Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

adele15
31. aug 2011

@daasenka85 😀 😀 😀 sak uvidime ako to pojde dalej, ci sa ms "pustia" alebo prejde to spinenie!

pehavcek
31. aug 2011

@daasenka85 tiez si to myslim. Ja som sa pobavila ked som na teste s citlivostou 20 citala, ze tehotenstvo moze odhalit uz 6 dni pred MS. Mozno u 1percenta zien alebo ani to nie. Inac ja cakam (necakam) mrchu dnes

@labanka mrzi ma, ze zatial nic ale napisala si to fakt pekne.Su na svete horsie veci. Ja si napriklad vravim, ze radsej nech mi nie je dopriane ziadne babo ako by malo byt tazko postihnute.

backorka
31. aug 2011

Ahojte zienky... mohli by ste mi napisat vas nazor na tento moj graf?
http://www.fertilityfriend.com/home/36c95c
Dakujem 🙂

daasenka85
31. aug 2011

@pehavcek tak držim!! aby nedorazila - nejlépe vůbec nic :D no, máš pravdu, bohužel. Mně se kupodivu s každou menstruací i jakoby uleví svým způsobem: 1. že mi funguje cyklus pravidelně - tedy i hormony. Měla jsem po vysazení antikoncepce před dvěmi lety sedm měsíců absence mesntruace, potom jsem měly cykly přes 40 dní.
2. že nemám mimoděložní těhotenství (to je pro mě momentálně strašák číslo jedna!)
3. že nebudu muset na další revizi
jako taky bych strašlivě chtěla co nejdřív otěhu, ale je pravda, že radši chvilku (samozřejmě přiměřenou :-/) počkat a pak ať už se to povede se vším všudy
....

nemo1985
31. aug 2011

Ahojky holky, Všem pěknou středu.
Tak dnes jsem 22DC, prsa nalitá, pobolívá v podbříšku, občas i záda, a lítám na wc na malou jako divá, sand po hodině. Máte také takové příznaky.
Test zkoušet ještě nechci, jinak termín měsíčků mám ted 1O.tého.
Co si vy myslíte? U prvního těhhu jsem také lítala stále na wc.
😉

pehavcek
31. aug 2011

@daasenka85 to je prirodzene, ze po nepriaznivych zazitkoch si opatrna. A je fajn ze aj z negativneho (ze si dostala MS) vytazis pozitivne (ze fungujes tak ako mas) 😉 Drzim palceky nech to s pozitivnym pristupom dotiahnes do uspesneho konca (s mimi v naruci) 🙂
No ja to mam s mojim cyklom divne. Po vysadeni antikoncepcie som rok fungovala ako hodinky. MS na 28 den.Od aprila sa snazime o babo a cyklus mi odvtedy blbne. niekedy 28, ale potom 25 alebo 30 den. Neviem ci je to psychikou. Doktor mi na to nepovedal vobec nic. Ale pravda je ta, ze nie som spokojna s doktorom a hladam druheho, ktory by ma zobral. Tak uvidime

pehavcek
31. aug 2011

@nemo1985 Znie to nadejne ale asi je este skoro na zavery.ja na wc lietam tiez casto ale ja som zvyknuta pit vela tekutin, takze u mna to nie je smerodajny udaj. No jedine co ti ostava este par dni vydrzat a mozno sa ti pridruzia aj ine priznaky

daasenka85
31. aug 2011

@pehavcek děkuji 🙂 5 dní rozdíl podle mě moc není... a psychikou to asi být může... Pokud jsi nespokojená s doktorem, okamžitě vyměnit! není nad bezva gynekologa, však dobrý doktor může pomocí různých vyšetření, testů a vhodné ev. léčby dopomoci k děťátku! Já mám dr. fajn (nechci to zakřiknout!), dělal mi i revizi děložní dutiny po neúspěšném těhu, kdyby jsi byla z Čech a okolí Pardubic, tak bych poradila 😉 zkus pohovořit s kamarádkami, nebo se kouknout na něco jako máme u nás "znamylekar.cz" - prostě na fórum,kde se hodnotí lékaři...

labanka
31. aug 2011

@adele15 nebud smutnucka, ja som na tom tak isto...len stym rozdielom ze menzes nikde a spinenie sa stale objavuje, test negativny ☹

adele15
31. aug 2011

@labanka u mna zasa to spinenie bolo rano a teraz nic...ale boli ma brucho aj krize ako pred ms, tak ju uz coskoro ocakavam...
mas aj ty bolesti ako pred ms?

labanka
31. aug 2011

@adele15 mala som prvy den spinenia a potom to preslo, sem tam ma nieco pichne, ale to sa uz velmi sledujem...no krv ziadna...ja nechapem co to moze byt...ked tehu test neukazal?

adele15
31. aug 2011

@labanka ako tu tak kukam niektore prispevky/albumy s tehu testami, tak niektorym to nejaky 35 DC ukazuje este len ducha, takze este nic nie je stratene, pockaj nejake 3 dni a skus sa znovu otestovat, mozno sa len fazulka skryva 😀

labanka
31. aug 2011

@adele15 hej aj ja si myslim ze sa hrame na schovavačky 😀 vcera som sa dozvedela, ze mamina sestra mala taketo spinenie 2 mesiace kym zistila ze je tehotana...a ma 2 krasne deti - uz dospele 😎
ked spinenie prejde ja sa skusim testnut az niekedy v nedelu

adele15
31. aug 2011

@labanka asi bude najlepsie chvilu pockat (ja viem ake strasne tazke to je) a testnut az po par dnoch, mozno uz dovtedy fazulku omrzi hra na schovavacku a ukaze sa 😝

labanka
31. aug 2011

@adele15 ja ju najdem aj si na nu pockam 😀

miriamm11
31. aug 2011

@slavka32 hmmmm 😒 veru dnes uz nic necitim, rano sa mi zdalo ze nemam chut ranajkovat.....ale asi to tak moze byt ze si dokazem vsugerovat a potom sa tak aj citim,, no do mrchy este daleko....idem radsej este poskusat este je sanca 🙂 a potom uz len cakat !! ja mam teda vysoke ocakavania , my skusame este len prvy mesiac , a uz sa spolieham ze to musi vyjst, mne sa nechce skusat rok 😒 ja chcem hne na prvy sup 😕 🙂

miriamm11
31. aug 2011

holky co si myslite po kolkych dnoch otehotnania moze test ukazat pozitivny ??? mozem skusit aj po tyzdni ci naozaj treba pockat,,,moze nieikomu ukazat tehu skor? a niekomu aj o 2-3 tsyzdne neskor??? je to indivudualne?? ci sa da povedat ze priblizne rovnako to musi byt???? napr.po 2tyzdnoch a dalej....????? 🙂

nat28
31. aug 2011

@miriamm11 mne ukazalo // 10 dni po ovulacii. Malo by ti ukazat do 14 dni. Niekomu skor, aj na 9 den, niekomu az na ten 14ty.

adele15
31. aug 2011

@miriamm11 ja si skor myslim, ze to je individualne, niektorym ukaze hned, este pred ocakavanou ms a niektorym az na druhy - treti den po meskani...mojej sestre napr. ukazalo (uz jej vtedy meskala ms tusim 2 dni) len velmi slabucku ciarku (ja som ju ani nevidela 😀 ). takze keby sa testovala skor, asi by jej ani nic neukazalo...

daasenka85
31. aug 2011

@miriamm11 někomu to opravdu ukáže až třeba po 5ti týdnech a přitom to je zdravé a "prosperující" těhotenství. Mně to ukázalo po 3 týdnech silné dálnice a stejně to byla zamlklinka ☹ vůbec se nedá zevšeobecnit, může to být i naopak. Koukni, co jsem psala dnes ráno o pár příspěvků výš - vím o případu, že i v 5. měsíci to ukazovalo jen ducha! někomu to ukazuje ducha stále, i když těhu není. Záleží na tom, kolik piješ, na metabolismu a kdo ví, na čem všem ještě! stále to není důkladně probádaná oblast,jsou zase holčiny, kterým "nefunguje" ovulační test - ukazuje jim to silné 2 čárky třeba o týden jinak než mají ovulaci podle teploty! a některým to zase funguje na stoprocent! tak se v tom vyznej 😕

vierkapierka
31. aug 2011

ahojte rada som tu opäť po dlhšom čase, myslím a držím palce všetkým čakateľkám na výsledky snaženia sa, aj tým, ktoré sú sklamané z ms, ja som 18 DC, už po ovulke, plnej snaženia sa tak sa neviem dočkať čo prinesú najbližšie dni, pekný dník 🙂

kaekole
31. aug 2011

@adele15 ako si dopadla s testom? ms ešte neprisla? ja si planujem zajtra urobit. Ms cakam zajtra alebo v piatok. Tak som zvedava.

kaekole
31. aug 2011

@labanka a kolký si den cyklu? zbehni za gynekologom, nech ti zobere krv, popr sono.

kaekole
31. aug 2011

@miriamm11 je to individualne, kamoške ukazalo 4 dni pred ms peknu ciarku. Ale viem pripady kedy bola hladina HCG uplne nizka aj par dni po vymeskanej ms.

jankalenpetkova
31. aug 2011

Ahojte toto je super taketo forum..... 😉 🙂 Dufam ze nam to vyjde.... Ide ma uz slak trafit ze po roku snazenia a stale nic.... 😢 Mate niektora skuseosti s kzs. listovou ci vam pomohla lebo mne teda zatial nie...... 🙂

labanka
31. aug 2011

@kaekole ak som dobre ratala, tak som mala menzes dostat 27.augusta, t.j minulu sobotu, odvtedy az dodnes mam len spinenie....a keby som tu mala lekara, tak nepisem na modrykonik 😀 lekar je sluzobne v USA
tak zbieram rady od vas kočky

kaekole
31. aug 2011

@labanka aha , som nevedela, že mas mimo lekara. a nema nejakeho zastupujuceho na klinike?

malinka_02
31. aug 2011

@labanka pořád nic?
@jankalenpetkova já se nsažím 9 cyklus s listovkou, kterou sem začla brát už 2 měsíce předem a akorát sem přibrala jako pra.. a teď i kontryhel a taky nic..

labanka
31. aug 2011

@kaekole moj je sukromny - ma vlastne gynekologicke centrum.... tak musime cakat 😒
ty si ako na tom snazilka?

labanka
31. aug 2011

@malinka_02 menzes nikde ale ani ciarocky ☹ ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre