Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

juliett7
10. aug 2009

a mate aj nejaky problem alzbeta? My mame problem s manzelikovimi spermijkami, nie je ich tolko,kolko by malo byt. Tak teraz papa povinne tabletky ale prestat fajcit ho neprinutim ani keby som sa rozkrajala

alzbeta.hod
10. aug 2009

jaruško hodně štěstí ať se tentokrá drží zuby nehty

juli: to máš dobré... my se vždy trefíme na protisměny...

jaruska8
10. aug 2009

Alžbetka-ďakujem!!!!! 😉

juliett7
10. aug 2009

dobre, tak sa maj pekne dzou, papapa

jaruska8
10. aug 2009

Ahoj Dzou!!!! 🙂

alzbeta.hod
10. aug 2009

juli: zatím se léčím jen já na nepravidelnou ms ale vypadá že se rovná. Jinak na podzim jdu na prevenci tak uvidíme jestli pošle manžela a nebo jestli budu už těhu

juliett7
10. aug 2009

jaruska, drzim ti palce, aby sa vam to tento krat podarilo

jaruska8
10. aug 2009

Ďakujem Juliett, dúfam, že tu čoskoro budeme všetky tehotnééééé!!!! 😉 😀 🙂

alzbeta.hod
10. aug 2009

jdu do hajan... ať si zdřímnu než dorazí manžel 😀

juliett7
10. aug 2009

jaruska ; dakujem
alzbetka; prijemne sanzikovanie, nech sa vam zadari.

aj aj uz idem off. Majte sa pekne

jaruska8
10. aug 2009

Ahojte, papa!!!!! 😉

alzbeta.hod
10. aug 2009

děkuji pa pa pa

monky1
11. aug 2009

dobre ranko, dievcata, tak som testovala a dotestovala. Ani MS, ani // - a to je uz 27. den!!! zenske telo je velka zahada 😕
...a co vy? juliett? groka?

monky1
11. aug 2009

kde ste vsetci??????

sonicc
11. aug 2009

ahojte...monky takze nic? to ma mrzi, alebo ze by bolo este skoro? Niektorym dievcatam ukazalo // az veeelmi neskoro... ktory dpo si?

monky1
11. aug 2009

sonicc, 15dpo....prave som hovorila s kamoskou a dozvedela som sa, ze 10 mesiacov jej meskala MS, urobila si test - vysledok negativny a tak isla k lekarovi, ktory ale na ultrazvuku nic nevidel!!!!!! Dostala vyvolavacku, tusim odmenstruovala a ked isla znova za lekarom - v 12. tyzdni zistil, ze je tehotna!!!!!! Sam doki bol z toho vedla. Chapete to? ja som z toho jelen!

flyangel
11. aug 2009

cauko,10mesiacov?a co nesla dovtedy ku gyn.to nechapem,ze niektore zeny pockaju takmer rok aby sli ku dr.?

monky1
11. aug 2009

ale prave rozmyslam - co sa tyka tej mojej ovulky - ja vlastne ani poriadne neviem, kedy ju mam, lebo ako som uz pisala, BT si nemeriam a mikroskop na zistenie ovulky mi ovulku ani raz nepotvrdil......ked hovorim, ze som 15 dpo, tak to len podla toho, kedy by mala byt medzi 2 cyklami....ale rada by som vediet, kedy ju mam naozaj a ci vobec

a este jedna otazka - moze byt predcasny prechod dedicny? nevravim, ze som v prechode, to nie 😀 , len sa pytam, lebo u mojej mamy nastal velmi skoro

monky1
11. aug 2009

boze, uz mi sibe - 10 tyzdnov, nie mesiacov
uz som asi presnazilkovana 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

flyangel
11. aug 2009

no tiez sa mi to nezdalo 😀 monky najlepsie by bolo keby ti gynekolog urobil folikulometriu,ci ti dozrievaju folikuly...lebo tazko sa snazit o bábo,ak nevies kedy mas ovulku a ci ju vobec mas...alebo odporucam aspon ovulacne testy...predcasna menopauza moze byt dedicna aj nemusi...

monky1
11. aug 2009

flyangel, diiiiik za odpoved a aj za radu - kazda dobra 🙂 ....pockam este jeden cyklus, skusim pozorovat hlien a potom zajdem k lekarovi

flyangel
11. aug 2009

tak dobre,skus este sledovat svoje telo a ak by to nevyslo znova tak zajdi za gyn. 😉

juliett7
11. aug 2009

aojte, monky ja som este netestla, este som nemala cas ist upit test. Snad ti len neukazal, alebo je este skoro, skus ockat par dni 😉

monky1
11. aug 2009

jej, dievcata, tak uz viem, na com som - dostavila sa MS....takze snazilkujeme dalej 😒

mscat
11. aug 2009

ahojte holky já sem ted moc nechodím ani nepíšu jsem stále bez nálady ☹ hlava mě bolí unavená jsem celkem mě nic nebaví malý stále zlobí,mlátí pořád psa..ta si chce hrát tak ho kouše za nohavice ponožky a tak.a on ju začne pleskat po čumáku...tak jsem napsala inzerát jestli ju někdo nekoupí ☹ 😒 a půjdu to zanest na obec nebo nevím.protože v dospělosti by ho mohla napadnout za to jak se furt chová už toho mám plné zuby..furt ho napomínat a vysvětlovat jen se vzteká 😝 a jen řve.asi mě brzy odvezou do blázince 🙂 😝
jinak já jsem si dnes jen tak změřila BT a tot je můj hrozný graf!http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

yourly
11. aug 2009

holky já se z toho už zblázním... MS jsem měla dle původních předpokladů dostat někdy v sobotu nebo neděli.. podle dřívějších cyklů před braním HA možná včera nebo dneska a stále nic.. všechny příznaky co jsem měla nějak zmizely ☹ akorát mě už několikátý den pobolívá břicho jako bych to měla dostat a stále nic.. všechny doposud dělané těhu testy negativní.. jen BT se drží od předpokládané ovu pořád nějak moc nahoře 37,2-4 toš já nevim co s tím už mám dělat.. u doktora jsem byla všechno je v pořádku...

juliett7
11. aug 2009

tak ja neviem yourly a kolkaty den uz mas BT zvysenu?

yourly
11. aug 2009

juliett7: no neměřím ji od ovu.. pokud je to tak jak si myslím a byla by i od ovu tak je to dneska 16 den.. jinak to co mám skutečně naměřeno je 10. den...

yourly
11. aug 2009

já totiž vůbec nevím jak to s tou teplotou má být.. jestli má před MS klesat nebo se držet.. fakt nevím...

juliett7
11. aug 2009

no pred ms ti klesne ale je to ozaj len jeden den alebo v den MS co ti klesne. Ked si tehotna, bazalka ostava zvysena viac ako 18 dni, vtedy si uz na 99% tehu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre