Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

zuzkag2
27. aug 2011

@misula.g Misi, no ja mam ten tazky den dnes...a dooost silne bolesti...od kedy som vysadila HAK, tak je to dost brutal...ale ako hovoris, mame pred sebou dalsi mesiac, ked sa budeme snazit, akurat ma stve, ze v pondelok je sviatok...na ten HP by mi mali zobrat krv 1DC-3DC, takze tento mesiac to nestihnem, a budeme to teda testovat az buduci mesiac....ale uz konecne zacneme....
aj ty mavas Misi take silne bolesti pri ms? co ti pomaha...dotujes sa nejakymi liekmi (tak ako ja? ), ale vies aj nejaky "babsky" recept, ako si pomoct?

zuzkag2
27. aug 2011

@terioza1 Terinka...no dnes je to trosku na prdky 🙂 boli ma dost brusko, ale psychicky uz je to ok, moja draha polovicka mi dava strasne velku podporu, tak to ide lahsie...budeme sa snazit dalsi mesiac a dalsi,az kym sa to nepodari 🙂

a co ty mojko? ako sa ma mimi? a ty sa ako citis?

zuzkag2
27. aug 2011

@daasenka85 jeej, ty si zlata, dakujem za pasticky...a ty si ako na tom?

terioza1
27. aug 2011

@zuzkag2 kdyz budes pit kontryhel, brusko te bolet nebude 🙂 Nebo bude, ale o hodne min.... 🙂 A navic ti pomuze k otehu 🙂
Ja se mam dobre, miminko me zatim vubec nezlobi, jen me neustale boli hlava... ale neni to tak strasny... vubec si nepripadam tehu .-D K veceru ani ty prsa neboli .-D Keeez by to takovy leharo bylo az do konce 🙂))

daasenka85
27. aug 2011

Já mám 27. den cyklu a nevím nevím.. ´Menstruace by (ne)měla dorazit příští týden (mám cykly 31-33 dní), po kontryheli cítím snad i ovulaci. Ale prsa mě nijak nebolí, takže asi nic. Nejhorší je, že člověk si pořád vsugerovává nějaké příznaky a přitom, když se nad tím zamyslí tak si řekne, že je to blbost.. my se snažíme teprve druhý měsíc po 3měsíční pauze po revizi, která byla v dubnu, před tím se "zadařilo" rychle - druhý měsíc (ani jsem nečekala, měla jsem veliké problémy asi rok - s nastartováním a následně srovnáním cyklu po vysazení antiko v říjnu 2009), jenže byla jsem vklidu a řekla si, že tomu dávám rok a pak se začnu stresovat. Teď už je to jiné, člověk se k otěhu moc upíná 😒
Přeji Ti, abys měla tak bezva gynekologa jako já (dělal mi sám revizi) a vyřešili jste problém, pokud nějaký je (přeji, aby nebyl nebo to byla banalita, která se brzy vyřeší). Vy se snažíte tuším pět měsíců? Jak už jsem tady psala, četla jsem někde, že i zdravá žena má jen každou PŘIBLIŽNĚ 6. ovulaci schopnou oplodnění, tak snad teď u Vás bude na řadě 😉

kaekole
27. aug 2011

@zuzkag2 hlavne nebud smutna. Nabuduce to musi vyjst. Kedy ides k lekarovi na vysetrenia?

malinka_02
27. aug 2011

Holky jdu vás dočítat vy ste toho nakecaly!! Mám otázečku..děláte si někdo ovulační testy? Já začla po půl roce, první měsíc sem začla brzo že to zkusim nejdřív bílý pak slabá // asi 3 dny a pak silnější takže ovu, minulý měsíc sem už vědělka kdy má být tak 2 dny slabá // , 3 den silná - ovu, no a tenhle měsíc sem dělala už skoro přesně že vím 1 den slabá čárka druhý silnější ale ne silnější než kontrolní, tak sem si říkala že druhý den je to tam a druhý den už slabší čárka zase, tak sem si říkala že asi ovulka proběhla mezitím a já testovala ráno a že třeba odpoledne by tam byla // .To bylo v pondělí. Ale vrtalo mi to hlavou tak sem si dneska zkusila udělat ještě jeden a zase // ale hrozně slaboulinká ta duležitá. Tak si říkám že ty testy asi nefungují protože je blbost že by to 10 dní pořád něco ukazovalo.. Tak sem si říkala že vyhazuju peníze. A jak si vsugerovávám příznaky a vše možné tak sem si najednou vzpoměla že ovulační testy sou pozitivní i v těhu tak tady sedím a přemýšlím že by?Ale vidím jak budu zase zklamaná.Byla bych teprve 7DPO. Co si o tom myslíte?

cecil36
27. aug 2011

@malinka_02 slabucka ciarka na ovu teste nic neznamena, je to negativny test a hotovo, isty zbytkovy luteinizacny hormon ma v tele kazda zena, najmä pred ms moze byt ta ciarocka silnejsia, ale nie pozitivna- teda rovnako silna. Ovu testy ukazuju spravne, len zeny ich obcas interpretuju na prd, lebo si myslia, ze ciarka tam byt nema. Ale ona tam moze byt a nemusi, pozitivna teda rovnaka je len tesne pred ovu a pocas ovu. Asi si len nevystihla peek.

adele15
27. aug 2011

@misula.g to ma moc mrzi, ze mrcha jedna dorazila 😒 ale treba kooopec optimizmu, ved sme este len na zaciatku 😉
ja este vyse tyzdna musim cakat, ale nejak mam taky pocit, ze asi tento mesiac z toho tiez nic nebude... 😒

malinka_02
27. aug 2011

@luciesofi no my co se snažíme o mimoč tak sem začla takhle špinit asi jak to víc děláme 😉 vždy jsem si říkala že je to těhu, ale nebylo jen se rozjíždšěla ms.. 😒
@zuzkag2 to mě mrzí, tak příště to vyjde a bude červňátko 😉 a já začla tenhle měsíc pít kontryhel hned 1 den MS a fakt to pomohlo, bolesti minimální, ještě aby to pomohlo na mimi
@foaji to jsem zvědavá jestli už tak brzo se to může ukázat
@terioza1 ahoj Teri jak se máš? Kde teď diskutuješ? Sem koukala že si se zase zatajila 😲 chtěla jsem se zaptat kdy si viděla prvníhodušíka na TT?

malinka_02
27. aug 2011

@cecil36 aha tak moc děkuji, maliličkatá naděje zhasla 😢 Ještě se tě zeptam prosím na něco protože nikdo moc o ovu testech neví, takže myslíš že když sem v neděli ráno měla nejsilnější druhou čárku a v pondělí už byla zase slabší tak myslíš, že nejsilnější by byla v neděli večer ale zrovna sem netestila? Myslela sem, že je silná celý den.. Děkuji.

labanka
27. aug 2011

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ahojte baby dnes je termin na MS...zatim nic, ale zdvihla som tazke kreslo...vobec som si to neuvedomila a teraz trosku spinim - hnedy vytok ale uplne malinko 😒 😒 😒 😒

labanka
27. aug 2011

@zuzkag2 ahoj anjelik citam ze mas MS.....do prdelky ☹ ☹ ☹
asi to tak musi byt aby sme si tych malych anjelikov vymodlili a vybojovali ☹ ☹ ☹ ☹
ja mam spinenie ☹ ☹ ☹ zdvihla som tazke kreslo a tak mi je divne .... 😔

daasenka85
27. aug 2011

@labanka To by mohlo být těhu!!! Kéž by 😉 špinění není menstruace. ale menstruace mže začít špiněním, takže nechci děělat falešné naděje :-/ já al začala špinit, když jsem byla těhu a pak už dva dny nic, udělala jsem test s bylo jasno (aspoň pro danou chvíli ☹ ). Takže držím pěstičky, aby špinění ustalo nebo aby se alespoň nezhoršovalo...
Já mám čep v krku, takže proto ty "příznaky" (bolest hlavy, oteklý krk a nos, mírná nevolnost, zvýšená telota) 😖
Zatím cucám cucám, ležím, odpočívám a piju čajíčky. Kéž by to zmizlo bez antibiotik, každý čep prý nemusí být angína (i když nečastěji ano), může být i virového původu..

lea1333
27. aug 2011

@daasenka85 ahoj no skoro rovnaky scenar:Dja viem ze mam cas do 30ky ale tak hodiny uz tikaju:D ale co skoro budeme bruskate vsetky co potom tuzime;)aj ja drzim palce

terioza1
27. aug 2011

@malinka_02 ahojky, ja jsem snad vsude.... Prvniho mini dusika jsem videla 9DPO.. myslela jse nejdriv ale, ze to je roztekla test.carka.. :D

malinka_02
27. aug 2011

@terioza1 že na tebe nikde nenarážím 😉 a to už si měla nějaká příznaky? My se tentokrát snažili fakt poctivě a zase to vypadá že nic 😢

cecil36
27. aug 2011

@malinka_02 Je to indi vindi, niekomu LH klesa rychlejsie niekomu pomalsie. Takze ovu mohla byt kludne v sobotu vecer ako aj v nedelu pocas dna. Ak ste mali keksik v sobotu alebo nedelu, tak je to ok 🙂

misula.g
27. aug 2011

@zuzkag2 Zuzi, taky mívám ty bolesti až po vysazení HA - právě kvůli bolesti jsem ji začala tehdy brát. Bolesti mám nejsilnější prvních 5 hodin, většinou chodí v noci, takže se vzbudím, dám si postupně dva prášky na bolest a potom nějak usnu. Ale tentokrát to bylo přes den a to mi léky na bolest nezabraly, tak jsem to v práci musela přetrpět. Kdosi mi poradil termoláhev na břicho, ale to mi dělá hodně zle, potřebuju spíš ledový vzduch a chlad.
@terioza1 A mohu se zeptat, jak funguje kontryhel na MS bolesti? Musí se pít déle před začátkem MS, pravidelně, nebo stačí, když bolesti začnou?

misula.g
27. aug 2011

@adele15 Já mám optimismu dost, právě proto, že jsme na začátku. A jsem taky moooc zvědavá, jak budu zkoušet ten ovu tester ze slin 🙂

adele15
27. aug 2011

@misula.g no tak na tvoje skusenosti s nim som zvedava aj ja 😀 ale este stale aspon tak trosku v kutiku duse dufam, ze mi nebude treba ziadne testovanie, teda az na tehotenske testiky 😀

nemo1985
27. aug 2011

Hezký večer holky.
Tak u mě stále stejné příznaky, bolesti v podbříšku,škubání(cukání) okolí pupíku,nalitá prsa, časté lítání na wc, a před chvílí jsem měla asi 2min bolesti do zad. Máte to některá ? Do termínu měsíčků zbývá ještě 14dní,na test brzy.

A bolesti k měsíčkám mívám týden před a ne 14dní před. 😉

pejullka
27. aug 2011

@nemo1985 no já měla minulý měsíc to samé a nebylo s toho nic, každopádně bych zkusila test a za 14 dnů znova kdyby tam nic nebylo.

nemo1985
27. aug 2011

pejulka.... díky za odpověď, vydržím a počkám, zda mi toho 10.9. dorazí či ne. Jinak zkusím testík 😉

pejullka
27. aug 2011

@nemo1985 mě by to čekání zabilo🙂

nemo1985
27. aug 2011

pejulka..... To já si počkám, jak to dopadne 😀

pejullka
27. aug 2011

@nemo1985 tak drzim palce, at je to tam, u toho prvniho to bylo hned?

nemo1985
27. aug 2011

Na druhý pokus se zadařilo 😉

micinka111
27. aug 2011

nemo

ja som mala presne to isté čo ty,dva t pred očakávanou ms,ktorá nakoniec prišla o týžden skôr, už mi skončila a napriek tomu cítím pobolievanie vaječníkov,v stredu idem k dr tak uvidím,joj keby nám to chcelo vyjsť 🙂

pejullka
27. aug 2011

@nemo1985 tak to teda závidím, já si teda přesně nepamatuju za jak dlouho, ale myslím, že to bylo okolo půl roku, ale to jsem vysadila antinu. Teď mám nového přítele, těhotná jsem byla před dvěma lety, ale nic s toho nebylo a teď to zkoušíme znovu...tak uvidíme co tenhle měsíc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre