Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

ivussska
1. aug 2011

@domkalaky ahojky, jsi tu? už si uklidila metlu 😀

domkalaky
1. aug 2011

@ivussska ahojcek, uz som, pred pol hodinkou som skoncila a predstav si , ze doslo nachvilu slniecko aj k nam, tak dakujem 😵 aspon som pokosila 🙂

ivussska
1. aug 2011

@domkalaky a představ si, že u nás hned co jsem vytáhla prádlo z pračky začlo pršet 😠 ale teď už zas svítí sluníčko 😎 sice málo, ale svítí. Francouzáky se povedly i manža si pochutnal, byla jsem se vyvětrat na chvilinku s pesanem, sice v dešti, ale člověk aspoň není pořád doma.

domkalaky
1. aug 2011

@ivussska tak si mala rusne poobedie 🙂 to som rada, ze ste si pochutnali 😉 ja som tiez prevetrala psika,ale po zahrade,alebo skor ona ma nahanala,kvoli kosacke 😀 fuu,aj by som uz sla spat,ale zas som tu nalepena 😀

ivussska
1. aug 2011

@domkalaky já jsem dnes taky nějaká unavená 😔 zítra nebo ve středu bereme pesana na výlet na safari do Dvora Králové, tak se aspoň někam podíváme. Máme s manžou dovču a je tak špatné počasí, tak absolvujem aspoň ty výlety. Ty máš taky dovču?

lucka_220809
1. aug 2011

dievcata, vidim,ze si tu pisete, tak plesnem otazku rovno do tohto fora... len pre aj iny nazor, aby som mala 🙂
Tento cyklus sa mi oskorila ovu - bezne mavam tak 14-15 den a teraz som mala na 12 DC.. Vacsinou uz dopredu nerobim tehu testy, az v den ms, ktora nakoniec aj tak pride skor ako stihnem testnut :-P potvora... Ale chcem sa opytat, mavam pravidelne cykly -28 dnove..ale teraz, ked bola skorsia ovu, tak by som cakala aj ms skor.. nemyslite? t.j. napriek tomu, ze som zajtra 23DC, som uz 12DPO... kedy by ste ocakavali ms? (bo bezne ta druha faza cyklu byva stabilnejsia vraj...ja ju mavam tych 14 dni).. mate niektora skusenost?

domkalaky
1. aug 2011

@ivussska jeej to mate super...aj ja by som sa niekde potulala 🙂 no ja nemam dovolenku, ja este studujem na VS a momentalne mam prazdniny,no a len brigady mam 🙂 no a som sama so psikom, tak uz sa neviem dockat kedy dojde drahy,no a konecne potom mozme aj snazilkovat 😅 😵

terioza1
1. aug 2011

@timmka No tak parada, gratuluju k duchovi a doufam, ze aj u tebe bude silit... ja si u toho myho ducha myslela, ze se to jen rozpilo a je tam naznak toho, kde by to bejt melo... tak jsem nelenila a kupovala dal a dal.... a vysledek je posledni test... moc gratuluju 🙂

ivussska
1. aug 2011

@domkalaky aha, tak to ti závidím prázdniny 🙂 A co studuješ? Já tak někdy lituju, že jsem ze střední nešla dál, ale pak zas když vidím, že vydělávám peníze už 5 let a to bych vlastně teď vejšku končila, tak sem zas ráda že jsem v práci.

domkalaky
1. aug 2011

@ivussska no presne toto aj mna hneva,tak aspon brigadkami si nejako dopomaham,studujem jednoodborovu filozofiu...aj ja som sa tesila, ze posledne prazdniny, no a leto nikde 😠 a bavi ta robota co robis? 🙂

ivussska
1. aug 2011

@domkalaky no baví i nebaví, pracuji jako mzdová účetní v soukromé společnosti, která bohužel v březnu změnila majitele. Když tam byl předchozí majitel, bylo vše dobré, ale nový majitel je hooodně movitý pán, má spoustu firem a nechal firmu, ve které pracuji já sfúzovat s jinou jeho firmou a tak teď momentálně netuším zda o práci přijdu nebo ne ☹ No tak mám také starosti a byla by to pěkná souhra náhod, kdybych otěhotněla tak bych nad tím vyzrála 😉 , ale bohužel tělu neporučím, tak uvídím jak to bude dál všechno...

domkalaky
1. aug 2011

@ivussska no je mozne, ze ked si sa malo sustredila na mimino, tak zrovna sa to mohlo podarit a ja ti to velmi prajem 😉 hlavne mi hned daj vediet,ked budes mat nieco nove...zvedava som 😅 ....no s tou pracou to je ozaj biedne asi vsade...a dnes ti uz ani titul nepomoze, skor tie znamosti 😠

zuzkag2
1. aug 2011

@labanka no ja mam jednoznacne taky pocit, ze ma ms boli cim dalej tym viac🙂 ale tak, ja som vysadila HAK, tak preto som o nej dovtedy nevedela. teraz je to brutalita najvacsia, a hlavne ked nechcem aby prisla 😀 a este k tomu vsetkemu mam podla indicii bolestivu ovu..ale kedze som si ju nikdy nesledovala nejak moc, tak neviem isto,a hlavne neviem kedy to zacne boliet, ci uz je po ovu alebo priamo ovu...tak som si kupila dnes ovu testiky, a skusim si to odsledovat, kedy mi to je najvac zle. Inak ked sa tak na to pozriem z globalu, tak vlastne takmer cely mesiac pistim, ze ma nieco boli, no co je toto za zivot 😀 sa mi priatel "smeje", ze som sa nechala dobrovolne nahovorit na tyranie 😝

ivussska
1. aug 2011

@domkalaky určitě ti dám vědět 🙂 V neděli nebo v pondělí čekám ms tak uvidime 😕 nechci zbytečně dopředu testovat, protože už tolikrát jsem to obrečela - měla jsem asi vsugerované příznaky a byla jsem natěšená a nic. Teď nic necítím, nebolí mě ani břicho ani prsa, ale říkám si, že ikdybych byla těhu tak to tak brzy pociťovat nemusím 😒 nebo se tím spíš uklidňuji 😅 No a té práce je opravdu asi všude málo 😠 Teď jsem sice pozvaná na pohovor do spořitelny, ale nic si od toho neslibuji, protože známí mají vždy přednost a to já nejsem ☹

zuzkag2
1. aug 2011

@domkalaky Domi, ani ja som nebola este u lekara, a ovu sledujem len preto, ze pravdepodobne som jedna z tych, co maju bolestivu ovu. Ja som vysadila HAK, a mne je po vysadeni vseobecne na figu, tak som sa rozhodla si tento mesiac odsledovat ovu testikmi, nech viem, ci ma to vlastne boli ovulka. A potom pojdem k lekarovi, lebo mame aj v rodine choru stitnu zlazu a tak...tak len take nejake vseobecne vysetrenia spravim, nech si potom nevycitam, ked sa budem musiet dlhsie liecit pre nieco, ze som nesla skor. A psychicky...no na jednej strane to beriem v pohodke, ved mame cas, ale na druhej strane, ked mi je tak zle pocas ovu, alebo dostanem ms, a mam brutalne bolesti ( dva mesiace po sebe ma chceli kolegyne zaviest na pohotovost )... tak vtedy je mi to luto, ze ci to vsetko stoji za to trapenie, a stale nic. Ale vzdy ked ma prestane boliet pri ms brusko to vsetko hodim za hlavu a tesim sa na dalsie snazilkovanie .-) takze tak...som sa rozpisala trosku 😀

domkalaky
1. aug 2011

@ivussska no ja som mala pred touto mrskou priznakov az az 😀 takze ja som si to vsugerovala a podla mna dobre robis, ze nechces testovat skor a mas pravdu aj s tymi priznakmi 😉 takze len klud a odhanat mrsku 🙂 budem drzat palce aj na pohovore, nech sa ti podari,ale teraz si este uzivaj dovolenku 🙂 idem ja pomaly do sprchy a buvat..zajtra mam behacky, ale poobede som tu, tak ta zas trosku pootravujem 😀 😀 pekny zvysok vecera, papa 😉

ivussska
1. aug 2011

@domkalaky papa, zítra tě tu budu čekat
😉

domkalaky
1. aug 2011

@zuzkag2 ahoj zuzi, no teda to som netusila, ze mas taku ovu ☹ , uufff, no to ti teda nezavidim.Dobre, ze beries svoj stav zodpovedne, ja som tiez bola na stitnej zlaze a v mojom pripade nastastie ziadny problem, tak ti drzim palce , nech mas vsetko v poriadku 🙂 . a s tou psychikou som na tom podobne, tiez sa nenormalne tesim zo snazilkovania(nemyslim,len pocas ovu,ale vseobecne, lebo pri tom nikdy nemyslim, ci sa to uz podarilo-skor az po snazilkovani dufam 😅 )..ked ma dojst mrska , tak som na nervy a citim same priznaky tehu,ale som si povedal, ze teraz vypnem a nebudem mysliet vobec na mimi a uvidime, ci to vypali 🙂 ...ja idem teraz do sprchy a hajat,ale zajtra tu budem, ked budes xciet napis mi 🙂 . a drz sa, nech ta tie hnusne bolestive stavy obchadzaju...dobru noc 😉

niveagirl
2. aug 2011

@domkalaky ako tak čítam tvoje príspevky, to akoby som seba čítala 😀 sugerovanie, nervozita týždeň pred ms ...
aj ten Femibion beriem iba necelý mesiac.. 😀 Ale asi máš pravdu, nemali by sme sa až tak veľmi sledovať tým je to horšie a väčšie sklamanie. Predtým ked som chcela aby mrška došla tak nič, a teraz ked chcem aby nedošla tak just príde..špina jedna. Včera som sa ešte chcela vrátiť na koník, no ale ja som bola taká vygumovaná, že sa mi nechcelo nič len ležať.. a to som si aj pospala a poobede som sa už nedostala k počítaču , lebo drahý sa tiež pred počítačom zvykol odreagovať. @zuzkag2 neboj niesi sama s bolesťami.. mne keď príde ms bolí ma celý človek brucho, kríže, nohy mám ťažké a to ani nehovorím migrénu pred, alebo po ms. aj to je pravda, že ja som nikdy nebrala HAK takže premna tieto "stavy" nie sú nejak výnimočne novinkami 🙂 A tiež sa mi priateľ niekedy smeje, vraj som niekedy hotová starena 😀 😀 😀 Ale ono to trvá len pár dní... akože počas ovulácie mávam aj ja mierne bolesti ale až také aké si opísala ty.. 😢 Lekár ti čo povedal prečo máš také bolesti počas ovu? Lebo dúfam, že si mu to spomenula..

labanka
2. aug 2011

@zuzkag2 zlata baba !

labanka
2. aug 2011

@zuzkag2 @niveagirl @domkalaky @ivussska @terioza1 tak snazilky moje, snazime sa dalej, ja sa na chvilu od vas odputam, lebo sa ideme snazit na dovolenku 🙂 na Kube nam to nevyslo, snad nam to vyjde v Chorvatsku 🙂 tak dosnazilkovania a dotehulkovania cauky Adka

niveagirl
2. aug 2011

@labanka prajem príjemnú a snažilkovskú dovolenku!!!! a čo ty vieš? možno sa vrátite traja 🙂 a ak nie, tak si aspoň pekne oddýchnete majte sa tam fajn! 😝 😉 Ajoj Sisa

zuzkag2
2. aug 2011

@domkalaky domi, dakujem 🙂 ja uz som vcera isla tiez hajat, tak som ani nestihla odpisat.
tak to ta moc obdivujem, ze si dokazes povedat, ze tento mesiac uz nebudes vobec mysliet na mimi 🙂 myslis ze sa to da? Aj ja by som to tak chcela, nejak sa prestat sledovat. Lebo uz si obcas pripadam ako psycho :-P po ovulke len chodim a rozmyslam...ze co ma tuto picha, ze mi nieco smrdi, ze sa mi mota hlava 😀uz som sa na sebe normalne smiala. Najhorsie je, ze ked som brala HAK, tak som bola cely mesiac 5 rokov v pohode , ziadne naladicky...a zabudla som ake to bolo bez nej...tak som mozno na nervy aj z toho ze neviem co sa so mnou deje a pritom je to asi "uzasny" normalny zensky cyklus .
Ale hlavne je, ze nas bavi snazilkovanie, a ten nacvik na snazilkovanie 🙂

zuzkag2
2. aug 2011

@labanka Adi, krasnu dovolenku, oddychni si hlavne a nacerpaj novu energiu...vela slniecka a prijemne snazilkovanie 😉

zuzkag2
2. aug 2011

@niveagirl Siska...no je mi jasne, ze nas je vela co si pekne odtrpime ms, a ved nastastie vymysleli lieky od bolesti.
O tej bolestivej ovu som hovorila lekarovi, a na zaklade tohto nasho posledneho rozhovoru som sa aj rozhodla ze ho zmenim. Pretoze mi na to povedal len, ze je to v poriadku,a ze si mam zvyknut. Tak si zvykam😀 Ale pravda je, ze z mesiaca na mesiac to zvladam lepsie a lepsie. Prvy mesiac som si nevedela ani sadnut, ale teraz je to uz lepsie. Uz viem, ze si musim trochu upravit vtedy stravu, ze nemam jest ziadnu cokoladu( co je ako za trest 😀 ), ze nemam pit kavu...a tak.
Inak, na tu bolestivu ovu, a aj PMS som zacala brat pupalku ( ak si teraz presne spominam na nazov) a je to celkom dobre, asi to zabera.

labanka
2. aug 2011

@zuzkag2 aj Alechemilku pij zlatko

zuzkag2
2. aug 2011

@labanka jaj...no to je to co vzdy zabudnem v lekarmi, ze si mam kupit. Idem si nastudovat ake to ma zazracne ucinky 🙂 dakujem dakujem 🙂

labanka
2. aug 2011

@zuzkag2 nedakuje sa 🙂 nech pomoze !

niveagirl
2. aug 2011

@zuzkag2 No tak dúfajme, že ťa to po čase bude bolieť menej a menej..asi to fakt prežívaš trocha intenzívnejšie kôli tomu, že si predtým brala HAK. A teraz keď si ho vysadila, si budeš musiť trocha zvyknúť... 😒 Tak kávu mi ani nespomínaj, milujem kávu ( nie silnú ani nepijem z nej veľa denne 2 ) nejak by som si ani nevedela predstaviť, že by som deň bola bez kávy 😀 Lenže teraz, keď mám ms tak mi káva len pridáva na intenzite ms 😒 A inak k tomu vsugerovaniu: Ja som si minule dokonca kúpila bezkofeínovú kávu, lebo čo ak sa mi podarilo otehotnieť počas ovu, a tak som nepila kávu, iba bez kofeínu až dovtedy kým mi nedošla ms.. 😀 😀 A pred 2 mesiacmi sa mi stalo, že som tiež cítila akoby sa mi točila hlava...a to najlepšie na záver.. pred očakávanou ms som cítila pachy, čudné chute a dokonca som si vsugerovala aj to, že mi treba vracať.. a aj som vracala.. hoci ma žalúdok nebolel.. 😀 😀 😀 😀 Takže asi máte pravdu s tou psichykou. A áno máš pravdu, ono to je ľahké " nechcieť" myslieť na mimi, ale .... je tam to ale.. 🙂 No uvidíme ja som si na dnes dala program: Umyť okná, vyleštit celý byt...príde vo štvrtok svokra so švagrinou z Strassebourgu tak chcem aby sa byt ligotal 🙂 A možno sa mi ani myšlienky nebudú tvoriť okolo mimi...uvídíme 🙂

zuzkag2
2. aug 2011

@labanka Adi, tak dakujem za radu a za liecik nedakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre