Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

tannia87
12. nov 2011

@miriamm11 ahoj aj ja som mala ducha a dnes mrcha si tie testy robia z nas srandu

jaya
12. nov 2011

@tannia87 mozna jsi byla tehotna a dite se nevyvijelo dobre, tak se vyloucilo v menstruaci. Stava se to hodne casto - proto se to i natahlo. To je dobra zprava pro Tebe. Nic nebrani tomu, aby to pristi mesic vyslo! 😉

tannia87
12. nov 2011

@jaya no ved jasne s testovnaim som skoncila ale radsej budme merta bt ako sa stresovat

e.l.i
12. nov 2011

babulky ja mam uz chut si poplakat dnes 34DC, test bez naznaku... druhej ciarky...a ani pocit na mrsku, len sem tam ma pichne brusko.. vecer mam ho ako balon, a ciciky ma bolinkaju..ale ani nie velmi .hlavne bradavky mam citlive , a krcok mam nizko položeny a tvrdy, ...myslite ze ked sme mali sexik naposledy 30 teho a vtedy som mala pocit na ovulku.. no len nemam 100 percentnu istotu, bo som nemerala bazalku ani ovu testiky som nemala..len bolesti ako pri ovu..myslite .. ze je sanca ze by sa aj druha ciarka mohla este ukazat ?

tannia87
12. nov 2011

babule ktora z vas simerra bazalnu teplotu potrerbujem rády coo a ako chcem s tym zacat tento cyklus dnes som 1dc najde sa neaka ochotna dusicka 🙄 😀

usacek79
12. nov 2011

@tannia87 co potrebujes vediet? 🙂

tannia87
12. nov 2011

ci mi staci digitalny teplomner klasicky lebvo v lekarnach sa na mna pozeraju cudne ked pytam bazalny kedy treba zacat meriat ci aj cez ms a ako ej to s teplotami kedy spozorujem ze prebieha ovu podla teploty 😀 😀 dakujem si zlata

michaelapillarova
12. nov 2011

@e.l.i asi je este skoro na druhu ciarku, treba este pockat

linuska1
12. nov 2011

@tannia87

ahoj.. uplne staci ak si merias obycajnym digi... meraj si stale v tu istu hodinu..stale tym istym teplomerom... najlepsie hned po zobudeni.. maj ho niekde pri postielke.. 🙂 ja si meriam hned nasledujuci den ako konci mrcha.. po ms by si mala mat teplotku stale priblizne rovnaku.. po ovulke ti teplotka stupne o priblizne 2-3 stupne.. 🙂

tannia87
12. nov 2011

@linuska1 len ako pri tych teplotach zistim ze je ovu alebo ze ovu ani neprebehlA 😉

linuska1
13. nov 2011

@tannia87

ovu prebehla ked sa ti zvysi teplotka z jedneho dna na druhy alebo v pribehu 2 dni o 2-3 stupne... 🙂

gelinka75
13. nov 2011

@e.l.i tak sanca je vzdy pokial nepride mrcha, skoda, ze aspon tu BT nemerias, aby si vedela ako dlho mas vyssie teplotu, podla toho by sa to dalo priblizne povedat, ci je to este nadejne

peggi
13. nov 2011

@tannia87 skús pozrieť tento link,je tam dosť podrobne popísané o bazálnej teplote,plodnom hliene,čípku maternice.
http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravi...
Ja som si meriavala,každé ráno v pošve,digitálnym teplomerom,snažila som sa dodržať približne rovnakú hodinu. Nevýhodou merania bazálky je,že keď zistíš,že prebehla ovulácia,máš už málo času na oplodnenie vajíčka. Preto je dobre ju kombinovať aj s kontrolou čípka maternice a hlienu.

e.l.i
13. nov 2011

joj je to na porazenie ked clovek nevie ako je na tom.. ak do stredy nepride..tak zbehnem za kamoskou nech mi da vysetrit aspon Hcg, a piatok pojdem k dr... , tak ale dufam ze sa toto tajomstvo rozluskne a bud budeme moct dalej snazilkovat , alebo miminko pestovat v brusku 😉

tannia87
13. nov 2011

@peggi dakujeem tak uz chapem co a ako pustam sa do toho este 3 dni a a pcotivo meram 😀 😀

tannia87
13. nov 2011

@linuska1 ja sa do toho hlavne pustam koli tomu ze chcme vidiet ci u man vobec prebieha ovu lebo 4mesiac ideme obden stale a je to enmozne stale nic takze aj preto a aj koli testom nechcem do toho tolko vrazat takto by som mala spozorovat ze som pravdepodobne tehu 😀

linuska1
13. nov 2011

@tannia87

ja testy objednavam z ang lekarni... su ovela ovela lacnejsie ako u nas.. naposledy som objednala 40 ovulacnych + 20 tehotenskych.. celkova suma s dopravou.. 12 eur.. prislo mi to za 8 dni...

katuska54
13. nov 2011

ahojte baby,som tu nova a chcem sa poradit.uz dlho sa snazime o babo a stale nic.testujem sa ovu testami,naposledy mi ukazali dve ciarky,tak sme hned huply na to aj den potom a sklamanie prislo dnes,ked som to dostala.mate niektora dobre skusenosti s ovu testami?

andrejta
13. nov 2011

ahojte, aj ja som skusala ovulaciu zistovat pomocou testov, tiez bez uspechu, aj napriek tomu, ze mi kazdy mesiac ukazalo dve ciarky. Moja gynoska mi na to povedala, ze su to vyhodene peniaze a najistejsie je zistovanie ovulacie prostrednictvom merania bazalnej teploty. tak neviem. skusam to tento mesiac merat a este som si vydrankala folikulometriu, tak uvidime o dva tyzdne

linuska1
13. nov 2011

@katuska54

ja si myslim ze kazdu jednu metodu treba este doplnit este jednou. ci uz meranie bt... popripade sledovat sliny... hlien .. krcok.. atd...
skus sa odsledovat ci mas ovulku stale ten isty den cyklu.. ak ano.. necakat az kym sa ti ukazu 2 ciarky.. ale skusit aj den vopred.. tiez skusame.. pred... cez... a po ovulke.. raz to len vyjde...🙂 tento mesiac uz mam dojem ze muza uhanam.. a citim sa uz ako vo filme nevera poslovensky..🙂))
prve som chytila ani neviem ako.. na svadobnej ceste... a myslela som si ze je velmi lahko otehotniet.. a pri planovanom druhom prichadzam na to ze to take jednoduche vobec nie...🙂

katuska54
13. nov 2011

@linuska1 skusam nielen testy,ale sledujem aj hlien,aj krcok.ale ja to mam komplikovane aj tym,ze mam nepravidelny ciklus.my sa snazime uz dlho a posledny mesiac sme sexikovali kazdy druhy den.a dnes ked prislo to sklamanie:((( som z toho dost smutna:( uz aj moj gynekolog ma trochu potrapil,ked mi oznamil,ze ked to nepride uz tento mesiac,tak nas posle do Iscaru

katuska54
13. nov 2011

@andrejta tak daj vediet ako si dopadla.porad ako na tu folikometriu🙂

linuska1
13. nov 2011

@katuska54

ja viem.. to sklamanie je velke.. tiez ked dostanem.. tak clovek uplne poklesne... ☹
je lepsie ist.. nestracat cas... mozno je to len nejaka prkotinka.. nejaky hormon.. a podari sa hned .. 🙂
teba verit.. aj psychika hla dost velku rolu... 😉

katuska54
13. nov 2011

tiez si hovorim,ze radsej ist,tam mi predsa povedia viac.ale uz len ten pocit je strasny. 😝 o tej psychike mi nemusis hovorit.mam kolegynu ktora je tehotna a sedi so mnou v kancli.tak asi vies ako sa citim. 😢
ale raz sa to urcite podari.uz si vravim,ze to pride,ked to ma prist.mozno uz aj tento mesiac 🙂 budeme dufat.

andrejta
13. nov 2011

@katuska54 o tu folikulometriu som poziadala doktorku - povedala mi kedy mam prist (prvy krat som bola na deviaty den cyklu a potom obden, ale to ti povie tvoja doktorka) a to len vnutornym ultrazvukom pozera, ci sa tvoria nejake folikuly vo vajecnikoch a ak ano tak ich potom par dni sleduje, ako sa spravaju a ked je/sú dostatočne velke, povedala mi, aby sme zacali skusat, tak vyrabame :o))) a zaroven si meriam aj teplotu, ale to som uz pisala. pa

jonnie
13. nov 2011

ahojte,chodia sem asi snazilky, ale i tak: tyzden mi mešká, test negativny, priznaky neviem,ci nejake - asi ziadne - po akom case opakovat test? keby nieco bolo,po takom case by uz predsa nieco ukazal,nie? Citlivoste testu 25.

tannia87
13. nov 2011

@linuska1 uaaaau super cena ved ja som etraz za 2 testy tehu dala 10e no hroza kupial soms i teplomer abudem merat co to ams za stranku?nemozes mi ju zasat do ip? 😉

katuska54
13. nov 2011

@andrejta dakujem za radu,prave zajtra idem po vysledky k doktorovi,tak sa nato opytam 🙂

linuska1
13. nov 2011

@tannia87

http://www.homehealth-uk.com/medical/ovulation-...
po otvoreni stranky si hore na lavo vyber jazyk.. v akom chces nacitat stranku... 🙂

e.l.i
14. nov 2011

Ahojte babulky takze hlasim 36DC bez mrchy.. ja toto uz fakt nechapem, toto sa mi hadam dva roky nestalo 😒 .. ma dokedy budeta mrcha natahovat... ma dnes zacalo brusko pobolievat na mrchu.. tak snad sa uz spusti....ked nie tak v stredu testujem znovu.. 😉 a bodaj by uz bolli II 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre