Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
24. okt 2011

@zuzkag2 ja pekne zacinam mat ovu , teploty klesaju a uz 4 den mam ovu bolesti , zajtra ma doki pozrie ci mi moze pichnut pregnyl

labanka
24. okt 2011

@zuzkag2 ja by som povedala ze to vyzera na pravidelny cyklus...a to spinenie....ja neviem, mozno si bola prechladnuta...si predstav ja zase ziadne spinenie v strede cyklu odkedy beriem ten inzulin 😎 aj ovu sa mi zda ze bola...tak uvidime, ze co mi tento mesiacik prinesie... inac vies ze som zasnubena? 😀 namiesto dvoch // mam jeden O - kruzok 😀
ti poslem foto hej? vies jaky peckovy?

labanka
24. okt 2011

@zuzkag2 a dufam, ze tymi kolajnicami aj prides do Kosic, lebo ja planujem take iste kolajnice do Malinova :D a to uz koncom tohto roka vies dárecek pod stromecek :D

labanka
24. okt 2011

@daniwaugh kde je moje ránečko mile? ha? 😎 😉

labanka
24. okt 2011

@nativanativa cau kočena zlatunka, tak ako? ovu silnie? 😉

daniwaugh
24. okt 2011

@zuzkag2
och zlaticko to ma mrzi :( jak to ze dorazila, svinucha jedna????

nativanativa
24. okt 2011

@labanka ona sa nam kruzkuje a ja idem mat ovu , to je mile 🙂 🙂
nie ste niektora na fertilityfriend ?

daniwaugh
24. okt 2011

@nikinka1111
no to vobec nepotesi..len to teraz musite naplanovat tak, aby si mala narok na matersku, lebo tych 500-600e mesacne pomoze dost..

daniwaugh
24. okt 2011

@labanka
tam som sa este nedostala, ani k Slavke, lebo medzicasom "stiham" rannu kavu pre seba a muza, muzovi obed, dietatu ranajky, upratat kuchynu.. haha ale uz som tu tak to napravim
dobre raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanecko Aduliiiiik, ako sa dneska mame?🙂

daniwaugh
24. okt 2011

@nativanativa
no nech ti len pekne pichne uz, lebo tu na to cakame jak na spasenie, aby sme sa mohli tesit!
ranecko inak 🙂 Ty kedy vstavas?::D :D :D

slavka080382
24. okt 2011

@daniwaugh ranne vtaca rosa zmaca , asi hodku dozadu , bolela ma hlava tak som si musela supnut liek .. 😖 , teraz ranajkujem v posteli s dobrou kavickou

katka2011
24. okt 2011

@labanka gratulacia ku kruzku 🙂 tusim su uz vsetky baby zasnubene a vydate iba ja nie... aspon tehula by som mohla byt nie? 😀

nikinka1111
24. okt 2011

@daniwaugh no veď práve. vôbec sa v tom nevyznám. keďže som dostala výpoveď dohodou ochranná doba sa na mňa nevzťahuje. najjednoduchšie bude nájsť si novú prácu a potom popracovať na bábatku. tu som pracovala2,5 roka hneď od školy a vôbec sa v tých zákonoch ešte nevyznám.

ktore
24. okt 2011

@slavka080382 tak ako snazilkujes dnes????

nativanativa
24. okt 2011

@ktore aaaale vitaj , zekde si sami flakala tak dlho ?? no nemam zatial s kym ,asi sa dopicham s vidlickouuuu ouuuuuuuu , ale snad dnes moj princ na bielom koni dojde aj so zasobnikom municii 😀

daniwaugh
24. okt 2011

@nikinka1111
no to bude asi najlepsie, ale to sa potom odklada o dalsich x mesiacov :o( to ti teda nezavidim :(

nativanativa
24. okt 2011

dievcata , chcem sa vydavat , dnes nad ty m intenzivne premyslam .... 😖 😖 😅 😅

ktore
24. okt 2011

@nativanativa no ty si teda,sak to je dobreeee...to je mile...to je ono...

ktore
24. okt 2011

@nativanativa no tak to sa priprav...aj ja mam co robit ked pride po tyzdni domou heh heh

ktore
24. okt 2011

@nativanativa zalubeny ...poznas tu pesnicku

ktore
24. okt 2011

ja som sa vydavala teraz v juli.je to nadherny pocit.

ktore
24. okt 2011

no baby ale kde ste vsetky novosnazilky.vsak je tu tema na prve priznaky po ovu!!!!halo....ked sa to zaseklo?kde su testiky a teplotky a ostatne priznaky?

daniwaugh
24. okt 2011

@nikinka1111
no to bude asi najlepsie, ale to sa potom odklada o dalsich x mesiacov :o( to ti teda nezavidim :(

daniwaugh
24. okt 2011

@nativanativa
co to s tym vydajom?🙂 tak sup do toho, ked chce dieta nech chce aj zenu!🙂

zuzkag2
24. okt 2011

@nativanativa no paradicka, perfektne...tak laskavo ocakame prekrasne folikuly, vsak 😉 nech rastu...pockaj, si budeme pisat, ze kolko mame vajok po tych tabletkach...
ale ozaj, vidis, som ta pockala, minimalne tento mesiac...a si dva tyzdne popredu, tak dufam, ze teraz pockas ty mna 🙂 ;-0

miriamm11
24. okt 2011

babiky ako sa mame?? ja ani neviem aky som DPO ,,,,,,ja mam stale dilemu 😒 😒 dnes tester ukazoval este naznaky toho papradia, co znamena ze ovu bola zatial v sobotu, a ked bude aj zajtra ukazovat naznaky tak sa ovu posunie na nedelu!!!!!!! a my sme naposledy tulili v piatok a potom nic a najskor v stredu mozme, takze ja som tento mesiac asi premeskala ovu, nervyyyyy!!!! ☹ ☹ ☹ tak ak ja otehotniem tento mesiac tak ma volajte Maria, ale vazne ☹ ...to je na prd ked chlap musi cestovat mimo, nervyyyyyyy!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 nieco na vylepsenie nalady???? POMOOOOOOOOOOOC

zuzkag2
24. okt 2011

@daniwaugh mrcha je to mrchata...nevadi, ale buduci mesiac nech si ma nepraje 🙂

daniwaugh
24. okt 2011

@zuzkag2
nech sa Ti obluuuukom VYHNE!!! 🙂

princess15
24. okt 2011

No ahojte kočky,ako sa mate? u mna nakoniec predsa len dosla mrcha a to o 2 dni skor...v piatok to bolo len spinenie a v sobotu sa to rozjelo 😖 nuz nic...po skonceni mrchy idem za svojim gyndosom....a uvidime 😉

labanka
24. okt 2011

@daniwaugh celkom schopne... dnes som 24 DC nic ma neboli, nic nepicha 😀 ale to je do ms este moc daleko....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre