Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

labanka
18. sep 2011

@malinka_02 mal len 39 rokov a zomrel nam do 10 mesiacov od diagnostikovania rakoviny zaludka...strasne chcel zit...maju len jednu dceru...ma 18 rokov....so sestrou boli spolu od 19tich takze to znasaju tazko....hrozne ;( esteze nie som teraz tehu baby moje lebo som to snimi vsetko prezivala a krvacala som ked vydychol...a mimo cyklu,cize stres...

jorgie
18. sep 2011

Ahojte dievcata, mozem k vam? ja som 23DC. uz par dni po ovulacii mi zacali take zvlastne tlaky, ako pred mrchou. Obcas pichne, obcas zaboli, vacsinou len tlaky. Co poviete? moze to byt nieco? my sa s mm snazime uz od juna a zatial kazdy mesiac len sklamanie. Viem ze to este neni dlho, ale velmi by som chcela. Ine priznaky nemam...zatial. ...ta moja bolest prichadza tak so stredu, ako keby od maternice, tak ja si uz vselico nahovaram...len bojim sa ze budem zase sklamana

vierkapierka
18. sep 2011

@zuzkag2 -Zuzi moja keby to nemuselo byť tak nepracujem ale na poslednú chvíľu dorábam čosi čo malo byť hotové 🙂 ako sa máš?hm?

zuzkag2
18. sep 2011

@malinka_02
@misula.g
babulky, je mi to luto za vas...aj ked si aj tak stale myslim, ze pokym nedorazi mrcha, nic nie je stratene, ale zas chapem vas vnutorny pocit...lebo ja ho mam tiez. aj ked si nahovaram, ze to tento mesiac vyslo, a do ms mam este tyzden, aj tak mam taky vnutorny pocit, ze zase nic.
no treba ist dalej a nejako to prekonat ten smutok...

zuzkag2
18. sep 2011

@jorgie ahoj soni, ja som tiez 23DC, a od ovulky citim take tlaky v brusku, ako pri ms, ale ovela ovela slabsie, obcas ma pichne vajecnik, a k tomu ma neskutocne bolia prsia, a podla priatela ich mam naliate, ale ja objektivne vidim a citim, ze nie su...len bolia.
tieto priznaky patria k tehotenskym, ale ci to je naozaj ono, to uvidime az ked dojde alebo nedojde ms, ja ju mam dostat 23. ty kedy? my sa snazime 6 mesiacov, a fakt uz to musi prist, uz je fakt nacase. 🙂

zuzkag2
18. sep 2011

@vierkapierka ach ty moj pracant 🙂 ale aj ja som taka, nemozem ti nic vycitat...hm, ako sa mam...celkom sa da, ale fakt mam uz tento mesiac stres, nech to konecne vyjde, uz je to 6 mesiacov, a mam aj nejake priznaky, bola som choruc, a robila som si pre istotu kvoli liekom tt, ale mala som len 25, a bola som len 7 DPO, tak nic neukazal. mam blbeho tusaka, ze uz ani neukaze, aj ked by som testovala mamatestom...ale niekde v kutiku duse fakt strasne dufam, ze to teraz vyslo.
a ty co moja, okrem prace, aky bol vikendik?

labanka
18. sep 2011

@zuzkag2 23.tieho sa bliiiizi....ja mam zase tusaka, ze tentokrat ti to vyjde mojko 😉

viridie
18. sep 2011

@daniwaugh Ahoj,to je mile, ze se ptas na muj vyvoj.. No holka...tak nijak...🙂 Minule pondeli rano mi vysel pozitivni TT (slaby) a nez jsem se v utery dostrachala k doktorce, tak prijela cervena teta...I kdyz by tehu bylo uplne neplanovane, tak jsem to orvala...fakt mi to bylo lito...Jak mi bylo tech 14 dni zle ,tak jsme to s pritelem resili, ale ten vyvoj od pozitivniho testu,az navsteva Mudr..jsem mu nerikala a nahlasila az po trech dnech (rikala jsem si,ze nebudu sirit plany poplach, on je nervak,tak jsem cekala co z toho bude). Kdyz jsem mu to pak sdelila, tak jsem vnitrne doufala,ze rekne.."tak pojdme do toho holka moje, budeme se snazit"...ale to se nestalo...: 😀 Mam obavy aby mi ted treba nejak "nehrablo" a i kdyz chceme oba na rok do Londyna, tak aby se me materske pudy nejak nerozjely, chapes..:D Od te doby,tady porad lozim, ctu diskuse,jak se dari ostatnim a spehuju fotky deticek....
Budu Ti drzet palce a posilam pozdravy ! 🙂

malinka_02
18. sep 2011

@labanka jej to je strašné..tak hlavně sestru podrž, ale to jistě děláš!!
@zuzkag2 lepší říkat si že nic a být pak nadšen, opačně to je zklamání jako u mě každý měsíc.. ☹

zuzkag2
19. sep 2011

@labanka zlatko moje, keby si tak mala pravdu....☹

zuzkag2
19. sep 2011

@malinka_02 viem ze po 10tich mesiacoch snazenia uz velmi tazko clovek v sebe hlada optimizmus...☹

labanka
19. sep 2011

@zuzkag2 strasne vam to prajem.... ja uz zacinam chodit na zumbu, aby som na to tak nemyslela...uvidim, ako mi to pojde.... 😢

pejullka
19. sep 2011

tak holky, mrcha nedorazila, 6 den zpozdeni...test negativni:( jdu k dokyne, at na me koukne, tak snad to nebude nic vaznyho a cyklus se mi zase upravi

mischako
19. sep 2011

ahojky, myslíte, že by měl doktor den před očekávsnou ms vidět aspoň takový ten váček (samozřejmě v případě těhotenství)

miriamm11
19. sep 2011

ahojte bambulky 🙂 neviem ci niektora registrovala ked som pisala ako som ochorela a predtym som si robila ttest a bol tam duch....tak z tohoto nic nebolo, dostala som zapal moc.ciest a aj silnu ms. Moja gyndoska mi tiez povedala ze ked si robim ttest tak ked je neg.do 2minut tak ho mam jednoducho zahodit, lebo potom ako vyschne sa mi naozaj moze zdat ze je tam aj druha ciarka, ktora ale neznamena tehotenstvo, moze to byt nejaky odtlacok ktory vznikna pri vyrobe testu, a ze na testoch jasne pistu 2-3min a dost, neodkladat a zahodit. Ze ked tehotenstvo bude tak ciarka ukaze urcite do 2min. A ze naozaj vela snaziliek to robi ze aj po 30min.skuma test ci tam naozaj nieco predsa len nevidiet. Takze idem sa drzat tejto rady. Nieco na tom bude 🙂

janielik87
19. sep 2011

Ahoj babule, chcem sa opytat...ja mam strasne dlhe cykly, dnes som 36DC a samozrejme som neodolala a urobila si test a nic... kedy mam testovat, ked mam vyse 43dnove cykly...posledny bol 46dnovy...:(

gina1769
19. sep 2011

ahojte žienky.Dnes som bola na gynde, na odber krvi a sono. A výsledok ??? Kuk dole na obrázok 🙂

gina1769
19. sep 2011

sorry,ale zabudla som napísať,že už bola aj akcia srdiečka🙂 podľa posl.ms som v 5t+3d,a podľa sona 6t+1d.šťastní sme a veeeeeeľmi 🙂

doory
19. sep 2011

Jooj, gina!!! ako velmi sa tesim... i ked ma nepoznate..chodim tu smejdit a tiez dufam,ze tento mesiac mi to vyjde. Krasny obrazok.GRATULUJEM!!! je to nadhera!! dojimave... nech vam fasulka krasne rastie a nech je zdravucka ...tfuj,tfuj,tfuj,,,,pre stastie 😉

pejullka
19. sep 2011

holky mate nekdo zkusenost s ruzovym vytokem po terminu ms??

gina1769
19. sep 2011

@doory veľmi pekne dakujeme 🙂 Držím Vám aj všetkým žienkam palčeky,aby ste sa už aj vy mohli tešiť z fazuliek 😉 So mnou sa i pani gynekologička aj sestrička tešili a gratulovali 😀 Aj kvôli tomu,že už 2x som bola operovaná na cystu vaječníka a posl.operácia bola tento rok v máji 17-ho a predsa sa podarilo a dosť skoro 🙂 Ako som už písala v inom príspevku:Podľa mňa.... aj ˝ hore ˝ to tak chceli 😉 Bože ,som taká šťastná ,že neviem,či mám plakať alebo sa smiať od radosti 😀 samozrejme fičíme na femibione a začínam brať aj duphaston ( pre istotu ).

labanka
19. sep 2011

@pejullka cauky, ja som to mala minuly mesiac...potom sa to rozbehlo a nic z toho nebolo...lekar mi povedal, ze som ovulaciu ani nemala ☹

doory
19. sep 2011

@gina1769 🙂 najlepšie je smiať sa od radosti samozrejme..ale aj slza dojatia može byt!!! tak este raz gratulujem!

daasenka85
19. sep 2011

@pejullka Ahoj, u mě to bylo těhotenství 🙂 akorát bohužel neúspěšné, ale asi až později, takže by to s tím souviset nemělo 😉 myslela jsem, že to je počátek menstruace a ono nic.. ale ještě vyčkej.. držím pěsťulky 😉

pejullka
19. sep 2011

@daasenka85 no zatim to neni nic moc, jen trochu, ani na vlozce to neni...mam prijit na kontrolu za tzyden a zkusim test

daasenka85
19. sep 2011

@pejullka hlavní je, že mrcha napřišla!! stejně vůbec nechápu, jak se někomu podaří napoprvé otěhotnět hned, jak se rozhodne, že chce mimčo a ještě vše probíhá, tak jak má - úplně science fiction 😀 já už chci tak dlouhoooo, i když se snažím až letos!! ale o to víc se těším 🙂

monika2606
19. sep 2011

@gina1769 Ahoj som tu len tak náhodne, vidím obrázok tak gratulujem 🙂 ja mám tiež už taký doma a viem aká je to veľká radosť, počkaj ako narastie keď pôjdeš na budúce, prajem veľa zdravíčka aj pre teba aj pre malé

pejullka
19. sep 2011

@daasenka85 no u me to napoprvy neude, pokud vubec, snazime se treti mesic, u male to blo dva mesice a bylo to

daasenka85
19. sep 2011

@gina1769 Tobě gratuluji!! a poraď nám, "jak" se to dělá 😀

daasenka85
19. sep 2011

@pejullka No u mě to bylo také před tím druhý měsíc snažení.. Teď jsem upravila životosprávu (vždycky jsem jedla dost zdravě, i se rekreačně hýbala, akorát jsem s kámoškama zašla každý týden na skleničku, to jsem teď odbourala zcela, ale je to teprve 6 týdnů..). je to o náhodě... taky se po revizi snažím třetí měsíc (ale 2 a půl měsíce k tomu byla pauza)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre