Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

blau
12. okt 2011

zajtra si ho musis nabalit do kabelky. No to hadam, nie alergia na spermie, to by bol pruser. Da sa to liecit? da nie? Dani co hovori Gugel?

nativanativa
12. okt 2011

@blau jeeeeeeeeeeej potom kto ma oplodni bozeeeeeeeeee , vytrham si vlasy 😀 😀 😀 😀

blau
12. okt 2011

netrhaj, neboj, nech pana prezru a budeme mudrejsie. Inak oplodnit ta moze barz kto, pruser by bol, keby si len na jeho alergicka, ci? Neboj nic. Na Vianoce budeme juchukat nad tvojimi dvomi palickami 😉 treba mysliet pozitivne 🙂

daniwaugh
12. okt 2011

@nativanativa
daj si ho pekne pozriet co najskorej. neviem ako s mykozami, ale kamoska mavala chronicky zapal mechura (to som tu uz pisala tusim) a to tiez vzdy po styku a zistilo sa ze on to nikdy nedostal, lebo bol imunny ale bol prenasacom, cize ona sa vyliecila, zasa sa pomilovali a zasa to od neho dostala, vyliecila sa, pomilovali sa.. etc dokola dokola kym zistili ze to on na nu prenasa a jemu to nic nerobi..

daniwaugh
12. okt 2011

@blau
haha este som negooglila, hned to idem nastudovat, daj mi 5minut!:D
uz: http://wanda.atlas.sk/ste-alergicka-na-spermie/...

daniwaugh
12. okt 2011

a zlaty konik: https://www.modrykonik.sk/forum/tema/alergie-na...
takze tak.. ale nevidim nidke realne symptomy, len tie na tejto stranke: http://magazin.atlas.sk/zdravie/alergia-na-sper... ale to sa moc nepodoba na nas pripad, ci?

nativanativa
12. okt 2011

@daniwaugh omg ..... no to si mi teda dala teraz ☹

golymetr
12. okt 2011

holky mě dneska trošku pobolívá bříško ale bylo by brzo na uhnizdování nebo nee?? jsem 4DPO mam divný tlaky jako na menzes

dan81
12. okt 2011

Ahoj, mohu dotaz.?...třeba některá budete mít podobné zkušenosti....snažíme se o mimi čtvrtým měsícem, menstruace plus mínus pravidelná (1.cyklus 28 dní, 2.cyklus 31 dní a třetí 34 dní). Nyní jsem 36DC, menstruace nikde, těhotenské testy negativní....čekaní je hrozné....🙂 😲 Nevím, že bych měla tak dlouhý cyklus? Děkuji a zdravím 🙂

nativanativa
12. okt 2011

no baby a je to tu , drahy ma informoval ze aj on uz ma problemy so svrbenim , tak som mu dala pokyny do lekarne ako prvu pomoc ....

nativanativa
12. okt 2011

@dan81 hm , skus pockat .... este dva az tri dni a potom testni 😉

golymetr
12. okt 2011

@nativanativa já vždy měla problémy a ted už bývalý nic neměl pak radši vždy když jsem měla mykozu tak už jsem mu vždy vynadala co to domu zase přines že já to odnesu to jsem v tý době netušila že má jinou a podvádí mě,tim tě nechci strašit to nee jen muj případ jaký jsem já měla problémy ☹ ted už mam nového přítele a plánujem spolu miminko jsem snim opravdu šťastná snad se brzo podaří zatim se snažíme druhý měsíc.

daniwaugh
12. okt 2011

@nativanativa
no takze aj on k doktorovi a milovat sa az sa obaja preliecite, nech uz mate klud..

nativanativa
12. okt 2011

@golymetr ja viem ,ale ja som tym prenasacom , to je ten problem ☹

nativanativa
12. okt 2011

@daniwaugh viem micka 😖 😖 ☹ ☹

daniwaugh
12. okt 2011

@nativanativa
no skusit to mozete, ja verim ze to pomoze a sup na to!🙂 ziadne smutne ksichtiky, podari sa, uvidis! a skus toho bylinkara 🙂

blau
12. okt 2011

@dan81 no tak to mozno tento mesiac klaplo, mojej kamaratku ukazalo az po 2tyzdnoch na teste, 2 palicky a to uz bola tehotna. Ake mas pocity? Podla mna to zena aj tak trosku tusi 😉

blau
12. okt 2011

@daniwaugh urcite to pomoze, preliecit sa obidvaja a pojde to a hotovo. Musi! 😉

nativanativa
12. okt 2011

@daniwaugh ale jasne , ved budeme sexualne zdrzanlivi ten tyzden a bude vymalovane 😀 , inak ja neviem ale mam pocit akoby mi praskla ta cysta ... spinim a vobec sa to nespusta ... hm , zvlastne 😕

princess15
12. okt 2011

@nativanativa nuz ano svrbenie,sčervenanie a neskor akoby odlupovanie kože z penisu-to je mykoza-takze nasadiť liečbu a zbaviť sa tej pliagy-u nas tiež ja som prenášačka 😝 😅
cysta ti mohla kludne prasknut...ked mne praskla mala som divne pichanie v podbrušku-drzim palce nech je cysta preč 😉

nativanativa
12. okt 2011

@princess15 ja nemam pichanie , ale len spinenie , uvidime zajtra , ze by taka slaba mrcha ?? 😝

katerinanov
12. okt 2011

Holky, v srpnu jsem ovulovala 5. Cca od 10. jsem cítila bolest v podbříšku jako před MS, citlivé prsa, bílý těhotenský výtok. Sice jsem si říkala že to jsou takové premenstruační syndromy ale na druhou stranu jsem věděla, že tak brzo to není žádný syndrom 😀 No a už jsem v 11tt 🙂

princess15
12. okt 2011

@nativanativa nieee ja si myslim ze ked to je mrcha tak sa to spusti... kedy si mala naposledy mrchu?uz si ju cakala?

nativanativa
12. okt 2011

@princess15 prave ze som ju tak skoro necakala ... 22DC , pm 20 september

princess15
12. okt 2011

a mala si ovulku?lebo toto by inac mohlo byt aj uhniezdovanie

golymetr
12. okt 2011

@katerinanov už 5 dní po ovulce jsi měla bolesti v podbřišku??já jsem 4DPO a bolí mě podbříško ale nemusí to znamenat uhnizdování

daniwaugh
12. okt 2011

@nativanativa
urcite budes v poriadku teraz ked sme to odhalili!🙂)
hlavne nech je to vsetok uz ako ma a mozes nam hrdot mavat ocikanou palickou s kolajnicami!

katerinanov
12. okt 2011

@golymetr tak u každé ženy to je individuální. Já jsem tomu moc nevěřila, když jsem o tom četla, říkala jsem si, že to je vsugerované, ale byla to docela silná bolest, takže vsugerovaná nebyla. Držím palce ať ti to dobře dopadne 🙂

nativanativa
12. okt 2011

@daniwaugh no ja dufam ze to bude uz coskoro , asi tak o mesiac ... 😝 😝 😝 😝

nativanativa
12. okt 2011

@princess15 prave ze mi doki zistil ze neovulujem .... ale zase na druhej strane vsetko je mozne ..... 😀 😀 😀 😀
ci som ovulovala predosle cykly , to netusim veru

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre