Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
21. jan 2013

@beru3nek zasa mal teplotu chudacik? Uz by mu to mohlo skoncit... Tak to si mala teda dneska pekny budicek 🙂 inak nechces si tu dat ze cakas mimi? 🙂

beru3nek
21. jan 2013

@lienka19881 : ona chodí na koně i švagrová a těm to chceme říct až na tý oslavě, tak aby mě předčasně nevyhmátla. To bych nerada 😉 No už mě to taky nebaví, to jeho marodění. Hlavně ta nuda doma. CO Ivka vůbec, chodí asi na druhou diskuzi, ne

beru3nek
21. jan 2013

@kacicka30 : tak bych udělala nedřív 1.2. 😉

kacicka30
21. jan 2013

@beru3nek ...ale to by som uz mala mat krami 😝

beru3nek
21. jan 2013

@kacicka30 : aspon den po vynechání a když to dostaneš, tak už nemusíš testovat ....

lienka19881
21. jan 2013

@beru3nek jaj tak preto 🙂 no to ti verim, uz aby bol zdravy... No neviem co je s ivkou, nemyslim si ze by sa nam vobec neozvala.... Mozno nema cas alebo co... Skusim jej napisat 🙂

lienka19881
21. jan 2013

@ivanaliana cicuuuus kde sa nam flakas? 🙂

kacicka30
21. jan 2013

@beru3nek praveze ja nie...lebo mam trombofoliu to je husta krv a preto som potracala....a ked to zistili tak vrvel doktor ze budem musiet hned na zacitku picaht injekcie do brucha,,a sranda bola ta co som 2 krat bola tehu..po tyzdni meskania mi prisli krami normalne...

ivanaliana
21. jan 2013

@lienka19881 @beru3nek...ahojte baby...tu som a zijem😀Nebojte nepodvadzam vas na inom fore...len som nebola par dni na MK.Priatel bol doma a stale okupoval PC...tak som tu nechodila a cez mobil chodievam nerada.Ako sa mate?.Beru tebe gratulujem k piatkovemu vysledku.Vidis,ze bolo vsetko ok 🙂 Ja som sa dnes dozvedela super novinku.Bola som na obet s kamoskou a obe sme sa naraz priznali,ze sme tehotne 😀 Boze take sme strasne stastne,ze sme naraz.Aj ona mala depku z toho,ze bude tehulkovat a potom kocikovat sama.

lienka19881
21. jan 2013

@ivanaliana 😀 no vidis ako ti bude super 🙂 to ja asi ziadnu tehulku v mojom okoli momentalne nenajdem... Nevadi, mozno sa nejaka objavi 🙂 inak nove nie je nic, vsetko po starom... Ja idem o tyzden v utorok na krv ale neviem ci aj vystrenie alebo len krv... Ale skor asi len krv, lebo povedal ze tyzden po krvi budem mat prvu tehu poradnu 🙂 no a ty ako a tvoje tehu priznaky? 🙂 este ti byva zle?

ivanaliana
21. jan 2013

@lienka19881 tak fajn teda🙂Ja este presne 3 tyzdnedo poradne.Kamoska uz mala aj tehu knizku...tak som ju dnes studovala...ona je uz 14tt.No mne je celkom fajn...len vecer stale ta grcka sa mi sem tam nabera...inak vsetko v pohode.A ty stale nic?...podla mna uz ani nic nebudes mat🙂

lienka19881
21. jan 2013

@ivanaliana ja stale negckam... Mne byva zle jedine vtedy, ked som strasne hladna... Vtedy to je ze dovi 😀 normalne som si musela dat balik piskotov k posteli, keby na mna ahodou prisiel v noci hlad 😀 jeeeezis aj ja uz chcem tehu knizkuuu 🙂

ivanaliana
21. jan 2013

@lienka19881 vies ako som aj ja zavidela 😀 😀 😀 ...a este tam mala aj sono prilozene....Booooze ja sa uz neviem dockat

lienka19881
21. jan 2013

@ivanaliana viem si predstavit, aj ja tak zavidim 😀 joooj nech uz mame za sebou aspon prvy trimester 🙂

ivanaliana
21. jan 2013

@lienka19881 no ved to 😀

lienka19881
21. jan 2013

@ivanaliana kukala som ze prvy trimester konci v 13tt,takze uz len par tyzdnov 🙂

beru3nek
21. jan 2013

@kacicka30 : jo takhle ty to máš, tak to bych zkusila testnout 29 nebo 30 a začít si píchat ,ať to dobře dopadne

@ivanaliana :už jsme si říkali, co je s tebou. Tak s kámoškou paráda, společný kočárkování a kámoška s prckem je značka ideální. Já sice těhu knížku už mám, ale radši bych fotečku z UZ, než knížku

tak já jdu za prcek, má zase horečku 😝

ivanaliana
21. jan 2013

@lienka19881 iba mesiac 😀

ivanaliana
21. jan 2013

@beru3nek @lienka19881...ospravedlnujem sa za obed s t 😀 😀 😀 Som si to len teraz vsimla 😀

ivanaliana
21. jan 2013

@beru3nek to fakt uz mas?...u nas sa dava ku koncu prveho trimestra.Asi je to individualne.A ty sa ako mas...co dake priznaky?Inak videli ste uz toto video?http://najmama.aktuality.sk/clanok/232190/super...
@lienka19881

kacicka30
21. jan 2013

@beru3nek .....vsak sa ozvem pocas testovania neboj🙂ňa tebe drzim palceky abyy vsetko bolo len dobre🙂

lienka19881
21. jan 2013

@ivanaliana v pohode 😀 no sak to ubehne aninebudes vediet ako, ved uz je mesiac od vianoc 🙂
@beru3nek tebe uz dal knizku? Mne povedal ze az potom na prvej poradni...

beru3nek
22. jan 2013

čau holky,
mě asi omejou, máme s prckem asi chřipajznu. On 39 já 38, kašel rýma. Jsem si vzala paralen a snad to bude ok. Mám strach o mimi... To mě ráno ještě malej skočil na bčicho, no den blbec..Navíc muž celý den v práci, tak to bylo teda krušný. Přišla našt. mamka asi na dvě hodiny a vyvečnila a na chvíli se postarala. Jen nevím, co můžu na rýmu... Takhle ani neusnu s plným nosem
@lienka19881 : jo mě dali už knížku a vyplnit si jí mám sama, síla co.
@ivanaliana : mě je dneska hrozně, ale z chřipky. Jinak mám nevolnosti občas, ale blila jsem jen dneska a to asi z kašle ,ale byl to děs 😝

kacicka30
22. jan 2013

@beru3nek ,,,,fu to nevem paralen pomzes,,,ale skor k doktorovy a on poradi

lienka19881
22. jan 2013

@beru3nek och moja tak to ti teda vobec nezavidim... Chuda moje... To si mala dnes ozaj hrozny den... Kvapky do nosa sa v tehu nemozu? Keby si v lekarni povedala ze si tehu, mozno by ti dali nejake, ktore tehotne mozu... No dufam ze ti bude zajtra lepsie... Urcite ma informuj ako sa citis... Vela sil prajem

beru3nek
22. jan 2013

@lienka19881: díky, jdu na kutě. Vyštrachala jsem nějáký dětský nasivin, tak si dám ten a zítra do lékárny. My jsme fakt klikaři na ty nemoci poslední dobou, tak dobrou

ivanaliana
23. jan 2013

@beru3nek ja ti mozem poradit,ze co mne dala ked som bola minule chora.Na uvolnenie nosa mi dala QUIXX ...je to na baze morskej vody a to mozes a tabletky SINUPRET...a vela ,vela vitaminikov treba papat.Tak prajem teda skore uzdravenie moja.Drz sa

lienka19881
23. jan 2013

@beru3nek ahoj beru..Tak ako ti dnes je?
@ivanaliana babule bolia vas este prsia? Mna dnes z nicoho nic prestali boliet... Tak dufam ze to neznamena nic zle...

ivanaliana
23. jan 2013

@lienka19881 ahoj...mna bolia len na dotyk...normalne chodievam aj bez podprsenky a v pohode.Raz ma bolia a raz nie.Podla mna je to ok 😉

lienka19881
23. jan 2013

@ivanaliana no mna uz prave ani na ten dotyk nie... ☹ no uvidim, v utorok idem na krv tak to poviem dr.... Ale snad mas pravdu... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre