Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

michalag
13. okt 2009

mscat, ako sa mas, pozeram ze ti hapuje mrcha 😠 a neskusala si testik?

Ja sa mam dobre 🙂 , dnes sme boli na sono a sme v 11tt+0d, mame 4,5cm, srdiecko krasne bije 🙂 😵

michalag
13. okt 2009

a mame aj fotocku v albume 🙂 , tak ak chcete mozete kuknut 😉

cambina
13. okt 2009

mscat...aha... tak ta depo-provera je hrozné svinstvo...víš, v takových věcech se vůbec nevyznám

cambina
13. okt 2009

miško...tak moc gratuluji

michalag
13. okt 2009

cambi dakujem 🙂 , ale stale mam strach aby bolo malicke zdravucke
Ako sa mas??? a co Davidko?

katika82
13. okt 2009

andy , cambi no pravdu povediac cítim sa hrozne, všetko ma bolí, bruško nemám nejaké veľké takže sa drobček tisne viac do vnútra takže kríže a bedrá si ani necítim chodím ako 100 ročná babka krivkajúc, z postele ma musí manželík dvíhať,
doteraz keby malí nekopal ani neviem že som tehu tak som sa dobre cítila však ešte pred 3 týždnami som bola na chopku na túre a v pohode. a ako som doma na materskej tak sa cítim akosi horšie.
už nech je to za nami ale neviem si teda predstaviť tie pôrodné bolesti ked už teraz aukám jojkám a neviem čo pri chodení tak neviem ako idem pôrod prežiť. 😀

mscat
13. okt 2009

cambi:jojo to je ale já jsem už rok po poslední injekci.teda bude to rok.se říká že tak rok brání ovulaci. 😝
ale já jsem měla prášky proveru to je něco jiného.

miška:gratuluji...jaké veliké už miminko 🙂

no miška s tou ms...už to bylo jakžtakž ok ale po práškách které by mi ju měly upravit se už nedostavila a jako když utne.nevím kde vězí.testík jsem zkoušela dnes...mě se tam pořád něco objevuje ale to je stín.prostě do limitu se to tam rýsuje pomalu ale pak už to nejde ani vidět. 😝

andy2306
13. okt 2009

mscat-tak pak dyžtak na IP napiš adresu a já ti to pošlu,jen se připomen,ano? 😉

miška-ahoj.sláva že jsi tu.jsem ráda,že je všechno vpořádku...neboj se,bude to o.k. všechno-kritické měsíce máš za sebou.

katika-no poslední měsíc těhu neni nic extra-to vydržíš,i porodní bolesti.mám dvě děti a žiju,ale taky jsem měla strach,to víš že jo...jen chci říct,že ženská vydrží všechno když musí..a to miminko stojí přece za to.přeju ti pohodový porod..a zdravé miminko

korenka
autor
13. okt 2009

no,totooooooook,čo máme dnes zraz starých známych snažiliek?
katika,tak nech už to máš za sebou,nech ste hlavne v poriadku!!!
ježiš,marti,moc si ma potešila moja,no,ale viem,čo prežívaš,neboj,len kľud,asi ostaneš domka,že?a koľký dc si testovala 1x?
kessy,no,v tejto kose ja veru ani nos nevyvenčím,som ešte v paráci,ale som rada,že tu mám teplúčko...dávaj si pozor,táto zima zradná,teplo a poriadne sa obliekaj!!!
a ja stále nič,som 26DC a veru mám nutkanie testnúť zajtra,ale škoda testu 😒 ...a mám pocit,že nič nebude zase,už ma to unavuje nejak...
cambi,ten koláč budem robiť v sobotu aj ja,vyzerá dobrý recept a fakt jednoduchý 😝
idem ešte jeden návrh dokončiť a hádam aj domkov,už druhý týždeň nedýcham,strašne veľa roboty...ja už chcem byť domka!!! 😵 😔

andy2306
13. okt 2009

korenka---doufám s tebou 😉 a dnes jsem na tebe myslela,že už se blíží den testování.radši ještě počkej.....dva dny.abys byla aspon 28dc....moc ti to přeju,že to ani neumím říct.

korenka
autor
13. okt 2009

ja viem andy moja... 😵

andy2306
13. okt 2009

korenka-to nejsou koláčky,to je buchta!nebo vy to tak u vás říkáte-buchtě koláčky?mi říkáme jen koláčkům koláčky 😀 dělala jsem ji včera a je skvělá,jen se po ní zaprášilo..a hlavně moji zásluhou teda...!!!!!!!!!!!!§§ 😀

duha82
13. okt 2009

já jen jak tady bylo psáno....o závadnosti kočárku X lander AA...tákže to jsem opsala z jedné diskuze.....kočárky x lander nové generace t.j. X LANDER X1, X2, X3, XT, XA jsou vyráběná v licenci zn, QUINY takže celá konstrukce, potahové látky atd. jsou kočárky QUINY jenže mají pouze označení X LANDER což je polská značka. A závadný je pouze polský DELTIM X LANDER AA a je to starší výrobek firmy deltim!!!
táákže X landrům ZDAR!!! máme XT a je dokonalý a dizainově moooc krásný 🙂 🙂 😀

andy2306
13. okt 2009

to tady už bylo psané... 😉

andy2306
13. okt 2009

korenka-kdyby jsi náhodou testla,tak dej vědět-ne aby sis to nechala pro sebe..hezký večer holky. 😉

andy2306
13. okt 2009

holky-kdo chcete vědět,tak si najdite na netu : test kočárků 2009-a tam jsou vypsané ty co jsou určo závadné-a prý ještě ale co neni na seznamu,neznamená,že závadný neni,protože řada testů ještě probíhá....tak jsem vzědavá jak dopadne ten můj.jinak bude terezka chodit pěšo 😀 😀

sonidlov
13. okt 2009

jééj Miška Ahoj🙂
tak teba som tu dlho nečítala. Ako sa máš? vydím, že dnes je tu zraz strarých tehuliek a maminiek🙂
Andy ako sa majú dievčatá sú zdravé?To počasie vonku nie je boh vie čo.
Korenka držím palce a možno budeš prekvapená ako dopadne testík.
Bože Katika že 37tt pamatám si ked si bola 5tt ako to len letí.Jéjda a čo budeš mať chlapčeka?

andy2306
13. okt 2009

ahoj soničko-ty jsi tu teda ale taky dlouho nebyla... 😉 jak se máš,co nového?a co tvůj bratr s manželkou jestli se můžu zeptat,už je to lepší?
máme se dobře-holky jsou hodné,jen s tou starší mám někdy víc práce-odmlouvá,vzteká se,všechno ví a zná líp,ale tak to je věkem,jinak je musím pochválit.Miminko se nám povedlo-zatim je zlatá.Jsme dnes po očkování a žádné špatné reakce,v pohdoě-ty hexavakcíny snáší výborně.terezka se už překuluje ze zad na bříško a z bříška na záda,tak ji už musím víc hlídat,aby mi někde nespadla.
no to počasí je skok teda-min.čtvrtek tu bylo ještě 27 stupnů-a dnes mi šla hanička do školky v zimní bundě.jsou zdravé-hanička drží,ostatní děcka ve školce odpadávají.ale ona mi nikdy moc nemaroděla-jen rýmu,nikdy nic hrozného-snad to vydrží.
napiš co ty...jak s emáš..a tak. 😉

andy2306
13. okt 2009

holky-ted mi přišla od kamarádky mejlem zpráva,že kdyby se vám někdy stalo,že vás někdo přinutí vybrat peníze z bankomatu a okract vás,tak máte vytukat pin opačně..pozpátku.že peníze to vydá..a zároven přivolá policii.....tak nevím,co je na tom pravdy,ale má se to rozeslat co nejvíce lidem.že to bylo v TV a že to moc lidí neví...tak dělám osvětu dneska 😀

lumimi
13. okt 2009

zase jedna hlupa otazka .
neviem kto poznate tu metodu určovania plodných dní podla hlienu - ale vraj ked je ako vajcový bielok tk je to znakom ze je ovulácia, ja som podla prepočtov mala mat minulý týžden a vtedy bolo u mna sucho, az dnes sa vyskytol taky " vajcový bielok" tahavý- som 21 DC - je to priznak neskorej ovu ale skorý príznak tehu? co myslite?

dzou
13. okt 2009

ahoj lumimi a nemohla sa ti ovu posunut a je az dnes? min. tyzden si mala aj nekaje ine priznaky na ovu?

lumimi
13. okt 2009

nie, len ma trochu bolelo brucho v bokoch - dom myslela ze to bude zo, a v nedelu poriadne bolelo - som myslela ze budem mat zapalený appendix. pred skoro 2 mesiacmi som vysadila HAK tak neviem ako to u mna teraz bude - ale dnes nemozem mat ovu - mam rande az v piatok.

dzou
13. okt 2009

noo lummi kedze si len pred 2 mesiacmi vysadila hak je uplne kludne mozne ze ovu je dnes a bohuzial jej to nevysvetlis ze rande je az v piatok 😅

lumimi
13. okt 2009

😖 sakra- ale mozno je to len priprava na ovu a este to len pride, mozno sa mi zmenila hladina hormonov. a v piatok na obed sa vyklube vajicko 🙂... musim si lepsie nastudovat tu metodu...

dzou
13. okt 2009

no ak si si uplne ista ze je vajickovy vytok a sexik si dnes nemala(ze by to nahodou mohli byt spermijky) tak to skor naozaj bude dnes ....

lumimi
13. okt 2009

druhy do paru je daleko, takze sexik 0 bodov

dzou
13. okt 2009

hmm tak neviem pockaj mozno ti este niekto poradi... ale vyzera to na ovu

lumimi
13. okt 2009

no ja nechápem, Citujem:
"S približovaním ovulácie sa mení typ hlienu. Stáva sa čírejší, naťahuje sa bez pretrhnutia a má vzhľad surového vajcového bielka. Jeho množstvo môže stúpať alebo klesať. Niekedy je sfarbený krvou. Teraz má plodné znaky. V čase ovulácie môže byť prítomná bolesť na príslušnej strane. Pred ovuláciou sa môže množstvo hlienu znížiť a vymiznúť jeho ťažnosť, môže byť znovu zakalený, ale ak na vonkajších rodidlách okolo pošvy pretrváva pocit klzkosti, je ešte stále najväčšia plodnosť"

chapem to ze s to chystá a ked to prestane byt tajé tazné tak bude ovul - ak je to tak, tak nič nie je stratene...

flyangel
13. okt 2009

cauko babenky...dzou to nevadi ze dnes nebol sexik ved spermie prezivaju v tele aj 3-4dni 😉

dzou
13. okt 2009

fly a je to v tele ako v matenici alebo v posve... myslim tym ze potom je dost bezpredmetne teda aspon u mna zistit hlien v obdobi ovu kedze sexikujeme v tom obdobi takmer kazdy den takze to ani nemusi byt hlien ale spermie.... teda ako to rozpoznam ze co je co? duafm, ze chapes co chcem povedat....
a inac stretla ste sa niektora s tym ze v case ked ma byt ovu ste mali vela slin? ja mam teraz strasne vela ani nestiham prehltat a som teda 13dc ovu cakam tak do piatku...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre