Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monaberuska1
25. jan 2010

ahojky holky.dlouho sme tu nebyla nejel mi porad konik ☹porad s emi sekal nevim proc mi to dela 😕

mscat- jejda si to čtu a normálně bulím, sakra 😔 😔 😔 ☹ ☹ to je mi moc líto ☹ opradu moc 😔 😔 ale je dobře jak píšeš že to bylo takhle v začátku, protože čím dýl bylo by to horší ☹ ☹ ☹ a jak už hodně holčin tady psalo když by se mělo udržet udrželo by se , jsi to cítila viď že to není dobré ☹ 😔 😔 jsi to psala že ?,že to cítíš 😔 😔 chjo je mi to tak lito ☹ ☹ ☹ ☹ ja jdu zitra na tu gyndu tak uvidim 😔 😔 😔 drž se , a ted budes mit treba ovulky casteji a s manžou na tom budete pracovat o stošest 😀 😀 😀 😉

monaberuska1
26. jan 2010

holky ja jsme doma z kontroli, 😉

jsem v 6tt a vše je tak jak má být 🙂srdíčko už dr.taky viděla 🙂 😉 za 3 týdny jdu do 1.poradny 🙂 🙂

andy2306
26. jan 2010

monaberuška-moc gratuluju.aspon jedna dobrá zpráva....

mscat-kdepak jsi,jak se máš,co doma,jak to vypadá,jak se cítíš,je to už trošku lepší?

monaberuska1
26. jan 2010

andy 🙂děkuji 🙂taky nevim kde je mscat ☹ chjo ☹ ☹ ☹

andy2306
27. jan 2010

ahoj holky-tady to vázne v poslední době,ale já taky ted nemám čas,pořád je něco.
a navíc mi hanička začíná stávkovat ze školkou.dlouho tam nebyla-byla nemocná a před vánocema byla školka pak zavřená.a vlednu tam taky byla jen pět dnů a zas ted 14 dnů doma,tak si namě asi moc zvykla říkala učitelka,že mě má jen pro sebe-a myslí si,že i ve školce učitelka je tam jen pro ni.že fnuká,že chce mě nebo tatínka-a spat nechce jit,i když stejně hned usne.tak jsme udělali kompromis,že už tam spávat nebude,že ji vyzvednu ve dvanáct hodin po obědě...ale volal mi můj,že jak ji ráno vedl,tak mu bečela v šatně.hodně dětí zkouší před rodičema a zavřu se za nima dveře a děcko si hraje a chová se jako by nic.......a je tam rádo.tak doufám,že to bude i náš případ.do školky vplula jak kdyby tam byla vždycky a najednou po čtyřech měsíccíh tohle....cambi nebo monky1-co máte děti ve školce,stalo se vám to někdy?že by najednou dítě stávkovalo?když bylo dlouho doma a pak zas šlo?

mscat-jakpak je,ozvi se?
korenka-xeni,soni,jak je?xeni a byli jste tam toho 21.1 nebo kdy to mělo proběhnout?

m.o.n.i.k.a
27. jan 2010

mscat ahoj , myslím na Tebe kočko. Snad Ti je už lépe a užíváš si s malým tedka hezké chvilky 🙂 Jak se Ti daří?

mscat
27. jan 2010

ahojte
Moni..díky.
nic moc mi je. 😔 a daří se taky na prd.už čtvrtou noc se mi zdává že potrácím...pokaždé jiný sen..aly vždy v něm potratím...to časem přejde.jen sem tak nebudu chodit.pa 😔

andy2306
27. jan 2010

mscat-nevadí-na icq se potkáme 😉 jsem tam,když budeš potřebovat. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monaberuska1
27. jan 2010

mscat- zlatí , ono jak je to čerstvý ☹ tak se ti o tom aji zdá, ale zkus myslet te´d víc na svýho broučka kterýho máš doma 😉 🙂 já věřím že při druhém snažení se to zadaří na jedničku vše 😉 🙂 vím , že jsi smutná a že se vlastně neznáme jen takhle psaný ale věř to že tě vidět tak prvně tě obejmu apak tě vytáhnu nikam kde na to nebudeš myslet a věř tomu že by jsme to rozjeli fest 😀 😀 😀 😀 držím ti pěstičky juj??? 😉 🙂

andy2306
28. jan 2010

mscat-a my to k sobě nemáme daleko,když jsemu mých rodičů....to by šlo...co?no rozjet fest jak píše monička to bysme asi nemohli-já jako kojící zodpovědná matka-ale jinak by to šlo 😉 😉
jinač terezce se vrátil kašel,tak jsem došli od doktorky,nemá to nikdy sedlé,ale ven nesmíme.tak se budem holt nudit doma no.hanička chodí ze školky po obědě-a je spokjená,že tam nemusí spat..a hezky si dopoledne tam hraje.a my tu nejsme až do tří sami,tak je to ted lepší.zase tu napadla hromada sněhu-to už je tak otravné.včera jsme mrzli dvě hodiny na kopci-bobovala s kámoškou,ale to se nehodí.už mě to unavuje,tahat furt do kopce kočár a ve sněhu.

kdepak jste-soni,xeni,korenka-fly,cambi?co s vámi je?cambi-takže škola vybraná?a která?ta co je o pár metrů dál? 😀

mscat
28. jan 2010

ahojte

mona:děkuji...dnes se mi zase zdálo..přes den jsem plus minus v pohodě...ale mám fakt noční můry každý den.už mě to štve 😅 😝
určitě se zadaří...a budeme mít miminko úžasné...jak tady budeš mít ty,monča,miška...jak má andy...prostě i my budem mít druhé! 🙂 😵
a děkuji..si milá 🙂už mi psala včera kamoška...že jak se mi daří..tak jsem ji napsala co a jak...že proč jsem ji nenapsala hned...já neměla na ni číslo,jelikož se mi ten telefon rozbil akortá v té nemocnici jak naschvál.že v sobotu co kdyby jsme šli prý pařit...ale já nevím či půjdu...asi raději budu s malým doma. 😅
no uvidíme. 🙂
a věřím tomu že byjsme to jinak fest rozjeli 😀

andy: 🙂...tak až budete v hodoníně..dej vědět a my s malým naskočíme na vlak a dojedem kdyžtak.ale musíš se připravit na to..že můj malý je raubíř 😅 a ted teda co je s naší sabinou...no paráda.kdybys viděla jaké věci se od ní učí..jsem z toho na mrtvicu.ted my začal říkat !já tě zabiju"..nebo ty mlč,bud potichu!a podobně...toto všechno říká naše sabina...celý den já tě zabiju,nebo mi řekne at mlčím a malý všechno opakuje.to mi pak dá zase zabrat převychovat ho.
.no andy:jasné...ty kojící máš ještě utrum 😀 😝

nebo si myslela že by jsme jen někam šli jako bez dětí 🙂?

m.o.n.i.k.a
28. jan 2010

Mscat, chápu Tě. Ale neboj, bude zase dobře. Je lepší , že to dopadlo takhle v začátcích, než tak jak dopadla kamarádka ☹ Ale u obou je to smutné. Si statečná a silná holka, malý Ti určitě dělá radost a za chvíli se budete radovat zase s dalšího štěstí 🙂

mscat
28. jan 2010

jinak by jsme se měli jít zítra podívat na byt...tady ten
http://www.sdk-reality.cz/Stranka_Nemovitost,La...

je to velké...líbí se mi to...samozřejmě nějaká rekonstrukce by proběhla...určitě koupelna,podlahy...kuchyn je pěkná..i kdy i tu si představuji jinak..ale tato by mi asi stačila 🙂
je to první patro,4+1..což je uplně super...a ani to není drahý byt,.
doufám že nám to všechno vyjde...v únoru jdem vyřizovat úvěr...držte nám prosím moc pěstičky...tady doma už je to celkem na ostří nože.ale ne z mé strany já držím..hu..bu...spíš asi ostatním tu vadíme!

už se nemůžu dočkat vlastního bydlení a až se pustím do úprav... 🙂 tak doufám že tam nahoře někdo existuje..a dopřeje nám konečně trochu štestí aspon ted vněčem .přece nemůžem mít tolik smůli naráz! 🙄

m.o.n.i.k.a
28. jan 2010

jéé to zabiju a bud ticho ty, máme taky za sebou 😀 To jsme byli na prášky z něho jak to mluvil a to byl ještě menší jak Tvůj, tak nevěděl vůbec co mluví. Ted zase říká nechej mě na pokoji, jak ho seřvem, ale to už ví co mluví, tak je to taky na zabití, musí mít poslední slovo smradík 😀

m.o.n.i.k.a
28. jan 2010

mscat odkaz mi nejde otevřít, trvalo to dlouho nakonec, že je to nedostupné, ale určitě to bude hezký byteček.
To vyřizování Té hypošky bude na mrtvici, ale určitě to dopadne dobře. Hlavně, aby jste už měli svoje a byli jste v klidu, hlavně ty.

mscat
28. jan 2010

moni ahojky 🙂

jej..no tak to máme ted taky.malý to stejné....klasika...u nás...nech mě byt mamino!ty mlč,bud potichu,nemluv na mě,tě zabiju,nekoukej se na mě...a podobně jako.to je síla. 😅
joo a taky stále dokola že jsem dobytek! 😅 🙄
a myslím teda...ale že už ví chlapeček trošičku co povídá že se to neříká 😅

síla co? 🙂 jojo jsou to chuligánci vyčůraní 🙂 ...a taky malý má v oblibě..zabouchnout za sebou dveře...zabarikádovat se tam a nechce mě pust..vážně síla 😀

mscat
28. jan 2010

moni:aha...no ted to čtu..že to akutalizují nebo co..snad to půjde později 🙂 no nic..my jdem ted ven bobovat.brrr už ted je mi zima 😝

m.o.n.i.k.a
28. jan 2010

Jo no je to drsné stěma děckama. Malý je ještě beran, tak ten jak si postaví hlavu, tak to fakt stojí za to 😀
Je ted drzý a taky utíká s brekem a nechte mě na pokoji, do pokojíčku, kde ještě třískne s dveřma a pak příjde jako, že nic. 😀
Někdy jak ho to chytne, tak mám sto chutí ho vyliskat, ale nemůžu 😀 Tak si sním vždy poradí drahý.

m.o.n.i.k.a
28. jan 2010

Tak si hezky zabobujte 🙂
My ještě spíme, tak jdu toho využít a v klidu uklidit. Pá

mscat
28. jan 2010

moni:joo tak to taky máme...s brekem utíká do pokoje,třísk..jak puberták...fakt mazec.na spleskání přesně tak. 😅
a nebo si začal i zoufale lehat na zem..a tam řve a řve 😅 a malý náš je tuším býk...a to je taky masakr... 🙄 😅

no vážně prča...si říkám co jako bude vyvádět v pubertě když už ted to s ním takto mává 😅 😝
jo a měl na bradě už taky parádního zarudlýho beďara...takže u nás asi puberta v plném produ 😀
jsem říkala že velmi brzy teda 😀 😝
tak papa zatím...

andy2306
28. jan 2010

mscat- i kdyby nebyla sabina,tak by to říkal,tím si projde každé dítě,prošlo si i naše.a to si piš,že už ve třech letech ví moc dobře,co říká.....tříeleté děco už ví,co má-co musí a co nesmí.....a je vyčůrané jak maraky.ale to přejde..no azase přijde jiné období na zabití... 😉 mě hanička taky chatá moresy i ze školky,a hlášky-ale nedovolí si je na mě používat-ví co by následovalo.ale na mojeho to zkouší...ale taky narazí.....a třískání dveřma zatim u nás nenastalo...aj když ju pošlu pryč,tak ona nechce.. 😀 😀

mscat-klidně,až budu v hodoši,tak můžete dojet.a že je raubíř,mi vůbec teda vadit nebude-to se neboj proboha.každé dítě je divoké-a blbne,to je normální.to mě nezaskočí 😉
škoda,že mi ten byteček nejde vidět-je to nějaký blbý odkaz.ale teda 4+1 je velké-a za kolik řekneš? 😀 😀 no musíte to rychle vyřídit.kdy že se jdete dívat na ten byt,zítra?myslím na vás a držím pěsti,at můžete co nejdřív s tama vypadnou,to dusno bych nevydržela s mou povahou.ale co ti jiného zbyde že....na ulici s malým nepůjdeš.
a toho miminka úžasného krásného se dočkáš,to se neboj......ted si najděte hlavně to vylstní bydleníčko a ono to pak přijde....třeba is vatba,co? 🙂

andy2306
28. jan 2010

hanička je taky beran-ale já ji ty rohy docela obrousila 😀 😀 😀 😀 takže zas tak tolik netrká.vystrčí je jen když má babičku na blízku-oporu a zastání....potvora 😀 😀 😀

andy2306
28. jan 2010

mscat-no bez dětí nééééééééééééééé...to bych ještě nemohla,já bez ní nemůžu zatim byt..já bych umřela žalem asi.s dětma do zoo zajít,co?v létě...to by šlo ne? 🙂 jiá ji zatim nedokážu dat hlídat....jsem prostě taková.i hanička šla poprvní na noc k mé mamce až měla dva a čtvrt roku-a to tam první rok a půl života bydlela a byla na ni zvyklá víc jak na mojeho...a stejně jsem to dřív nedokázala.

flyangel
28. jan 2010

Ahoojte... 😀

jane86
28. jan 2010

Ahoj všichni
mscat teď jsem dočítala diskuzi, moc mě to mrzí, že to takhle dopadlo, ale podle tvých slov je vidět, že jsi moc silná holka a určitě to zvládneš. 3 moje kamarádky, které čekali druhé mimi potratily a na podruhé se to všem 3 povedlo a už teď mají krásné zdravé dětičky. Budu držet palce aby se to zase brzičko povedlo, ju?

monaberuska1
28. jan 2010

ahojky holky, no konečně semka píšete, tato diskuze se ted hledala az na 3 straně 😖 😒

flyangel- ahojky jak se daří 🙂 🙂 😉

mscat me se ten byt nezobrazil☹chjo☹
to jo, ale ja si mylsim ze by jsi mela jit nekam vyrauit🙂jojo telefon se potentuje vzdycky v tu nejmin vhodnou dobu vid?? ☹

jane 🙂ahojky jak se ti dari 🙂

jane86
28. jan 2010

Daří....Zvracim ráno večer pořád. Celý dny mi je zle, jinak se mám docela dobře 😀 . Za 14 dní mi končí 1.trimestr tak doufám, že už snad pak to bude trochu lepší. A jak je tobě?

monaberuska1
28. jan 2010

jane86- jejda tak to je mi líto, kdy ti začalo zvracení???? ☹ 😒 no já nezvracím je mi docela fajn, jen nemůžu pustit na prsa sprchu sílene me teda boli ☹ ☹ a nejak moc pribiram to enchapu 🙂slady nejim jim bych rekla jeste min nez pred tehu a ja tloustu tak neivm jesi s emi zblaznili hormony nebo co☹ale neoblecu prave kalhoty dvoje jen ty jedny ☹ ☹ ☹ sem se ptala dr.a ona ze se nafukuju že nektre tehulky to maji dobry co??takze si porad pripadam takova nafoukla prezrana ale pritom jim normalne nevim ☹chjo☹se stydim stoupnout na vahu ☹ 😠

xena1
28. jan 2010

ahojte kocky....moc sa mi nedari tak casto pisat,ale myslim na vas....sna dbude viac casu cez vikend...mirka velmi ta obdivujem a drzim palceky....vela stastia pri vybere bytiku....

monaberuska1
28. jan 2010

ahojky holky tak ja koncim mala mi blje ☹ takze musim jit ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre