Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

kacenka74
16. sep 2009

Andy dakujueem, som sa nechala zlakat na reklamny tah ☹ ta kskusim az ked ms nepride

m.o.n.i.k.a
16. sep 2009

Holky taky musím, jedeme na návštěvu, malý se zrovna probral, tak papa kdyžtak večer

mscat
16. sep 2009

moni:přesně tak...taky nic přeplácaného..má plno hraček a blbostí.plus hodně oblečení...a taky aby měl prostor na hraní.taky jemné barvy světlý nábytek..je to pěkné... 🙂

no my se v pondělí byly dívat na nový byt..je to dva roky teda staré ale nové 🙂 cena se pohybuje kolem 2 milionů 😖 ale družstvo umožnilo lidem co si to nemůžou dovolit..že si vezme pro ně úvěr a my bysme to spláceli družstvu...je to pálka..ale tak co už.i kdybysme tam teda měli být celý život...jsem s tím smířená...je tam pěkné okolí,klid...dvůr s altánkem...velký sklep...no jsem spokojená..tak uvidíme co nám zavolajído 14ti dnů

mscat
16. sep 2009

tak zase asi těžko jak sem říkala 😒 😖 ...tak jsem 18dc a špiním...a už teda i slabě krvácím 😠
tak to už fakt potom nevím

xena323
16. sep 2009

korenka,som rada ze si to zobrala tak ako som to myslela,viem podla seba ako boli kazdomesacne skalmanie z mrchy,a o to viac ked vsetci okolo teba ta uistuju ze urcite to uz teraz vyjde,mne to mm hovoril kazdy mesiac,potom som mu to zakazala...ano treba sa povzbudit a podrzat,ale nechcem aby to bolo tak ze ti vsugerujem falosne nadeje ked ani nepoznam tvoj organizmus,radsej ti poviem svoje postrehy nazory napady uprimne a potom sa budem stebou uprimne tesit a tehu....takisto som v piatok na teba zvedava a hoci ta nepoznam prajem ti to zo srdca ako zena ktora preziva to iste....

dnes tu bola tema vitaminy v tehotenstve...kazdy ma nato iny nazor,aj lekari,ale az tak by som to neodunula,pretoze hlavne tehotna zena potrebuje dostatok vitaminov a kde mame istotu v dnesnej uponahlanej dobe ze v strave prijmeme prave to doporucene mnozstvo??su zeny ktore sa venuju zdravej vyzive ale su zeny ktore maju vela osobnych i pracovnych povinnosti a myslim ze prenich je to taka istota ze prijmu potrebnu dennu davku vitaminov...samozrejme je to rozhodnutie na kazdej z nas..a aj firmy musia z niecoho zit,a keby ich nebolo,nie je vela liekov ktore nam pomohli a ulahcili zivot...je toho na trhu vela a clovek ma pravo si vybrat...ano je pravda ze predtym ludia nic neuzivali,ale povedzme si otvorene predtym zeny nechodili s kazdou mykozou s kazdym pichnutim atd,a na druhej strane kolko deti umieralo v spanku,kolko nevysvetlitelnych chorob a potratov bolo,len sa o tom nehovorilo..neboli lieky na stimulaciu folikulov a mnohe koli tomu nemali deti a ani netusili preco...je to naozaj kazdeho vec,toto je len moj pohlad...a co sa tyka kys listovej je velmi dolezita,v tehot.je potrebna dvojita davka,femibion uzivam aj ja,je vynimocny tym ze obsahuje uz hotovu kys.listovu-metafolin a ta sa uz nemusi metabolizovat v tele,cize uz nemusim brat kys listovu v inej podobe...a staci ho brat mesiac pred planovanym tehu...tot moj nazor...

mscat
16. sep 2009

tak, holky nevím čo to bolo?.....ale už zas ani nešpiním,ani nic... 😠 ..zahnízdování nee to těžko..to by bylo teprve třetí den a teplota při zahnízdování klesne že a pak zas stoupne.hmm tak to nic..tak asi zase porucha ms 😠 😒

andy2306
17. sep 2009

korenka-tak na tebe myslím.opravdu vydržíš do zítra?máš pevnou vůli.....to obdivuju.tak zitra jsemmoc zvědavá a věřím ve //.kolikátý den cyklu jsi dnes?nějak mi to vypadlo

kessy11
17. sep 2009

ahooojte,
tak som došla nakuknúť či Korenka vydržala a náhodou netestovala už teraz???????? či ozaj vydrží do zajtra 😀 😀 😀 😀

mscat
17. sep 2009
mscat
17. sep 2009

ježiš..já tam dala jakůsi stránku kam chodí můj nebo co..nechápu 🙂 😅 http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

m.o.n.i.k.a
17. sep 2009

Ahoj holky 🙂
Mscat, já těm vaším grafům vůbec nerozumím, máš to dobré, nebo špatné?

alzbeta.hod
17. sep 2009

holky dnes jsem měřila o 4hodiny déle a byla teplota 36,6.. a o hodinu déle 36,7 takže bych asi měla odečísr 4stupně... sakra to by byla ale hoooodně nízká teplota, Je to možný? dneska mě dost pekelně bolí podbřišek... ☹

mscat
17. sep 2009

moni:..noo já si myslím,že určitě špatné....že ovu stáále nebyla 😠 😒 ..graf ukázal nejistou ovulaci...ale dle mého názoru fakt nebyla...teplota na dva dny stoupla a zase dnes klesla...tak už 😠

andy2306
17. sep 2009

mscat...taky tomu nerozumím,tak ani neporadím

alzbeto-bazální teplota se musí měřit každý den ve stejnou hodinu ihned po probuzení-teploměr mět hned po ruce a ani se zbytečně nehýbat.měření za další hodinu nebo dvě nemá vůbec žádný význam.

andy2306
17. sep 2009

holky..tady prší,tak jsem si byla spravit náladu do obchodu...nakoupila jsem si dvě mikiny-super krásné,.a dvě krásné halenky.nechala jsem tam 2500 kč-no neva-značka EXE..moc hezké.tak jsem si udělala radost no...ale nemyslite si,nejsem žádná krkavčí matka,stejně tak nakoupím i dětem,ty už všechno mají.ted byla řada na mě...od porodu jsem si nekoupila nic.jen dvě trička u čínanů a jedny rifle,ale ty sou mi ted velké...a na rifle tam taky půjdu,tak za měsíc-to budu mít tak o 4kg mín.já mám vždycky super náladu,když si něco koupím.

šla jsem terince nastřelit naušnice,a normálně mi ve třech zlatnictví řekli,že to nedělají,že ty děti jim nedrží..a oni mají strach.tož ted nevim,co si o tom mám myslet.a jestli nebude lepší nechat ji to pichnout.

alzbeta.hod
17. sep 2009

děkuji já jsem dneska kvůli přesčasu neměla jinou možnost

andy2306
17. sep 2009

aha...tak to jo....tak zítra znovu a líp 😉

mscat
17. sep 2009

andy: 🙂 proč bys byla krkavčí matka? 🙂 to je dobře že sis udělala radost.no já právě vždy,když si jdu něco koupit..ryfle,nebo tričko...které už taky nutně potřebuji...tak si nekoupím nic a koupím zase malému..hračky nebo ted tu bundu plus ryfle dostal zase 🙂 a já opět nic...tak si říkám,že příště už určitě koupím něco na sebe protože malý má na výběr ze tří podzimních frajerských bund 🙂 ze 4 ryflí a plno zimních bund...a já? 🙂 já nemám žádnou podzimní bundu,tenisky mám rok nike..a svině se rozlepují...,plus ryfle jedny velké jedny malé 😝 🙂 a mikinu teda mám novou z timeoutu z 1000kč slevněná na 500kč.taky teda moc krásnou tak z té mám teda radost 🙂 a to je tak vše..vlasy odrostlé... 😀 😝 tak příště nakupuji taky sobě. 🙂

jinak tady taky prší a je zima 😠

andy2306
17. sep 2009

já jsem si počkala,až shubnu..a jsem ráda,že konečně na mě mají číslo 😀 😀 a nakupování u tinonů,tak s tím sem skončila,protože v tom potkáš každého druhého-nedrží to tvar,ani barvu.je to po první vyprání jak kdybys to nosila už půl roku....radši si vždy našetřím.a půjdu koupit kvalitní a hezké,co nemá každý.radši budu mit jen dvě mikiny.než čtyři za dvě stovky.
jo..jsme ženské,tak se musíme aj oblíkat a chodit ke kadeřníci,aby sme neměli nálepku utahaných udřených mamin.já jsem u kadeřníka byla v pátek a jsem spokojená.
a přesně tak.hanička má taky troje kalhoty,já dvoje-ale staré.triček má patnáct-aj s krátkým,aj s dlouhým.mikiny tři-dvě bundy,vestu-tepláků 5ks....a včera jsemji koupila ještě jedny,aby náhodou neměla málo 😉 a terinka je na tom stejně. 😉 😉 no..a půjčila jsem si od babičky peníze a nechám naočkovat děcka prevenarem-obě.už jsem se rozhodla.

korenka-kde tě máme,jak ti je?nepřibyl další příznak?kéž by....tak ti držím pěstičky

m.o.n.i.k.a
17. sep 2009

aha mscat, tak snad se to zpraví. 🙂
Když už se tady bavíte o věcech, tak já ted kupovala jen mimi a malýmu, takže si tedka budu muset koupit sobě, protože chodím jen v teplácích do ryflí se nevlezu, tak si musím něco na sebe nakoupit.
A taky na zimu, malém jsem obj. z mmb krásnou kombinézu zimní, dneska mi má přijít jen za 399,- je fakt krásná , tak z ní mám radost, ještě nějaké zateplené kalhoty a boty a na zimu je vybavený, já na zimu věci hlavně těhu a taky boty. Tak nakupovat musíme nevím kdy asi př. měsíc.

andy2306
17. sep 2009

moni-to jsme na tom všechny matky asi stejně co 😀 😀
já prodávám na mimibazaru věcičky a i kupuju,ale výhradně nové teda děckám.....obnošené nic pro mě

mscat
17. sep 2009

andy:tak já u vietnamců věci taky vůbec nenakupuji...joo teda tak tepláky na doma nic víc.ryfle,mikiny a tak...to bych na sebe nedala jak říkáš.chodí v tom každý a mě se ty věci tam ani nelíbí.jo tak když už tak nátělník,nebo tričko..ale ryfle mikiny boty..to bych tam nekoupila. 🙂 většinou nakupujem v taku,nebo kik...boty deichman.nebo ted má malý pantofle z rena.

moni:my kupovali kombinézu minulý rok a tehdy ju teda nosil ale byla mu větší.ted se těším až ju bude nosit..taky je parádní stála teda 900kč.ale fakt moc hezká modročerná.tak at se malému kombinézka líbí 😉
a ty si taky něco kup..ze všeho přece pomalu rosteš 🙂 😉

mscat
17. sep 2009

andy:všechny milující matky 😉 viděla jsem třeba po břeclavě jít nafintěnou maminku a dítě šlo jak šupák oblečené.to je na zabití.radši když dáme všechno dětem než aby sme byli sobecké a dítě nemělo pomalu v čem chodit 🙂

korenka
autor
17. sep 2009

jéééééj,tak vy na mňa takto myslíte??????????????? 😢 ,až ma to dojíma 😕
no,nie,nie,kessy,andy,až zajtra pekne testujem,ale už včera večer ma pobolievalo podbruško,takže neviem,či nedojde mrcha............ale nádej umiera posledná,že?
xena,pekne si to všetko opísala a ´dakujem za podporu,aj ja ti držím palce moc
a ešte,to mám najradšej,ke´d píšu,že máme brať rôzne vitamíny mesiac pred plán.tehu,ale ho plánujem už vyše roka!!! 😎 😒

andy2306
17. sep 2009

já nakupuju aj tam.někdy tam mají pěkné halenky,ale neni to kvalitní,to je jasné.a už mě to taky začlo štvat,že chodíme všichni ve stejném jak za komunistů 😀 ale děckám nakupuju aj tam,seženeš tam hezké věci kolikrát-levné..a zato hodně.protože děcku nestačí dvoje tepláky,dvě trička-a kdybych měla nakoupit malé deset triček aby měla,když je hned ušpiní -ve drahém obchodě,na to bych neměla.ale obnošené nikdy....ani zadarmo obnošené bych nedala děcku-tim neodsuzuju ty,co tak nakupují..v sekáčí,z druhé ruky-každého věc,ale ja na to žaludek nemám.
já s daichmanem mám špatné zkušenosti-já nakupuju boty jedině v obchodech-na tom nešetříme,.ale z daichmana se mi málokdy něco líbí-a koupila jsem si tam už dvakrát boty-zimní a na jaro-a vydrželi sotva jednu sezonu a rozlepili se hned.kik je v hodoši taky-vedle hypernovy,ale to mi přijde hrozné ty hadry tam.tam jsem nakupovala,kdyžjsem byla těhotná,protože tam mají maxi velikosti.

korenka
autor
17. sep 2009

a aj tu prší od rána vkuse a chce sa mi hrozne spať 😔

andy2306
17. sep 2009

korenka-bříško může pobolívat jak se zvětšuje děloha,já měl an azačátku těhu pocit 6 týdnů.že dostanu krámy...a nic. 😉 moc ti to přeju,zitra se zapnu co nejdřív.a doufám ž etu najdu že máš na testu //.-hlavně nás nenapínej a dojdi sem co nejdřív beruš
😉

korenka
autor
17. sep 2009

jasné,ráno ešte doma napíšem,ale babuľky,netrápte sa pre mňa,ja rátam,že nebudú //,lebo to by bol zázrak od Boha....... 😵

m.o.n.i.k.a
17. sep 2009

Andy, já jsem tedka výhodně nakoupila plno růžovoučkých věcí next- mám je v albu pod Lukáškem.
No hlavně, že nevím ještě co to bude že 😀 Ale kdyby to byl kluk, tak je mám komu dát nebo prodat 😉
Nakoupila jsem toho dost a už končím, pokud to bude holčička tak v nakupování pokračuji, a pokud kluk tak věcí bude mít plno po malým, takže nakoupíme jen sem tam nějakou hezkou věcičku 🙂
No mscat, roste hlavně to bříško a přes něj nic neobleču krom volných triček mikin a teplák. Takže si musím co nejddřív něco na sebe koupit 🙂
Holky jedu pro mladýho do školky, tak kdyžtak za chvíli, zatím pá

m.o.n.i.k.a
17. sep 2009

Korenka, držím palečky na zítřek 😵 pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre