Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
7. jan 2010

xenka:já jsem zustala taky čučet jak péro..jsem potom ani ten test nemohla udržet jak se mi klepali ruce a kolena 😅 😝
tak aspon někdo se bude těšit 😅

víš ..tady doma se nějak radost nesdílí.a ta nálada přešla i na mě.včera mě matka tak usadila když jsem doběhla s testem tak jsem se usmívala od ucha k uchu.radost veliká a šok...a ona mi řekla že jsem ji zkazila chut k jídlu a že se mám jít léčit že nejsem normální,.a šla si na to zapálit!!přítel ten to vlastně ví jen přes telefon.s tím jsem to ani neměla čas ještě probírat a společně se radovat.matka dnes kolem mě chodí jak kdyby se nic neudálo dělá že nic,prý at laskavě o tom nemluvím.že je to brzy a že nemáme kde bydlet.to má sice pravdu ale já to přece nehodlám porodit za dva měsíce no ne?? 🙄 ..věřím a doufám v to že nám výjde hypotéka a pujdem bydlet do svého!!musí! 😅

xenka a jak píšeš.moc bych si přála už mít krásný klidný život 🙂 a děkuji.
jaj...co to asi tak bude na co se ten můj zmohl 😀

xenka:tak držím pěsti..bylo by super kdyby si byla i ty..by jsme to prožívali zase zároven... 😵 hele..ale třeba budeš..my zároven vždy ms 😅 ted nám nedorazí. 😉

xena1
7. jan 2010

mirka,asi ta ten tvoj prekvapka,ale najprv ho ty prekvapkas miminkom...

och moja..som 25DC a 10DPO a uz citim brucho a krize.....takze ja si este pockam...

mscat
7. jan 2010

xenka: 😵

xenka no kéž by ti to taky vyšlo.mě bolelo to břicho od kdy že?10DPO? 😝 a byla jsem si jistá že dojde ms stopro.zítra by měla neměla dojít.tak budu mít strach. 😝

xenka:držím pěsti moc!

andy2306
7. jan 2010

mscat-moc moc moc gratulu a moc moc moc ti přeju,aby bylo vše v naprostém pořádku 😉 těhu nevolnosti začínají tak v 6-8 týdnu,tak se třeba ještě dočkáš,ale přeju ti,aby ne.jsem si jich užila taky dost,ty při malém taky.
a co ti tvůj na to řekl přes telefon že jsi asi těhotná?
to od tvojí mamky neni vůbec hezké-chová se k tobě jak kdybys ani nebyla její dcera.však do té doby už snad budete bydlet ne?minimálně opět v pronájmu,kdyby vám hypotéku nebo úvěr nechtěli dát.myslím na tebe,užívej si to a nenech si nikým a ničím kazit radost s těhotenství.možná už jsi těhotná naposledy,tak si to užívej.ty jo-je to fakt zázrak při tvých problémech.přeju ti to hrozně moc a mám ztoho upřímně velkou radost.tak vidíš-to je aspon dárek k vánocům,co?i když opožděný,tak to budete mit kdy termín-v záři že?předbíhám-vím.a co dr-kdy půjdeš?opatruj se ted moc moc moc.

jane86
7. jan 2010

mskat amdy má pravdu. já jsem si myslela, že mi bude OK. a teď začínám 8 týden a zvracím a zvracím už od neděle. 😀
Musíme si přece to těhotenství užít, ne? 😀 😀 😀

mscat
7. jan 2010

andy:moc děkuji 😵 jojo je to zázrak při těch mých diagnozách 😅 😝 však jsem s tím fakt nepočítala...ale druhá ovulka..na prd dlouhý cyklus..ale zázrak se stal hned při druhé ovu..a vlastně byl pouze jeden jediný sexík a to v den ovu 🙂 holky zázrak.já tomu jinak říkat ani nebudu snad 😅 a to jsem přece před vánocema viděla dva čápy uplně z blízka 😵 fakt tý brdo.. 😵 😀

já už si ani nepamatuji kdy mě přesně začlo být špatně při malém..ale s jistotou vím,že mě trápila od začátku strašně moc zácpa.to bylo hrozné 😝 🙄 ..ale po porodu se mi to tak spravilo,jak jsem to ještě nikdy tak pravidelné neměla v životě 😀
ale vím jinak že mě špatně bylo téměř furt.ne jenom do třetího měsíce. 😝 ale ted pocituji že to bude jiné asi teda vážně.při malém jsem už dávno létala pořád na záchod čůrat...ted skoro vůbec.spíš se mi třeba zatočí hlava nebo mám hodně hlad.a taky mě bolí hlava a trošku prsa.a už dnes na mě padla i velká únava 😅
ale jinak se cítím dobře.ale to přijde 😝 🙂

andy:můj ?..tak ono je to takové na prd přes telefon.s jistotou jsem mu to řekla až dnes tak říká že je rád ale najevo mi to asi dá až přijede 🙂 :
ale myslím že tato sms hovoří za vše: 😵 :Miluju vás!Všechny 3!Všechno bude OK a budeme se mít nádherně,uvidíš!To mi napsal potom,co jsem mu brečela do telefonu že se jako nemám s kým ani podělit o radost..že jsem matce už ani dnešní testík neukázala.že mě řekla at se jdu léčit a podobně.byl dost zklamaný z toho teda.protože mou matku má rád..bo měl 😅 🙄

jojo matka se chová jak deb..il.chodí kolem mě jak kolem mrtvolky.dělá jakože jsem ji nic neřekla.ona totiž nevěděla že se snažíme to nikdo nevěděl.jen vy a my dva 🙂 ona si jen myslela že chodím k dr abych měla v pořádku ms a tak podobně.
vůbec neměla o ničem tušení možná ju to i zarazilo nevím.vubec jsme o tom spolu už nemluvili.n emá zájem.já ji ani nebudu teda informovat fakt o ničem.kdy pujdu k dr co řekl dr a tak podobně.fakt vůbec mě to nezajímá když se nezeptá nepovím nic.a však ani to dítě nemusí vidět to je mi taky u řiti.

je pravda že s bydlením to máme ted na prd ale budem se snad snažit něco sehnat ne.a co nejdřív to půjde.nejlépe hned v únoru už.takže já věřím že se nám to vše podaří!!
a dodělám ještě řidičák než porodím 🙂 na ten se teda chystám až bude tepleji 😅

andy ano vážně zázrak 😵
a jojo termín v září asi ke konci někdy..nevím jak mi to dr vypočítá..jelikož jem otěhotněla až na 40DC.
řeknu mu datum otěhotnění..jej jaké pěkné 25.12 vánoční mimišek 😵 😀
a uvidíme co poví. 🙂 určitě bude mít radost..že se to takto samo podařilo..protože co jsem tam vlastně byla naposled tak se chudák škrábal na čele že mu ze mě vrásky přibily 😅 😀
k dr si zavolám zítra hned po tom co si udělám další testík 🙂

jane86
7. jan 2010

mscat a proč maminka tak zareagovala?

mscat
7. jan 2010

jane:jinak vím že se to počítá od prvního dne poslední ms..ale jsem se dočetla na merenibt.že vlastně se to tak hlavně bere když žena otěhotnění v půlce cyklu.
já vlastně tím pádem..budu mít mladší plod.o dost podle jejich výpočtů.měla jsem to tak i při malém.
ted jsem otěhotněla na 40Dc..což je velký rozdíl.takže ted nejsem ve 4tt jak by to mělo být ale asi jen 13 dnů prostě má plod. 😅 nevím jak si to mám zaznačit.asi to bude počítat od oplodnění. 😕

chtěla jsem si to už zaznačit 😅 ale nevím tož co tam mám napsat. 😅

jane:juj tak užívej já si ještě na to snad počkám 😀

xena1
7. jan 2010

mirka,poplakala som si pri sms tvojho mm,,,dojemne,fakt...

andy2306
7. jan 2010

mscat-mám tě moc ráda a jsem ráda,že jsi štastná beruško.
z mamky si nic nedělej-ona se asi jen lekla,že čekáte další a bydlíte u ní,jak to bude,když by se vám nepovedlo něcon ajít.neboj se..ono to tak horké nebude jak to ted s ní vypadá.dle toho co o vás a tvojí rodině vím,co jsi mi psala-tak to má mamina hodně těžké.....věř,že bude líp.uvidíš...
to ti tvůj poslal nádhernou sms...krásné!!!!!!!tě bude hýčkat na rukách,až dorazí.škoda že nemůžete ted být spolu a víc.a on tak pořád bude málo doma?to budeš mít těžké sama s mimi a malým...ale zvládneš to,uvidíš.hlanvě vám přeju at jste zdraví.
krásné datum-25.12-fakt.já se zas u haničky 23.12 dozvěděla,že je holčička a že ji vyloučili vývojové vady /měla jsem blbý tripl test).a u terezky jsem se 18.12 loni dozvěděla,že je holčička-také dárečky pro mě to byli taky,jsem si holky moc moc přála. 🙂
ty řidičák jsi odložila?to ani nevím...a jakto?kvůli těm starostem co ted máte asi co?neměla bys čas na to.l
a kdy půjdeš k tomu doktorovi?jo-vlastně po dalším testíků-už to čtu.

cambina
7. jan 2010

no né...téda...co to tu čtu....to jsou mi nóóóvinky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mscat
7. jan 2010

cambi 😵 😵 😵 😵 ahoooj 🙂

jane:nevím..asi právě proto že zatím nemáme své bydlení.asi jen proto.ale zas na jednu stranu může být ráda že mám takového přítele...který se o nás postará a má nás rád.když jsem čekala malého tak jsem byla sama a těhotná bez vyučení navíc než jsem si to samozřejmě dodělala do měsíce 🙂 nezustanu přece sama s dětma na krku a bez bydlení! 🙂

xenka:ty snad budeš těhu 😵 😀 ale napsal to vážně hezky...děkuji 🙂 když to tak vezmeš..tak má teda pouhých 24 let..je s námi od jeho 22..a malého naprosto bezmezně miluje. 😵 a doufám že mu to vydrží a doufám taky a mám obavy..aby náhodou nepocítil větší lásku potom k vlastímu 😅 😕 to říkal že nejsem normální že nee..tak snad ne.

anieanne
7. jan 2010

mscat:
Ono to mamku určitě přejde, uvidíš. Já když jsem to té své řekla, tak na to reagovala všelijak, jen ne radostně. Tak jsme ji nechali, před ní o tom nemluvili, a včera mi povídá, že koukala na tááákhle malinký tričko a že bylo krásný. Úplně jí svítily očka. Musí si to přebrat, dej jí čas a bude to dobré.

andy2306
7. jan 2010

mscat-určitě ji to přejde.já myslím,že bude mít rád obě stejně-protože na malého už je zvyklý-zná ho.ono vlastní je vlastní sice,to je pravda.ale tak chlapi to až tak neprožívají jako ženská-ta má vždycky víc radši vlastní jak cizí,co si budem vykládat.věřím,že budete brzy ve svém a spokojení-ve čtyřech.
a aniane-proč mamka neměla radost,když už jsi přece vdaná paní? 😉 ta moje měla radost u obou a prožívala to se mnou.první těhu s haničkou jsem ještě u ní bydlela,než jsem se odstěhovala k manželovým rodičům-a vařila mi,vychystávala,když mi bylo zle.....ráda na to vzpomínám. 😉

mscat
7. jan 2010

anieanne:jj ...ale tak mamka ví jakou práci mám s malým že je to velký chuligoš už 😅 a že lukáš je furt pryč..tak asi možná i proto..že mi to dá zabrat no.ale tak co se dá dělat.nebudu jediná mamina tak.našu mamku to nechytne..noo možná s tím rostoucím bříškem potom už jo a možná bude i vyzvídat co čekáme..ale nic nepovím 😀 😝
uvidíme.už se mnou ted komunikovala došla za nama do pokoje.ale zatím neví že je to asi jisté 😅 nic jsem neříkala.o testu nebo tak.akorát ráno se ptala kam tak brzy jedu.jsem ji řekla že jedu no.. 🙂

andy:snad 😅
ne ve čtyřech..ale v šesti 😀 ještě králíček a kočička..takže já se starám ještě o zvěřinec. 😀
doufám že bude mít rád obě stejně..snad ano no 😅

cambina
7. jan 2010

mscat...to je úžasné 😵

andy2306
7. jan 2010

mscat-zvládneš to.já jsem s dětma taky pořád sama.sice chodí domů každý den (ještě aby ne),ale chodí až po šesté,po sedmé,kdy je téměř celý den za náma-a už nemá s čím pomoct.a přece se to zvládnout dá-a i v pohodě řekla bych.naši jsme si svůj systém,režím-a všechno jde.s chlapem je to však jednoduší-ale když neni,tak neni.můj má práci-díky bohu-ale dělá za tři lidi,co je vyhodili-a on tam zůstal sám,tkaže toho má třikrát tolik,ale plat jenom jeden svině 😠 😠 ale ted bylo volno-tak to bylofajn.horší,až zas půjde ve středu do práce-zvyknout si,že tu zas jsme sami.
a malý ti už bude chodit od září do školky,ne?tak to se s miminkem sžijete-uděláte režim-chvilku si od malého odpočineš a pak se na něj budeš těšit odpoledne.bude to o.k......mamka si to v hlavě srovná a bude to babka dvou vnoučátek.a mscat-přiznej se-že už jsi listovala v kalendáři s jménama?teda pokud jsi takový blázen jak já-já už týden před krámama hledala v kalendáři...když už jsemměla podezření.
napiš zítra,co testík-a jestli jsi se obědnala k dr.

mscat
7. jan 2010

cambi:moc děkuji 😵 je to zázrak pouhý zázrak fakt 🙂

jane86
7. jan 2010

mscat neboj maminka se uklidní uvidíš a začne se těšit na další vnoučátko 😉
Aha 40 DC tak to nevím cotam máš napsat 🙂. Stejně si myslím, že MUDR to bude počítat od prvního dne MS tak bych to tam tak napsala a pak to kdyžtak upraíš,ne?
No to zvracení nikomu nepřeju 😀

andy2306
7. jan 2010

jane86-nezávidím ti to.ale po 12 týdnu to přejde.ono ti to ted připadá ještě dlouho,ale tak to uteče,nebojse.někomu je blbě dýl.ale naprosté většině to jinak končí v prvním trimestru ty nevolnosti.vydrží-uplně se do tebe umím vcítit.už jsem ráda,že mám odroděné-a tohle nezažiju už.horší to bylo než celý císař a bolesti po něm.fakt..jsem tu bečívala,deprese...hrozné to bylo.a dva a půl leté dítě za zády-zle od rána do večera.
normálně jsem ani nevěděla,že jsi těhula-tak dodatečně gratuluju.

mscat-ale já jsem tady před vánocema říkala,že na vánoce se dějí zázraky..no vidíš........ZÁZRAK SE STAL 🙂

mscat
7. jan 2010

andy:jména už mám dávno vybrané.už hooodně dávno 😀 takže to vůbec měnit nebudu to nehrozí.můj to jen omručel a nic n a to neřekl. aje mi to fuk..já už to mám jasné teda mám pro kluka dvě a pro holky dvě tak jasné to ještě nemám 😅

andy no vidíš..vždyt on mi akorát začne chodit do školky v září..jej tak super 🙂 akorát se ale budu honit ráno do školky pak uvařit a zase zpět pro něj..tak to taky bude ale sranda určo 😅
jj určitě dám vědět..ale už jsem azse nervozní.zítra kritický den..a dnes celý den pokoj od břicha vůbec mě nebolelo..a ted večer začlo děsně 😖 ☹ ...a hodně bílý výtok...a už mám strach takže půjdu brzy spát at tu nervozitu zaspím.a co nejdřív povalím k dr radši.juj snad to bude dobré..no dnes testík silnější než včera tak doufám že se nic špatného neděje 😖 malý mě dnes jen rozčiluje..teda já se nerozčiluju ale tak zlobí i se sabinou dohromady tak jsem už z nich ko!! 😝 😔

andy:ano i v grafech to jedna tuším son1cka říkala že se na vánoce dějí zázraky když jsem nechtěla věřit že mi dorazila ovulka 🙂
tak se zázrak stal a doufám že se tam ten zázrak taky pevně drží!!

jane86
7. jan 2010

Jojo otěhotněla jsem hned následující cyklus po laparce. Nemohla jsi to vědět, dlouho jsem tu nebyla.
Já doufám, že to přejde ale mojí mamce bylo špatně do 8. měsíce. Tak snad to u mě nebude stejné. Musela jsem kvůli tomu na neschopenku, ikdyž jsem chtěla ještě chvíli v práci vydržet...

xena1
7. jan 2010

mirka.....ja si naozaj pockam.....viem to... 😉 ale vsetko je krajsie ked sa mozem tesit z tvojho tehu...ty si to zasluzis... 😉 a neboj,mne mamka aj teraz preventivne hovori ze aby som nebola hlupa ze este dieta...ale keby prislo,ano prva reakcia by bola ze som si narobila starosti ale potom by sa zblaznila...

andy2306
7. jan 2010

JANĚ-MÁM RADOST.vím,že jsi se taký trápila..... 😉 no nazdar,do osmého měsíce-KATASTROFA.určitě to budeš mít lepší-to se nedědí.mojí mamce nebylo špatně nikdy v těhu.a mě u obou holek.
mscat-věřím,že vše bude o.k.a zázrak se udrží.nazvala jsi to krásně-mimi je fakt zázrak.uvědomuju si to každý den.
no to honění se do školky je docela naprd,ale tak zrovna vyvenčíš miminko.......zmákneš dva v jenom-hodit malého do školky a vyvenčit mimi 🙂 a rok uteče-a už ti to bude sedět na sportáku,chodit-a už to nebude taký kvalt jaks miminkem.podívej,jak mě to utíká-nedávno pozitivní test-a ted sedmiměsíční drobek 🙂 tak se pěkně vyspinkej na zítřek.a neboj...bude to o.k.

andy2306
7. jan 2010

xena-mamka neví,že se snažíte?

jane86
7. jan 2010

holky dyť přece se říká, že ženská zvládne všechno ne??? 😀
andy já mám taky radost a nějakou nevolnost hold musím zvládnout....už jsem nevěřila že se to po té laparce povede...

aktak4444
7. jan 2010

Ahojte....mozem sa vas spytat co to znamena ked mam na 20 DC teplotu 37?....normalne mam DC 28 - 30. dakujem

m.o.n.i.k.a
7. jan 2010

😵 Ahoj holky, tak gratuluji všem novým těhulkám 😵
At všechny nevolnosti co Vás čekají nebo nečekají jsou hned pryč a jen si to užívejte 🙂
Mscat, neboj, pokud to mimi je, tak to zvládneš, vem si, že já byla s malým skoro celé těhu sama, domácnost, školka, ještě on neposeda a to do školky jsem ještě dojížděla, naštěstí autem, ale i tak ráno vstávání, ani jsem se neotočila a už jsem zase pro něj musela a ták a zvládla jsem to. Jak budou děti dvě bude to horší, budem si zvykat na nový režim a učit se nového režimu atd.
Jen hlavně to bydlení, protože to tt sletí jak voda, mě to teda sletělo dost i když mám 2 měsíce do porodu, tak bych chtěla za měsíc a půl rodit pokud to půjde. 😅
Držím pěsti mscat a všem tady 🙂

andy2306
7. jan 2010

jane-jaképak říká se?je to svatosvatá pravda- 🙂 😀 já bych ani nechtěla byt chlap.sice to máme asi mnohdy těžší,je toho na nás víc,ale o to jsme silnější a lepší.já jsem na to dokonce hrdá 😀 😀 můj by nezvládl ráno vstat,stihnout se umyt,namalovat,vyfénovat,převlést děcka,přebalit,nachystat snídani,začít vařit,umyt zem,dat pračku,vysát,poslat mejla-věnovat se děckám,dat je spat.pak se vypravit ven-pooblíkat,zajít do obchodu,vynest nakup do třetího patra,vysléct děcka,vybalit nákup,nachystat jídlo,opět přebalit,opět si hrát-pak koupání,papání,usávání-hygiena.tv...a to jsem nevyjmenovala spoustu jiných čiností,co se musí-umyt wc,koupelku,to prádlo z pračky pověsit atd.... 😀 😀 😀 😀 ten kdyb yto ted četl,tak by se mu aj hlava zatočila. 😀 😀 on jak má udělat dvě věci najednou,takj e v koních.... 😉 však taky už přiznal,že by na mateřskou nešel.ale ono to tady napsané vypadá horší jak ve skutečnosti. 😉 však příroda ví,proč to tak zařídila.že je to na nás ženských.MĚ JEN VŽDYCKY PŘIJDE SMĚŠNÉ,KDYŽ ONI SI MYSLÍ,ŽE JSOU PÁNÍ TVORSTVA... 😀 😀 tak to jen tak na noc taká úvaha...

andy2306
7. jan 2010

jojo mscat-jak píše monika-všechno jde.....a s úsměvem... 😉 já jsem na mateřské spokojená se dvoma dětma víc,než s jedním-a to těch povinností přibylo.je to asi tím,že jsem docela akční člověk....ale i tak já bych nemohla říct,že mateřská je dřina.....mě to baví.a jistě to bude i tebe..a budeš si to užívat a všechno bude fajn.přeju ti to....hezký večer.pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre