Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

jorgie
5. okt 2011

Ahojte zienky, Uz som to dlhsie nebola a vidim ze uz tu je aj par tehuliek :o) gratulujem @daniwaugh a @nemo1985 prajem krasne tehulkovanie. Dufam ze sa aj mne s tych bacilov trosku ujde 😀 Ja budem mat ovu zajtra alebo v piatok takze sa poctivo snazilkujeme. Uvidime ze ci sa nam to tento mecias podari

labanka
5. okt 2011

@katka2011 ja sa nebojim 😀 sakra zase ten blby test

daniwaugh
5. okt 2011

@e.l.i
na zaciatky je asi najlepsia desina. nehadz flintu do zita zatial.. preco si si nekupila 10miu?:o)
drzim vsetky palceky na //

daniwaugh
5. okt 2011

@jorgie
dakujeme, tesime sa neuveritelne vela :D najviaaaaaaaaaaaaaaac!
drzime velmo palceky, aby ste vsetky patrili do klubu tehu :o)

katka2011
5. okt 2011

@daniwaugh 26 DC test je biely ako cerstvo vymalovana stena... Co uz, dufala som ze po mikropotrate sa hned podari ale nevyslo to ☹

katka2011
5. okt 2011

@labanka nooo zasa mi predali pokazene, asi zazalujem vyrobcu 🙂

daniwaugh
5. okt 2011

@katka2011
no ale citala si ten clanok, ze zalezi na tom mkedy si mala naozaj ovu (a kedze mozes otehotniet az 4dni po) a kedy sa usadi vajicko (moze byt 10dni) tak napr do 35DC ti nemusi ukazat..cize NE-mas dostat ms vo stvrtok?

nativanativa
5. okt 2011

@zuzkag2 to budeme dve ☹

katka2011
5. okt 2011

@daniwaugh ano citala ale kedze sa snazime uz dlhsie a bola som aj tehu tak viem uz na sebe ci som alebo nie... Uz citim ze do rana max pride ms...

daniwaugh
5. okt 2011

@katka2011
ja som napr jedno dieta uz mala a netusila som ci som alebo nie.. kazde tehotenstvo je ine, i ked v jednom tele..
dufam ze ms nepride!! uvidis sama.. mna pobolievalo bruch otiez a bala som sa ze napriek ciarkam pride lebo som sa citila ako keby som mala dostat a neprisla...

katka2011
5. okt 2011

@daniwaugh mojko ja viem ale 13 dpo by uz bol duch na teste... Ja som minuly mesiac uz 14 dpo mala riadnu ciarku...

daniwaugh
5. okt 2011

@katka2011
ja budem stale dufat za teba aj tak..

katka2011
5. okt 2011

@daniwaugh zajtra ti dam vediet ci mrcha dorazila

daniwaugh
5. okt 2011

@katka2011
ok zlatko. dufam ze NEdorazila. musis poprehadzat smerovniky, nech netrafi a ide dakam inam! vies, jak v Tatrach, ked mas smerovky ze Strbske Pleso 15minut, Zamskeho Chata 24minut, tak take smerovniky pomiesat :D

e.l.i
5. okt 2011

@daniwaugh jaj lebo som objednavala z ebay a prisli mi same 25citl..a bolia ma uz velmi ciciky take ich mam zvacsene ze mi vyskakuje podpry 😀 😀

vierkapierka
5. okt 2011

@pehavcek ,máš úplnú pravdu 🙂 vieš že sa na to dá pozerať z každej strany a akokoľvek sa na to pozrieš a rozoberieš si to na drobné, nikdy nie si úplne spokojná a vyrovnaná, takto to asi cítim, navyše som veľ,mi veľmi sklamaná, lebo prišla ms 🙂

daniwaugh
5. okt 2011

@e.l.i
no aj ebay nie je dokonaly, musis zadat 10miu hehehe :D nevadi sak, uvidime coskoro.. silno prekrizene prsty nohy ruky a secko!!!

e.l.i
5. okt 2011

hehe bodaj by si mala pravdu...aj ked sefka mi dnes vravela ze dufa ze niesom tehotna bo nema kto robit=nedostattok zdr. sestier 😉 ..tak bodaj by nemala pravdu a som ...hehe nech makaju ja si pojdem pekne oddychnut na matersku... 😀

e.l.i
5. okt 2011

@katka2011 tak pfuj pfuj pfuj nech nedojde potvora jedna.a nech si da u nas 9 mesacnu dovolenku.. 😉

daniwaugh
5. okt 2011

@e.l.i
@katka2011
dufam ze zajtra budete obe vyyyyyskat od radosti. mozete aj plakat. ale od radosti prosim :o)

viridie
5. okt 2011

Dobrý večer dámy...Tak teď vedle mne leží boyfriend, kouká na JOJku a já se můžu opět ventilovat....nic jsem mu neřekla, on by se porád ptal... 🙂 Začíná mne bolet břicho jako tradičně před příjezdem báby a já nechci ! Prolomila jsem a koupila test....zítra 11DPO....jsem hrozná, už to nevydržím ! Asi ho půjdu hodit z okna 😀 .. @katka2011- držím palce, ať červená taky jede jinam,jo ? Děťátkům zdar !

e.l.i
5. okt 2011

tak tak.. ale radcej pockam do piatku .. a potom lekarne traste sa...idem vykupit vsetky testiki s citl 10 😀 😀 ..ozaj rano som si merala bazalku...a dnes rano som mala 37,1...a vcera 36,9...a tiez aj predvcerom....cize sa drzi som zvvedava zajtra rano...

daniwaugh
5. okt 2011

@viridie
kolkaty den si zajtra? tusim 25DC, nie?
nezabudni ze NAJSKOREJ sa ma 26DC.. :o))) aku citlivost si si kupila?

viridie
5. okt 2011

@daniwaugh 😀 Tak jo, beru 😀 .....Zítra 11DPO...23DC , bába má dorazit v pátek- přichází pravidelně každých 24 dní... Mám matkatest10... 🙂

daniwaugh
5. okt 2011

@viridie
nieeee nerob si test 23DC 😎 😲 😎 to rovno hod do kosa.. (ja viem ze som mudra jak radio ale len dobre ti chcem) fakt to ti podlamna nemoze ukazat na 23DC ani keby co... pekne pockaj, prosiiiiim.. nerobi si sama stresy a smutok.. chceme ta v piatok/sobotu bez ms a usmiatu. s // ..

viridie
5. okt 2011

@daniwaugh...ty jsi zlatá.. 🙂 Tak dobře, já to vydržím, zítra sice budu asi říčná ,ale budu statečná...V pátek ráno odjížím na 2 dny do lesů,tak tam nebude možnost ničeho...Pokud tedy v pátek ráno bába nepřijede...tak...tak prostě odjedu a v sobotu už budou dvě tučnice,jo ? Tak jo..to jsme se pěkně dohodly a naplánovaly....Díky moc za podporu Daniwaugh. Pěkně zapékej miminko a já se zase nahlásím... 🙂

daniwaugh
5. okt 2011

@viridie
nie je zaco 🙂 vydrz to zajtra! posielam vela vela "vydrz energie" :o)

zuzkag2
6. okt 2011

@gina1769 dakujem dakujem...si pokladik 🙂

zuzkag2
6. okt 2011

@nativanativa no tak to nieee....musime sa vschopit a verit.....uz ma tu babule podporili, ze nikoho neprezijem, a nebudem tu furt...tak ani ty nie...

daniwaugh
6. okt 2011

@zuzkag2
jasne ze tu nebudes furt strasit jak netehu :o) coskoro uz budes palickovat a vyskierat sa na svet ako buduca maminka :P

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre