydržela, dalo se to, horší bude aby to i on teď ještě udržel v tajnosti 🙂

ivanaliana
14. jan 2013

@beru3nek @lienka19881 Ahojte babule 🙂 Dako som mala rusno cez vikend a tak som na vas ani nemala cas.Co mate noveho?

lienka19881
14. jan 2013

@beru3nek nie kazda zena musi mat medzi priznakmi tehotenstva vracanie a napinanie, vcera som si citala jedno forum, kde kooopec zien vravelo, ze keby im ms nemeskala, ani by nevedeli, ze su tehu 🙂 vyzera to tak ze ja patrim medzi ne 🙂 nebooj uz len 3 dni, ale ja som presvedcena o tom ze vsetko bude ok 🙂
@ivanaliana ahooj cicus, gratulujem k 8tt 🙂 nove ani nic, uz som slamena vdova 😀 a ty co nove? Este ti byva zle?

beru3nek
14. jan 2013

ahoj holky,

@vendy1407 : to máš pravdu, chlapi jsou hrozný drbny. Větší než ženský kolikrát 😀
@ivanaliana : tak to je fajn, aspoň ses nenudila 😉
@lienka19881 : díky, taky doufám, že to bude o.k. Když je mi divně pořád 🙂
My holky jeli do herny s prckem. Měly jsme tam sťuk s kámoškou a to moje zlatíčko usnulo, při cestě zpět busem. Tak jsme se projeli na konečnou, řidič hustej, ať vystoupíme, tak mu říkám že usnul a jeli jsme zpátky. Našt. jsem ho na zastávce probrala, domů bych ho neunesla. Je to půl km a má 14 kg. Jednou mi to už stačilo 😀

lienka19881
14. jan 2013

@beru3nek tak to musel byt chudacik ozaj velmi unaveny... 🙂 to ti verim ze by to bolo narocne, a este ked cakas dalsie mimi teraz 🙂 inak mozno velmi hlupa otazka, ale farbila si si pocas prveho tehu vlasy? 😀mne by uz aj bolo treba, ale citala som forum o tom tu na MK a niektore zeny hovorili ze v pohode, ine to neodporucali, lebo ze amoniak moze uskodit dietatku...tak sa neviem rozhodnut... Nafarbit ci nie...

beru3nek
14. jan 2013

@lienka19881 : já se ptala a prý v pohodě. Mám melíry a ty jsou vůbec dost peroxidový. Prý se to k miminku nedostane, takže jsem to neřešila.

lienka19881
14. jan 2013

@beru3nek super 🙂 vdaka za info, uz mi to je fest treba, moja farba je taka nevyrazna hneda... Tak vyzeram ako seda mys... 😀 kym sa vrati drahy chcem sa dat trosku do poriadku, dufam ze aj plet sa mi dovtedy polepsi, lebo vyzeram ako keby som mala druhu pubertu... :-/

beru3nek
14. jan 2013

@lienka19881 : to bude určitě holčička. Já mám příznkaky jako u Adámka, pleť bez chybičky a podle čínskýho to je taky kluk 😀

lienka19881
14. jan 2013

@beru3nek myslis? 🙂 mne vychadza podla cinskeho dievcatko, plet mam straaaasnu, a keby len na tvari, ale aj plecia a vystrih mam samu vyrazku... A aj vlasy mam strasne rychlo mastne, vecer si ich umyjem a na druhy den si ich uz musim umyt znovu... No mam pocit ze som oskaredela 😀 len mi nejako nejde do hlavy, ze mi vobec nebyva zle... Zevraj prave pri dievcatkach maju zeny nevolnosti... Pri chlapcoch menej...

beru3nek
14. jan 2013

@lienka19881 : tak jestli to máte v rodině, že nikomu není špatně tak si nelam hlavu. Tak to bude určitě holčička 😉 já jsem přesvědčená, že to bude kluk už skoro 100 % 😀 Vlasy se mi taky hrozně mastěj, ale je to i zimou a že nosím čepici

lienka19881
14. jan 2013

@beru3nek no tak to som zvedava ze ci budes mat pravdu 😀 hej si si ista ze to bude urcite chlapec? 😀 inak v ktorom tt priblizne je vidiet ci je to chlapec alebo dievca? 🙂

beru3nek
14. jan 2013

@lienka19881 : někomu to řekli už na screeningu ve 12 tt. To mi přijde ale dost odhad, mě v 16 tt a už to sedlo 😀 No u Adámka jsem si byla jistá, že je to holka a vidíš jak to dopadlo. Ale příznaky mám fakt stejný, až na to bolení břicha i je mi stejně divně

lienka19881
14. jan 2013

@beru3nek no tak moznoze u teba to bude dievcatko a u mna chlapec 😀 moznoze sa splni uplny opak ako povies 😀 no nechame sa prekvapit 🙂 hlavne nech tehu uspesne ukoncime a nech je babatko zdrave... No nic inom nezalezi 🙂

beru3nek
14. jan 2013

@lienka19881 : přesně tak, je mi to fakt jedno. Hlavně ať donosíme miminka a ještě bych chtěla hezký porod 😀

beru3nek
14. jan 2013

@lienka19881 : to je už ale jen třešnička na dortu, hlavně ať nejsou žádné těhu komplikace a miminka jsu zdravá

beru3nek
14. jan 2013

tak dobrou, já jdu k telce. Chybí mi to spaní po obědě 😀

lienka19881
14. jan 2013

@beru3nek dobruuuuu 🙂

ivanaliana
15. jan 2013

@lienka19881 @beru3nek 🙂 Ahojte ...Ste tu toho popisali riadne 😀 Lenka sa doma sama asi nudi 😀 😀 😀 Sem tam je aj dobre byt sama...mne to niekedy padne ako balzam na dusu 🙂 Neboj...3 tyzdne ubehnu...ani sa nenazdas a hlavne vtedy mas aj poradnu...tak mas 2x dovod na radost 😉 Mne bolo vcera zase spatne.Stale ma to berie dako vecerom.Zacne ma boliet hlava a je mo na vracanie.Nastastie som nevracala...iba sa mi naberalo do hrdla...noproste hnus.Som brutalne hladna...ale na nic nemam chut..a ked aj nieco zjem,tak mi hned ostane divne 😒 Inak som stale unavena...len by som spala a spala.Inak ja si myslim,ze Beru bude mat fakt chlapca a Lenka dievcatko 🙂 Ja sa citim tiez na chlapca.Nie som ani vyhadzana...ani sa necitim dako inak.Len tie vlasy aj mne stale mastneju 😒

lienka19881
15. jan 2013

@ivanaliana ahooj 🙂 no veru trosku sa nudim tak vecer vypisujem ako diva 😀 no na druhej strane som aj celkom rada, ze som teraz doma sama, lebo sa mi strasne menia nalady, chvilu som uplne nervna, potom zasa placem, potom som stastna... tak aspon nikto nemusi znasat tieto moje vykyvy 🙂 no a dalsia vec je, ze momentalne vobec nemam chut na sex, tak ma aspon drahy neotravuje... 😀 no teba uz riadne chytaju tie priznaky 🙂 ale mozno to bude dievcatko ked ti byva takto zle 🙂 mne zatial vobec nic nie je 😀 akurat ked som hladna, tak mi je strasne zle, ale hned ako sa najem,tak pohoda 🙂 inak s vlasmi mam aj ja problem, musim ich umyvat pomaly kazdy den... jooj a ta plet... des desivy... ☹ jak pubertacka... no ja idem takto o 2 tyzdne na krv, a potom o tyzden na poradnu, tak som zvedava 🙂 dufam ze bude vsetko ok 🙂

ivanaliana
15. jan 2013

@lienka19881 ja tie nalady zatial mam pod kontrolou 🙂 Na sex nemam tiez ani pomyslenia...ale musim sa sem tam podvolit 😀 😀 😀 Nastastie ten moj to nepotrebuje kazdy den 🙂 Mne uz je zase zle...normalne sa ani na monitor nemozem pozerat...tak sa mi toci hlava...fuj.Inak aj tebe sa ten cas stale tak neskutocne vlecie?

lienka19881
15. jan 2013

@ivanaliana boze strasne, este len pred tyzdnom sme boli u lekara... Ja mam pocit akoby uz presla vecnost. Podla mna to preto, lebo ratame kazdy den... No dufam ze takto nepojde cele tehu, lebo to bude hotove desatrocie 😀 😀

ivanaliana
15. jan 2013

@lienka19881 no ved presne.A ja sa strasne neviem dockat,ze kedy to uz poviem rodine a aj sa obavam aby vsetko bolo ok..... a bol uz konecne koniec tohoto prveho trimestra.Podla mna po tomto uz pojde vsetko rychlejsie

lienka19881
15. jan 2013

@ivanaliana no u nas to uz vedia skoro vsetci ale tie obavy mam aj ja. Ci bude vsetko ok, ci je male v poriadku... Lenze taketo obavy a strach uz budeme mat do konca zivota, lebo aj ked sa to babatko narodi zdrave, tak aj potom sa moze hocico stat... To uz je strach matky 🙂

ivanaliana
15. jan 2013

@lienka19881 skor som to myslela tak,ze aby som nepotratila....lebo je to velke riziko do tretieho mesiaca...a ako som uz raz spominala...mne sa to uz raz stalo ☹ v 10tt

lienka19881
15. jan 2013

@ivanaliana nebooj moja, to ze sa to stalo raz, vobec neznamena ze sa to zopakuje... Ja sa mam z toho tiez strach, ale nase fazulky su predsa zazracne vianocne 🙂 ja verim tomu ze to dotiahneme do uspesneho konca... Uz len 7 a pol mesiaca a budeme ich drzat v naruci 🙂

beru3nek
15. jan 2013

ahoj holky,

@ivanaliana : neboj, tentokrát to bude určitě o.k.

já teda dneska taky plaším, najednou mi není vůbec špatně. Tak si říkám, jestli se něco nestalo. Už ať je pátek a jdu k dr. My teda sex skoro nula, ale vůbec mi to nevadí. Něják se doma míjíme a když ne, tak není chuť 😀 nebo dítě za zadkem
@lienka19881 : mě to tenhle týden docela uteklo, už ve čt jdu na krev. Si pořád říkám, proč na ní jdu, že to je prostě divný.

lienka19881
15. jan 2013

@beru3nek ahoj moja, neviem preco ti tu krv budu znovu brat, mozno preto ze si chce byt lekar isty, ze hcg stupa... Iny dovod ma ozaj nenapada... Neboooj urcite sa je vsetko ok aj ked ti dnes nie je zle, ved ti nemusi byt kazdy den zle... Mne teda zatial nebolo ani raz 😀 len mam stale hlad, uz ma to rozculuje, najem sa a o chvilu mi uz znovu skvrka v bruchu 🙂 zasa sa musim ist najest 😀

beru3nek
15. jan 2013

@lienka19881 : já si říkám, že je mi možná blbě po tý kyselině listový. Musím to vykoumat. včera mi bylo od rána zle a teď začíná, tak to na mě má asi vliv. Ráno jsem si jí zapomněla zobnout

lienka19881
15. jan 2013

@beru3nek myslis ze to moze byt z toho? Mne to vobec nerobi zle, ale je pravda ze kazda mame iny organizmus, tak neviem... Tak si skus jeden den nedat vobec a uvidis co to spravi 🙂

beru3nek
15. jan 2013

@lienka19881 : asi budu dělat pokusy. Zítra dám zase ráno a uvidím jak mě bude 🙂
tak dobrou, jsem nějáká hotová. To těhu nám dává, co 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre