Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m.o.n.i.k.a
20. júl 2010

andy, ale tam je vše placeno líp jak tady 🙂

andy2306
21. júl 2010

to asi jo-ale i tady se mají někteří dobře a velice dobrý plat.

monaberuska1
24. júl 2010

@m.o.n.i.k.a
to je úplně krásný 🙂 moc hezky si to vše napsala 🙂♥♥to je fakt moc krásný jak jste štastný, toto říká aji moje sestra prvního syna rodila dva dny a druhou dcerku rodila nějak kolem 5 hodin, tak taky řkala že ten druhý porod byl krásný bolestivý ale krásný 🙂 jsem teda zvědavá na ten náš druhý porůdek 😀

korenka
autor
24. júl 2010

je aj chrípka príznakom tehu???Ja som chorá,mám zapálené hrdlo a je mi nanič 😒 ,ešte pár dní musím vydržať k testovaniu 😵

mscat
24. júl 2010

korenka:nachlazení prý taky bývá příznakem 🙂 moc moc ti držím pěstičky!!!ani nevíš jakou bys mi tím udělala radost. 😵 brzy se uzdrav 😉

kessy11
25. júl 2010

@korenka jasné že choroba je príznakom tehu🙂 ja som bola obidva krát chorá na začiatku🙂 moc ti držím palčeky aby to už bolo tehu🙂 moc ti to prajem a budem sem nakúkať ako sa darí🙂 všetkých pozdravujem a želám veľa úspechov či už snažilkám, tehulkám alebo maminkám s drobčekmi🙂

michalag
25. júl 2010

@kessy11 jeeeej vy uz mate takmer 9 mesiacikov 😲 , ale to leti 😕 🙂 ako sa inak mate so Samkom???

@korenka ja som tiez bola na zaciatku prchladnuta, moze to byt kludne priznak 😉 , vtedy je organizmus je oslabeny

jankaknm
25. júl 2010

ahojte, mozem sa pridat?

jankaknm
25. júl 2010

teda ak tu niekto este je 🙂 tiez sa mi zda, ze som dnes nachladla, ale to moze byt tou velkou zmenou pocasia...ale stastna by som bola, keby to bolo tehotenstvom...

kessy11
26. júl 2010

@michalag máme sa dobre, pomaly nám idú dalšie zubky tak sa sem tam mršíme ale inak pohoda, samko je zlatunky, už vystrája, skúša chodiť, všade sa stavia a lozí jak o dušu, pekne papkáme, boli sme aj na dovolenke v Zázrivej a zvládol aj cestu aj pobyt super🙂 Dneska má lucinka tuším presne tri mesiačky na všetko naj🙂 a nech sa vám darí🙂

michalag
26. júl 2010

@kessy11 jeeej tak super ze sa vam dari 🙂 , ja sa uz celkom tesim na tie pokroky .... ano dnes mame 3 mesiaciky a dnes sa nam podarilo aj pretocit z chrbatika na brusko aj ked ledva ledva ale podarilo 🙂 , zajtra nas caka poradna tak som zvedava kolko vazime a ci nas budu ockovat lebo ockovanie po TBC este nema uplne zahojene (aspon mne sa tak zda)

m.o.n.i.k.a
27. júl 2010

@michalag Ahojki, my taky ještě nejsme očkováni, sice nehnisáme, ale má tam stroupek, tak se to prý ještě hojí, tak nemáme ještě ani naušničky, vy už jo? Ale chtěla bych aby šla co nejdřív 🙂

korenka
autor
28. júl 2010

ahojte,tak hrdlo stále bolí,som ospalá a často grgám,ale dnes som len 22DC,takže je ešte skoro na príznaky podľa mňa,aj na testovanie 😒

deina2005
28. júl 2010

@korenka bola si u dr?mozno je to angina.

korenka
autor
29. júl 2010

@deina2005 ...ahoj moja,ano,bola,je to výrus,mám silný zápal v hrdle,dnes je to už konečne lepšie,aj som sa konečne vyspala,predošlé noci boli hrozné,stále ma škrabalo v hrdle a suchý kašel...ble 😖
dnes som 23DC,a mám aj výtok taký do žlta...žeby??? 😵

mscat
29. júl 2010

korenka:tak se brzy uzdrav a držím pěsti při testování!!! 😉

já dnes byla poprvní na utz...odpovídám 5tt+ 2-3 dny.to jsem jen odkoukla z utz 🙂 byl jen gestační váček ..další kontrola za 10 dnů budu věřit že se mimi ukáže už se srdíčkem!! 🙂

kessy11
30. júl 2010

korenka držíme palčeky so samkom moc moc🙂 mscat tešíme sa ked nám za 10 dní dáš vedieť že srdiečko bije ako zvon, držkajte sa babulky myslíme na vás🙂

xena1
31. júl 2010

korenka pripajam sa k drzaniu palcekov.... 🙂
andy ako sa mi mas?
mirka.....cmuk

andy2306
31. júl 2010

ähoj holky
KORENKA-HROZNĚ MOC NA TEBE MYSLÍM,opravdu-ad ržím palce i tam,kde je nemám-fakt.jo-ten žlutý výtok být může-klidně.
ahoj xeničko-jakpak se máš-co nového u tebe?tak vidím,že jsi těhulka-gratuluju moc moc moc.takže se to opět brzy podařilo?a tentokrát tammáš jedno miminko?je vše vpořádku,a nevolnosti?
my se máme fajn.....všechno klape,děcka hodné-nejhezčí období mého života.o mě si starosti nedělej-já si je dělám o vás holky-a držím palce všem.
kessynko-ahojík beruško 🙂

korenka
autor
2. aug 2010

@andy2306 ...ja viem andy,dnes som 27DC,ale netestujem,až ked budú meškať,nechcem sa zbytočne trápiť,takže v piatok ráno testujem,ak nedojde...

korenka
autor
3. aug 2010

tak predsa vyhrala moja zvedavosť,testla som dnes ráno a NIČ... 😢

deina2005
3. aug 2010

@korenka mozno je este skoro tak hlavu hore a nezufaj do predu

xena1
4. aug 2010

korenka este to testik nemusel zachytit 🙂
andy ahoj moja,no vy uz musite byt velky,vsak?no moje nevolnosti su stale,nevraciam sice ale tym s ami ani neulavi a mam cely den zaludok ako na vode a dakedy aj v noci...nevedela som ze budem tehua ni som necakala,netusila az ke dmi 5dni meskalo,len tak som urobila test ze mam rozhodeny cyklus a lala //,zatial je vsetko ok aj ked mame este dlhu cestu pred sebou...

xena1
4. aug 2010

a je tam jedno miminko,maslim ze vtedy to bolo ovplyvnene stimulkou pred IUI

andy2306
5. aug 2010

ahoj xeni-no už má rok a dva měsíce-letí to hrozně,zastavila bych to.mě se všichni diví-že opravdu?dyt je s tím práce-ale není.je to krásné-úžasné.mám čtyřletou dceru-a mám tak srovnávní,protože čím starší,tím horší-drzejší,držkatější,protivnější...paličatější...mimink je neviné-a tak zábavné-a navíc terka je mimořádně hodné děcko.
tak to je fajn,že se ávm podařilo nakonec přirozeně.věřím,že to dotáhnete do zdárného konce...držím palce-a drž se.

korenka-tak jak to vypadá,testovala jsi ještě?myslím na tebe.

korenka
autor
5. aug 2010

dnes som dostala ms.......... 😢 😢 😢 ,čo dodať...už nevládzem nejak,muž chce ešte raz vyskúšať IUI a potom už len umelé
xeni,tak tebe sa podarilo prirodzene?to je super,držkám palce,nech si pekne tehulkuješ do pôrodu!
andy moja,ja ťa už len trápim,už si aj tu pripadám,ako nekonečný príbeh... 😒

deina2005
6. aug 2010

@korenka

xena1
7. aug 2010

korenka,nezufaj,pride to ver mi,ked budes najmenej cakat....nam predtym vyslo 2IUI,a ked som potratila doktorz z centra mi hned navrhol umele oplodnenie,ale ja som nesla nikam,planovali sme IUI niekedy na september po dovolenke...a vidis prislo to samo...uz som bola tehu ked nam po kontrole spermio povedali ze to u na sbez IUI alebo umeleho nepojde...
andy jak ten cas leti,,,,tak vy uz ste mali rok,ty kokso,tak este jedno snazenie?nie? 🙂

andy2306
9. aug 2010

ježíš-korenko-no to mě mrzí.ale jak píše xenička-nezoufej.....já vím-už čekáš dlouho-potkáváme se tu dva roky-mě ten čas letí-já otěhnotněla,porodila-vypyplila az mimina batole-a ty stále čekáš..takže každý den je pro tebe hrůza...chápu to a je mi z toho moc smutno.ač nemůžu přesně vědět,jak ti je-je mi jasné,že jsi na dně a zoufalá-a ztrácíš naději....ale ono to přijde...budeš maminka-neboj.....ted to nevyšlo,po dalším to vyjde....držím palce.

no-xeni-už mám rok a dva měsíce.....je to hrozné jak to letí.včera jsem byla za kamarádkou v porodnici....měla těžký porod jako já u první dcery-taky nakonec skonečený císařem-tak jsem si pochovala malé miminko-a říkala si,že to snad neni ani možné,že já před rokem taky měla.je to nedávno-a přitom už tak dávno... 🙂
dnes jsme byli u zubaře-vrtal mi tři zuby,hoklám naštěstí nic-mají prý zdravé zuby-krásné.a terezce už leze 18tý zuby-ve 14 měsících-je nějaká rychlá-pyraňa 😀 😀
xeni-přeju pohodové těhu.

korenka
autor
9. aug 2010

@andy2306 ...dík za úprimné slová,som rada,že ťa mám,aj vás všetky tu na koníku! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre