Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

zuziq
8. sep 2011

ahojte baby, mne sa dnes aj vcera ukazal slabucky duch ale az po limite.. je fakt slabulinky, myslite ze moze byt sanca ze som tehu? mrchu mam dostat bud. tyzden v utorok a cyklus sa mi skratil za posledne mesiace na 26 😖

zuzkag2
8. sep 2011

@misula.g Misi, aj ja som prvy krat testovala tak skoro rano...ale nevadi, ved skus dnes, nejak poobede a uvidis...aj ked, sama nerozumiem, preco nie je ranny moc vhodny, ale je to napisane v pribalovom letaku...vhodne je testovat od 10 rano do 8 vecer. Ja uz testujem tri dni, a zatial len duch, tak uvidim, co bude dnes...
daj vediet, co ti vyslo.

katkav
8. sep 2011

@zuziq jasne Zuzi, testni o par dni, najlepsie v utorok 😉 urcite bude silnejsia ta druha ciarka 😉 drzim palce 😉 ako dlho po limite? podla mna si testovala skoro, ale verim, ze sa vam zadarilo 😉

katarinkam
8. sep 2011

@zuzkag2 vau držim palce, nech silnie a v máji 2012 už bude silno kričať 😀

simonka18
8. sep 2011

Zdravím všetky. 🙂 Tento portál som objavila len nedávno 🙂 s manželom sa pokúšame mať babo pár mesiacov a práve včera sme zistili, že sa nám zadarilo. Ako môj manžel povedal: "Nacikala dve čiarky." Takže sa veľmi tešíme a aj všetkým prajeme, aby sa to podarilo 😉

pehavcek
8. sep 2011

nejak sme tu stichli dievcata. Tak ja som uz oficialne objednana k druhemu doktorovi, ktory na rozdiel od toho mojho ma vyborne referencie.Bol po telefone velmi zlaty, hned sa ma opytal ci mam aj nejake tazkosti a ked som mu povedala, ze sa pokusame otehotniet od aprila objednal ma na buduci tyzden pocas plodnych dni, ze sa vraj rovno pozrie na moje folikuly. A moj manzel mi vecer spokojne povedal: Pan doktor sa pozrie na tvoje "kaliguly" a uvidis coskoro budeme mat malu bublinku v brusku. Boze som sa nasmiala, ze kaliguly 😀

pehavcek
8. sep 2011

jaj teraz pozeram, ze vy ste nestichli, to len ja som blbo pozrela 😉

labanka
8. sep 2011

@pehavcek tak z toho musi byt maly Kaligula :D

labanka
8. sep 2011

caute baby moje mate niektora skusenosti s GLUCOPHAGE 500 ?
😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

zuzkag2
8. sep 2011

@katarinkam joj katuska...len my sme hovorili o ovu testikoch...keby to tak bolo ze v juni uz bude nejake male vrestadlo v mojom naruci, to by bol najkrajsi pocit na svete...ale dakujem za podporu 😉

misula.g
8. sep 2011

@zuzkag2 Zuzuli, tak jsem testovala ovulační testík, byla to doba, než jsem mohla testovat, protože jsem od rána nepila nic, tak se mi nechtělo 🙂 Mám dvě čárky, jedna je sice slabší, ale není to jen duch. Jelikož jsem včera testovala ovu špatně, tak doufám, že už neproběhla včera, a že zítra čárky ještě zesílí. Mám ukázkový bílkový hlen, piju týden grepovou šťávu, možná i to pomohlo 🙂 Teplotu taky měřím, ale zatím mi nevystřelila.

zana21
8. sep 2011

@zuzkag2 Ahojky, prosím tě proč se nemá dělat TT z ranní moči. Myslela jsem, že se právě má, protože v ní je nejvíce nashromážděny hormon ke zjištění těhotenství. Jsem z toho tedy blázen 🙂

zuzkag2
8. sep 2011

@zana21 ahojcek...my sme sa s Miskou bavili o ovulacnom teste, TT sa ma robit z ranneho mocu ale nemusi...nicomu to vsak neskodi 🙂

terioza1
8. sep 2011

@zuzkag2 ja ho delala vecer... do rana jsem nevydrzela a byly tam 🙂 Ale delat se ma fakt z ranni moci 🙂

zuzkag2
8. sep 2011

@terioza1 zlatko, tt jasne, z ranneho mocu...ale ovulacny test od 10 rano do 8 vecer.... 😎

terioza1
8. sep 2011

@zuzkag2 fakt? Tak to ja nevedela, nikdy jsem to snad nedelala... nebo jen jednou... ja ti ani nevim 😀

lea1333
8. sep 2011

Ahojte byby sem tam vas citam a navstevujem.chcela by som radu .3mes do zadu som si merala bt ten to cyklus nie nechala sim to tak a spoliehala som sa na ovulacne testy len te testujem sa od 12dc a dnes som uz 19dc a ovu nikde tak ze pravdepodobne uz bola skor!mam pichanie v podbrusku a mam navrete prsia a aj ma pobolievaju tak ze neviem co sa to deje...ked som si merala bt tak som mala ovulaciu bud na 15dc alebo na 18dc a teraz?nic...dakujem za rady

e.l.i
8. sep 2011

ahojte..tak mna dnes navstivila mrcha...cize tento mesiac nevisiel..nevadi pokracujeme dalej... snad uz konecne uspesne

vierkapierka
8. sep 2011

ahojte 🙂 som 25 DC, už druhý deň ľahko špiním, mám tlaky v podbrušku, som strašne unavená, mám bolestivé prsia, test som si nerobila, plánujem počkať ešte pár dní... príznaky sú celkom sľubné, pozdravujem všetky budúce maminky 🙂

veji
8. sep 2011

@lea1333 uzivas nejake lieky? lebo ja beriem clostil a duphaston, som 16 DC a tiez mam pichanie v podbrusku. ovulaciu som mala 13 al. 14 DC. neskusala si ovu testy? ja som ich teraz skusila prvy krat a bolo to fajn. ciarocky pekne silneli.

veji
8. sep 2011

@lea1333 jaj sorry, ovu testy si skusala.....zle som citala 😒

miriamm11
8. sep 2011

Ahojky ..dnes 28DC , citim sa trochu prechladnuto,som musela prechladnut vcera? Inak dnes som sa netestovala , nebolo casu 😢 baby mna dnes tak bolelo brusko som myslela ze dostanem 😠 . Len na 28den som dostala asi raz v zivote inak je to vzdy minimalne 31dnovy cyklus a viac....no citim sa zas tak zvlastne. Bud ide na mna choroba a dostanem teploty alebo neviem. Uvidime co bude rano. Co myslite mam zajtra kupit TT alebo az v pondelok? 🙂 jeden mi ukazal slabulinkeho ducha pred vcerom, vcera na to druhy test neukazal nic...uz ani neviem ci to bolo naozaj vcera 😨 tak si mi vlecie cas!!!

strihalka
8. sep 2011

@lea1333 nemuze byt ovu teraz?

malinka_02
8. sep 2011

@miriamm11 zkus mamatest ten je nelepší
@ivussska ahojky, jasně že je.. a jak je co u tebe nového? U mě 10 cyklus zase nic a zase zánět močáku takže zase ATB doma nám to teď taky neklape..asi už je to vším dohromady

ivussska
8. sep 2011

@malinka_02 ahojky no u mě nové je to, že jsem měla zpoždění 3 dny tak jsem šla dnes na krevní testy zítra budu vědět výsledek. Ale dnes když jsem dorazila z práce tak jsem začala krvácet a nevypadá to jako ms tak jsem z toho pěkně zmatená. Před chvíli jsem si udělala mamatest 10 comfort a vyšla mi tam slabá čárka, ale je pěkně vidět. Tak já už fakt nevím ☹ Doma se to určitě spraví uvidíš a močák už dal pokoj? Držím palečky ať to další cyklus konečně vyjde

katussska24
8. sep 2011

baby, v prvom rade zelam vsetkm nech sa to tento mesiac podariii 😉
a mam jednu otazocku...myslite, ze moze nejako vplyvat na plod(resp kvalitu spermii) to ked je manzeli chory (klasika nachladnutie, berie modafen, cajik a pod.) podla mna je to hovadina....iba keby som take daco brala ja by mohol bt problem, no nie? 😕 😕 😕
piiste! 😀

malinka_02
8. sep 2011

@ivussska je tak to je skvělý!! Krvácení slabý může být uhnizďování..uvidíš co ti řeknou zítra tak to budu držet palečky..no dal nedal.. mám to chronicky dřív tak 1-2 za rok a teď co se snažíme tak to mám po 4 .. sex tomu totiž nepomáhá doporučují kondom anebo ihned se běžet sprchovat a vyčurat , ale na těhu se zase má zůstat ležet že.. No a měla sem 3 záněty pak mi dali ATB na měsíc pak že už to bude v pohodě že to bylo bakteriema no a teď zase..už se chráním jako nikdy nabalená že se mi smějou.. No a 5 ATB.. tak nevím jak to dopadne. Teď mám pokoj ale mám přijít zase za týden s močí a uvidí se jestli e mi tam zase něco nemnoží..a když jo tak to budu tak týden po ovu a bude se bát dostat další léky takže sem už teď vynervovaná, takže vím že další cyklus bude o ničem. A hlavně se i bojím teď sexovat..Je to na pytel. Hlavně se to mlže zase vrátit no..

ivussska
8. sep 2011

@malinka_02 ach jo, my ženský to nemáme vůbec jednoduchý 😠 Ale zas je fakt, že se teď na těhotnění tolik nesousdředíš, tak třeba se zadaří. Já sem taky nervní, asi se zítřka nedočkám. Když zas uhnizďování si myslim, že by proběhlo dříve než 14 DPO ne? Já už nevím mám v tom zmatek 😒

lea1333
8. sep 2011

@strihalka robila som si ovu test a nic:( aj tehu test a nic:(mozno anovulak

lea1333
8. sep 2011

@veji ahoj neberiem ziadne lieky:( ale teraz ked som dosla domov tak som kukala na ovu test a su tam 2palicky ale ta druha je slabsia tak ze asi sa ovu blizi ale je to neskoro:(minuli mes na 15dc a teraz na 20dc:(dost skoky a mrcha chodi na 30dc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre