Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

petulak1988
2. okt 2011

@daniwaugh
@mochenkaa u me asi to same sliznici mam na udrzeni ale taky zadnej zazrak ☹ neboj budou silit verim tomu

mochenkaa
2. okt 2011

@petulak1988 já měla předminulý cyklus den před ms sliznici jen 4mm takže to by se ani nepovedlo a ms jen 1,5 dne, po kontryhelu se mi to teď zvedlo na 2dny a silnější, výšku sliznice nevím nebyla jsem na gyndě. A tento měsíc jdu až na konci cyklu 2-3 dny před ms tak uvidím co uvidí 😀

@lenkadovolenka tak to jo 😀

terioza1
2. okt 2011

@mochenkaa ty kocky, to je jak u nas doma 😀 nechapu, proc nechodi ta moje k misce.... 😀

petulak1988
2. okt 2011

@mochenkaa ja mela sliznici pres 9mm tak nevim no.... tak drzim pesti at je to lepsi...

mochenkaa
2. okt 2011

@terioza1 my jsme jim i pořídili fontánku ( http://www.allpet.cz/p5043-hagen-fontana-catit-... ) ale za dva roky máme třetí čerpadlo tak sme se vrátili ke klasické misce a jak ta voda neteče tak konec 😀 ale ježíšek jim přinese tuto http://www.mall.cz/misky/drinkwell-fontana-plat... ta snad bude lepší.
Nejlepší je, když si chceš umýt ruce v umyvadle a tam spí kočka 😀 a druhá na tebe hledí z vany 😀 , naštěstí ta třetí tyto místa nevyhledává, jinak nevím 😀

mochenkaa
2. okt 2011

@petulak1988 co bych za to dala 😵 uvidím co mi řekne tentokrát.

petulak1988
2. okt 2011

@mochenkaa jj ja jsem zitra zvedava co mi zitra reknou za jak dlouho me objedna atd...

malinka_02
2. okt 2011

@nativanativa je mi 29 a snažíme se 11 cyklus,
@adele15 to je správný přístup 😀
Holky já vás vubec nestíám dočítat..

malinka_02
2. okt 2011

@labanka koukám žes to dostala, no tak ať ti není smutno jako mě, já už sem zase 7DC tak hurá na další snažení, ale trochu mě dnes pálí zasa od včera močák tak nevím zda to pokoušet nebo počkat pár dní, ach jo 😢

misula.g
2. okt 2011

@daniwaugh Potichoučku gratuluji 🙂 Jestli mohu poradit, udělej si test až za 3 dny. Já jsem si minulý týden dělala v pátek, sobotu a neděli a čárky byly pořád stejně slabounké, tak jsem z toho byla zbytečně vystresovaná. Potom jsem si udělala až za tři dny a byla krásně silná. Držím palce, ať zesilní 🙂

katka2011
2. okt 2011

@labanka skoda ☹ neva do vianoc stihame 🙂

daniwaugh
2. okt 2011

@misula.g
dakujem Misulka, teraz to necham na chvilku na pokoji a uvidime co bude dalej.. :o) najblizsi teda v stredu (aak to nedostanem:o))

strihalka
2. okt 2011

@daniwaugh moja ty mas nadchu?to jesuper🙂
lebo me to presne zacalo silnou rymou, takou zanetlivoua a pry je to tehotenska ryma🙂)ja si to s tim spojila az dset dni po pozit.krvi......
Koukni ke mene na album, tam mas presne duchy od 10DPO...

angieska
2. okt 2011

@strihalka nádcha môže byť príznak tehotenstva?

strihalka
2. okt 2011

@angieska ano, muze, je to presne tehotenska ryma-nadcha..lja sjem asi 4DPO zacala mit silnou zanetlivou nadchu, mam ji doted🙂, nemuzu se ji zbavit, telo se tim ocistuje od oxidantu a apdobneho sajrajtu, nekdo ma srajdu🙂, nekdo oslabena imunita, a nekdo tu rymu🙂
Asi v druhem mesici mi ryma ustala, ze uz nemam hlenitou, ale sopliky sjou porad..a pozor na klasicke kapky.....urcite kopit ty co muzou tehotne, a to jsou od dr mullera panthenose🙂jsou super

angieska
2. okt 2011

@strihalka hm...dik za vysvetlenie 🙂 no uvidíme..... 😀

strihalka
2. okt 2011

@angieska mas rymycku? a teplotky meris?testik?
povidej🙂

misula.g
2. okt 2011

@daniwaugh To bude rozumnější, protože hladina hcg stoupá pomalu 😉

misula.g
2. okt 2011

@strihalka @angieska Já nemám rýmu se vším všudy, ale začala jsem kýchat taky brzy po ovulaci a kýchám doteď. Podle posledního dne ms jsem v 6 tt.

daniwaugh
2. okt 2011

@strihalka
no nemam nadchu, vcera som mala plny nos, tak som sa bala, aby to neuskodilo, ale dneska uz nie je plny.. bohvie.. musim pockat par dni a uvidime ci je vsetko ako ma byt.. a v pondelok asi zavolam doktorovi a poradim sa, kedy by som mala prist asi..
@misula.g
no, ved toto.. ze v mojom obodbi je medzi 3-426.. tak fasa :D a kamoska mala duchov a tiez prisla ms a bolo po vsetkom.. ale ja verim ze sa to nestane. pobolieva ma v podbrusku, ale zatial ziadny naznak (vdakabohu) a troska ma bolia prsia a zvacsili sa (merala som rukammi haha) ale clovek ked vie ze co a jak tak sa mu moze cokolvek zdat ako znak (cize ozno ma nebolia ale s ami to zda lebo viem ze by mohli..)

misula.g
2. okt 2011

@daniwaugh Já taky neměla nějaké velké příznaky. Cítila jsem žízeň, občas pálení žáhy, únavu a ta prsa taky. Žádné nevolnosti nebo chutě. Ale prsa teď bolí šíleně, budím se ze spaní :-/

daniwaugh
2. okt 2011

@misula.g
tusim budem musiet prestat nad tym rozmyslat uplne.. zbytocne len budem riesit.. som si robila ja ovu test a este slabsi duch jak na tehotenskom teste..

misula.g
2. okt 2011

@daniwaugh Přesně tak, stejně nezbývá, než čekat 🙂 Udělej si testík za 3 dny, to ukáže víc 😉

nemo1985
2. okt 2011

AhojkY holky.
Dnes 31DC a ms zatím nikde, jen psa mě bolí jinak nic a ta žáha stále zlobí 😉

daniwaugh
2. okt 2011

@nemo1985
cauky 🙂 a kedy si robis test?🙂

firstbaby
2. okt 2011

Ahojte kocky, dnes 31 DC a ms neprichadza....zajtra rano mam ist vyberat znamienka pod lokalnou anesteziou, myslite, ze by to mohol byt problem pri pripadnom tehotenstve? Dakujem 😉

daniwaugh
2. okt 2011

@firstbaby
asi bude lepsie spomenut to doktorovi...

jihajiha
2. okt 2011

@strihalka ty jo, to by mě nenapadlo, že rýma může být příznak těhu. Já právě druhý dne po ovulaci dostala rýmu, tak třeba to s tím bude souviset 😉

strihalka
2. okt 2011

@jihajiha 2DPO je velmi skoro, ono to souvisi hlavnes uhnizdenim vajicka a jakmile telo zjisti, ze je uhnizdeno, zacne se cistit, takze tvoje ryma bude mit pravdepodobne jinou pricinu

jihajiha
2. okt 2011

@strihalka tak přece 🙂 , ach jo, ale jak bych si přála, aby to s těhu souviselo,... no ještě musím vydržet

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre